خرید اس اس ال ( ssl ) ❤️ – گواهینامه ssl برای وردپرس

خرید اس اس ال (خدمات نصب گواهینامه Ssl)

خرید SSL برای وردپرس – گواهینامه ssl برای وبسایت

نصب بودن گواهینامه اس‌اس‌ال به معنای امنیت اطلاعات ارسالی کاربران شما به سایت است. امروزه حضور وبسایت ها در عرصه موفقیت بدون نصب Ssl تقریباً غیرممکن است زیرا سایت هایی که به امنیت کاربران اهمیت ندهند توسط موتور های جستجو نیز مورد اعتبار نیستند.

وبسایت هایی که با https و سبز رنگ نمایش داده می شوند یک امتیاز مثبت در سئو دارند و می توانند به درجات بالاتری در موتور های جستجوگر دست پیدا کنند.

نصب رایگان در هاست و سایت

تغییر تمام لینک ها به httpS

پشتیبانی تا زمان انتضا Ssl

ارائه شده برای تمامی دامنه ها

خرید اس اس ال

افزایش امنیت سایت

گواهینامه امنیتی اس‌اس‌ال با رمز نگاری داده ها بین سایت و کاربر، باعث افزایش امنیت می شود و یک نیاز مهم برای سایت های فروشگاهی محسوب می شود.

بهبود رتبه سئو سایت (مشاهده ویدئو)

گوگل یک بیزینس است. در صورتی که نتایج نمایش داده شده به کاربران صحیح و قابل اعتماد نباشد گوگل هم زنده نمی ماند بنابرین یک سایت باید به اندازه کافی امن و مورد تایید باشد.

سازگاری با همه مرورگرها

خدمات اس‌اس‌ال ارائه شده توسط تیم ابزار وردپرس قابل ارائه برای تمام دامنه ها و سازگاری آن با تمام مرورگر ها تست شده است و در شامل باگ در برخی مرورگرها نیست.

ارائه انواع گواهینامه Ssl

در حال حاضر خدمات گواهینامه Ssl ابزار وردپرس در نوع (DV (domain validation با پیچیدگی رمزنگاری 4096 در چند نوع برای دامنه اصلی و زیر دامنه ها ارائه می شود.

خرید اس اس ال ssl

مهم ترین دلایل استفاده از گواهینامه Ssl در سایت چیست؟

رمزنگاهی داده های سایت به منظور جلوگیری از هک اطلاعات

بهبود قابل توجه رتبه SEO سایت

رمزنگاهی داده های سایت به منظور جلوگیری از هک اطلاعات

بهبود قابل توجه رتبه SEO سایت

افزایش اعتماد کاربران به سایتهای دارای نشان SSL

نیازی ضروری سایت برای دریافت درگاه بانک

افزایش اعتماد کاربران به سایتهای دارای نشان SSL

نیازی ضروری سایت برای دریافت درگاه بانک

دریافت اینماد و دریافت نماد دو ستاره با گواهینامه SSL تجاری

با وجود نسخه رایگان Ssl، چه نیازی به خرید گواهینامه اس‌اس‌ال است؟

شرکت Let’s Encrypt که SSL رایگان ارائه می‌دهد، در سپتامبر سال 2021، طی یک اطلاعیه اعلام کرده است که دیگر از سیستم‌های قدیمی (مثل ویندوز XP یا اندروید 7) پشتیبانی نمی‌کند. همین موضوع باعث شده اخیرا برخی سایت‌ها که از SSL رایگان استفاده می‌کنند، در سیستم‌های قدیمی با خطا “سایت امن نیست” یا “Not Secure” روبرو شوند.

SSL رایگان به صورت مستقیم آسیبی به سایت وارد نمی‌کند، اما محدودیت‌هایی دارد که باید به آن‌ها توجه کنید. ادامه این مقاله را با کلیک بر روی این لینک، مشاهده نمایید…

خرید اس اس ال

مراحل خرید / تمدید اس اس ال به چه صورت است؟

1

2

3

تمام

ورود به سایت ابزار وردپرس

به راحتی می توانید از این لینک وارد سایت شوید، قبل از آن لازم است که در سایت از همین لینک ثبت نام کرده باشید.

انتخاب پلن مد نظر

مراحل خرید و یا تمدید گواهینامه Ssl یکسان است. پلن مد نظر را از لیست زیر انتخاب کرده و خرید خود را تکمیل نمایید.

ارسال تیکت

پس از ثبت سفارس، از بخش ناحیه کاربری تیکت ارسال نمایید تا در حدود 24 ساعت خدمات Ssl برای شما نصب و فعال شود.

پلن موردنظرتان را انتخاب کنید
در صورت نیاز به دریافت مشاوره، از طریق چت آنلاین و یا با تماس با شرکت، با واحد فروش در ارتباط باشید.
نوع دامنه؟
تعداد دامنه؟
پشتیبانی از سابدامین؟
زمان فعال سازی؟
شرکت صادرکننده؟
گواهینامه SSL یکساله
+ یک ساب‌دامنه569,000 تومان
 • هر نوع دامنه (ir-com و ...)
 • 1 دامنه
 • 1 زیردامنه (سابدامین)
 • 1 روز کاری
 • شرکت Certum
گواهینامه SSL یکساله
+ دو ساب‌دامنه769,000 تومان
 • هر نوع دامنه (ir-com و ...)
 • 1 دامنه
 • 2 زیردامنه (سابدامین)
 • 1 روز کاری
 • شرکت Certum
گواهینامه SSL یکساله
+ تمام زیر دامنه‌ها1,569,000 تومان
 • هر نوع دامنه (ir-com و ...)
 • 1 دامنه
 • تمام زیردامنه ها (سابدامین)
 • 1 روز کاری
 • شرکت Certum
تنظیم گواهینامه SSL
ویژه سایتی که Ssl دارد95,000 تومان
 • هر نوع دامنه (ir-com و ...)
 • دامنه اصلی سایت
 • مشروط به نوع Ssl
 • 1 روز کاری
 • تفاوتی ندارد

سوالات متداول مربوط به خدمات نصب گواهینامه Ssl

امکان نصب گواهینامه دامنه قبلی، بر روی دامنه جدید وجود دارد؟

اس اس ال خریداری شده برای هر دامنه، فقط امکان نصب را بر روی همان دامنه دارد. درواقع Ssl برای هر دامنه و ip بصورت خاص برای همان ip و دامنه تهیه و کدهای لازم برای رمز نگاری ارائه می شود و امکان استفاده از این گواهینامه فقط برای همان دامنه ممکن است.

با تغییر هاست، مشکلی برای گواهینامه اس اس ال ما ایجاد می شود؟

برخی از شرکت های هاست، زمان انتقال هاست، به این نکته توجه می کنند و گواهینامه نصب شده بر روی هاست قبلی را بر روی هاست جدید هم نصب می کنند. در صورتی که شرکت هاست شما این اقدام را انجام نداد و مشکلی برای اس اس ال سایت شما ایجاد شده بود، از بخش ناحیه کاربری تیکت ارسال نمایید تا اقدامات لازم انجام شود.

تفاوتی دارد از چه پسوند دامنه ای استفاده می کنیم؟

خیر، هیچ تفاوتی ندارد از چه نوع دامنه ای استفاده می کنید. همه دامنه های موجود در سراسر اینترنت می توانند از خدمات ابزار وردپرس برای Ssl استفاده کنند.

تمدید Ssl به چه صورت است؟

تمدید گواهینامه اس اس ال مانند یک نصب جدید است. تنها کافی است که گواهینامه مد نظر را تهیه نمایید، از بخش تیکت اطلاع دهید تا تمدید برای شما انجام شود.

چطور از زمان پایان گواهینامه Ssl مطلع شویم؟

بعد از نصب اس اس ال، یک لینک تست برای شما ارسال می شود، در لینک تست زمان اس اس ال را دقیقاً مشخص می کند. برای مثال مشخص شده است که 364 روز دیگر از زمان Ssl سایت شما باقی مانده است.

همچنین ما تلاش می کنیم تا چندروز قبل از به پایان رسیدن گواهینامه اس اس ال، با شما در ارتباط باشیم و به شما اطلاع می دهیم.

تمام لینک های سایت و دیتابیس به httpS تغییر می کند؟

یکی از مزیت های خدمات ابزار وردپرس همین مورد است که با روش خاص، کلیه لینک های قرار گرفته در دیتابیس بررسی شده و همه لینک ها از http به httpS تغییر داده می شوند. در انجام این مورد نهایت دقت انجام می شود و مشکلی برای لینک های سایت ایجاد نمی شود.

چرا قفل سایت من در مرورگر قرمز/زرد رنگ است؟

دلایل مختلفی دارد، ابتدا باید مطمئن شوید که سایت شما Ssl دارد، در این صورت اگر باز هم مشکل وجود دارد، بدلیل این است که تنظیمات اس اس ال در سایت و یا هاست شما بصورت صحیح انجام نشده است.

