اطلاع رسانی پیامکی در زمان ارسال فرم

افزونه پیامک گرویتی فرم
پیامیتو

SMS Notification for GravityForms

افزونه پیامک گرویتی فرم پیامیتو امکان احراز هویت کاربران را در اختیار شما قرار می‌دهد و به راحتی می‌توانید در فرم‌ها با استفاده از فیلد تلفن، احراز هویت را انجام دهید. همچنین می‌توانید مشخص کنید که بعد از ارسال فرم توسط کاربر، پیامی جهت اطلاع رسانی برای مدیر سایت یا حتی کاربر ارسال شود.

همین امروز پنج‌شنبه ، 4 مرداد سال 1403 ، ما در خدمت شما هستیم

جزئیات محصول

ورژن محصول :

1.2.0

خریداران این محصول

مشتری

آموزش ویدئویی :

پیشنمایش دیداری :

اجازه بدهید صادق باشیم ، گران تر از سایرین است؟

پول خوب است ولی اگر قرار باشد موقتی بدست بیاید ارزشی ندارد ، وقتی محصولی را بی حساب بفروشیم نمی توانیم به مشتریان زیادتر با کیفیت امروز پاسخگو باشیم بنابرین انتخاب ما فروش کمتر به مشتریانی است که سایت های عالی دارند، برای انتخاب بهتر است از دوستان خود در مورد ابزار وردپرس سوال بپرسید!

اورجینال‌ و‌ مطمئن …

ویدئو اورجینال‌ ،‌ کلیک کنید !

خریداران این محصول

+ کاربر خوشحال

grenn man png
grenn man png
کاربران را هنگام ارسال فرم، احراز هویت کنید!

گرویتی فرم یک افزونه فوق‌حرفه‌ای هست که میشه باهاش هر فرمی رو ساخت. ولی یک مشکل کوچیک داره، میدونی چیه رفیق؟ اینکه نمیشه فرایند احراز هویت رو داخلش انجام داد. ما خیلی وقت‌ها در فرم‌هایی که می‌سازیم، نیاز هست تا کاربرها رو احراز هویت کنیم؛ اینجوری مطمئن می‌شیم شماره‌ای که توسط کاربر وارد شده، کاملا درسته…

حالا برای حل این مشکل، میشه از افزونه پیامک گرویتی فرم پیامیتو استفاده کرد که به صورت کاملا اختصاصی توسط تیم ابزار وردپرس برنامه نویسی شده و الان هم به صورت رایگان در اختیار ما قرار گرفته! ?

تمام ویژگی های حرفه ای این افزونه با تهیه پنل پیامکی پیامیتو، به صورت رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت
هم آپدیت خودکار داریم و هم پشتیبانی فوق سریع ( چند دقیقه ای )

برای فعال سازی سیستم آپدیت خودکار می توانید از این لینک شروع نمایید.

آپدیت خودکار ما بسیار هوشمند و قدرتمند است ( باید بدانید که حتی در آپدیت افزونه ها قبل داخل سایت شما از افزونه قبلی بک آپ میگیره )

همچنین پشتیبانی ما خیلی سریعتر از اون چیزیه که فکرش را بکنید! کافیه فقط یکبار امتحان کنید 🙂

افزونه پیامک گرویتی فرم

افزونه پیامک گرویتی فرم پیامیتو (کاملا رایگان)

اگر تاکنون از فرم‌های مختلف در سایت خود استفاده کرده باشید، به احتمال زیاد با این موضوع برخورد کرده‌اید که کاربران از یک شماره موبایل نادرست برای تکمیل فرم‌ها استفاده می‌کنند و در نهایت شما نمی‌توانید از آن شماره موبایل برای تماس با کاربر یا تبلیغات پیامکی استفاده کنید. در این موارد با استفاده از افزونه پیامک گرویتی فرم می‌توانید به راحتی احراز هویت را انجام دهید و مطمئن شوید که کاربر از یک شماره صحیح و درست در فرم استفاده کرده است.

البته ممکن است که محصولات یا خدماتی را با استفاده از افزونه گرویتی فرم به فروش برسانید؛ در این صورت نیز بسیار مهم است که بتوانید کاربر را احراز هویت کنید. چرا که اگر پرداختی به صورت فیشینگ در سایت انجام شود و فرایند احراز هویت انجام نشده باشد، مقصر اصلی مدیر سایت محسوب می‌شود.

اجازه بدهید با ویدئو به شما ثابت کنیم ، متفاوت هستیم …

افزونه پیامک گرویتی فرم
پشتیبانی فوق سریع میخواهید؟ یکبار امتحان کنید!

رفاقت ، اوج هنر یک تجارت عمیق است. ما رفاقتمان را به شما ثابت خواهیم کرد. آیا تابحال طعم پشتیبانی 10 دقیقه ای را چشیده اید؟ ما سعی میکنیم کمتر از 10 دقیقه پاسخگوی شما باشیم …

در پشتیبانی ما متعجّب خواهید شد ، شاید بد نباشد یکبار امتحان کنید. جزئیات پشتیبانی ما در قوانین و مقررات درج شده است ولی اجازه بدهید پارتی بازی کنیم ، ما رفیق خوبی برای شما خواهیم بود!

