آموزش انتقال و بک آپ سایت وردپرسی

آموزش Duplicator Pro – انتقال و بک آپ از سایت وردپرسی

آموزش انتقال سایت یکی از مواردی است که کاربران دنیای وردپرس بسیار به آن نیاز دارند ، این آموزش تحت عنون بک آپ برای وردپرس نیز ارائه شده است که هر دو را پوشش خواهد داد تا بتوانید سیستمی قدرتمند به منظور نگهداری از سایت خود داشته باشید.

گرفتن بک آپ باعث کاهش ریسک وبسایت شما خواهد شد و با روش نوین آموزشی ما می توانید هرزمان به راحتی سایت خود را بازگردانی کنید و با آرامش به موفقیت برسید. آموزش Duplicator pro برای اولین بار توسط ابزار وردپرس ارائه گردیده است.

null

مدرس : مهدی جبین پور

افزونه Duplicator Pro یکی از قدرتمندترین های بک آپ

آیا تابحال شده است بخواهید از وبسایت خود یک بک آپ مورد اطمینان در زمان دلخواه بگیرید؟ یا اینکه وبسایت خود را به شکلی مطمئن به هاست دیگری انتقال دهید؟ افزونه بک آپ Duplicator Pro به راحتی و بسیار ساده این کار را برای شما انجام می دهد.

ابتدا باید هاست شما فضای کافی برای انجام اینکار را داشته باشد و پس از آن با افزونه قدرتمند Duplicator می توانید به راحتی این کار را انجام دهید. اکنون نسخه فارسی آن در وبسایت ابزار وردپرس قابل تهیه است.

اکنون دوره آموزشی برای استفاده از Duplicator Pro تدارک دیده شده است که در زیر ، لینک مشاهده دوره را برای شما عزیزان همراه ابزار وردپرس قرار داده ایم. امیدواریم این دوره آموزشی رایگان نیز ، مورد استفاده شما قرار بگیرد.

duplicator داپلیکتور پرو

سوالات پس از خرید ، در بخش تیکت پشتیبانی پیگیری می شوند.

سوالات پیش از خرید در بخش دیدگاه پاسخ داده می شوند.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.

67 دیدگاه.ارسال دیدگاه جدید

اشتراک گذاری این صفحه در شبکه های اجتماعی

فهرست