خدمات تنظیم گواهینامه SSL ویژه سایتی که Ssl دارد، برای حل این مشکلات است.

هاست و دامنه را از دو شرکت متفاوت خرید کردم، امکان نصب Ssl دارید؟

بله، هیچ مشکلی ندارد و می توانیم براحتی گواهینامه اس اس ال را بر روی سایت شما نصب و فعال کنیم.

چه اطلاعاتی برای نصب نیاز دارید؟

پس از خرید تیکت ارسال نمایید، برای نصب دسترسی های وردپرس و هاست، برای انجام کامل تنظیمات نیاز است.

تفاوت Ssl رایگان و غیر رایگان چیست؟

متاسفانه اخیراً برای اس اس ال رایگان باگ هایی ایجاد شده است که مهم ترین آن، غیر فعال شدن اس اس ال رایگان بر روی برخی دستگاه ها است. در مقاله مشکلات اس اس ال رایگان بصورت کامل مطالعه نمایید.

چطور می توان برای Ip آدرس خاص، گواهینامه SSL تهیه کرد؟

روال خرید مانند خرید عادی است. بسته به نوع گواهینامه ای که نیاز دارید، خرید خود را انجام دهید و پس از تهیه، در تیکت IP مد نظر را ارسال نمایید تا مراحل انجام کار شروع شود.

گواهینامه SSL یک پروتکل امنیتی است که یک پیوند رمزنگاری شده بین وب سرور و مرورگر کاربر ایجاد می‌کند. SSL مخفف Secure Sockets Layer است. این عبارت در زبان فارسی به معنای لایه سوکت امن است؛ یعنی SSL یک لایه امن، میان وب سرور و مرورگر کاربر ایجاد می‌کند. در نتیجه امنیت سایت و کاربر افزایش پیدا می‌کند.

SSL از الگوریتم‌های رمزنگاری شده برای انتقال اطلاعات میان کاربر و سایت استفاده می‌کند. اگر اطلاعات میان کاربر و سایت را رمزنگاری نکنید، هکرها می‌توانند به اطلاعات کاربر دسترسی پیدا کنند و خیلی راحت از آن سواستفاده کنند.

SSL چگونه کار می‌کند؟

به کمک گواهینامه اس اس ال که اطلاعات را رمزنگاری می‌کند، هکرها نمی‌توانند از اطلاعات مربوط به کاربران استفاده کنند. چرا که اطلاعات کاربران با الگوریتم‌های مختلف رمزنگاری شده است و هکرها نمی‌توانند از اطلاعات رمزنگاری شده استفاده کنند.

اطلاعات مهمی که معمولا توسط هکرها مورد سواستفاده قرار می‌گیرد؛ نام، آدرس، ایمیل، تلفن و مواردی از این قبیل است. لو رفتن چنین اطلاعاتی می‌تواند برای یک مدیر سایت بسیار دردسرساز شود. بنابراین توجه به امنیت سایت و کاربر، موضوع بسیار مهمی است که حتما باید به آن توجه ویژه‌ای کنید.

در صورتی که سایت شما هک شده است و یا نیاز به خدمات افزایش امنیت وردپرس – پاکسازی سایت هک شده، دارید، ابزار وردپرس در خدمت شماست.

اگر دقت کرده باشید، تقریبا تمام سایت‌های بزرگ و معتبر، از گواهینامه SSL جهت امنیت بیشتر سایت و کاربران استفاده می‌کنند. استفاده از اس اس ال علاوه‌بر اینکه امنیت سایت و کاربر را افزایش می‌دهد؛ تاثیر چشمگیری هم بر اعتماد کاربران می‌گذارد.

تشخیص سایت‌های دارنده گواهینامه SSL

ساده‌ترین روش برای بررسی گواهینامه اس اس ال یک سایت، توجه به نوار آدرس مرورگر است.

 • اگر URL با HTTPS شروع شود، یعنی سایت دارای گواهینامه SSL است.
 • سایت‌هایی که دارنده گواهینامه SSL هستند، یک قفل بسته در کنار URL نشان داده می‌شود.
 • اگر یک سایت از SSL استفاده نکند، ابتدای URL با HTTP شروع می‌شود و همچنین یک اخطارNot Secure در کنار URL نمایش داده می‌شود.
خرید اس اس ال
خرید اس اس ال

تفاوت HTTPS و HTTP

عبارت HTTP مخفف HyperText Transfer Protocol است و حرف S که به آخر HTTP اضافه می‌شود، مخفف Secure است. در واقع حرف S که آخر HTTP قرار می‌گیرد، نشان می‌دهد که یک سایت ایمن است.

چرا به گواهینامه SSL نیاز داریم؟

گواهینامه اس اس ال یکی از اصلی‌ترین و مهم‌ترین نیازهای هر سایت محسوب می‌شود. چرا که تاثیرات بسیار زیادی بر ایمن نگهداشتن اطلاعات کاربران، اعتماد کاربران و حتی سئو (SEO) می‌گذارد. بنابراین حتما باید نسبت به SSL توجه داشته باشید.

چرا به گواهینامه Ssl نیاز داریم؟
چرا به گواهینامه Ssl نیاز داریم؟

حفاظت از اطلاعات کاربران

کاربران هنگام ثبت‌نام یا خرید از سایت، اطلاعات مختلفی مانند ایمیل، تلفن، نام و نام خانوادگی و… را وارد می‌کنند. حالا اگر نتوانید از این اطلاعات محافظت کنید، ممکن است هکری بتواند به این اطلاعات دسترسی پیدا کند و از آن‌ها سواستفاده کند. همچنین به این موضوع هم توجه داشته باشید که در صورت سواستفاده از اطلاعات کاربران، دردسرهای بزرگی در انتظار مدیر سایت خواهد بود.

افزایش اعتماد کاربران

گواهینامه ssl علاوه‌بر اینکه از اطلاعات کاربر محافظت می‌کند، تاثیر بسیار خوب و چشمگیری هم بر اعتماد کاربران می‌گذارد. این موضوع را در نظر بگیرید که وقتی از اس اس ال استفاده می‌کنید، یک قفل بسته در کنار URL قرار می‌گیرد؛ اما زمانی که از SSL استفاده نمی‌کنید، معمولا یک هشدار Not Secure به کاربر نمایش داده می‌شود که تاثیرات بسیار بدی بر اعتماد کاربران می‌گذارد.

خطای Not Secure
خطای Not Secure

تاثیر SSL بر سئو

همان‌طور که می‌دانید برای گوگل و سایر موتورهای جستجوگر، امنیت کاربر بسیار مهم است. با این وجود، قطعا سایت‌هایی که از SSL استفاده می‌کنند، امتیازهای بهتری از نظر سئو دریافت می‌کنند. البته اهمیت استفاده از گواهینامه SSL روز به روز در حال افزایش است و گوگل نسبت به قبل، روی این موضوع حساس‌تر شده است.

چگونه گواهینامه SSL دریافت کنیم؟

SSL نسخه‌های مختلفی دارد و سایت‌های مختلفی هم هستند که گواهینامه اس اس ال ارائه می‌دهند. اما باید با یک بررسی کامل و جامع، بهترین سایت را برای دریافت SSL انتخاب کنید. چرا که اس اس ال نیازمند پیکربندی‌های مختلفی است که اگر به درستی انجام نشود، سایت را دچار مشکلات بسیار بزرگی می‌کند.

بارها شاهد این بوده‌ایم که کاربران هزینه‌های زیادی بابت گواهینامه ssl پرداخت کرده‌اند، اما متاسفانه کانفیگ‌ها و پیکربندی‌های مورد نیاز انجام نشده است و اس اس ال به درستی عمل نمی‌کند. بنابراین دقت زیادی در انتخاب شرکت ارائه دهنده خدمات SSL داشته باشید.

در حال حاضر یکی از خدمات مهم ما، ارائه گواهینامه SSL است که از بهترین کارشناسان جهت انجام پیکربندی‌ها و کانفیگ‌ها کمک گرفته‌ایم. یعنی علاوه‌بر اینکه SSL را روی وب‌سایت شما نصب می‌کنیم، تمام کارهای مورد نیاز جهت پیکربندی را نیز انجام می‌دهیم که این گواهینامه به بهترین شکل عمل کند.

گواهینامه SSL رایگان؟!

اگر دقت کرده باشید، شرکت‌های هاستینگ در کنار هاستی که ارائه می‌دهند، یک SSL رایگان هم در اختیار شما قرار می‌دهند که می‌توانید از آن استفاده کنید. اما پیشنهاد نمی‌شود که از این اس اس ال استفاده کنید. چرا که تاثیرات منفی و بدی را برای سایت به همراه خواهد داشت.

