آموزش قالب ودمارت وردپرس

آموزش قالب وودمارت – Woodmart

توضیح کوتاه

با استفاده از آموزش قالب ودمارت قادر خواهید بود یک فروشگاه فوق العاده را برای خودتان بسازید. قالب woodmart یکی از برترین ترین ها در دنیای وردپرس است. ما در این آموزش نحوه طراحی فروشگاه را بصورت مناسبی به شما آموزش داده ایم.

این آموزش یکی از اختصاصی ترین های ابزار وردپرس بوده و بصورت جداگانه از قالب وردپرس آن می باشد. در این آموزش از صفر شروع کردیم و مباحث خیلی زیادی را برای شما عزیزان بصورت ویدئویی و با کیفیت تدریس کرده ایم.

از طریق دکمه زیر می توانید خرید و بصورت آنی دانلود نمایید

چرا خرید از ابزار وردپرس؟
مدرس آموزش وردپرس

مدرس دوره

مهدی جبین پور
سطح مدرس دوره وردپرسی

سطح مدرس

فوق حرفه ای
جلسات آموزش وردپرس

زمان و جلسات

4 ساعت ، 18 جلسه
خرید قالب وردپرس

قالب استفاده شده

خرید قالب جداگانه
دانشجویان دوره وردپرس

تعداد دانشجویان

739 دانشجو
اورجینال بودن محصول وردپرس

ضمانت کیفیت

تضمین تاثیر آموزش

آموزش طراحی فروشگاه با قالب قدرتمند ودمارت فارسی

در این دوره آموزشی هرآنچه برای طراحی سایت فروشگاهی قدرتمند نیاز دارید را به شما آموزش داده ایم. شما قادر خواهید بود بهترین فروشگاه خود را راه اندازی کرده و به درآمد زیادی برسید. این آموزش برای افرادی که به دنبال بهترین شغل ها هستند بسیار مناسب است.

در ویدئو مقابل در رابطه با ویژگی ها و کارایی قالب ودمارت توضیح دادیم و شما با امکانات آن و موارد مورد نیازش بیشتر آشنا خواهید شد. با استفاده قالب وودمارت می توانید فایل های فیزیکی و دیجیتالی خود را به راحتی بفروشید.

با ویدئو معرفی قالب ودمارت و دوره آموزش طراحی فروشگاه باما همراه باشید تا نحوه راه اندازی یک فروشگاه فوق العاده وردپرسی را برای شما آموزش دهیم. همراهان گرامی توجه داشته باشید پکیج آموزشی از قالب جداگانه است.

ویدئو در حال بارگذاری است ...
جلسه اول : معرفی قالب ودمارت ، امکانات و نیازمندی های آن
جلسه دوم : معرفی و کارایی افزونه های قالب ودمارت
جلسه سوم : آموزش و توضیحات در رابطه با نصب قالب WoodMart
جلسه چهارم : آموزش بخش هدر قالب ودمارت
جلسه پنجم : آموزش پیکربندی عمومی ووکامرس
جلسه ششم : آموزش پیکربندی اتصال به درگاه بانکی
جلسه هفتم : آموزش افزودن محصول در ووکامرس
جلسه هشتم : آموزش ویژگی های محصولات ووکامرس
جلسه نهم : آموزش بحث فروش فایل در قالب وودمارت
جلسه اول : معرفی قالب ودمارت ، امکانات و نیازمندی های آن

در این جلسه قالب قدرتمند ودمارت را معرفی کردیم و از امکانات عالی و جذاب آن صحبت کردیم. در این جلسه با قالب سایتتان آشنا خواهید شد و این آشنایی تاثیر بسیار عالی در مدیریت یک فروشگاه اینترنتی را خواهد داشت.

جلسه دوم : معرفی و کارایی افزونه های قالب ودمارت

بدون شک هرچه بیشتر با وبسایتتان و زیر ساخت آن آشنا باشید موفق تر خواهید بود. ما شما را به یک مدیر سایت توانمند تبدیل خواهیم کرد و در این ویدئو با افزونه های قالب وودمارت که مهمترین بخش آن هستند آشنا خواهید شد.

