قوی ترین افزونه های امنیتی وردپرس با ابزار وردپرس

امنیت هر وبسایت وردپرسی مهمترین مسئله ای است که باید به آن توجه داشته باشید. وبسایت ها در معرض خطرات زیادی هستند که پلاگین هایی برای امن سازی آنها بوجود آمده اند. شما به راحتی قادر هستند با نصب یک افزونه و تنظیم آن خودتان را در مقابل روبات ها و هکر های سراسر اینترنت محافظت نمایید.

افزونه امنیتی وردپرس را می توانید از ابزار وردپرس بصورت اورجینال تهیه کرده و روی سایت خود نصب نمایید. ما این افزونه ها را تا حد امکان فارسی سازی کرده ایم و خرسندیم که بهترین ها را برای شما عزیزان در دنیای وردپرس فراهم آوریم. در بخش پایین می توانید به صفحات این افزونه ها دسترسی داشته باشید.

افزونه امنیتی وردپرس

یکی از مباحث مهم در دنیای وب موضوع امنیت وبسایت ها می باشد. هر چند افزونه های امنیتی بسیاری وجود دارند اما هکرها همیشه راه نفوذ جدیدی را برای ورود به وبسایت ها و تزریق کد های مخرب داخل آن ها پیدا می کنند. به خطر افتادن امنیت وبسایت بسیار ناخوشایند است اما با استفاده از افزونه ای امنیتی به روز و جدید می توان از این موضوع جان سالم به در برد.

هر فردی که صاحب وبسایت می باشد بسته به نوع نیاز خود از افزونه های مختلف و همچنین زیادی برای محافظت و ارتقای امنیت وب سایت خود استفاده میکند که تعدد این افزونه ها به نوبه ی خود باعث به خطر افتادن وب سایت خواهد شد.

استفاده از منابعی که اعتبار و ایمنی لازم جهت  دانلود قالب و افزونه داشته باشند یکی از مهم ترین راه های تامین امنیت و پیشگیری از به وجود آمدن مشکات امنیتی در وبسایت خواهد بود. ابزار وردپرس با پشتیبانی و کیفیت محصولات وضعیت بسیار مناسبی را برای امنیت وبسایت های شما ایجاد کرده است.

دو افزونه بسیار معروف امنیتی در جهان به نام های افزونه امنیتی وردفنس و آیتمزسکیورتی در ابزار وردپرس ارائه شده است.

, , , , ,
نوشتهٔ پیشین
قالب آموزشی وردپرس – قالب آموزشگاه وردپرس – پوسته برای آموزش
نوشتهٔ بعدی
تاثیر هاست و دامنه ایران و خارج در سئو سایت

محصولاتی که شاید دوست داشته باشید :

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.

84 دیدگاه. Leave new

اشتراک گذاری این صفحه در شبکه های اجتماعی

فهرست