SSL رایگان دارای محدودیت‌های مختلفی است که روز به روز این محدودیت‌ها نسبت به قبل بیشتر می‌شود. برای مثال اس اس ال رایگان دارای محدودیت زمانی است که بیشتر از 1 ماه الی 3 ماه نمی‌توانید از آن استفاده کنید. حتی رمزنگاری SSL رایگان متفاوت است و نسبت به اس اس ال غیررایگان ضعیف‌تر می‌باشد.

جالب است بدانید که اخیرا گواهینامه SSL رایگان در سیستم‌های قدیمی (مثل ویندوز XP و اندروید 7) به خوبی پشتیبانی نمی‌شوند و برخی کاربران با خطا Not Secure مواجه می‌شوند. بنابراین با توجه به مشکلات SSL رایگان، استفاده از آن منطقی نیست و حتی می‌تواند آسیب‌های جدی به سایت وارد کند.

برای مطالعه کامل مقاله چرا نباید از SSL رایگان استفاده کنیم؟ کلیک نمایید

گواهینامه SSL چه موقع منقضی می‌شود؟

SSL معمولا به صورت 1 ساله ارائه می‌شود و باید هر سال آن را تمدید کنید تا منقضی نشود. اگر چنین کاری را انجام ندهید، وب‌سایت شما غیرقابل دسترس خواهد بود و احتمال زیاد با یکی از خطاهای زیر مواجه شوید.

This site is not secure. Potential risk ahead (پیام خطا به زبان انگلیسی)

این سایت امن نیست. خطر احتمالی در پیش است (پیام خطا به زبان فارسی)

بنابراین حتما باید به تاریخی که گواهینامه SSL تهیه می‌کنید، توجه داشته باشید و قبل از اینکه منقضی شود، مجددا آن را تمدید کنید. البته اگر خدمات اس اس ال را از سایت ابزار وردپرس تهیه کرده باشید، نیازی نیست که نگران این موضوع باشید؛ چرا که کارشناسان ما، قبل از به پایان رسیدن مدت زمان SSL به شما اطلاع‌رسانی خواهند کرد.

انقضای اس اس ال
انقضای اس اس ال

خدمات گواهینامه SSL در ابزار وردپرس

در حال حاضر تیم ابزار وردپرس، 4 نوع گواهینامه اس اس ال از نوع DV ارائه می‌دهد که هرکدام کاربرد مختلفی دارد. شما باید با توجه به سایت خود، یکی از این گواهینامه‌ها را انتخاب کنید. در واقع هدف ما از ارائه انواع مختلف گواهینامه‌های SSL این است که بتوانیم سایت کاربران بیشتری را پوشش دهیم و همه بتوانند از این خدمات استفاده کنند.

ssl وردپرس
ssl وردپرس

برای مثال می‌توانید اس اس ال را فقط برای دامنه اصلی تهیه کنید؛ یا اگر زیر دامنه‌ای دارید، می‌توانید برای آن‌ها هم SSL تهیه نمایید. البته ما علاوه‌بر اینکه گواهینامه اس اس ال ارائه می‌دهیم، خدمات کانفیگ و پیکربندی SSL به صورت جداگانه ارائه می‌دهیم.

در واقع بسیاری از کاربران ممکن است اس اس ال را از سایت‌های دیگر تهیه کرده باشند و به درستی کانفیگ نشده باشد؛ کارشناسان ما در چنین مواقعی فقط کارهای پیکربندی را انجام می‌دهند و نیازی به خرید مجدد گواهینامه SSL نیست.

سوالات پس از خرید ، در بخش تیکت پشتیبانی پیگیری می شوند.

سوالات پیش از خرید در بخش دیدگاه پاسخ داده می شوند.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.

207 دیدگاه. Leave new

 • زهرا علی بیگی
  می 27, 2024 9:54 ق.ظ

  سلام خسته نباشید. ببخشید برای ssl هاست دانلود چون هاست روی یک ساب دامین است باید ssl دامنه اصلی و ساب دامین خریداری بشه یا کلا یک ssl جدا برای هاست دانلود خریداری کنم؟

  • علی حیدری
   می 30, 2024 2:02 ب.ظ

   سلام وقت بخیر
   اگر فقط برای هاست دانلود نیاز دارید ، خرید پلن اول که یک دامنه است کفایت می کند ، اگر هم دامنه اصلی و هم هاست دانلود، پلن دوم را تهیه نمایید.

 • سارا کاظمی
  می 14, 2024 8:39 ق.ظ

  سلام من به تازگی از شما قالب وودمارت را خریداری کردم و خوشبختانه از خریدم رضایت دارم. حالا قصد خرید ssl رو دارم. البته در این زمینه پیشنهادی هم دارم بهتر نیست که ssl را به صورت پیش فرض روی سایت هاتون ارائه بدید؟ و اینکه SSL چه مدت بعد از خرید روی سایت فعال میشه؟ سپاس

  • علی حیدری
   می 27, 2024 2:44 ب.ظ

   با سلام، وقت بخیر
   اس اس ال باید بر روی هاست فعال شود که در صورت تمایل می توانید از همین بخش خرید نمایید.
   پس از خرید طی 1 یا 2 – 3 روز بر روی سایت شما نصب و فعال می شود.

 • امیر عباس حبیب پور
  مارس 21, 2024 4:10 ب.ظ

  سلام خسته نباشید وقت شما به خیر بنده هاست رو از شرکت نت افراز گرفتم و خود شرکت نت افراز هم ssl تجاری برای فروش دارند اما قیمتش با شما فرق میکنه خواستم از اونجایی که من معمولا خریدام از سایت شماست و دوست دارم ssl از سایت شما بخرم قبلش بپرسم فرق ssl که شما نصب میکنید با ssl دیگران تو چه چیزی هستش و اینکه مشکلی نداره اگر ssl از شما بگیرم؟!

  • علی حیدری
   مارس 24, 2024 3:35 ب.ظ

   سلام بر شما وقت بخیر
   اس اس الی که توسط شرکتهای هاست نصب می شود، صرفاً بر روی هاست نصب می شود و تنظیمات مربوط به آن در وردپرس انجام نمی شود و گاهاً یک به شما راهنمایی می شود که یک افزونه نصب کنید. اما خدماتی که ما انجام می دهیم، بعد از نصب بر روی هاست ، تنظیمات لازم و تغییر لینک ها از داخل دیتابیس را هم انجام می دهیم.

   با تشکر.

 • زهرا صباغ چی
  مارس 17, 2024 9:30 ب.ظ

  با سلام،
  بنده هاستم رو از شرکت هاستینگ دیگری تهیه کردم، آیا اگر از سایت شما گواهی ssl تهیه کنم، نصب کامل و پشتیبانی مداوم این گواهی ssl، از جانب شما انجام خواهد شد؟
  باتشکر

 • سیما محمدیان
  فوریه 27, 2024 7:19 ب.ظ

  سلام وقتتون بخیر
  برای امنیت وردپرس هم گواهینامه ssl لازمه هم افزونه های امنیتی آیتمز و وردفنس ؟

 • علی اسمعیلی
  فوریه 21, 2024 2:10 ب.ظ

  سلام
  وقت بخیر
  میخواستم ببینم امکان این که من تهیه کنم ssl رو و بعدا استفاده کنم؟
  هنوز دامنه رو در اختیار من قرار ندادن

 • امیررضا علی پور
  فوریه 11, 2024 1:12 ب.ظ

  وصل بودنو ssl روی ساب دامنه چه ویژگی هایی دارد؟

  • سلام بر شما وقت بخیر
   ویژگی ها و امتیازاتی که شامل اس اس ال می شود ، برای همه دامنه ها یکسان است. یعنی اگر برای سابدامین هم خرید کنید ، همان امتیازات و ویژگی هایی را دارد که برای دامنه اصلی دارد

   اما اگر داشته باشید ، اگر سابدامین و یا دامنه دیگری ندارید ، همان گزینه اول و پلن اول کفایت می کند.
   با تشکر.

 • پریسا ملاحسینی
  دسامبر 22, 2023 11:45 ق.ظ

  سلام وقتتون بخیر
  ببخشید من دیدم گواهینامه SSLرو داخل نت افزار هم میشه خرید و ارزان تر بود، علتش خدماتی هست که میدین؟ یعنی اگر از نت افزار بخرم، باید نصب و اینهاشو خودم انجام بدم درسته؟

  • کامران قائمی
   دسامبر 23, 2023 1:03 ق.ظ

   سلام وقت شما بخیر،

   ما خدمات راه اندازی گواهینامه ssl را بصورت کامل و بدون استفاده از هیچ گونه افزونه جانبی برایتان انجام میدهیم اما سایر سایت ها معمولا با استفاده از افزونه این کار را برایتان انجام خواهند داد.

   با تشکر.

