آموزش جامع قالب وودمارت Woodmart

در این دوره آموزشی هرآنچه برای طراحی سایت فروشگاهی قدرتمند نیاز دارید را به شما آموزش داده ایم شما قادر خواهید بود بهترین فروشگاه خود را راه اندازی کرده و به درآمد زیادی برسید. این آموزش برای افرادی که به دنبال بهترین شغل ها هستند بسیار مناسب است. آموزش قالب ودمارت همچنین بر اساس متدواقعی است.

رایگان - ارزش تقریبی 20 میلیون تومان

تعداد جلسات :

41 جلسه ادامه دار ...

تعداد دانشجویان :

1400+

مهدی جبین پور

مـهـدی جـبین پـور

دانشجوی دکتری تجارت الکترونیک ، امیدوارم بتوانم خدمتگزار خوبی برای مردم کشورم باشم.

مهدی جبین پور

مـهـدی جـبین پـور

دانشجوی دکتری تجارت الکترونیک ، امیدوارم بتوانم خدمتگزار خوبی برای مردم کشورم باشم.

همچنین شاید برای شما مفید باشد :

پیشنهاد مرتبط

دوره رایگان آموزش ودمارت (Woodmart) در سایت ابزار وردپرس منتشر شد!

وودمارت (Woodmart)، بهترین قالب وردپرس برای طراحی سایت‌های فروشگاهی است؛ به همین دلیل تصمیم گرفتیم که یک آموزش کامل و جامع برای قالب ودمارت تهیه کنیم و به صورت کاملا رایگان در سایت ابزار وردپرس منتشر کنیم. اکنون تمام کاربران می‌توانند با مشاهده آموزش وودمارت (Woodmart)، هر نوع سایت فروشگاهی را طراحی کنند و از این طریق کسب درآمد داشته باشند.

آموزش قالب وودمارت از 0 تا 100

هر آنچه که برای طراحی یک سایت فروشگاهی قدرتمند و حرفه‌ای نیاز دارید، به صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار گرفته است! ما با توجه به تجربه‌ای که در زمینه طراحی سایت داریم، به تمام موارد مورد نیاز اشاره کرده‌ایم و از نقطه 0 طراحی سایت فروشگاهی در کنارتان هستیم. شما با کمک آموزش قالب وودمارت (Woodmart) می‌توانید بهترین سایت‌های فروشگاهی را طراحی کنید.

آموزش ودمارت و کسب درآمد با طراحی سایت فروشگاهی

با مشاهده دوره رایگان آموزش وودمارت می‌توانید از دو طریق کسب درآمد داشته باشید:

  • شروع یک کسب‌وکار اینترنتی با طراحی سایت فروشگاهی: اگر یک کسب‌وکار سنتی دارید، با مشاهده آموزش وودمارت می‌توانید یک سایت فوق‌العاده جذاب و حرفه‌ای طراحی کنید و اینگونه به صورت اینترنتی هم فعالیت داشته باشید و به درآمدهای بیشتری دست پیدا کنید. حتی اگر کسب‌وکار سنتی هم ندارید، به راحتی می‌توانید یک کسب‌وکار اینترنتی برای خودتان راه‌اندازی کنید.
  • طراحی سایت فروشگاهی برای دیگران (فعالیت به عنوان طراح سایت): اگر هم تمایل ندارید که برای خودتان یک سایت فروشگاهی ایجاد کنید، با کمک دوره آموزش جامع قالب وودمارت می‌توانید هر سایت فروشگاهی را طراحی کنید و به عنوان یک طراح سایت فعالیت نمایید. برای مثال می‌توانید پروژه‌های طراحی سایت فروشگاهی بگیرید و از این طریق کسب درآمد داشته باشید.

