آموزش طراحی فروشگاه فایل

آموزش طراحی فروشگاه فایل – آموزش قالب nitro

توضیح کوتاه

مهربانان سلام ، از اینکه باز هم در خدمت جوانان ارزشمند ایرانی هستیم خوشحالیم ، در این دوره آموزشی قصد داریم به شما ایجاد یک فروشگاه فایل قدرتمند را آموزش دهیم. ما در این دوره آموزشی به شما یاد می دهیم که به منابعی که دسترسی دارید یک فروشگاه فایل قدرتمند راه اندازی کرده و با آن به درآمد مناسبی برسید و پیشرفت کنید.  ما در این آموزش به شما یاد می دهیم که چگونه یک هدف را به تحقق برسانید. شما باید به منابع اطرافتان به خوبی نگاه کنید و فایل هایی که به آنها دسترسی دارید را بیابید. حالا باید فروشگاه خودتان را با یک دامنه زیبا ایجاد کنید.

از طریق دکمه زیر می توانید خرید و بصورت آنی دانلود نمایید

چرا خرید از ابزار وردپرس؟
مدرس آموزش وردپرس

مدرس دوره

مهدی جبین پور
سطح مدرس دوره وردپرسی

سطح مدرس

فوق حرفه ای
جلسات آموزش وردپرس

زمان و جلسات

5 ساعت ، 14 جلسه
دانشجویان دوره وردپرس

تعداد دانشجویان

147 دانشجو
اورجینال بودن محصول وردپرس

ضمانت کیفیت

تضمین تاثیر آموزش

چطور یک وبسایت فروش فایل بسازیم ؟

این سوالی است که بصورت کامل در این دوره آموزشی فروشگاه فایل برای شما تدریس کرده ایم. در ویدئو مقابل با مباحث مربوط به فروشگاه فایل آشنا خواهید شد و فراخواهید گرفت اهداف یک فروشگاه فایلی چیست و ادامه کار ما به چه شکل خواهد بود.

در این دوره آموزشی به شما یاد می دهیم چطور فایل هایتان را ( هر نوع فایلی که قابل دانلود است ) را برای فروش قرار دهید و در یک محیط بسیار عالی برای خودتان تجارت الکترونیک پرسودی داشته باشید. فروشگاه های فایل از پردرآمد ترین های جهان محسوب می شوند.

هرتخصصی که داشته باشید می توانید با این آموزش برای مخاطبان خودتان به اشتراک بگذارید و از آن کسب درآمد کنید. این دوره آموزشی را با قالب وردپرس نیترو آموزش داده ایم که یکی از بهترین ها در نوع خودش می باشد.

در ادامه با ما همراه باشید برای معرفی دوره آموزشی طراحی فروشگاه فایل با وردپرس ….

ویدئو در حال بارگذاری است ...
جلسه اول : معرفی دوره و قالب نیترو، امکانات و نیازمندی ها
جلسه دوم :آموزش نصب قالب نیترو
جلسه سوم : آشنایی با تنظیمات ووکامرس و پیکربندی آن
جلسه چهارم : آموزش پیربندی برای دانلود فقط یکبار
جلسه پنجم : آموزش پیکربندی برای دانلود همیشه
جلسه ششم : آموزش طراحی هدر فروشگاه
جلسه هفتم : آشنایی با صفحه ساز قالب
جلسه هشتم : طراحی مقدماتی با ویژوال کامپوسر
جلسه اول : معرفی دوره و قالب نیترو، امکانات و نیازمندی ها

در این جلسه پیرامون دوره ای که قرار است تدریس شود توضیح دادیم و قالب نیترو را نیز معرفی کردیم که با عنوان قالب فروش فایل اکنون به فروش می رسد. در این ویدئو با پروسه کلی یک فروشگاه فایل آشنا خواهید شد.

جلسه دوم :آموزش نصب قالب نیترو

در این ویدئو آموزشی نحوه نصب قالب نیترو را آموزش دادیم و شما قادر خواهید بود به روش های مختلفی بسته به نیاز خودتان نصب آن را انجام دهید.

جلسه سوم : آشنایی با تنظیمات ووکامرس و پیکربندی آن

این ویدئو آموزشی مربوط به زیر ساخت هر وبسایت فروشگاهی است که هر کسی باید بداند. در این جلسه خواهید آموخت که تنظیمات ووکامرس چیست و چطور می توان آنتها را پیکربندی کرد.

جلسه چهارم : آموزش پیربندی برای دانلود فقط یکبار

این خیلی مهم است که بتوانید یک سایت اساسی بسازید. در بعضی فروشگاه های فایل کاربر فقط یکبار و در اولین بار نیاز است که فایلش را پس از خرید دانلود کند. این ویدئو به این موضوع اشاره می کند.

جلسه پنجم : آموزش پیکربندی برای دانلود همیشه

کاربران شما قادر خواهند بود برای همیشه یک حساب کاربری داشته باشند و از طریق آن هرزمان بیایند و فایل خود را دانلود کنند. بدین ترتیب فایل ها آپدیت نیز می شوند و کاربران شما یک محیط کاربری خواهند داشت.