   • پریسا ملاحسینی
    دسامبر 23, 2023 11:53 ق.ظ

    ممنونم
    الان من متاسفانه از خود سایت نت افراز این گواهینامه رو خریداری کرده بودم، چکار می تونم بکنم الان؟ با همون مراحلی که خودشون گفتن پیش برم؟

    • کامران قائمی
     دسامبر 25, 2023 9:03 ق.ظ

     درود بر شما وقت بخیر ،
     اگر از این سایت تهیه کردید می‌توانید طبق دستورالعمل های آنها پیش بروید و معمولاً مشکلی برای سایت رخ نخواهد داد و فرایند بخوبی انجام خواهد شد.
     باتشکر از همراهی شما

 • محسن سلمانی
  نوامبر 28, 2023 12:10 ق.ظ

  سلام اگر فقط هاست اصلی رو براش ssl بخریم و هاست دانلود رو نه چه اتفاقی می افته مشکل بوجود میاد یا خیر

 • مسعود مهدی نژاد
  نوامبر 9, 2023 7:43 ق.ظ

  سلام و وقت بخیر
  من یک SSL میخام تهیه کنم ولی امکان دادن دسترسی به هاست و ندارم متاسفانه، میخواستم بدونم امکان راه اندازی با Anydesk مقدور هست؟ و یا اینکه اگر خیلی سخت نیست آموزشی هست که بتونم خودم راه اندازی کنم؟
  ممنون از شما و مجموعه فوق العاده خوبتون

  • سلام بر شما وقت بخیر
   ثبت اس اس ال باید از سمت ما انجام شود و بصورت Anydesk ممکن نیست. اگر به هر دلیلی امکان ارسال دسترسی هاست ندارید ، متاسفانه نمی توانیم کار را بصورت کامل بر روی هاست شما انجام دهیم. زیرا کار تخصصی است و امکان ارائه آموزش مرحله به مرحله وجود ندارد.

 • سلام شما HSTS رو هم بعد از خرید SSL فعال و تنضیم می کنید…

 • سلام خسته نبشید می تونید بگید گواهینامه Ssl یک‌ساله فقط دامنه اصلی و گواهینامه SSL یکساله یک ساب‌دامنه و گواهینامه SSL یکساله+ دو ساب‌دامنه و گواهینامه SSL یکساله+ تمام زیر دامنه‌ها و تنظیم گواهینامه SSL
  ویژه سایتی که Ssl دارد می تونید هر کدم رو برام توضیح بدین و بگین هر کدوم چه تفاوت هایی با هم دارن ممنون..

  • سلام بر شما وقت بخیر
   اس اس ال در پلن های مختلف است که پلن اول فقط برای دامنه اصلی سایت (یک دامنه)، پلن های دیگر برای دامنه اصلی و یک یا چند دامنه دیگر که می تواند شامل سابدامین هم شود.
   یعنی اگر هاست دانلود هم دارید ، پلن دوم مناسب است. در پلن دوم امکان نصب اس اس ال بر روی دو دامنه مختلف هم هست.

 • میثم سیداحمدی
  سپتامبر 4, 2023 10:56 ق.ظ

  سلام من ssl برای دامنه اصلیم دارم و فقط برای ساب دامنه میخواستم ؟ میشه راهنمایی کنید

 • امیر عباس حبیب پور
  آگوست 28, 2023 12:29 ب.ظ

  سلام خسته نباشید وقتتون به خیر باشه
  منظور از سابدامین و زیر دامنه چیست ؟!

 • راضیه الماسی
  جولای 15, 2023 3:19 ب.ظ

  سلام وقت بخیر
  من نمیدونم کدوم پلن مناسب سایتم هست ممنون میشم راهنماییم کنید.
  و اینکه در صورت خرید و نصب ssl اینماد رو دریافت میکنم یا جدا باید اینماد رو خریداری کنم؟

  • کامران قائمی
   جولای 16, 2023 12:59 ق.ظ

   باسلام خدمت شما

   اگر شما تنها میخواهید از دامنه خود برای راه اندازی سایت استفاده کنید و قصد ایجاد سایت های دیگری برروی ساب دامنه را ندارید میتوانید از همان پلن فقط دامنه اصلی استفاده فرمایید. لازم به ذکر است در تمام پلن ها ساب فلدرها نیز شامل ssl خواهند شد.
   گواهینامه ssl برای دریافت اینماد و درگاه ضروری است و بعد از تهیه و نصب آن بایستی به اینماد درخواست دریافت مجوز خود را ارسال فرمایید.

   از حضور شما ممنونیم.

 • محمد جواد رمضان پور
  جولای 1, 2023 9:39 ب.ظ

  سلام
  گواهیssl رو سایت نت افراز هم میده کدوم بهتر هست چون تفاوت قیمت زیاده

  • وقت شما بخیر
   شرکت های هاست، اس اس ال را فقط بر روی هاست نصب و فعال می کنند ، اما خدمات ما به این صورت است که لینک های داخل دیتابیس شما را هم از http به httpS تغییر می دهیم و شما را به نصب افزونه SSL ساده ارجاع نمی دهیم.
   با تشکر.

 • روشا رحمتی
  می 2, 2023 3:21 ب.ظ

  سلام وقت بخیر تیم درجه یک ابزار ورد پرس
  من sslرایگان برام بدون هیچ مشکلی به درستی نصب شده و وب سایتم هم بدون مشکل از طریق پروتکل https لود میشه.
  اما یه اررو قرمز روی لینک سایتم ایجاد شده که
  البته به نظر می رسه که برخی از لینک های سایت همچنان از طریق پورتکل غیر امن http فراخوانی بشه که باعث شده در هنگام فراخوانی در مرورگر پیغام هشدار دریافت کنم،
  برای رفع این مشکل مراحل
  رفع مشکل Connection Not Secure پس از نصب گواهینامه SSL
  و….
  فعال کردن لینک Private_html برای لود سایت با Https
  کامل انجام شده اما همچنان هشدار قرمز رنگ روی لینک سایتم باقی هست لطفا راهنمایی بکنید برای رفعش
  ایا افزونه ی Really Simple Plugins میتونه کمکی بکنه؟

 • محمدحسن حسین پور
  آوریل 27, 2023 3:41 ق.ظ

  سلام و وقت بخیر، Ssl رو چه زمانی بهتره فعال کنیم قبل از راه اندازی وبسایت یا بعدش؟

  • باسلام خدمت شما

   بهتر است SSL را قبل از راه اندازی وب سایت فعال کنید. این کار برای اطمینان بخشیدن به کاربران وب سایت شما و همچنین بهبود جایگاه سئوی سایت شما در موتورهای جستجوی اینترنت بسیار مفید است. همچنین، اگر شما از SSL برای ارائه خدمات تراکنشی و ثبت نام استفاده می کنید، آن را باید حتماً فعال کنید قبل از اینکه هرگونه اطلاعات حساسی از کاربران دریافت کنید.

   از حضور شما ممنونیم.

 • رحمان کریمی
  فوریه 20, 2023 6:14 ب.ظ

  سلام وقتتون بخیر
  من برای سایتم میخوام یه هاست دانلود هم تهیه کنم ؛ آیا نیازه که اول هاست دانلود رو بگیرم بعد ssl رو نصب کنم یا اینکه ssl کاری به هاست دانلود نداره؟

 • امیرحسین هاشمی
  فوریه 7, 2023 11:20 ق.ظ

  سلام وقت بخیر

  من بدلیل تست های اولیه و… فعلا نمیخوام که سایتم ایندکس شه .سوالم اینجاست که چه زمانی باید ssl رو تهیه کنم ؟ زمان شروع یا پس از ایندکس وبسایت ؟

 • رضاعباسپور
  ژانویه 29, 2023 10:43 ب.ظ

  با سلام یک سوال داشتم چه زمانی باید گواهینانه اس اس ال خریداری کنیم؟ ایا حتما باید زمانی که طراحی سایتمون تمام شد خریداری کنیم یا قبلش هم میشه ممنون و سوال دیگری که داشتم این بود که استاد جبین پور گفته بودن اگر هاست سایتمون اچ تی تی پی اس بود باید حتما هاست دانلود هم اچ تی تی پی اس باشه میخواستم بدونم با خرید اس اس ال ایا شامل نصب بروی هاست دانلود هم میشه؟ یا جدا باید بخریم ممنون میشم راهنمایی کنید سپاس

 • مدیا گرافیکا
  دسامبر 24, 2022 12:57 ب.ظ

  سلام. اگر خودمان نتوانیم گواهینامه SSL را نصب کنیم. شما چقدر هزینه نصب می گیرید ؟

  • وقت بخیر
   در صورتی که هاست برای شما نصب کرده باشد ، برای تنظیمات اس اس ال باید خدمات تنظیم گواهینامه SSL را تهیه نمایید
   درصورتی هم که از ما خرید نمایید ، کلیه تنظیمات انجام می شود.
   با تشکر.

