10 افزونه ضروری برای هر سایت وردپرسی – افزونه های مهم

null

1- افزونه امنیتی وردپرس

بدون شک هکر ها و روبات ها در دنیای اینترنت تهدید کننده هر وبسایت وردپرسی هستند و باید برای مقابله با آنها راه حلی اندیشید ، استفاده از افزونه امنیت وردفنس یکی از بهترین راه حل ها است.

null

2- پکیج کامل افزونه های سئو

مسلماً بدون پیروزی در گوگل سایت برنده نخواهد بود. شما نیاز خواهید داشت تا با نصب افزونه های سئو سایت خود را در گوگل به پیروزی بیشتری برسانید.

null

3- افزونه مداد زرد Yellow Pencil

برای حرفه ای شدن نیاز دارید تا در سایت خود تغییراتی فوق حرفه ای ایجاد کنید که در تنظیمات قالب شما شاید نباشد. این ویدئو مربوط به معرفی افزونه مداد زرد می باشد.

null

4- افزونه عضویت آلتیمیت ممبر

سیستم عضویت برای هر سایتی لازم است. اکنون بهترین افزونه عضویت وردپرس برای شما مهیا شده است که ویدئو آن را نیز می توانید در این لینک مشاهده بفرمایید.

null

5- افزونه روولوشن اسلایدر ( پکیج کامل )

اسلایدر های زیبا می تواند زیبایی شما را چندین برابر کند و باعث افزایش فروش سایت شما خواهد شد. این پکیج امکان درون ریزی اکثریت دمو ها را دارد مانند این ویدئو آموزشی برای یکی از دمو ها …

null

6- افزونه سیستم خبرنامه وردپرس

با این افزونه قدرتمند می توانید کلیه ایمیل های کاربران سایتتان را جمع آوری کرده و برای آنها ایمیل ارسال نمایید. ایمیل مارکتینگ تاثیر بسیار مهمی در وبسایت شما خواهد داشت.

null

7- افزونه صفحه ساز ویژوال کامپوسر ( نسخه فعال )

یک صفحه ساز قدرتمند می تواند به طراحی سایت شما کمک کند. این نسخه از ویژوال کامپوسر قابلیت درون ریزی اکثریت دمو ها را دارد و می تواند به شما کمک کند.

null

8- افزونه افزایش سرعت سایت ( موشک )

افزونه قدرتمند موشک می تواند سرعت سایت شما را بهبود بخشد و کاربران شما سرعت بهتری را در بازدید از سایت شما داشته باشند. سرعت سایت همچنین در سئو نیز بسیار مهم است.

null

9- افزونه فرم ساز گراویتی فرم ( بهترین فرم ساز وردپرس )

داشتن یک فرم ساز عالی برای فرم های گوناگون از جمله تماس برای هر سایتی ضروری است و شما باید با بازدید کنندگان سایتتان در تماس باشید.

افزونه instagram feed

10- افزونه اینستاگرام وردپرس

اگر شما هم برای موفقیت بیشتر سایت یا کسب کارتان از شبکه اجتماعی محبوب اینستاگرام استفاده می کنید ، پلاگین گالری اینستاگرام با امکانات فراوانی که دارد می تواند مورد استفاده شما قرار بگیرد. این پلاگین با هر قالب وردپرس سازگاری دارد.

 

نوشتهٔ پیشین
آموزش نصب ، فارسی و فعال سازی گراویتی فرم gravity forms – حذف درخواست لایسنس گراویتی فرم
نوشتهٔ بعدی
حذف تب اضافی در قالب ودمارت – حذف SHIPPING & DELIVERY

محصولاتی که شاید دوست داشته باشید :

اشتراک گذاری این صفحه در شبکه های اجتماعی

فهرست