جلسه سوم : آموزش و توضیحات در رابطه با نصب قالب WoodMart

در این جلسه ویدئویی روش های مختلف نصب را برای شما بیان کردیم و نحوه نصب با روش های مختلف طبق سلیقه شخصی شما را آموزش دادیم. با این ویدئو آشنایی بیشتری با فایل ها پیدا خواهید کرد.

جلسه چهارم : آموزش بخش هدر قالب ودمارت

اینکه از کجا استارت بزنیم مهم است! ما از هدر یعنی بالاترین بخش یک وبسایت فروشگاهی شروع کردیم و این بخش را در قالب ودمارت به عالی ترین شکل ممکن آموزش دادیم تا یک هدر بسیار حرفه ای داشته باشید.

جلسه پنجم : آموزش پیکربندی عمومی ووکامرس

ووکامرس پایه و اساس همه وبسایت های فروشگاهی است. شما باید با بخش های مختلف ووکامرس آشنایی داشته باشید این به معنای مدیریت یک فروشگاه اینترنتی است.

جلسه ششم : آموزش پیکربندی اتصال به درگاه بانکی

به یاری خداوند در کشور عزیزمان امکان فعالیت در سطح وب بسیار عالی است ، در این ویدئو نحوه اتصال به بانک را در عرض چند دقیقه آموزش دادیم و همه افراد به راحتی و بدون هیچ مجوز خاصی می توانند به بانک متصل شوند.

جلسه هفتم : آموزش افزودن محصول در ووکامرس

مهمترین بخش یک فروشگاه محصولات آن است. در این جلسه نحوه افزودن یک محصول کامل و مناسب را آموزش دادیم و مباحثی از اینکه چطور بهترین نتیجه را در افزوودن محصول بگیرید را بیان کردیم.

جلسه هشتم : آموزش ویژگی های محصولات ووکامرس

مطمئناً برخی محصولات هستند که می توانند در اندازه های مختلف یا سایز های متنوعی قیمت متغیری داشته باشند. ما در این دوره آموزش قالب ودمارت توضیح دادیم که چطور یک فروشگاه فوق العاده داشته باشید.

جلسه نهم : آموزش بحث فروش فایل در قالب وودمارت

افرادی هم هستند که می خواهند فروش فایل داشته باشند و کاری با کالای فیزیکی و پستی ندارند. بنابرین در این جلسه آموزش دادیم چطور بهترین فروشگاه فایل را نیز با قالب ودمارت تاسیس نمایید.

جلسه دهم : معرفی صفحه ساز قالب ( ویژوال کامپوسر )
جلسه یازدهم : شروع آموزش ساخت صفحه اصلی
جلسه دوازدهم : آموزش روولوشن اسلایدر و قرار دادن در صفحه اصلی
جلسه سیزدهم : ادامه آموزش ویژوال کامپوسر قالب ودمارت
جلسه چهاردهم : آموزش نهایی صفحه ساز ویژوال کامپوسر
جلسه پانزدهم : آموزش بخش سایدبار در قالب Woodmart
جلسه شانزدهم : آموزش بخش فوتر قالب ودمارت
جلسه هفدهم : آموزش فهرست و مگامنو در قالب وودمارت
جلسه هجدهم : معرفی و آموزش تنظیمات قالب ودمارت
جلسه نوزدهم : طراحی ریسپانسیو با ویژوال کامپوسر
جلسه بیستم : پاپ آپ در قالب ودمارت
جلسه دهم : معرفی صفحه ساز قالب ( ویژوال کامپوسر )

به بحث شیرین طراحی بدون کدنویسی می رسیم. طراحی فوق حرفه ای را شروع می کنیم و از صفحه ساز قدرتمند قالب woodmart سخن می گوییم در این جلسه با این صفحه ساز عالی آشنا خواهید شد.