 • فاطمه رحمتی
  اکتبر 19, 2022 9:28 ق.ظ

  سلام و عرض ادب
  من به زودی سایتم را روی چند دامنه دیگر پارک خواهم کرد. همچنین می خواهم هاست دانلود نیز خریدار ی کنم. اگر قبل از خرید هاست دانلود این خدمت را از شما دریافت کنم، بعد از خرید هاست دانلود نیز نیازی به ssl هست و اگر هست باید مجددا خریدی انجام دهم؟

  • سلام بر شما ، وقت بخیر از حضور شما ممنونیم.

   در صورتی که اس اس ال برای سابدامین (یک دامنه دیگر) تهیه نمایید ، در زمان ارسال تیکت باید نام هر دو دامنه که بر روی هاست قرار دارند هم مشخص شده باشد.

   آرزوی موفقیت برای شما داریم.

 • محمد قاسمی
  اکتبر 4, 2022 1:37 ق.ظ

  با سلام و عرض خدا قوت خدمت شما و همکاران محترمتان
  پیرو تماس تلفنی که داشتم با راهنمایی ها و نکات بسیار خوب مشکلات سایتم تا حدودی برطرف شد.
  هدف از ارسال این دیدگاه فقط تشکر از دوستان عزیز ابزار وردپرسی بوده

 • احسان حقیقت
  آگوست 4, 2022 4:48 ب.ظ

  در صورت استفاده از خدمات تنظیم گواهینامه SSL ، يکسال به صورت رايگان پشتيباني مي کنيد ؟

 • سلام وقت بخیر
  ببخشید ، میخواستم بدونم در private html چه اطلاعاتی یا فایل هایی ذخیره میشه؟ اگه privat html رو به public html برای ssl لینک بدیم ، مشکلی پیش نمیاد؟
  با تشکر

 • سلام و روز بخیر
  برای یک سایت با دامنه اصلی که دارای هاست دانلودی هست از کدوم پلن باید استفاده بشه؟

 • پارسا رحمتی احمدابادی
  می 28, 2022 6:58 ب.ظ

  با سلام
  میخواستم بدونم مراحل خرید چگونه هست؟
  بعد از خرید چه کار هایی باید بکنیم؟

  • علی حیدری
   می 29, 2022 8:20 ق.ظ

   سلام و عرض ادب
   بسته مورد نظر را به سبد خرید اضافه نمایید ، بعد از پرداخت، از ناحیه کاربری تیکت ارسال نمایید تا ما برای شما نصب را انجام دهیم.
   با تشکر.

 • ساجده حسینی
  آوریل 3, 2022 10:55 ق.ظ

  سلام و عرض ادب
  خیلی ممنونم از بابت سایت عالی و منحصر به فردتون. آیا ssl همانند قالب و افزونه ها مادام العمر است یا بصورت سالانه باید خریداری وتمدید شود؟چون در جایی خواندم ارسال ایمیل قبل از انقضا گواهینامه ssl و همین باعث شد سوال ایجاد شود.

 • سید احمد پاپلی
  نوامبر 28, 2021 6:37 ق.ظ

  سلام
  وبسایت من تقریبا نهایی شده و هنوز کامل نیست. گاهی اوقات مجبور میشم بخاطر باگ های پیش آمده کلاً به بک آپ سایتم برگردم و تمام آنچه که بوده پاک می شود.
  آیا در این مرحله که نوسانات زیادی در وبسایت دارم مناسب است که اقدام به دریافت گواهی ssl کنم؟

  با تشکر از شما

 • ببخشید یه سوال ، اگر شما توی این بخش خدمات ssl رو ارائه میدید پس اون افزونه ی really simple ssl pro به چه کاری میاد؟

  • کارشناس پشتیبانی شماره چهار
   اکتبر 8, 2021 8:29 ق.ظ

   سلام آقای محمدی
   در خدمات ssl، برای شما گواهی ssl خریداری می گردد و کانفیگ آن نیز بدون افزونه برای شما انجام می گیرد اما این افزونه تنها کانفیگ سمت وردپرس را برای شما انجام می دهد و به شما گواهی ssl نمی دهد.
   با تشکر

 • محمد مهدی درزی
  سپتامبر 15, 2021 8:23 ب.ظ

  سلام خسته نباشید.
  در صورتی که من دسترسی گوگل برای ایندکس سایت رو باز کنم و سایت رو در سرچ کنسول گوگل ثبت کنم بعد ssl بخرم مشکلی پیش نمیاد؟

 • سمیرا قاسمی
  سپتامبر 13, 2021 3:41 ب.ظ

  سلام روزتون بخیر.
  من واسه سایتم میخوام ssl فعال کنم ولی تقریبا اطلاعاتی ندارم. یعنی تنها در حد مطالعه مقالات و فیلم های آموزشی اطلاعات دارم. حالا چیزی که از شما میخوام اینه که منو راهنمایی کنید من چیکار کنم. هاست سایتم هم دایرکت ادمین هست که متاسفانه با اون هم نتونستم کار کنم. یا اینکه گفته بودین حتما باید سورس گاردین روی هاست نصب باشه. این رو هم نمیدونم. شما من رو یک مبتدی در نظر بگیرین من باید چیکار کنم؟
  ممنون از وقتی که میزارین و سایت خیلی خوبتون

 • منصور کشاورز
  آگوست 6, 2021 7:46 ب.ظ

  با سلام
  1- در صورت خرید SSL از شما همراه با کانفیگ است یا باید یک بار هم جدا 65 هزار تومان کانفیگ را پرداخت کنیم.
  2- اگر نصب و کانفیگ SSL انجام شود بروزرسانی وردپرس و نصب افزونه های جدید خللی در کار SSL ایجاد نمیکند.

  • تیم پشتیبانی
   آگوست 7, 2021 12:37 ق.ظ

   سلام و درود بر شما

   ۱. خرید اس اس ال دارای کانفیگ کامل است و نیاز به خرید چیز دیگری نیست. ۶۵ هزارتومان برای عزیزانی تدارک دیده شده که ssl را از جای دیگری خرید کرده اند ولی تنظیمات صحیح را کسی برایشان انجام نداده است.

   ۲. خیر مشکلی نیست ، اس اس ال ما بصورت استاندارد نصب و پیکربندی می شود و از این نظر راحت هستید.

 • محمد یثربی
  جولای 31, 2021 1:47 ب.ظ

  من گواهی ssl رو از هاست خریدم منتها الان تنظیماتش رو بلد نیستم. در همه موارد کارشناسان پشتیبانی دلسوزانه به من کمک کردند لطفا در این زمینه نیز به من کمک کنید.

  • کارشناس پشتیبانی شماره چهار
   آگوست 3, 2021 3:18 ب.ظ

   سلام و احترام
   برای انجام تنظیمات می توانید خدمات کانفیگ سایت هایی که از قبل SSL دارند ولی سبز نیست را تهیه کنید تا همکاران تنظیمات را برای شما انجام دهند.
   با تشکر

 • با عرض سلام و وقت بخیر
  من از خود سایت نت افراز گواهینامه ی ssl نصب کرده ام. اما چگونه می توانم از سایت نماد, نماد اعتماد الکترونیکی دریافت کنم؟
  با تشکر فراوان از سایت بی نظیرتون

 • امیر حسین رستمی
  آوریل 27, 2021 9:28 ب.ظ

  سلام و عرض ادب
  میخواستم بدونم بعد از خرید گواهینامه یک ساله، کار نصب روی هاست توسط خود شما انجام میشود؟

 • یلدا راحلی
  آوریل 22, 2021 12:44 ب.ظ

  با عرض سلام و احترام.
  سایت شما بسیار عالی و جذاب است و در عین مفید بودن مطالب از ظاهر بسیار خوبی برخوردار است. آیا کارهای نصب ssl توسط خود شما انجام می شود؟

 • پیام حسین پور
  آوریل 7, 2021 11:06 ب.ظ

  مایه مباهات است که محصولات را از شرکتی چون شما خرید میکنیم که اینگونه در قبال کاربران احساس مسئولیت دارید. در این صفحه با SSL آشنا شدم که سوالی در ذهنم ایجاد کرد آیا خرید گواهی SSL باعث بهبود رتبه گوگل خواهد شد؟

 • امیر محمد محمدی ماهوکی
  آوریل 6, 2021 1:24 ب.ظ

  سلام فرق این ssl با ssl داخل خود هاست که ارائه میدن چیه ؟ من خیلی از سایتا رو دیدم بدون هزینه ssl رو نصب کردن روی سایت و با افزونه ای که همینجا هم هست ssl simple pro فکر کنم ، روی کل محتوای سایت استفاده میشه ؛ ممنون میشم توضیحی بدین

  • کارشناس پشتیبانی شماره سه
   آوریل 6, 2021 9:17 ب.ظ

   سلام بر شما ، اس اس ال انواع مختلفی دارد. روش کد گذاری آن مختلف است. خیلی وقت ها پیشنهاد می شود از اس اس ال های رایگان استفاده نکنید. ما از بهترین شرکت ارائه کننده این گواهینامه ، نصب خواهیم کرد.