جلسه ششم : آموزش طراحی هدر فروشگاه

اکنون به بخش طراحی گرافیکی می رسیم که از هدر سایت شروع می شود و قرار است که هدر سایتمان را به شکل زیبایی طراحی کنیم. در این جلسه از بالای سایت می آموزید که طراحی را چطور شروع کنید.

جلسه هفتم : آشنایی با صفحه ساز قالب

در این جلسه قرار است تا بخش اصلی طراحی سایت را یاد بگیرید ، شما ابتدا با صفحه ساز قالبتان آشنا خواهید شد و در جلسات بعدی بصورت کاملتر کار با آن را فرا خواهید گرفت.

جلسه هشتم : طراحی مقدماتی با ویژوال کامپوسر

در این جلسه ویدئویی در آموزش طراحی فروشگاه فایل قرار است که در کار با صفحه ساز و طراحی سایت حرفه ای تر شوید. کار با المان های مختلف و سایر تنظیمات در این جلسه تدریس شده است.

جلسه نهم : پیشرفته کار با ویژوال کامپوسر
جلسه دهم : آموزش طراحی سایدبار صفحات محصول
جلسه یازدهم : آموزش طراحی فوتر قالب نیترو
جلسه دوازدهم : نحوه اضافه کردن محصولات سایت
جلسه سیزدهم : آموزش قرار دادن محصول پیشرفته ( دانلودی + فیزیکی )
جلسه چهاردهم : اتصال به بانک و پرداخت محصولات
جلسه نهم : پیشرفته کار با ویژوال کامپوسر

این جلسه هنر شما را قرار است که تکمیل کند و این یک آموزش ماهیگیری است و شما قادر خواهید بود تا با تلاش و خلاقیت یکی از پردرآمد ترین وبسایت های فروشگاهی فایل مجازی را با وردپرس بسازید.

جلسه دهم : آموزش طراحی سایدبار صفحات محصول

با توجه به اینکه اکثریت فروشگاه های فایل برای هر محصول دارای یک سری مشخصات خاص مانند نوع فرمت فایل یا هرچیز دیگر هستند در این جلسه می آموزید چطور سایدبار مخصوص محصول را مدیریت کنید.

جلسه یازدهم : آموزش طراحی فوتر قالب نیترو

اینکه یک فوتر مناسب داشته باشید یک بخش مهم از هر وبسایتی است. ما در این جلسه به شما آموزش می دهیم چطور فوتر سایت خود را بسازید و با انعطاف خاصی به آن کارایی بیشتری بدهید.

جلسه دوازدهم : نحوه اضافه کردن محصولات سایت

در این جلسه آموزش دادیم که چطور محصولات فایلی خودتان را به سایت اضافه کنید و برای آنها با انتخاب یک قیمت و انتخاب فایل مناسب بتوانید یک فروش موفق را پشت سربگذارید.

جلسه سیزدهم : آموزش قرار دادن محصول پیشرفته ( دانلودی + فیزیکی )

ممکن است شما بخواهید یک پک محصول را هم بصورت دانلودی و هم فیزیکی بفروشید تا مخاطب شما آن را انتخاب کند. بدین ترتیب می توانید به راحتی با این ویدئو این کار را انجام دهید.

جلسه چهاردهم : اتصال به بانک و پرداخت محصولات

به یاری خداوند در کشور عزیزمان توسعه مناسبی برای اتصال به درگاه های بانکی وجود دارد. با این ویدئو به راحتی می آموزید چگونه سایتتان را به بانک متصل کنید و از طریق آن وجه را از مخاطبانتان دریافت کنید.

Document

آموزش سئو وردپرس

آموزش خرید از ابزار وردپرس

آموزش طراحی سایت فروشگاهی

آموزش طراحی فروشگاه فایل با وردپرس

آموزش طراحی سایت شرکتی با وردپرس

 

توضیحات کامل دوره آموزشی

دوره آموزش فروشگاه فایل – طراحی سایت فروش فایل

مهربانان سلام ، از اینکه باز هم در خدمت جوانان ارزشمند ایرانی هستیم خوشحالیم ، در این دوره آموزشی قصد داریم به شما ایجاد یک فروشگاه فایل قدرتمند را آموزش دهیم. ما در این دوره آموزشی به شما یاد می دهیم که به منابعی که دسترسی دارید یک فروشگاه فایل قدرتمند راه اندازی کرده و با آن به درآمد مناسبی برسید و پیشرفت کنید.

