تجربه دلنشین بروزرسانی خودکار
آپدیت خودکار ابزار وردپرس

افزونه بروزرسان خودکار با تلاش تیم برنامه نویسی ما فعالیت خود را آغاز کرده است ، این افزونه قدرتمند برای شما آپدیت خودکار محصولات وردپرسی خریداری شده از ابزار وردپرس را محیا می کند. آپدیت خودکار می تواند به شما کمک کند سرعت ، امنیت و دقت بالاتری را در آپدیت وبسایت خود تجربه کنید.

پیوستن به آپدیت خودکار ابزار وردپرس ، بسیار آسان است! کافی است از طریق دکمه زیر افزونه آپدیت خودکار را رایگان دانلود نمایید سپس در وبسایت خود آن را به حساب کاربری متصل کرده و دامنه خود را برای محصول مورد نظر ثبت نمایید. همه چیز به راحتی قابل انجام است.

مرحله 1 از 2

  • ما برای شما لینک دانلود قالب را را ایمیل می کنیم.
  • Hidden
    شماره تلفن همراه جهت دانلود افزونه آپدیت خودکار
  • شماره تلفن همراه جهت دانلود بروزرسان خودکار

چرا از آپدیت خودکار استفاده کنیم؟

سرعت بالاتر در آپدیت قالب و افزونه ها ، امنیت بیشتر با ورژن های جدیدتر و آسودگی خیال از مزایای آپدیت خودکار ابزار وردپرس است که شما به راحتی با نصب افزونه آپدیت خودکار قادر خواهید بود تا این امکان را در سایت خود پیاده سازی نمایید.

همانطور که اطلاع دارید آپدیت خودکار و پشتیبانی محصولات طبق قوانین به ازای هر خرید برای یک دامنه ارائه می شود بنابرین پس از نصب افزونه آپدیت ، بطور خودکار با انتخاب محصول مورد نظر برای دامنه ای که نصب شده است محصول برای آن دامنه ثبت می شود.

سوالات پس از خرید ، در بخش تیکت پشتیبانی پیگیری می شوند.

سوالات پیش از خرید در بخش دیدگاه پاسخ داده می شوند.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.

155 دیدگاه. Leave new

اشتراک گذاری این صفحه در شبکه های اجتماعی

فهرست