 • آرش ممی زاده
  مارس 25, 2021 12:15 ب.ظ

  سلام و خدا قوت
  من میخوام هم برای هاست اصلی سایت و هاست دانلود ssl بخرم باید دوتا تیکت جدا بزنم؟
  و اینکه بعد از خرید ssl حتما باید افزونه sslنصب شه ؟ و خود شما انجام میدین یا باید خودمون انجام بدیم؟

  با تشکر

  • تیم پشتیبانی
   مارس 25, 2021 2:05 ب.ظ

   سلام و درود بر شما، بله برای هر پروژه تیکت جدا ارسال بفرمایید. ( در تیکت دسترسی خود شرکت هاست را هم ارسال کنید )
   ما در نصب اس اس ال از افزونه استفاده نمی کنیم و به سبک استاندارد از سمت دیتابیس تنظیمات انجام می شود تا بهترین تاثیر را از نظر سئو دریافت بفرمایید.
   و در نهایت اینکه همه کار های اس اس ال توسط ما انجام و پیگیری می شود. باتشکر

 • با سلام و تشکر بابت سایت عالی تون
  سوالم اینه ایا ssl از نوع DV برای سایتی که قراره درگاه پرداخت و فروشگاه فایل داشته باشه به اندازه کافی امن هست؟
  و از این sslشما برای هاست سایت و هاست دانلود میشه همزمان استفاده کرد یا اینکه باید جدا خریداری بشه.
  با تشکر

  • تیم پشتیبانی
   مارس 12, 2021 2:04 ب.ظ

   سلام خانم شمس ، وقت بخیر
   1- گواهینامه ssl از نوع dv از شرکت سرتوم تهیه و نصب می گردد و دارای امنیت مناسب می باشد.
   2- خیر برای هاست دانلود لازم است جدا تهیه شود.
   باتشکر

 • سید احمد پاپلی
  ژانویه 22, 2021 11:10 ق.ظ

  سلام
  وردپرس من نسخه 5.3 هست و بروز نیست و به علت بروز نبودن قالب و پلاگین هایی که استفاده میکنم نمی تونم وردپرس رو بروز کنم. آیا امکان گرفتن گواهی SSL با این شرایط هست؟

 • چندروزه اس اس ال اوک میشه؟؟؟ آیا نیازی هست تو سایتی ثبت نام کنم ؟

 • میلاد حاتم
  ژانویه 5, 2021 8:58 ق.ظ

  سلام وقتتون بخیر
  امکانش هست همون لحظه اولی که دامنه و هاست رو خریداری کردم و هنوز وردپرس رو نصب نکردم ، گواهی نامه SSL رو خریداری کنم و کانفیگش کنید؟

 • سلام وخسته نباشید
  یه اشتباهی رخ داده ودر گوگل کنسول سایت با هردو ادرس httpوhttps ثبت شده راهی هس که این مشکل رو برطرف کنم؟

 • سلام . ببخشید ایا اول وردپرس را روی سایت نصب کنیم و بعد ssl بگیریم یا قبل از نصب وردپرس بری دامنه مورد نظر ssl بگیریم کدام حالت بهتر است؟

 • لطفا راهنمایی بفرمایید چگونه خدمات خرید و نصب ssl از شما را انجام دهیم ؟

 • با سلام
  ضمن عرض تشکر از سایت و محتوای خوبتان
  سایت بنده گواهی ssl دارد اما وقتی با https میآید یک مثلث زرد روی قفل نشان میدهد دلیلش چیست؟ چگونه میتوانم مشکلم را برطرف کنم ؟

 • محمد امینی
  اکتبر 20, 2020 4:22 ب.ظ

  با احترام

  لطفا افزونه اس اس ال ساده نسخه پرو را در سایت خوبتون اضافه کنید جهت فروش با تشکر فراوان

 • سلام ببخشید بهتر است گواهی ssl یک ساله بخریم یا دوساله کدام بهتر است و سوال دیگر من این است مدت زمان آن مثل مدت زمان ثبت دامنه در سئو تاثیر دارد

 • سلام من هنوز محصولاتم رو نگذاشتم تو سایتم و اگر از الان گواهی ssl روی سایت کانفیگ بشه بعدا که محصولات رو گذاشتم مشکلی ایجاد نمیشه؟

 • امیرعباس جدیدی
  آگوست 18, 2020 11:14 ب.ظ

  سلام
  اول ممنون از سایته خوبتون
  من به دلیل کمبود حجم هاست میخوام سایتم رو به یه هاست دیگه ارتقا بدم و اون هاست ssl رایگان داره بعد از خرید هاست دارای ssl باید بدم شما کانفیگش کنید ؟
  بازم ممنون از سایته خوبتون ?

  • تیم پشتیبانی
   آگوست 21, 2020 7:22 ق.ظ

   سلام بر شما ، ssl رایگان سه ماهه است و اعتبار کافی برخوردار نمی باشد. همچنین مدتی پیش اس اس ال رایگان نیز دارای یک باگ امنیتی نیز بود. ( این لینک ) بنابرین توصیه می شود از اس اس ال یکساله یا دوساله استفاده نمایید. باتشکر

 • سلام
  من یک فروشگاه فایل دارم
  برای هاست دانلود هم باید ssl بگیرم؟
  اگه نباشه مشکلی پیش میاد؟
  تو سرعت سایت تاثیر داره؟

 • سلام
  بعد اینکه خریدمون قطعی شد تیکت بزنیم و اطلاعات مورد نیاز رو بفرستیم تا ssl رو خریداری کنید و رو سایت فعال کنید؟

  با تشکر

 • محمد علي امامي
  ژوئن 8, 2020 6:35 ب.ظ

  سلام ssl كه شما ارائه ميدهيد چه فرقي با سايت cloudflare.com دارند كه رايگان است

 • با سلام
  می خواستم بپرسم کدام شرکت معتبر تره Certum یا Comodo و چرا؟
  گواهینامه Certum چه مزیتی بر Comodo داره؟
  با سپاس فراوان…

 • سلام و ممنون از سایت خوبتون. من تازه شروع کردم به درست کردن سایت وردپرسی و هنوز سایتم کامل نشده. میخواستم بپرسم از الان میتونم گواهی ssl بگیرم یا باید بعد از اتمام سایت بگیرم؟ اگه از الان بگیرم بعدا مشکلی پیش نماید؟

  • کارشناس پشتیبانی شماره دو
   می 25, 2020 7:06 ب.ظ

   با سلام ، ممنون از حضور شما ،
   در صورتی که نیاز به ssl دارید ، بهتر است زودتر اقدام نمایید ، مشکلی ایجاد نمی شود .
   پس از تهیه حتما از بخش ناحیه کاربری تیکت ارسال نمایید.
   با تشکر.

 • مهدی صادقی
  می 9, 2020 10:32 ب.ظ

  با سلام
  ببخشید ما از کجا باید بفهمیم که ssl روی سایت کانفیگ شده ؟ من الان سایتم ssl داره ولی نمیدونم روی سایت کانفیگه یا نه.
  با تشکر

  • کارشناس پشتیبانی شماره دو
   می 11, 2020 2:55 ب.ظ

   با سلام ، ممنون از حضور شما ،
   در صورتی که کانفیگ بصورت کامل انجام نشده باشد ، سرعت سایت تحت تاثیر قرار می گیرد و مهم تر از آن اینکه در صورتی که سایت را بدون httpS باز کنید ، قفل سایت زرد رنگ است.
   با تشکر.

 • عرض سلام و ادب
  سوالی از خدمتتون داشتم
  ظاهرا بعد از اینکه برای هاست گواهی ssl دریافت و نصب نمودیم و سایت را از http به https تغییر دادیم سرعت لود سایت در ایران کاهش پیدا می کند و با سرعت پایین تری سایت و مخصوصا عکس ها و اسلایدرها لود می شود
  راه برطرف نمودن این مشکل چیست و دلیل این که سایت های معتبر مثل دیجی کالا این مشکل را ندارد چیست

  • کارشناس پشتیبانی شماره دو
   می 7, 2020 1:36 ب.ظ

   سلام به شما کاربر عزيز ،
   ممکن است که کانفیگ ssl را بصورت کامل انجام نداده باشید ، در صورت تمایل می توانید از خدمات کانفیگ ssl برای سایت هایی که سبز نیست ، استفاده نمایید.
   با تشکر.