جلسه یازدهم : شروع آموزش ساخت صفحه اصلی

صفحه اصلی یکی از مهمترین بخش های یک وبسایت است زیرا کاربران و مشتریان شما اولین چیزی که می بینند صفحه اصلی است پس باید ظاهر مناسبی داشته باشد. بریم برای ادامه 🙂

جلسه دوازدهم : آموزش روولوشن اسلایدر و قرار دادن در صفحه اصلی

تقریباً در همه سایت ها یک اسلایدر جذاب داریم ، در این جلسه بصورت کلی آموزش میبینید که چطور یک اسلایدر برای سایت خود بسازید و این جلسه از ناب ترین ها می باشد.

جلسه سیزدهم : ادامه آموزش ویژوال کامپوسر قالب ودمارت

بعد از اینکه اسلایدر را در صفحه اصلی ساختیم ، نوبت به ادامه طراحی در قالب فروشگاهی ودمارت می رسد. بریم برای ادامه کامل کردن امپراطوری خودمان در طراحی وبسایت فروشگاهی …

جلسه چهاردهم : آموزش نهایی صفحه ساز ویژوال کامپوسر

به این راحتی ها ول کن ماجرای قوی شدن شما نیستیم! این جلسه هنر شما را در طراحی صفحه اصلی با ویژوال کامپوسر کامل می کند و امیدواریم که تا اینجای کار را عالی ترین شده باشید.

جلسه پانزدهم : آموزش بخش سایدبار در قالب Woodmart

سایدبار یکی از بخش هایی است که در همه سایت ها وجود دارد ، پس ما شما را تنها نمی گذاریم و تا بهترین شدن با شما همراه خواهیم بود. این جلسه ساخت سایدبار را به شما آموزش می دهد.

جلسه شانزدهم : آموزش بخش فوتر قالب ودمارت

فوتر هم یکی از بخش های سایت است که نمی توان از آن گذشت … در این جلسه بهترین فوتر را طراحی خواهیم کرد و با تنظیمات مربوط به آن آشنا خواهیم شد.

جلسه هفدهم : آموزش فهرست و مگامنو در قالب وودمارت

عالی تر خواهیم شد! در این جلسه بهترین راه فروش بیشتر را آموزش می دهیم که مربوط به ساخت یک مگامنو یا منو بزرگ عالی می باشد. با ما همراه باشید …

جلسه هجدهم : معرفی و آموزش تنظیمات قالب ودمارت

تنظیمات قالب ودمارت به شما کمک می کند تا موارد مختلفی را مدیریت کنید. این تنظیمات را برای شما توضیح می دهیم تا به راحتی با زبان فارسی قالب را مدیریت کنید.

جلسه نوزدهم : طراحی ریسپانسیو با ویژوال کامپوسر

در این ویدئو برای ریسپانسیو بودن ایده هایی را به شما می دهیم که بتوانید وبسایتی کاملاً استاندارد و مطابق با هر دستگاهی طراحی کنید.

جلسه بیستم : پاپ آپ در قالب ودمارت

در این ویدئو آموزشی به شما آموزش خواهیم داد چطور یک پاپ آپ عالی برای سایت خود قرار دهید.

Document

آموزش سئو وردپرس

آموزش خرید از ابزار وردپرس

آموزش طراحی سایت فروشگاهی

آموزش طراحی فروشگاه فایل با وردپرس

آموزش طراحی سایت شرکتی با وردپرس

 

توضیحات کامل دوره آموزشی

آموزش طراحی وبسایت فروشگاهی با قالب ودمارت

بنام خدا و عرض سلام خدمت کاربران گرامی ابزار وردپرس ، امروز قصد داریم یکی از پکیج های آموزشی جدید را برای طراحی یک وبسایت فروشگاهی عالی معرفی کنیم. در این پکیج آموزشی نحوه ساخت یک فروشگاه قدرتمند را با قالب ودمارت آموزش داده ایم. قالب وودمارت یکی از عالی ترین قالب های فروشگاهی در سطح جهان است و به همین علت تصمیم گرفتیم تا پکیج آموزشی آن را نیز ارائه دهیم.

