خرید اس اس ال ( ssl ) ❤️ – گواهینامه ssl برای وردپرس

خرید اس اس ال (خدمات نصب گواهینامه Ssl)

خرید SSL برای وردپرس – گواهینامه ssl برای وبسایت

نصب بودن گواهینامه اس‌اس‌ال به معنای امنیت اطلاعات ارسالی کاربران شما به سایت است. امروزه حضور وبسایت ها در عرصه موفقیت بدون نصب Ssl تقریباً غیرممکن است زیرا سایت هایی که به امنیت کاربران اهمیت ندهند توسط موتور های جستجو نیز مورد اعتبار نیستند.

وبسایت هایی که با https و سبز رنگ نمایش داده می شوند یک امتیاز مثبت در سئو دارند و می توانند به درجات بالاتری در موتور های جستجوگر دست پیدا کنند.

نصب رایگان در هاست و سایت

تغییر تمام لینک ها به httpS

پشتیبانی تا زمان انتضا Ssl

ارائه شده برای تمامی دامنه ها

خرید اس اس ال

افزایش امنیت سایت

گواهینامه امنیتی اس‌اس‌ال با رمز نگاری داده ها بین سایت و کاربر، باعث افزایش امنیت می شود و یک نیاز مهم برای سایت های فروشگاهی محسوب می شود.

بهبود رتبه سئو سایت (مشاهده ویدئو)

گوگل یک بیزینس است. در صورتی که نتایج نمایش داده شده به کاربران صحیح و قابل اعتماد نباشد گوگل هم زنده نمی ماند بنابرین یک سایت باید به اندازه کافی امن و مورد تایید باشد.

سازگاری با همه مرورگرها

خدمات اس‌اس‌ال ارائه شده توسط تیم ابزار وردپرس قابل ارائه برای تمام دامنه ها و سازگاری آن با تمام مرورگر ها تست شده است و در شامل باگ در برخی مرورگرها نیست.

ارائه انواع گواهینامه Ssl

در حال حاضر خدمات گواهینامه Ssl ابزار وردپرس در نوع (DV (domain validation با پیچیدگی رمزنگاری 4096 در چند نوع برای دامنه اصلی و زیر دامنه ها ارائه می شود.

خرید اس اس ال ssl

مهم ترین دلایل استفاده از گواهینامه Ssl در سایت چیست؟

رمزنگاهی داده های سایت به منظور جلوگیری از هک اطلاعات

بهبود قابل توجه رتبه SEO سایت

رمزنگاهی داده های سایت به منظور جلوگیری از هک اطلاعات

بهبود قابل توجه رتبه SEO سایت

افزایش اعتماد کاربران به سایتهای دارای نشان SSL

نیازی ضروری سایت برای دریافت درگاه بانک

افزایش اعتماد کاربران به سایتهای دارای نشان SSL

نیازی ضروری سایت برای دریافت درگاه بانک

دریافت اینماد و دریافت نماد دو ستاره با گواهینامه SSL تجاری

با وجود نسخه رایگان Ssl، چه نیازی به خرید گواهینامه اس‌اس‌ال است؟

شرکت Let’s Encrypt که SSL رایگان ارائه می‌دهد، در سپتامبر سال 2021، طی یک اطلاعیه اعلام کرده است که دیگر از سیستم‌های قدیمی (مثل ویندوز XP یا اندروید 7) پشتیبانی نمی‌کند. همین موضوع باعث شده اخیرا برخی سایت‌ها که از SSL رایگان استفاده می‌کنند، در سیستم‌های قدیمی با خطا “سایت امن نیست” یا “Not Secure” روبرو شوند.

SSL رایگان به صورت مستقیم آسیبی به سایت وارد نمی‌کند، اما محدودیت‌هایی دارد که باید به آن‌ها توجه کنید. ادامه این مقاله را با کلیک بر روی این لینک، مشاهده نمایید…

خرید اس اس ال

مراحل خرید / تمدید اس اس ال به چه صورت است؟

1

2

3

تمام

ورود به سایت ابزار وردپرس

به راحتی می توانید از این لینک وارد سایت شوید، قبل از آن لازم است که در سایت از همین لینک ثبت نام کرده باشید.

انتخاب پلن مد نظر

مراحل خرید و یا تمدید گواهینامه Ssl یکسان است. پلن مد نظر را از لیست زیر انتخاب کرده و خرید خود را تکمیل نمایید.