در حال حاضر بهترین افزونه فرم سازی که می‌توانید بر روی سایت وردپرسی خود نصب کنید، افزونه گرویتی فرم است که ویژگی‌های فوق‌العاده‌ای دارد. با توجه به تجربه ما، تاکنون هیچ افزونه فرم سازی با قدرت گرویتی فرم ساخته نشده است. بنابراین برای تهیه و استفاده از این افزونه، هیچ شک و تردیدی نداشته باشید.

چرا باید از افزونه پیامک گرویتی فرم پیامیتو استفاده کنیم؟

برای کامل کردن قابلیت‌ها و امکانات افزونه Gravity Forms، لازم است که افزونه پیامک گرویتی فرم پیامیتو را بر روی سایت خود نصب کنید. در واقع با وجود همه این تعریف‌ها و تمجیدهایی که از افزونه گرویتی فرم کردیم، یک قابلیت مهم و کاربردی را ندارد؛ آن هم امکان ارسال پیامک است. البته نیازی نیست که نگران باشید؛ چرا که با نصب افزونه پیامک گرویتی فرم پیامیتو می‌توانید این قابلیت را به گرویتی فرم اضافه کنید.

ویژگی افزونه پیامک گرویتی فرم پیامیتو

افزونه پیامک گرویتی فرم پیامیتو ویژگی‌های متعددی دارد که اکنون قصد داریم هر کدام از این ویژگی‌ها را به صورت کامل و جامع توضیح دهیم.

تایید شماره موبایل با ارسال پیامک (احراز هویت)

در برخی موارد لازم است که فرمی را طراحی کرده و شماره تلفن کاربر را دریافت کنید؛ ولی ممکن است که کاربر به صورت عمدی یا سهوی شماره موبایل خود را اشتباه وارد کند. اگر چنین اتفاقی رخ دهد، دیگر نمی‌توانید با کاربر تماس بگیرید یا حتی نمی‌توانید از شماره موبایل آن برای تبلیغات پیامکی استفاده کنید. حالا برای اینکه مطمئن شوید که کاربر شماره موبایل خود را به درستی وارد کرده است، باید کد تاییدی را برای آن ارسال کنید؛ اینگونه کاربر مجبور می‌شود که شماره موبایل صحیحی را وارد کند و کد تاییدی که پیامک می‌شود را وارد نماید.

اطلاع رسانی پیامکی هنگام ارسال فرم

افزونه پیامک گرویتی فرم پیامیتو، این قابلیت را در اختیار شما قرار می‌دهد که پس از تکمیل فرم و ارسال آن توسط کاربر، یک پیامک اطلاع رسانی برای مدیر سایت و یا حتی کاربر ارسال شود. در واقع یکی از مشکلات بسیار بزرگ مدیران سایت این است که بعد از تکمیل و ارسال یک فرم توسط کاربر، متوجه این موضوع نمی‌شوند؛ ولی با کمک افزونه پیامک گرویتی فرم پیامیتو این مشکل به راحتی قابل حل است. چرا که می‌توانید مشخص کنید بعد از ارسال فرم توسط کاربر، یک پیامک اطلاع رسانی برای مدیر سایت ارسال شود.

حتی می‌توانید بعد از ارسال فرم، یک پیامک به کاربر ارسال کنید و اطلاع دهید که فرم با موفقیت ارسال شده است. انجام این کار می‌تواند احساس خوبی را به کاربر انتقال دهد و همچنین موجب افزایش اعتماد کاربر به وب‌سایت شما شود.

ارسال پیامک تایید فرم

اطلاع رسانی پیامکی هنگام پرداخت

اگر دوره رایگان آموزش گرویتی فرم (Gravity Forms) را مشاهده کرده باشید، بدون شک می‌دانید که افزونه گرویتی فرم می‌تواند به درگاه پرداخت متصل شود و با کمک این افزونه شما می‌توانید محصولات یا خدمات خود را به فروش برسانید.

حالا قابلیتی که افزونه پیامک گرویتی فرم پیامیتو در اختیار شما قرار می‌دهد، این است که می‌توانید بعد از تکمیل فرایند پرداخت، پیامکی را برای مدیر سایت و یا کاربر ارسال نمایید. حتی می‌توانید مشخص کنید که اگر خریدی با شکست مواجه شد (عملیات ناموفق هنگام پرداخت) یا پرداخت توسط کاربر لغو شد، پیامکی برای مدیر سایت و یا کاربر ارسال شود. انجام این کار می‌تواند تاثیر مثبتی بر روی مشتری‌مداری و افزایش اعتماد مشتریان داشته باشد.

ارسال پیامک پرداخت در گرویتی فرممدیریت

هر فرم به صورت جداگانه

افزونه پیامک گرویتی فرم پیامیتو، به شما این امکان را می‌دهد که هر فرم را به صورت جداگانه مدیریت کنید. یعنی تنظیمات و پیکربندی‌های شما بر روی تمام فرم‌ها اعمال نمی‌شود و به صورت دلخواه می‌توانید برای هر فرم در سایت، یک پیکربندی مجزا انجام دهید.