در این دوره آموزشی از صفر تا صد همه مباحث را آموزش دادیم ، ما از نصب قالب شروع کردیم و یکی یکی مراحل را برای طراحی یک وبسایت فروشگاهی در آموزش قالب ودمارت آموزش دادیم. در واقع این آموزش به شما ماهیگیری را می آموزد و اگر کمی تلاش داشته باشید به موفقیت در دنیای وب خواهید رسید.

در حال حاضر دو پکیج آموزشی طراحی سایت فروشگاهی در سایت ما وجود دارد یکی مربوط به قالب کات شاپ و یکی برای قالب ودمارت است که اکنون در آن حضور دارید. از بین این دو قالب از کات شاپ برای محصولات زیاد و متنوع می توانید استفاده کنید ، وودمارت نیز این قدرت را دارد که هم برای محصولات زیاد و متنوع و هم برای محصولات کم و اختصاصی بکار رود. با توجه به سلیقه خودتان می توانید یکی از انها را انتخاب و فعالیت خود را آغاز نمایید.

از مباحثی که در این دوره آموزشی گفته شده است:

آموزش نصب قالب و نصب دمو فارسی

شروع کار با قالب

آموزش پیکربندی ووکامرس

آموزش قرار دادن محصولات فیزیکی

آموزش قرار دادن محصولات فایلی یا دیجیتالی

آموزش اتصال ووکامرس به درگاه بانکی

آموزش صفحه ساز ویژوال کامپوسر

آموزش ساخت صفحات سایت مانند صفحه اصلی

آموزش استفاده از ویژگی های ووکامرس

آموزش هدر قالب وودمارت

آموزش ساخت اسلایدر برای وبسایت

آموزش نمایش محصولات در سایت

آموزش نمایش مطالب در سایت

آموزش سایدبار وبسایت در قالب ودمارت

آموزش فوتر سایت در قالب وودمارت

آموزش تغییرات فوتر و سایدبار در تنظیمات قالب

آموزش اچ تی ام ال بلاک ها در قالب وودمارت

آموزش تنظیمات قالب WOODMART

و ….

مواردی که در این دوره آموزشی گفته شده است برای یک سایت فروشگاهی کافی است و امیدواریم که بیش از پیش بتوانید موفقیت کسب کنید. در آینده در صورتی که نیاز به جلسات جدیدتری احساس شد در دوره اضافه خواهد شد و برای خریداران دوره بصورت رایگان ارائه می گردد.

نوشتهٔ پیشین
دوره آموزشی لینک سازی خارجی – لینک بیلدینگ 2018
نوشتهٔ بعدی
افزونه المنتور صفحه ساز وردپرس – Elementor Pro

محصولاتی که شاید دوست داشته باشید :

35 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

سلام وقت بخیر من قالب رو از سایت خریداری کردم یه مشکلی پیش اومده که میخاستم راهنمایی کنید تو صفحه اصلی سایت و فروشگاه یه پیشنمایش از محصولات وجود داره که وقتی عکسی برای محصول انتخاب میکنم و انتشار میکنم محصول رو ،عکس محصول کراپ میشه و کامل تو صفحه اصلی و فروشگاه نشون داده نمیشه میخاستم بدونم از کجا میتونم این ساز رو تغییر بدم تا عکس به صورت کامل نمایش داده بشه ممنون ازتون

پاسخ
  پشتیبانی شماره دو
  پشتیبانی شماره دو
  آگوست 19, 2019 2:16 ب.ظ

  با سلام و احترام ،
  آقای مجتبی عزیز وقت شما بخیر ، با این ایمیل شما در سایت خریدی مشاهده نکردم ، لطفا در صورتی که با اکانت دیگر خود خرید انجام داده اید ، لطف بفرمایید از ناحیه کاربری خود ، تیکت ارسال نمایید تا همکاران بنده سریعا شمارا راهنمایی کنند.
  با تشکر.