ارسال تیکت

پس از ثبت سفارس، از بخش ناحیه کاربری تیکت ارسال نمایید تا در حدود 24 ساعت خدمات Ssl برای شما نصب و فعال شود.

پلن موردنظرتان را انتخاب کنید
در صورت نیاز به دریافت مشاوره، از طریق چت آنلاین و یا با تماس با شرکت، با واحد فروش در ارتباط باشید.
نوع دامنه؟
تعداد دامنه؟
پشتیبانی از سابدامین؟
زمان فعال سازی؟
شرکت صادرکننده؟
گواهینامه SSL یکساله
+ یک ساب‌دامنه569,000 تومان
 • هر نوع دامنه (ir-com و ...)
 • 1 دامنه
 • 1 زیردامنه (سابدامین)
 • 1 روز کاری
 • شرکت Certum
گواهینامه SSL یکساله
+ دو ساب‌دامنه769,000 تومان
 • هر نوع دامنه (ir-com و ...)
 • 1 دامنه
 • 2 زیردامنه (سابدامین)
 • 1 روز کاری
 • شرکت Certum
گواهینامه SSL یکساله
+ تمام زیر دامنه‌ها1,569,000 تومان
 • هر نوع دامنه (ir-com و ...)
 • 1 دامنه
 • تمام زیردامنه ها (سابدامین)
 • 1 روز کاری
 • شرکت Certum
تنظیم گواهینامه SSL
ویژه سایتی که Ssl دارد95,000 تومان
 • هر نوع دامنه (ir-com و ...)
 • دامنه اصلی سایت
 • مشروط به نوع Ssl
 • 1 روز کاری
 • تفاوتی ندارد

سوالات متداول مربوط به خدمات نصب گواهینامه Ssl

امکان نصب گواهینامه دامنه قبلی، بر روی دامنه جدید وجود دارد؟

اس اس ال خریداری شده برای هر دامنه، فقط امکان نصب را بر روی همان دامنه دارد. درواقع Ssl برای هر دامنه و ip بصورت خاص برای همان ip و دامنه تهیه و کدهای لازم برای رمز نگاری ارائه می شود و امکان استفاده از این گواهینامه فقط برای همان دامنه ممکن است.

با تغییر هاست، مشکلی برای گواهینامه اس اس ال ما ایجاد می شود؟

برخی از شرکت های هاست، زمان انتقال هاست، به این نکته توجه می کنند و گواهینامه نصب شده بر روی هاست قبلی را بر روی هاست جدید هم نصب می کنند. در صورتی که شرکت هاست شما این اقدام را انجام نداد و مشکلی برای اس اس ال سایت شما ایجاد شده بود، از بخش ناحیه کاربری تیکت ارسال نمایید تا اقدامات لازم انجام شود.

تفاوتی دارد از چه پسوند دامنه ای استفاده می کنیم؟

خیر، هیچ تفاوتی ندارد از چه نوع دامنه ای استفاده می کنید. همه دامنه های موجود در سراسر اینترنت می توانند از خدمات ابزار وردپرس برای Ssl استفاده کنند.

تمدید Ssl به چه صورت است؟

تمدید گواهینامه اس اس ال مانند یک نصب جدید است. تنها کافی است که گواهینامه مد نظر را تهیه نمایید، از بخش تیکت اطلاع دهید تا تمدید برای شما انجام شود.

چطور از زمان پایان گواهینامه Ssl مطلع شویم؟

بعد از نصب اس اس ال، یک لینک تست برای شما ارسال می شود، در لینک تست زمان اس اس ال را دقیقاً مشخص می کند. برای مثال مشخص شده است که 364 روز دیگر از زمان Ssl سایت شما باقی مانده است.

همچنین ما تلاش می کنیم تا چندروز قبل از به پایان رسیدن گواهینامه اس اس ال، با شما در ارتباط باشیم و به شما اطلاع می دهیم.

تمام لینک های سایت و دیتابیس به httpS تغییر می کند؟

یکی از مزیت های خدمات ابزار وردپرس همین مورد است که با روش خاص، کلیه لینک های قرار گرفته در دیتابیس بررسی شده و همه لینک ها از http به httpS تغییر داده می شوند. در انجام این مورد نهایت دقت انجام می شود و مشکلی برای لینک های سایت ایجاد نمی شود.