آموزش جامع و کامل قالب وودمارت

همان‌طور که اشاره شد، قالب وودمارت بهترین گزینه برای راه‌اندازی یک سایت فروشگاهی است؛ ولی با توجه به اینکه قابلیت‌ها و امکانات بسیار زیادی دارد، ممکن است نتوانید به راحتی با آن کار کنید و سایت‌های جذابی را طراحی کنید. به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم که یک دوره آموزشی کامل و جامع برای ودمارت ضبط کنیم و به صورت رایگان در اختیار شما قرار دهیم. آموزش وودمارت از 0 تا 100 است! یعنی به هر آنچه که برای طراحی سایت فروشگاهی نیاز دارید، ما به صورت کامل و جامع به آن اشاره کرده‌ایم.

چرا باید سایت فروشگاهی طراحی کنیم؟

گفته شد که با کمک آموزش ودمارت می‌توانید هر نوع سایت فروشگاهی را طراحی کنید؛ اما ممکن است بپرسید که چرا باید سایت فروشگاهی طراحی کنیم؟ در واقع سایت فروشگاهی مثل یک شعبه از کسب‌وکار شما است که در اینترنت راه‌اندازی می‌شود؛ این شعبه از کسب‌وکار شما که در اینترنت راه‌اندازی می‌شود، به صورت شبانه روزی در اختیار کاربران و مشتریان است و آن‌ها در هر زمان و مکانی می‌توانند از شما خرید کنند. امروزه بزرگ‌ترین کسب‌وکارهای سنتی در دنیا هم یک سایت راه‌اندازی کرده‌اند تا بتوانند تعامل بیشتر و بهتری با مشتریان خود داشته باشند.

چه مواردی در دوره ودمارت آموزش داده شده است؟

اکنون قصد داریم به صورت خیلی کوتاه و خلاصه، به برخی از مهم‌ترین مواردی که در این دوره آموزشی تدریس شده‌اند، اشاره کنیم.

چطور دامنه انتخاب کنیم

یکی از مهم‌ترین کارهایی که قبل از راه‌اندازی سایت فروشگاهی باید انجام دهید، انتخاب یک دامنه مناسب با توجه به محصولات سایت است! به صورت کامل توضیح داده‌ایم که در انتخاب دامنه سایت‌های فروشگاهی باید به چه نکاتی توجه داشته باشید.

خرید بهترین هاست

انتخاب هاست نیز موضوع بسیار مهمی است؛ حتی می‌توان گفت یکی از مهم‌ترین چالش‌هایی که هر کسب‌وکار اینترنتی با آن دست‌وپنجه نرم می‌کند، انتخاب هاست مناسب است. اگر هاست مناسبی برای سایت خود تهیه نکنید، ممکن است که سایت شما به صورت مداوم از دسترس خارج شود و اینگونه مشتریان زیادی را از دست بدهید. حتی استفاده از هاست‌های ضعیف می‌تواند تاثیرات منفی بر روی سئو (SEO) داشته باشد. به همین دلیل ما داخل دوره آموزش وودمارت بهترین شرکت هاستینگ را هم معرفی کرده‌ایم.

معرفی افزونه‌های مورد نیاز

با کمک افزونه‌ها می‌توان قابلیت‌های مختلفی را به یک سایت اضافه کرد؛ ما یک جلسه از دوره رایگان آموزش قالب وودمارت را به معرفی افزونه‌های کاربردی و ضروری اختصاص داده‌ایم. در واقع افزونه‌های مختلفی را معرفی کرده‌ایم که شما می‌توانید با توجه به سایت فروشگاهی خود، افزونه‌های مورد نیازتان را تهیه کنید و بر روی سایت نصب نمایید.

پیدا کردن الگوهای جذاب برای طراحی سایت فروشگاهی

برای اینکه یک سایت فروشگاهی جذاب و فوق‌حرفه‌ای طراحی کنید، لازم است که ابتدا الگوهای جذابی برای طراحی سایت مشاهده کنید تا ایده‌های مختلفی به ذهن شما برسد. منظور از الگوها، در واقع همان نمونه سایت‌های فروشگاهی هستند که قبلا توسط افراد مختلف طراحی شده‌اند. شما با مشاهده این نمونه سایت‌ها می‌توانید به خوبی الگوبرداری کنید و با ترکیب برخی از این نمونه سایت‌ها، یک سایت جدید را خلق کنید.