  پاسخ

با سلام.در صفحه محصول زمانی که بر روی تصویر محصول کلیک میکنم اتفاقی نمی افتد. در صورتی که تنظیم بر روی بزرگنمایی قرار دارد.ایا کار دیگری باید انجام دهم.
با تشکر

پاسخ
  سارا حمیدی فر
  سارا حمیدی فر
  آگوست 9, 2019 11:28 ق.ظ

  با سلام و احترام ، خواهشمندم در صورتی که سوالی مربوط به پشتیبانی قالب می باشد می بایست در بخش تیکت ارسال شود. همکاران پشتیبانی بنده در خدمت شما هستند. باتشکر

  پاسخ

با سلام و خسته نباشید در قالب woodmart میخوام فیلتر محصولات رو تغییر بدم و الان فیلتر محصولات به این صورت است https://***.****/***/womens-bracelets اما در نظر دارم فیلتر صفحه مانند این صفحه در قالب بشود و در سمت چپ در صورت کلیک بر روی فیلتر ، زیر مجموعه آن باز شود.
https://woodmart.xtemos.com/shop/?opt=hover_summary
آماده سازی و استفاده از این نوع فیلتر که این مدل بر اساس رنگ و سایز باشه مانند صفحه دمو در فیلم آموزشیتون هست؟؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنید با تشکر

پاسخ
  پشتیبانی شماره دو
  پشتیبانی شماره دو
  آگوست 5, 2019 10:43 ق.ظ

  با سلام و احترام ،
  بله در آموزش سعی شده همه موارد را پوشش دهیم. این آموزش همه نیاز های شما برای استفاده از قالب را برطرف می کند.
  با تشکر

  پاسخ

سلام.ببخشید میشه قبل از خرید یک قالب ابتدا دمو های مختلف ان را دید؟

پاسخ
  سارا حمیدی فر
  سارا حمیدی فر
  جولای 7, 2019 6:59 ب.ظ

  سلام بر شما ، بله در بالای همین صفحه زیر عکس باکس محصول روی پیشنمایش فارسی کلیک نمایید. باتشکر

  پاسخ
Avatar
چنور اسمعیلی
می 22, 2019 1:34 ب.ظ

سلام مجدد
خانوم حمیدی فر آیا باتوضیحاتی که خدمت شما دادم، که سایت من باید انگلیسی باشه آیا بسته آموزش وودمارت بدرد من میخوره؟

پاسخ
  سارا حمیدی فر
  سارا حمیدی فر
  می 22, 2019 9:20 ب.ظ

  با سلام و احترام ، بسته نصب آسان محتوایش فارسی است ولی اگر زبان وردپرس آن را انگلیسی نمایید همان فارسی ها چپ چین می شوند و باید مثلا نام محصول فارسی را انگلیسی نمایید. باتشکر

  پاسخ

با سلام، من سايتم نميواهم به زبان فارسى باشد و بايد به زبان فرانسه واينگليسى باشد آيا اين قالب اين امكان را به من ميدهد؟

پاسخ
  سارا حمیدی فر
  سارا حمیدی فر
  می 20, 2019 6:35 ب.ظ

  با سلام و احترام ، بله کافی است برای استفاده انگلیسی وردپرس انگلیسی داشته باشید. زمانی که وردپرس انگلیسی باشد قالب اتوماتیک زبانش تغییر می کند. باتشکر

  پاسخ

با سلام و خداقوت، من یک قالب مناسب برای طراحی سایت مدارس غیر انتفاعی، که امکان نمایش نمرات هر ترم (هر دانش آموز یک پروفایل مخصوص خودش داشته داشته باشد که در امکان مشاهده نمرات هم برای خودش و هم والدین داشته باشد و سایر امکانات آموزشی مثل امکان قرار گذاشتن جزوات آموزشی داشته باشد) و امکان پرداخت شهریه و مشخص بودن بدهکاری در پروفایل، و هم امکان ثبت نام اینترنتی کلاس آموزشی و ثبت نام اینترنتی مدرسه داشته باشد با آموزش طراحی قالب

پاسخ
  کارشناس پشتیبانی
  کارشناس پشتیبانی
  آوریل 6, 2019 12:04 ب.ظ

  با سلام و احترام ، بطور کلی سیستمی که بتوند نمرات را نمایش دهد در وردپرس هنوز مشاهده نکرده ام. همچنین سایر موارد … بنظرم شما به یک پورتال کدنویسی شده نیاز دارید. باتشکر