چرا قفل سایت من در مرورگر قرمز/زرد رنگ است؟

دلایل مختلفی دارد، ابتدا باید مطمئن شوید که سایت شما Ssl دارد، در این صورت اگر باز هم مشکل وجود دارد، بدلیل این است که تنظیمات اس اس ال در سایت و یا هاست شما بصورت صحیح انجام نشده است.

خدمات تنظیم گواهینامه SSL ویژه سایتی که Ssl دارد، برای حل این مشکلات است.

هاست و دامنه را از دو شرکت متفاوت خرید کردم، امکان نصب Ssl دارید؟

بله، هیچ مشکلی ندارد و می توانیم براحتی گواهینامه اس اس ال را بر روی سایت شما نصب و فعال کنیم.

چه اطلاعاتی برای نصب نیاز دارید؟

پس از خرید تیکت ارسال نمایید، برای نصب دسترسی های وردپرس و هاست، برای انجام کامل تنظیمات نیاز است.

تفاوت Ssl رایگان و غیر رایگان چیست؟

متاسفانه اخیراً برای اس اس ال رایگان باگ هایی ایجاد شده است که مهم ترین آن، غیر فعال شدن اس اس ال رایگان بر روی برخی دستگاه ها است. در مقاله مشکلات اس اس ال رایگان بصورت کامل مطالعه نمایید.

چطور می توان برای Ip آدرس خاص، گواهینامه SSL تهیه کرد؟

روال خرید مانند خرید عادی است. بسته به نوع گواهینامه ای که نیاز دارید، خرید خود را انجام دهید و پس از تهیه، در تیکت IP مد نظر را ارسال نمایید تا مراحل انجام کار شروع شود.

گواهینامه SSL یک پروتکل امنیتی است که یک پیوند رمزنگاری شده بین وب سرور و مرورگر کاربر ایجاد می‌کند. SSL مخفف Secure Sockets Layer است. این عبارت در زبان فارسی به معنای لایه سوکت امن است؛ یعنی SSL یک لایه امن، میان وب سرور و مرورگر کاربر ایجاد می‌کند. در نتیجه امنیت سایت و کاربر افزایش پیدا می‌کند.

SSL از الگوریتم‌های رمزنگاری شده برای انتقال اطلاعات میان کاربر و سایت استفاده می‌کند. اگر اطلاعات میان کاربر و سایت را رمزنگاری نکنید، هکرها می‌توانند به اطلاعات کاربر دسترسی پیدا کنند و خیلی راحت از آن سواستفاده کنند.

SSL چگونه کار می‌کند؟

به کمک گواهینامه اس اس ال که اطلاعات را رمزنگاری می‌کند، هکرها نمی‌توانند از اطلاعات مربوط به کاربران استفاده کنند. چرا که اطلاعات کاربران با الگوریتم‌های مختلف رمزنگاری شده است و هکرها نمی‌توانند از اطلاعات رمزنگاری شده استفاده کنند.

اطلاعات مهمی که معمولا توسط هکرها مورد سواستفاده قرار می‌گیرد؛ نام، آدرس، ایمیل، تلفن و مواردی از این قبیل است. لو رفتن چنین اطلاعاتی می‌تواند برای یک مدیر سایت بسیار دردسرساز شود. بنابراین توجه به امنیت سایت و کاربر، موضوع بسیار مهمی است که حتما باید به آن توجه ویژه‌ای کنید.

در صورتی که سایت شما هک شده است و یا نیاز به خدمات افزایش امنیت وردپرس – پاکسازی سایت هک شده، دارید، ابزار وردپرس در خدمت شماست.

اگر دقت کرده باشید، تقریبا تمام سایت‌های بزرگ و معتبر، از گواهینامه SSL جهت امنیت بیشتر سایت و کاربران استفاده می‌کنند. استفاده از اس اس ال علاوه‌بر اینکه امنیت سایت و کاربر را افزایش می‌دهد؛ تاثیر چشمگیری هم بر اعتماد کاربران می‌گذارد.

تشخیص سایت‌های دارنده گواهینامه SSL

ساده‌ترین روش برای بررسی گواهینامه اس اس ال یک سایت، توجه به نوار آدرس مرورگر است.

