کالکشن بهترین افزونه های اسلایدر وردپرسی

خلاقیت یکی از مهمترین موارد موفقیت در دنیای تجارت الکترونیک است. خوشحالیم که در دنیای وردپرس افزونه های اسلایدر سازی وجود دارد که می توانند دنیا را تغییر دهند! این جمله به این معناست که این پلاگین ها بسیار بسیار قدرتمند هستند و قابلیت این را دارند که با آنها شگفتی ها بسیاری خلق شود.

اسلایدر ها می توانند حالت های مختلفی داشته باشند. افزونه های مختلفی نیز برای ساخت اسلایدر وجود دارد. بسته به نیاز شما باید انتخاب کنید که کدام یک بهترین کارایی را برای وبسایت شما خواهد داشت. در ابزار وردپرس تعدادی از بهترین این اسلایدر ها پیشنهاد و ارائه شده است که با کلیک روی هرکدام از آنها به صفحه آنها هدایت خواهید شد. این اسلایدر ها بطور معمول با هر قالب وردپرس سازگاری کامل دارد.

افزونه اسلایدر وردپرس

پکیج کامل افزونه روولوشن اسلایدر یکی از فوق العاده ترین ها … !

این شاید یک خبر خیلی ناب باشد. فعالیت ما این است که بتوانیم محصولات خارجی را به شکلی در ایران ارائه کنیم تا ایرانیان عزیز نیز بتوانند در این زمینه فعالیت مناسبی داشته باشند. دور زدن تحریم ها نیز یکی از وظایف ماست که باید به خوبی آن را انجام دهیم. با استفاده از پکیج افزونه اسلایدر روولوشن قادر خواهید بود تا اکثریت ضمیمه ها و دمو های پریمیوم آن را به راحتی نصب نمایید و از آنها استفاده کنید.

اگر کمی تلاش کنید اسلایدر روولوشن می تواند شما را بسیار موفق کند. این افزونه اسلایدر بسیار پیشرفته بوده و تنظیمات آن یک دنیا است! آنقدر امکان ویرایش دارید که شاید تصورش را هم نکنید.

تهیه و ارائه این افزونه حدود چندمیلیون تومان هزینه برده است ، اما به دلیل ارائه بصورت فایل در کشور با قیمت بسیار کمتری توسط ابزار وردپرس ارائه شده است که به راحتی در لینک زیر قابلیت خرید برای شما میسر است.

نوشتهٔ پیشین
افزونه های سئو وردپرس – پلاگین های سئو وردپرس
نوشتهٔ بعدی
افزونه کاربردی وردپرس – بهترین افزونه های وردپرسی

محصولاتی که شاید دوست داشته باشید :

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.

83 دیدگاه. Leave new

اشتراک گذاری این صفحه در شبکه های اجتماعی

فهرست