ابزار وردپرس نام برندی است که شرکت توسعه رهاورد کیان ایساتیس در خرداد ماه 1395 بصورت کامل و رسمی در دنیای وب فعالیت خود را در حوزه آموزشی و بومی سازی آغاز کرده است. برای کاربران دنیای وب ارزش زیادی کسب کرده است.

 سعی ما بر این است که هر ایرانی که به تخصص ما علاقه دارد بتواند به دنیای اینترنت و وب بپیوندد و از طریق آن به درآمد و درخشش در جامعه برسد.

زندگی فرصت کوتاهی برای هر انسانی است ، و هیچکس دوبار زندگی نمی کند.  هدف ما بر مبنای پیروزی جامعه است و آرزو داریم که کشور عزیزمان ایران بتواند روزی بالاترین ها را در بین بقیه کشور ها داشته باشد.

با هم بودن باعث شروع است ، با هم ماندن باعث پیشرفت و در کنار هم کار کردن یک موفقیت است…

ابزاروردپرس مرجعی برای پاسخگویی به نیازهای شما در زمینه قالب وردپرس ، افزونه وردپرس و آموزش وردپرس است . ما همواره در تلاش هستیم که برای افزایش سطح اطلاعات هموطنان عزیزمان در زمینه وردپرس قدم برداریم ، و در این راستا به صورت مداوم برنامه های آموزشی و محصولات ویژه ای آماده میکنیم تا بتوانیم سهمی کوچک در رشد و توسعه کسب‌وکار شما داشته باشیم.

شما در ابزاروردپرس میتوانید یک تیم پشتیبانی قوی را تجربه کنید، که این یکی از بزرگترین دستاوردهای ما و یکی از مهم ترین عوامل تمایز ما نسبت به دیگران است که منجر به رضایت و اعتماد کاربران نسبت به تیم ابزاروردپرس شده است. پس تلاش می‌کنیم تا اعتماد شما را به بزرگترین دارایی خودمان تبدیل کنیم.

بهترین سطح خدمات رسانی در وب

null

بیش از 20.000 مشتری راضی

بالاترین سطح خدمات رسانی

null

پاسخ به 32.000 تیکت پشتیبانی

میانگین پاسخ 10 دقیقه

null

بیش از 5000 دقیقه آموزش

کاملترین دوره های آموزشی

null

بیش از 50.000 فروش محصولات

میانگین هر مشتری 5 محصول

بالاترین ها با ابزار وردپرس

امنیت محصولات ابزار وردپرس

مدت هاست که همه اعضاء تیم در کنار هم با بهترین روحیه در حال کار هستیم. هدف ما تحولی بزرگ برای ارائه خدماتی بود که اکنون در وبسایت حاضر ارائه شده است. هیچ چیز آسان به دست نمی آید و مدت ها زحمت تیم ابزار وردپرس را اکنون مشاهده می فرمایید.

شاید شما هم کنجکاو باشید که پشت صحنه فیلم موفقیت ابزار وردپرس را ببینید ، در این صفحه به معرفی اعضای تیم ابزاروردپرس می‌پردازیم تا با این تیم پر تلاش و بسیار حرفه ای آشنا شوید.

موفقیت پس از مواجه شدن با موانع و گذشتن از آن حاصل میشود …

ابزار وردپرس را می توانید در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

فهرست