 • اگر URL با HTTPS شروع شود، یعنی سایت دارای گواهینامه SSL است.
 • سایت‌هایی که دارنده گواهینامه SSL هستند، یک قفل بسته در کنار URL نشان داده می‌شود.
 • اگر یک سایت از SSL استفاده نکند، ابتدای URL با HTTP شروع می‌شود و همچنین یک اخطارNot Secure در کنار URL نمایش داده می‌شود.
خرید اس اس ال
خرید اس اس ال

تفاوت HTTPS و HTTP

عبارت HTTP مخفف HyperText Transfer Protocol است و حرف S که به آخر HTTP اضافه می‌شود، مخفف Secure است. در واقع حرف S که آخر HTTP قرار می‌گیرد، نشان می‌دهد که یک سایت ایمن است.

چرا به گواهینامه SSL نیاز داریم؟

گواهینامه اس اس ال یکی از اصلی‌ترین و مهم‌ترین نیازهای هر سایت محسوب می‌شود. چرا که تاثیرات بسیار زیادی بر ایمن نگهداشتن اطلاعات کاربران، اعتماد کاربران و حتی سئو (SEO) می‌گذارد. بنابراین حتما باید نسبت به SSL توجه داشته باشید.

چرا به گواهینامه Ssl نیاز داریم؟
چرا به گواهینامه Ssl نیاز داریم؟

حفاظت از اطلاعات کاربران

کاربران هنگام ثبت‌نام یا خرید از سایت، اطلاعات مختلفی مانند ایمیل، تلفن، نام و نام خانوادگی و… را وارد می‌کنند. حالا اگر نتوانید از این اطلاعات محافظت کنید، ممکن است هکری بتواند به این اطلاعات دسترسی پیدا کند و از آن‌ها سواستفاده کند. همچنین به این موضوع هم توجه داشته باشید که در صورت سواستفاده از اطلاعات کاربران، دردسرهای بزرگی در انتظار مدیر سایت خواهد بود.

افزایش اعتماد کاربران

گواهینامه ssl علاوه‌بر اینکه از اطلاعات کاربر محافظت می‌کند، تاثیر بسیار خوب و چشمگیری هم بر اعتماد کاربران می‌گذارد. این موضوع را در نظر بگیرید که وقتی از اس اس ال استفاده می‌کنید، یک قفل بسته در کنار URL قرار می‌گیرد؛ اما زمانی که از SSL استفاده نمی‌کنید، معمولا یک هشدار Not Secure به کاربر نمایش داده می‌شود که تاثیرات بسیار بدی بر اعتماد کاربران می‌گذارد.

خطای Not Secure
خطای Not Secure

تاثیر SSL بر سئو

همان‌طور که می‌دانید برای گوگل و سایر موتورهای جستجوگر، امنیت کاربر بسیار مهم است. با این وجود، قطعا سایت‌هایی که از SSL استفاده می‌کنند، امتیازهای بهتری از نظر سئو دریافت می‌کنند. البته اهمیت استفاده از گواهینامه SSL روز به روز در حال افزایش است و گوگل نسبت به قبل، روی این موضوع حساس‌تر شده است.

چگونه گواهینامه SSL دریافت کنیم؟

SSL نسخه‌های مختلفی دارد و سایت‌های مختلفی هم هستند که گواهینامه اس اس ال ارائه می‌دهند. اما باید با یک بررسی کامل و جامع، بهترین سایت را برای دریافت SSL انتخاب کنید. چرا که اس اس ال نیازمند پیکربندی‌های مختلفی است که اگر به درستی انجام نشود، سایت را دچار مشکلات بسیار بزرگی می‌کند.

بارها شاهد این بوده‌ایم که کاربران هزینه‌های زیادی بابت گواهینامه ssl پرداخت کرده‌اند، اما متاسفانه کانفیگ‌ها و پیکربندی‌های مورد نیاز انجام نشده است و اس اس ال به درستی عمل نمی‌کند. بنابراین دقت زیادی در انتخاب شرکت ارائه دهنده خدمات SSL داشته باشید.

در حال حاضر یکی از خدمات مهم ما، ارائه گواهینامه SSL است که از بهترین کارشناسان جهت انجام پیکربندی‌ها و کانفیگ‌ها کمک گرفته‌ایم. یعنی علاوه‌بر اینکه SSL را روی وب‌سایت شما نصب می‌کنیم، تمام کارهای مورد نیاز جهت پیکربندی را نیز انجام می‌دهیم که این گواهینامه به بهترین شکل عمل کند.