برای مثال اگر فرم A و فرم B و فرم C را در سایت خود ایجاد کرده باشید، به راحتی می‌توانید بر روی هر فرم، یک تنظیمات مجزا و متفاوت را اعمال کنید. (همه این قابلیت‌ها را افزونه پیامک گرویتی فرم پیامیتو به صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار می‌دهد. ?)

مزایای بی‌نظیر و فوق‌العاده افزونه پیامک گرویتی فرم پیامیتو

 • امکان تایید شماره موبایل کاربران در هر فرم به صورت مجزا
 • احراز هویت کاربران هنگام ارسال فرم یا خرید از سایت به صورت پیامکی (OTP)
 • ارسال فوق سریع پیامک به کاربران سایت (کمتر از 5 ثانیه)
 • امکان استفاده از خطوط خدماتی اشتراکی جهت ارسال به لیست سیاه (Black List)
 • قابلیت ارسال پیامک جهت اطلاع رسانی به مدیر سایت یا کاربر هنگام ارسال فرم
 • ارسال پیامک به کاربران و مدیر سایت هنگام پرداخت
 • مدیریت هر فرم در سایت به صورت جداگانه
اگه یکبار بخریم روی چندتا سایت استفاده کنیم؟ سوال قابل درک!

ما با شما صادق هستیم ، اگر طراح سایتی محصول صدهزارتومنی از ما خریداری کند و روی صدها سایت مشتریانش که از هرکدام چندین میلیون دریافت کرده است آن را نصب کند در واقعیت ما چطور میتوانیم به زنده بودن سایتمان ادامه دهیم؟ آیا نبودنِ ما برای شما جذاب است؟!

ما در حدود 25 نفر هستیم که هرکدام از ما مثل شما برای زندگی باید هزینه کنیم ، در حال حاضر قوانین ما سخت گیرانه نیستند، هنوز محدودیت تعداد دفعات نصب لحاظ نشده است، ما به کاربرانمان اعتماد داریم و ” معرفت “ بین کاربران ابزار وردپرس جاری است و امیدواریم که بخاطر حیات سایتمان مجبور به ایجاد محدودیت نشویم.

بنابرین ضمن مطالعه قوانین و طبق مندرجات آن خواهشمندیم که برای هر وبسایت یکبار بصورت جدا محصول را از ما خریداری نمایید ( و یا در حساب مشتریان مثل هاست و دامینشان برای آنها محصولات لازم را خرید کنید )

پولتان را برای چه چیزی خرج میکنید؟ برای موفقیت!

ما تجربه کرده ایم ، موفقیت خیلی سخت است. محصول با کیفیت ، پشتیبانی فوق سریع ، صمیمیت کارا برای مشتریان خاص تدارک دیده شده است. مشتریان با ما تصمیم خودشان به جمع افراد موفق پیوسته اند.

محصولات ما قیمت زیادی ندارند ، تفاوت خدمات ما خیلی زیادتر از چیزی که تصّور می کنید! محصولات ما شاید با همین نام در سایت های دیگری هم یافت شود ولی شک نکنید هرمحصولی ، محصول با کیفیت و اورجینال ابزار وردپرس نمی شود!

مترادف کمک کننده
 • افزونه ارسال پیامک در گرویتی فرم

 • اطلاع رسانی پیامکی در گرویتی فرم

 • ثبت نام با موبایل در گرویتی فرم

سوالات ذهنی
 • چطور در گرویتی فرم پیامک اطلاع رسانی ارسال کنیم ؟

 • چطور با موبایل در گرویتی فرم ثبت نام انجام دهیم ؟

 • چطور کاربر را قبل از تکمیل فرم احراز هویت کنیم ؟

مترادف کمک کننده
سوالات ذهنی
هنوز مطمئن نیستید؟ ما تلفن هم داریم!

خجالت را کنار بگذارید ، تماس بگیرید : 3364-035

نگران نباشید ، ما همیشه در دسترس هستیم حتی روز های تعطیل! همکاران ما بسیار مهربان هستند هر موقع تمایل داشتید تماس بگیرید تا رفاقتمان را شروع کنیم!

 

خرید را هرگز توصیه نمی کنیم اگر …

برای وبسایت خود یا دیگران به دنبال اعتماد ، ثبات ، قدرت و جذابیت نیستید! مشتریان ما از بزرگترین کمپانی های کشور هستند و ما با تمام توان در کنار آنها ایستاده ایم تا موفقیتی عظیم حاصل شود.

خرید از ابزار وردپرس برای شما مناسب نیست اگر به دنبال محصولی بی کیفیت و ارزان قیمت هستید. محصولات ما واقعی هستند و ما برای سایت های بزرگ ایرانی بوجود آمده ایم.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.

17 دیدگاه. Leave new

آخرین بروزشده ها در سایت ابزار وردپرس

فهرست