 • سلام و درود بر شما

  اگر ssl (به فرض comodo) را قبلا از جای دیگری خریداری کرده باشیم شما خدمات مربوطه و تخصصی تنظیمات رو همچنان انجام میدین؟
  البته وبسایت تازه راه اندازی شده و هیچ اطلاعاتی بر روی وبسایت نیست (کمی کار ساده تر هست نسبت به سایتهایی که اطلاعات زیادی دارند)

  متشکرم

 • سللام. لطفا کد تخفیفی برای خرید ssl قرار بدید

 • سلام. روزتون بخیر. من رمز عبورم رو فراموش کردم اما هر چی درخواست رمز می کنم، برام ارسال نمیشه. چیکار باید کنم؟

 • سلام . وقتتون بخیر
  آیا برای ساب دامین ها هم باید جداگانه sll تهیه نماییم. یا با تهیه sll برای دامین اصلی، کفایت می کند؟

 • رضا رزم جو
  آوریل 7, 2020 2:01 ب.ظ

  با سلام
  من سایت خرید و فروش ندارم و اطلاعاتی رد وبدل نمیشه و کاربری عضو نیست و نمیشه ایا بازم نیاز به نصب sslهست؟

 • حسین ستاری
  آوریل 6, 2020 10:22 ب.ظ

  سلام من کانفینگ ssl گرفتم ولی هیچ چیزی نیامد میخواستم بدونم چگونه تیکت ارسال کنم و دسترس های هاست و وردپرس را برای متخصصین شما ارسال کنم

  • کارشناس شماره سه
   آوریل 7, 2020 12:03 ق.ظ

   سلام جناب ستاری، احتراماً شما می توانید از ناحیه کاربری تان در قسمت ارسال تیکت، تیکت ارسال نمایید تا همکاران بنده در رابطه با نصب شما را راهنمایی کنند. باتشکر از حضور شما

 • محمد صادقیه
  آوریل 2, 2020 7:48 ق.ظ

  سلام سال نو مبارک،
  آیا ممکن است این قابلیت روی هاست من باشد و از آن مطلع نباشم؟ به عبارت دیگر چگونه می توانم از وجود ssl روی هاست و کانفیگ نبودن آن مطلع شوم؟؟

  • کارشناس شماره سه
   آوریل 2, 2020 8:31 ق.ظ

   سلام جناب صادقیه، از قسمت گواهینامه های ssl می توانید موارد را مشاهده نمایید. البته اگر شرکت هاستینگتان دسترسی به این قسمت را برای شما فعال گذاشته باشد. هم چنین می توانید یک تیکت در این باره به هاستتان ارسال نمایید. باتشکر

 • مسعود قدیمی
  مارس 20, 2020 4:58 ب.ظ

  سلام وقت بخیر
  من شرکتی که هاستم رو خریداری کردم برای دامنه ام ssl رایگان انجام دادن
  لطفا بفرمایید این ssl چه تفاوتی با کار شما داره که اون به صورت رایگان انجام شده ولی ssl شما شامل هزینه ست؟
  چون اکثر هاستینگ ها ssl رو رایگان نصب میکنن برای دامنه

 • ویتاپارس
  مارس 8, 2020 8:25 ب.ظ

  درود دوستان
  شما گواهینامه ssl رو از چه شرکتی تهیه میکنید؟

 • ارسلان محمدی
  فوریه 16, 2020 4:01 ب.ظ

  سلام سایت وردپرسی من در صفحه اول گوگل بود بعد از نصب ssl متاسفانه به به صفحات پایین تر رفتیم این روند طبیعی است یا مشکلی بوجود امده است ؟در صورت بودن مشکل ایا امکان ح آن می باشد.
  با تشکر

  • کارشناس شماره سه
   فوریه 18, 2020 3:42 ب.ظ

   سلام بر شما، به طور کلی گوگل نوساناتی دارد و در زمان های مختلف رتبه کم و زیاد می شود. در صورتی که سایت شما به درستی کانفیگ ssl شده باشد مشکلی در رابطه با آن وجود ندارد. باتشکر

 • سلام وقت بخیر این گواهینامه ای که ارائه دادین را چطور میتونم خریداری کنم و اینکه آیا خودتون راه اندازی میکنید یا خیر
  در ضمن واقعا از خدماتی که ارائه میدهید ممنونم

 • با سلام و احترام
  من روی سایتی کار میکنم که قبلا از اس اس ال رایگان که توسط هاست ارائه میشده( self-signed ) استفاده میکرده ولی تنظیماتش رو درست انجام نداده و سایت هم الان بدون اس اس ال بالاس و https نیست و وقتی با https آدرس رو وارد کنید یه علامت اخطار کنار دامنه نشون میده . تاریخ انقضای اس اس ال دو سه ماه دیگه س.میخواستم بدونم با این شرایط میتونم گواهی رو از SSL Certificates داخل cpanel حذف کنم و ssl معتبر برای سایت بگیرم. ممنون از پاسخگویی شما

 • کسری کساییان
  دسامبر 31, 2019 1:57 ب.ظ

  از سایت خوبتون متشکرم, خدمات SSL بخوبی برای من انجام شد واقعا خداقوت میگم

 • درود بر شما عزیزان ابزار وردپرس
  امروز مشکل SSL سایتم حل شد و خواستم از زحمات دوبارۀ شما عزیزان تشکر کنم. حوصله، دقت و پیگیری شما مثال زدنی است. آقای جبین پور عزیز و دوست داشتنی و مهربان؛ به شما تبریک می گویم که این دوستان و کارشناسان دلسوز و زحمتکش را در ابزار وردپرس گرد هم آورده اید و این همه خدمات عالی در اختیار افرادی مانند من قرار می دهید. امیدوارم روزی بتوانم این محبت های شما را جبران کنم. در پناه حق موفق باشید.

 • سلام و خسته نباشید خدمت تیم ابزار وردپرس.
  یه سوال در رابطه با ssl داشتم
  خواستم بدونم ssl رایگان همراه با هاست فرقی هم داره با ssl خریداری شده به صورت جداگانه؟
  در جواب یکی از دوستان نوشتید که به صورت 3ماهه فعال میکنن ولی من پرسیدم ازشرکت هاست گفتن هر ۳ماه تمدید میکنن به مدت اعتبار هاست.
  و اینکه قسمت توضیحات خلاصه در رابطه با ssl اشتباه تایپی نوشتید اس اس اس. بی زحمت اصلاح کنید

  • تیم پشتیبانی
   دسامبر 20, 2019 4:15 ب.ظ

   سلام بر شما ، اس اس ال رایگان سه ماهه است و توسط مراجع دولتی اعتباری ندارد. بیشتر برای سایت های موقتی و پروژه دانشگاهی است. از بابت گزارش مشکل تایپی نیز از شما متشکریم. باتشکر

 • سلام ssl رو باید برای هاست دانلود هم فعال کنیم. ؟
  چون هاست میزبانمون ssl داره وقتی خواستیم این دو رو به هم ارتباط بدیم عکس های سایت لود نشدن
  به خاطر نداشتن گواهی ssl روی هاست دانلود ؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

 • با درود
  ببخشید ssl شما چه فرقی با ssl رایگان سایت ماهر (لینک زیر) دارد ؟ فکر کنم هر دوتاتون از نوع dv رو نصب میکنید. ممنون میشم توضیح کامل بفرمائید.
  https://letsencrypt.cert.ir/

 • ببخشید روی یک وبلاگ نمیشه ssl انداخت؟

 • فریبرز زعیم
  آگوست 25, 2019 1:11 ب.ظ

  سلام و خدا قوت. خواستم ازتون بابت ویدئو آموزشی رایگان ” آموزش جامع سئو ” قدردانی کنم. ممنون از آقای جبین پور که اینقدر عالی تدریس کردند. خدا حافظ جون و مالتون باشه.

  • پشتیبانی شماره دو
   آگوست 25, 2019 8:20 ب.ظ

   با سلام و احترام ،
   خیلی لطف دارید شما ، ممنونیم از حضور گرمتان. آقای فریبرز عزیز برای دریافت یک مژدگانی در صورت تمایل با شرکت تماس بگیرید.
   با تشکر.