گواهینامه SSL رایگان؟!

اگر دقت کرده باشید، شرکت‌های هاستینگ در کنار هاستی که ارائه می‌دهند، یک SSL رایگان هم در اختیار شما قرار می‌دهند که می‌توانید از آن استفاده کنید. اما پیشنهاد نمی‌شود که از این اس اس ال استفاده کنید. چرا که تاثیرات منفی و بدی را برای سایت به همراه خواهد داشت.

SSL رایگان دارای محدودیت‌های مختلفی است که روز به روز این محدودیت‌ها نسبت به قبل بیشتر می‌شود. برای مثال اس اس ال رایگان دارای محدودیت زمانی است که بیشتر از 1 ماه الی 3 ماه نمی‌توانید از آن استفاده کنید. حتی رمزنگاری SSL رایگان متفاوت است و نسبت به اس اس ال غیررایگان ضعیف‌تر می‌باشد.

جالب است بدانید که اخیرا گواهینامه SSL رایگان در سیستم‌های قدیمی (مثل ویندوز XP و اندروید 7) به خوبی پشتیبانی نمی‌شوند و برخی کاربران با خطا Not Secure مواجه می‌شوند. بنابراین با توجه به مشکلات SSL رایگان، استفاده از آن منطقی نیست و حتی می‌تواند آسیب‌های جدی به سایت وارد کند.

برای مطالعه کامل مقاله چرا نباید از SSL رایگان استفاده کنیم؟ کلیک نمایید

گواهینامه SSL چه موقع منقضی می‌شود؟

SSL معمولا به صورت 1 ساله ارائه می‌شود و باید هر سال آن را تمدید کنید تا منقضی نشود. اگر چنین کاری را انجام ندهید، وب‌سایت شما غیرقابل دسترس خواهد بود و احتمال زیاد با یکی از خطاهای زیر مواجه شوید.

This site is not secure. Potential risk ahead (پیام خطا به زبان انگلیسی)

این سایت امن نیست. خطر احتمالی در پیش است (پیام خطا به زبان فارسی)

بنابراین حتما باید به تاریخی که گواهینامه SSL تهیه می‌کنید، توجه داشته باشید و قبل از اینکه منقضی شود، مجددا آن را تمدید کنید. البته اگر خدمات اس اس ال را از سایت ابزار وردپرس تهیه کرده باشید، نیازی نیست که نگران این موضوع باشید؛ چرا که کارشناسان ما، قبل از به پایان رسیدن مدت زمان SSL به شما اطلاع‌رسانی خواهند کرد.

انقضای اس اس ال
انقضای اس اس ال

خدمات گواهینامه SSL در ابزار وردپرس

در حال حاضر تیم ابزار وردپرس، 4 نوع گواهینامه اس اس ال از نوع DV ارائه می‌دهد که هرکدام کاربرد مختلفی دارد. شما باید با توجه به سایت خود، یکی از این گواهینامه‌ها را انتخاب کنید. در واقع هدف ما از ارائه انواع مختلف گواهینامه‌های SSL این است که بتوانیم سایت کاربران بیشتری را پوشش دهیم و همه بتوانند از این خدمات استفاده کنند.

ssl وردپرس
ssl وردپرس

برای مثال می‌توانید اس اس ال را فقط برای دامنه اصلی تهیه کنید؛ یا اگر زیر دامنه‌ای دارید، می‌توانید برای آن‌ها هم SSL تهیه نمایید. البته ما علاوه‌بر اینکه گواهینامه اس اس ال ارائه می‌دهیم، خدمات کانفیگ و پیکربندی SSL به صورت جداگانه ارائه می‌دهیم.

در واقع بسیاری از کاربران ممکن است اس اس ال را از سایت‌های دیگر تهیه کرده باشند و به درستی کانفیگ نشده باشد؛ کارشناسان ما در چنین مواقعی فقط کارهای پیکربندی را انجام می‌دهند و نیازی به خرید مجدد گواهینامه SSL نیست.

سوالات پس از خرید ، در بخش تیکت پشتیبانی پیگیری می شوند.

سوالات پیش از خرید در بخش دیدگاه پاسخ داده می شوند.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.

167 دیدگاه. Leave new

اشتراک گذاری این صفحه در شبکه های اجتماعی

فهرست