در دوره آموزش فروشگاه فایل شما چه چیزهایی خواهید آموخت؟

ما در این آموزش به شما یاد می دهیم که چگونه یک هدف را به تحقق برسانید. شما باید به منابع اطرافتان به خوبی نگاه کنید و فایل هایی که به آنها دسترسی دارید را بیابید. حالا باید فروشگاه خودتان را با یک دامنه زیبا ایجاد کنید.
به راحتی با این آموزش فروشگاه فایل دیجیتال خودتان را راه اندازی کنید و روی سئو آنها کار کنید. شما همچنین می توانید دوره آموزش سئو را نیز مشاهده کرده و از آن استفاده نمایید. فروشگاهی که به شما آموزش می دهیم ساختار سئو مناسبی دارد و به سرعت در صفحات اول گوگل مشاهده خواهید شد.
محصولات خودتان را قرار دهید و سایت را به درگاه پرداخت متصل کنید. با اینکار درگاه پرداخت شما وظیفه اتصال بانک را بر عهده می گیرد و فروشگاه تمام اتوماتیک شما پس از پرداخت فایل را به کاربر ارائه می کند.

چقدر در این دوره آموزشی با جزئیات سروکار داریم؟

ما سعی کردیم همه آموزش هایی که ایجاد می کنیم خیلی دقیق و با دید ذره بینی باشد. در این آموزش ما مباحث را فوق العاده کاربردی تدریس کرده ایم و هر آنچه واقعاً باید گفته شود را برای موفقیت شما تدریس خواهیم کرد.
برای مثال در مورد فروشگاه فایلی که کاربران آن قرار است بعداً فایل ها را دانلود کنند و یا نیازی ندارند که بعدآً دانلود کنند در جلسات متعدد آموزش توضیح دادیم.

مواردی که در این دوره خواهید آموخت :

 • آموزش طراحی فروشگاه فایل
 • آموزش کانفیگ ووکامرس برای فروش فایل
 • آموزش اتصال ووکامرس به درگاه پرداخت
 • آموزش ساخت حساب کاربری برای مشتریان
 • آموزش دانلود فایل و امنیت فایل های دانلودی
 • طراحی صفحات زیبا با صفحه ساز
 • طراحی پیشرفته با ویژوال کامپوسر
 • راحتی کاربران با ویرایش فیلدهای پرداخت
 • آموزش کامل پیکربندی ووکامرس
 • آموزش تنظیمات قالب نیترو
 • آموزش ساخت هدر
 • آموزش ساخت سایدبار
 • آموزش ساخت فوتر
 • آموزش ساخت صفحه محصولات
 • آموزش طراحی صفحه اصلی
 • محصول متغیر
 • محصول پستی + دانلودی
 • و …
نوشتهٔ پیشین
دوره تولید ویدئو آموزشی – آموزش نرم افزار Camtasia
نوشتهٔ بعدی
افزونه نظرسنجی وردپرس – Total Poll Pro

محصولاتی که شاید دوست داشته باشید :

116 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • سلام مهندس سايت خيلي خوبي داري ديشب تا صبح تو سايت خوبتون بودم البته از اون ادمايي هستم وقتم رو صرف چيزاي بيهوده وتکراري نميزارم و سايت شما دقيقا چيزي هست که دنبالش هستم مفيد و جذاب که ارزش تشکر کردن داره ممنون محمد موسوي

  پاسخ
  • کارشناس پشتیبانی شماره دو
   کارشناس پشتیبانی شماره دو
   می 17, 2020 5:12 ب.ظ

   با سلام ، ممنون از حضور شما ،
   از اینکه در کنار ما هستید ، سپاسگزاریم.
   با تشکر.

   پاسخ
 • من بجای هاست دانلود میخوام از آپلودرهای رایگان مثل پیکوفایل یا مدیافایر مثلا استفاده بکنم. مسلما برای دانلود رایگان هیچ مشکلی نداره. اما بنظر شما برای فایل های قابل فروش چطوری این کار امکانپذیره؟ یعنی لینک داده شده لینک دائم هست و شخص خریدار می تونه برای دیگران بفرسته! بنظر شما فایل رو پسوورد بذاریم و پسوورد رو به شخص خریدار بدیم و پس از مثلا دو سه روز پسوورد رو عوض کنیم راه حل خوبی است!؟ تغییر پسوورد که با هیچ افزونه ای در سایتهای آپلودر امکانپذیر نیست اما چطوری میشه اگه تعداد فایل ها زیاد باشه این پسوورد رو به شخص خریدار داد؟ اصلا بنظر شما راه حل چیه که از آپلودرهای رایگان استفاده کنیم بجای هاست دانلود؟
  مرسی برای راهنمایی تون

  پاسخ
  • کارشناس پشتیبانی شماره دو
   کارشناس پشتیبانی شماره دو
   می 12, 2020 5:46 ب.ظ

   با سلام ، ممنون از حضور شما ،
   این کار درستی نیست که فایل ها را بر روی هاست های دیگر قرار دهید ، برای این مورد بهتر است با شرکت تماس داشته باشید تا دقیق توضیح دهیم.
   بهتر است از یک هاست دانلود استفاده نمایید ،فایل های خود را بر روی هاست دانلود قرار دهید.
   با تشکر.

   پاسخ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

اشتراک گذاری این صفحه در شبکه های اجتماعی

فهرست