نصب و پیکربندی قالب و افزونه‌ها

ما به صورت کامل نحوه نصب قالب و افزونه‌ها را آموزش داده‌ایم. البته علاوه‌بر نصب قالب و افزونه‌ها، لازم است که برخی از پیکربندی‌ها و تنظیمات را انجام دهید که تمام این موارد را هم به صورت کامل و جامع از 0 تا 100 توضیح داده‌ایم.

تنظیمات ایمیل و SSL

در دوره آموزش ودمارت در رابطه با تنظیمات ایمیل و SSL هم توضیحات لازم را ارائه کرده‌ایم. (یادتون نره که ما داخل ابزار وردپرس خدمات SSL (خرید اس اس ال) هم ارائه میدیم. ?)

آموزش هدر در قالب وودمارت (کامل و جامع)

اگر با قالب وودمارت کار کرده باشید، به احتمال زیاد می‌دانید که هدرساز بسیار پیشرفته و قدرتمندی دارد؛ کار کردن با هدرساز قالب وودمارت هم ممکن است برای برخی افراد سخت و دشوار باشد، ولی جای نگرانی وجود ندارد، چون ما چند جلسه از دوره ودمارت را فقط به ساخت هدر در قالب وودمارت اختصاص داده‌ایم تا بتوانید هدرهای بسیار جذاب و کاربرپسندی را طراحی کنید.

ساخت فهرست دسته‌بندی در کنار صفحه

در قالب ودمارت شما می‌توانید علاوه‌بر فهرستی که در بالای صفحه (در بخش هدر) قرار دارد، یک فهرست دیگر هم در کنار صفحه ایجاد کنید. اگر دقت کرده باشید بسیاری از سایت‌های فروشگاهی مثل دیجی کالا هم از این مدل فهرست استفاده می‌کنند و دسته‌بندی محصولات خود را در این فهرست قرار می‌دهند. ما داخل دوره آموزش ودمارت به این موضوع اشاره کرده‌ایم که چطور می‌توان فهرست دسته‌بندی را در کنار صفحات قرار داد.

ساخت اسلایدر صفحه اصلی

یکی از قسمت‌های مهم در صفحه اصلی سایت، اسلایدر می‌باشد. اگر بتوانید اسلایدرهای فوق‌العاده خفن طراحی کنید و در ابتدای صفحه اصلی سایت قرار دهید، تمام بازدیدکنندگان متهیر می‌شوند و از اسلایدرها لذت می‌برند. همین موضوع می‌تواند بر میزان کلیک کاربران بر روی اسلایدرها تاثیرگذار باشد و در نتیجه فروش سایت شما را افزایش دهد.

مزایای راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی با قالب ودمارت

  • صرفه‌جویی در زمان و هزینه‌ها (نسبت به کسب‌وکارهای سنتی)
  • تجزیه و تحلیل دقیق آمارها و داده‌های سایت برای افزایش فروش و جذب مشتریان
  • امکان مدیریت بهتر و راحت‌تر کسب‌وکار (فقط با یک کامپیوتر یا لپ‌تاپ در هر مکان و زمانی)
  • عدم نیاز به مکان حضوری برای فروش محصولات
  • تبلیغات هدفمندتر، ارزان‌تر و ساده‌تر (نسبت به کسب‌وکارهای سنتی)
  • کانال‌های بازاریابی بیشتر برای جذب مشتریان بالقوه
  • فروش محصولات و ارائه خدمات به صورت شبانه روزی (کسب درآمد در خواب)
توجه : این دوره در حال ضبط است ، ورژن قدیمی آن حذف شده و از ابتدا تدریس می شود.

فصل اول : مقدمات آموزش طراحی سایت فروشگاهی با قالب ودمارت

فصل سوم آموزش قالب وودمارت : همه چیز در مورد محصولات !

فصل چهارم : ادامه طراحی فروشگاه با قالب وودمارت و المنتور

فصل پنجم: شروع استراتژی فنی آموزش قالب وودمارت

فصل ششم: فعالیت های بازاریابی و سئویی در فروشگاه قالب وودمارت

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.

646 دیدگاه. Leave new

فهرست