 • با سلام خدمت شما جهت دریافت اس اس ال باید ای نماد رو ثبت کنیم؟

 • حمید محمدی
  جولای 15, 2019 11:33 ق.ظ

  سلام
  شرکتی که جهت خرید هاست معرفی کردید هم گواهی نامه ssl صادر و نصب میکند اما قیمت آن بت قیمتهای شما متفاوت می باشد لطفا در رابطه با آن توضیح بفرمایید

  • سارا حمیدی فر
   جولای 15, 2019 4:11 ب.ظ

   با سلام ، دلیل قیمت گذاری بالای ssl این است که این خدمات با فروشگاه های ssl متفاوت است. فروشگاه ها صرفاً ssl را روی هاست شما نصب می کنند و هیچ دلسوزی نسبت به اتفاقات درون سایت شما ندارند نصب ssl ناقص برای خیلی از کاربران ما تاکنون مشکلاتی ایجاد کرده است. باتشکر

 • سلام، ببخشید گواهینامه MULTI DOMAIN را هم ارائه میدهید؟

 • محمد حسین نصرتی
  ژوئن 20, 2019 2:52 ب.ظ

  با سلام و احترام .من از شرکت نت افراز یک هاست خریداری کردم که توی پلان های هاست نوشته بود sslرایگان ولی هنوز سایت من HTTPو به HTTPSتبدیل نشده باید چیکار کنم لطفا کامل توضیح بدید

  • سارا حمیدی فر
   ژوئن 20, 2019 8:14 ب.ظ

   با سلام و احترام ، این مورد را می بایست با هاست خود در ارتباط باشید. در نهایت برای کانفیگ اس اس ال روی وردپرس شرکت هاست نمی تواند برای شما کاری کند و می توانید خدمات تنظیم را از سایت ما تهیه نمایید تا اس اس ال روی آن صحیح کانفیگ شود. باتشکر

 • با سلام وخسته نباشید خدمت شما
  میخواستم بپرسم هاست هایی که همراه خرید هاست گواهی ssl رو رایگان به خریدار هاست ارائه میدن با گواهی ssl که از سایت ها خریداری میشه چه تفاوتی دارن ؟

  • سارا حمیدی فر
   می 11, 2019 11:08 ب.ظ

   با سلام و احترام ، ssl رایگان اعتبار خاصی ندارد و سه ماهه است. برای سئو بهتر و دریافت مجوز های مربوطه باید ssl یکساله خریداری شده قانونی داشته باشید. باتشکر

 • سلام و عرض ادب
  سوال اول : اول باید سایتمون رو کامل طراحی کنیم بعد زحمت تنظیم ssl رو به شما بدیم یا میشه بعد از نصب وردپرس روی هاست کار تنظیم ssl رو شروع کرد ؟
  سول دو : شما چجوری فوتر سایت ابزار وردپرس رو این شکلی طراحی کردید ؟ افزونه به کار بردید یا کد نویسی کردید ؟

  • سارا حمیدی فر
   می 11, 2019 2:28 ب.ظ

   با سلام و احترام ، نصب اس اس ال هر زمانی می تواند انجام شود و بهتر است از ابتدای طراحی سایت باشد تا هماهنگی عالی تر شود. فوتر سایت ما کدنویسی شده است. ولی طراحی آن سخت نیست. باتشکر

 • مهدی رستمی
  آوریل 28, 2019 10:35 ق.ظ

  سایت من در حال طراحی می باشد و رو به اتمام
  هست.
  باید سایت تموم بشه یا الن هم می تونم درخواست بدم برای ssl

 • سلام وقتتون بخیر
  آیا نصب ssl به نوع هاست هم بستگی داره یا روی همش نصب میشه؟
  ممنون

  • سارا حمیدی فر
   آوریل 27, 2019 1:51 ب.ظ

   با سلام و احترام ، ssl روی همه هاست ها ( غیر از هاست رایگان *) قابل نصب است. در بعضی هاست ها نیاز به Ip نیز می باشد ولی این محدویت نیز در 99 درصد هاست ها مرتفع شده است. باتشکر

 • سلام .. من الان یه گواهی ssl روی دامنم نصبه فقط نیاز هست که بر روی هاست و وردپرس تنظیماتش انجام بشه … شما کارش رو انجام میدید ؟

 • سلام من فروشگاهی پرستاشاپ دارم و قبلا از شرکتی دیگه DV داشتم الان داره تموم می شه. می تونم بیام پیش شما؟ یا توصیه می کنید بخاطر سئو با اونا ادامه بدم. از طرفی راهی هست که مصرف کننده ssl رایگان را از غیر رایگان تشخیص بده؟ با تشکر

 • با سلام خدمت شما
  دو سوال داشتم در مورد ssl
  1- اول اینکه ssl شما روی دامین های ir هم قابل اجرا هست؟ چون خدماتی که هاستینگ سایت ما در مورد ssl ارائه میده قابل اجرا روی ir نیست!
  2- دوم اینکه اعمال https مانند تغییر آدرس سایت هست و قطعا روی اگر به صورت استاندارد انجام نگیرد روی سئو سایت اثر میگذارد و ممکن است که نتایج از دست یرود یا افت کند. خواستم بپرسم که شما برای کاهش این آسیب ها هم خدماتی دارید مثل ریدایرکت کردن urlها روی دامنه جدید و معرفی آن به گوگل و کارهایی که به صورت استاندارد برای این فرآیند باید انجام داد؟
  ممنون از شما

  • سارا حمیدی فر
   مارس 12, 2019 7:50 ب.ظ

   با سلام و احترام ، بله روی دامنه های Ir نیز قابل اجرا می باشد.
   2- بله اتفاقاً تفاوت خدمات ما با شرکت های هاست در همین است که لینک ها بصورت استاندارد تغییر می کنند که از نظر سئو برای شما مشکلی ایجاد نشود.
   بابت سئو از بابت ssl هیچ کاری لازم نیست ولی بطور کلی خدمات سئو توسط ما قابل انجام نمی باشد. باتشکر

 • با سلام
  ssl نصب شده توسط ابزار ورد پرس کدام نوع از ssl است؟ اگر ssl شما DV باشد که قیمت آن با نصب حدود 170 هزار تومان برای یک سال است… دلیل قیمت 250 هزار تومانی شما چیست؟

  • کارشناس پشتیبانی
   فوریه 13, 2019 9:51 ب.ظ

   با سلام و احترام ، ssl نصب شده توسط ما هم هزینه خود گواهینامه است و هم هزینه نصب و راه اندازی صحیح آن. این خدمات برای کسانی مناسب است که می خواهند این پروژه با دقت خاصی انجام شود. باتشکر

 • قیمت هاتون واقعا بالاست هرچقدر هم خدماتتون عالی باشه
  خودتونم خوب میدونید

  • با سلام ، دلیل قیمت گذاری بالای ssl این است که این خدمات با فروشگاه های ssl متفاوت است. فروشگاه ها صرفاً ssl را روی هاست شما نصب می کنند و هیچ دلسوزی نسبت به اتفاقات درون سایت شما ندارند نصب ssl ناقص برای خیلی از کاربران ما تاکنون مشکلاتی ایجاد کرده است. باتشکر

 • با سلام و احترام
  قیمت نسبت به سایت های مطرح بالا می باشد.
  در قیمت گذاری تجدید نظر بفرمایید.

  • کارشناس پشتیبانی
   فوریه 5, 2019 5:03 ب.ظ

   سلام بر شما ، سایت وردپرسی که خدمات فروش ssl ارائه کند نمیشناسیم ، شرکت های هاست ssl می فروشند ولی فقط نصب ساده را انجام می دهند و کاری به سایت شما ندارند. این خدمات علاوه بر داشتن ssl روی سایت شما هم کانفیگ می شود و همه لینک های شما از طریق دیتابیس اصلاح می شود. هیچ شرکتی این کار را انجام نمی دهد و این تفاوت کار ماست 🙂

 • گواهینامه ها نوار سبز هستند!؟!!!!
  چون هاست من الان قیمت گواهینامه ev – نوار سبز رو زده سالیانه 6500000 تومان!!!!!

  • سارا حمیدی فر
   فوریه 4, 2019 8:06 ب.ظ

   با سلام ، نوار سبز اگر منظور شما نام شرکت قبل از دامنه است خیر … برای این مورد نیاز به مدارک حقوقی شرکت است و هزینه آن بالای یک میلیون می باشد. این ssl سایت شما را https سبز رنگ می کند مانند سایت ما … باتشکر

 • سلام من برای دو دامنه از شرکتی خرید کردم که خیلی ارزون تر از مبلغ بهم دادن ، البته در دوماه قبل یهو قیمت همانند شما بود و الان خیلی ارزون اش کرد. آیا این گواهینامه ها متفاوت اند؟
  2. هاست ما جدیدا برای دامنه های ما اس اس ال رایگان گذاشته ، آیا این اس اس ال های رایگان ارزش داره؟ من حس می کنم باعث خطای “عدم ارسال دیتا می شه.
  من خیلی درگیرم با این مساله.

  • کارشناس پشتیبانی
   فوریه 4, 2019 1:30 ق.ظ

   با سلام و احترام ، گواهینامه ها بصورت کلی اکنون هزینه زیادی دارند البته این مبالغ فقط هزینه گواهینامه نیست بلکه بخشی از آن هزینه نصب و راه اندازی برای وبسایت وردپرسی است که با دقت خاصی انجام می شود.
   اس اس اس ال رایگان را تابحال تست نکرده ایم ولی مورد قبول خیلی ها نیست.
   باتشکر

اشتراک گذاری این صفحه در شبکه های اجتماعی

فهرست