  پاسخ

سلام…وقت بخیر… تخفیف میدید این آموزش رو بخریم؟

پاسخ
  کارشناس پشتیبانی
  کارشناس پشتیبانی
  مارس 13, 2019 5:31 ب.ظ

  با سلام ، در این لحظه 15 درصد تخفیف در حساب کاربری شما پس از ثبت نام و ورود تقدیم خواهد شد. باتشکر

  پاسخ
Avatar
محمد داریوشی
ژانویه 27, 2019 8:48 ق.ظ

با سلام و خسته نباشید خدمت تیم قدرتمند ابزار وردپرس. من میخوام یه سایت برای فروش ویدئو آموزشی و فایل ایجاد کنم که بعد از پرداخت لینک فایل ها نمایش داده بشه. این قالب برای اینکار مناسب هست؟؟ بهترین قالب که ظاهر خیلی زیبایی هم داشته باشه واسه اینکار چیه؟؟ ( از ظاهر قالب نیترو زیاد خوشم نیود)

پاسخ
Avatar
حسین شادکانی
ژانویه 26, 2019 3:06 ب.ظ

با سلام و خسته نباشید بابت سایت عالی تون
می خواستم بدونم کی تخفیف می زارین؟ ممنون

پاسخ
کارشناس پشتیبانی
کارشناس پشتیبانی
ژانویه 23, 2019 10:04 ب.ظ

سلام ، بصورت کلی هرکس نظر خودش را دارد ، بیشتر سعی داریم ماهی گیری آموزش دهیم. با کمی خلاقیت بهترین نتیجه بدست می آید. باتشکر از حضور شما

پاسخ

سلام آموزش ۲ زبانه کردن و روش مدیریت سفارش های ثبت شده رو هم آموزش میدین؟

پاسخ
  کارشناس پشتیبانی
  کارشناس پشتیبانی
  ژانویه 23, 2019 1:44 ق.ظ

  با سلام و احترام ، چندزبانه کردن سایت را در یک دوره رایگان که در سایت مفصل توضیح داده شده است تدریس کرده ایم. مدیریت سفارش های ثبت شده چیز خاصی ندارد که توضیح داده شود. باتشکر

  پاسخ

سلام کد تخفیف ندارید برای آموزش وودمارت؟

پاسخ

سلام دوست گرامی ، خیر این امکان وجود ندارد. باتشکر

پاسخ

سلام ، کاش تو این آموزش کد نویسی هم آموزش می دادین و از همه مهم تر آموزش وب سرویس ، مثلا من میخوام وب سایت فروشگاهی بسازم محصولاتی که فروش میره به وسیله وب سرویس اطلاعاتش بیاد تو نرم افزار شرکت ذخیره بشه
رو وب سرویس وردپرس کار کنید که خیلی طرفدار داره من خودم مشتریشم

پاسخ

  با سلام و احترام ، ما با نهایت تلاش در حال ایجاد آموزش هایی برای پیروزی شما هستیم. چشم آرام آرام روی ایده شما هم کار می کنیم. از اینکه با ما همراه هستید صمیمانه متشکرم جناب رضایی عزیز.

  پاسخ

سلامی دوباره من این کد تخفیف رو میزنم مینویسه : “برای استفاده از این کدتخفیف باید محصولاتی را داشته باشید که ندارید.” آقا زودتر کمک من اینو میخوام

پاسخ

سلام وقت بخیر. آیا کلاس های باربری هم توضیح داده شدن؟ و اینکه از بین این آموزش و آموزش قالب کات شاپ کدوم کامل تره؟

پاسخ
  سارا حمیدی فر
  سارا حمیدی فر
  نوامبر 24, 2018 7:25 ب.ظ

  با سلام ، آموزش از نظر سطح یکسان است و بسته به امکانات هر قالب کمی تفاوت دارد. باتشکر

  پاسخ

سلام ببخشید آموزش همراه با قالب هست یا باید قالبو جداگانه خریداری کنیم؟؟باتشکر از سایت خوبتون.

پاسخ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

اشتراک گذاری این صفحه در شبکه های اجتماعی

فهرست