آموزش سئو رایگان و ویدئویی جامع

آیا این آموزش به اندازه آموزش پولی تاثیر دارد ؟ این سوالی است که خیلی از شما از ما پرسیده اید! در پاسخ باید بگوییم ما نه فقط سئو بلکه داستان موفقیت سایت های خودمان را با شما به اشتراک گذاشته ایم ، ما همین راه را پیموده ایم و آن را صادقانه به شما نیز یاد دادیم. فراموش نکنید موفقیت همیشه پولی نیست!

رایگان - ارزش تقریبی 3 میلیون تومان

تعداد جلسات :

45

پیش نیاز :

تعداد دانشجویان :

25000+

مهدی جبین پور

مـهـدی جـبین پـور

دانشجوی دکتری تجارت الکترونیک ، امیدوارم بتوانم خدمتگزار خوبی برای مردم کشورم باشم.

مهدی جبین پور

مـهـدی جـبین پـور

دانشجوی دکتری تجارت الکترونیک ، امیدوارم بتوانم خدمتگزار خوبی برای مردم کشورم باشم.

همچنین شاید برای شما مفید باشد :

پیشنهاد مرتبط

آیا می توانم سئو را یاد بگیرم و به درآمد برسم؟

کسب درآمد از وبسایت به ” هــنــر ” نیاز دارد ، هنری که از صبور بودن شروع می شود و به کسب تخصص های بیشتر ختم می شود. باید بدانید که از طریق وب می توانید خیلی زود ثروتمند شوید اما این اتفاق نیازمند هنری اکتسابی است که با تلاش بدست می آید. این دوره آموزشی شما را به این هنر نزدیک خواهند کرد.

این دوره از کاملترین آموزش های حوزه سئو با بیان ساده می باشد ، ما در این آموزش سرمایه گذاری زیادی روی موفقیت بلندمدت کرده ایم. همچنین این دوره آموزشی نکات شیوایی را از سئو زبان انگلیسی ارائه کرده است که می تواند به شما کمک کند.

گوگل روبات و موتوری سریع و هوشمند است ولی هنوز نیاز به کمک کاربران دارد، آنها همیشه در تلاشند تا نتایج بهتری را به کاربران اینترنتی ارائه دهند، با این حال محدودیت‌هایی در این مسیر وجود دارد که نیاز به سئو سایت را ایجاد میکند. سئو اشتباه میتواند شما را از دید کاربران پنهان کرده و تمام تلاش شما را هدر دهد، در نتیجه رقبای شما با محتوایی ضعیف تر بازدید و محبوبیت بیشتری داشته باشند.

خزنده های گوگل فاکتورهای نسبتا مشخصی برای درک محتوای صفحه دارند که در صورت رعایت آنها شانس شما برای کسب جایگاه افزایش می یابد. این فاکتورها را سئو داخلی می نامیم و برای موفقیت باید دقیقا بدانیم که این فاکتورها در سئو چیست.

کاملترین آموزش سئو در سایت ابزار وردپرس بصورت رایگان

سئو و بهینه سازی یک سایت فرآیندی بسیار زمانبر و نیازمند تلاش بسیار زیاد است. تکنیک ها و سبک های زیادی برای کسب جایگاه بهتر در نتایج گوگل وجود دارد که هر کدام میتوانند تاثیر مثبتی در این فرآیند داشته باشند. برای کسب رتبه در سئو هر سایت نیازمند 3 فاکتور اصلی هستیم که عبارتند از:

 • سئو تکنیکال و فنی

کارا بودن سایت وردپرسی ، رعایت اصول سئو در طراحی، نشانه گذاری استاندارد، بهینه سازی سرعت سایت، طراحی نسخه ریسپانسیو و مواردی از این دست را سئو تکنیکال می نامیم. برای شروع فعالیت های مرتبط با بازاریابی محتوا پیش از هر چیز به یک بستر قدرتمند و سایت استاندارد نیاز خواهیم داشت.

 • بازاریابی محتوایی

فعالیت هایی شامل شناسایی کلمات کلیدی ارزشمند، آنالیز رقبا، تدوین استراتژی محتوایی، تولید محتوای ارزشمند، برچسب گذاری و دسته بندی، لینک سازی داخلی و … را میتوان بخشی از فرآیند بازاریابی محتوا دانست. موفقیت در سئو بدون محتوا تقریبا غیرممکن است.

 • لینک سازی هدفمند

رعایت استانداردهای سئو تکنیکال و تولید محتوای ارزشمند میتواند شما را به صفحه اول نتایج گوگل برساند ولی برای کسب رتبه 1 و رقابت با سایت های قدیمی تر شما نیازمند لینک سازی خارجی برای سایت خود هستید. فعالیت در شبکه های اجتماعی، فروم های تخصصی، کامنت مارکتینگ، خرید بک لینک، خرید رپورتاژ آگهی و … را اصطلاحا سئو خارجی یا SEO Off-page می نامیم.

برای یادگیری سئو چقدر زمان لازم است؟

همه چیز بر مبنای تخصص و تمرین و تلاش محاسبه می شود ، فقط با دیدن آموزش نمی توان انتظار داشت موفقیتی حاصل شود. شما باید مدت ها تلاش کنید و از این طریق تجربه بدست بیاورید. فاکتور های سئو باید عادت همیشگی شما شوند تا آنها را در سایت ها بکار ببرید.

شروع دوره آموزش سئو با فصل اول ( آشنایی با seo )

یادگیری سئو بسیار آسان است ، ما مبحث سئو ( رسیدن به نتایج اول گوگل ) را به سبک خودمان به شما آموزش میدهیم. آموزش سئو رایگان است و رایگان خواهد ماند با خیالی آسوده برای یادیگیری اقدام کنید و از این طریق وبسایت خود را ارتقا داده و درآمد بیشتری کسب  کنید.

فراموش نکنید که سئو نیاز به زمان و تلاش دارد ، یک شبه هیچ وبسایتی موفق نمی شود شما باید مدت ها روی سایت خود کار کنید تا نتیجه بهتری بگیرید. از تولید محتوا گرفته تا اقدامات دیگری که باعث افزایش رتبه و امتیاز سایت شما در گوگل می شود.

مهمترین گام سئو را با تولید محتوا در فصل دوم شروع میکنیم

فصل دوم آموزش سئو را با تولید محتوا شروع میکنیم ، جمله ای که بارها شنیده اید : محتوا پادشاه است! بله درست است وقتی شما محتوایی ندارید چرا بازدیدکنندگان باید سایت شما را ببینند؟ بنابرین لطفاً گول نخورید! بدون محتوا نمی توان موفقیتی عظیم بپا کرد.

راه های میانبر و اشتباهی هم وجود دارد که جای آن در دوره ما نیست و برخی سودجویان آن را تبلیغ می کنند ، بنابرین لطفاً روی سرمایه گذاری صحیح و بلند مدت فکر کنید که در این دوره آموزشی بطور کامل و دقیق برای شما توضیح داده شده است.

کار با ابزارهای آماده سئو در وردپرس در فصل سوم

در دنیای وردپرس برای سئو شما یک گام جلوتر هستید ، زیرا ابزارهای آماده سئو وجود دارند که می توانند کار شما را خیلی خیلی آسان تر کنند. افزونه سئو یوست و رنک مث فوق العاده ترین افزونه های دنیای وردپرس هستند که هر سایتی تقریباً باید یکی از آنها را نصب داشته باشد.

افزونه های سئو وردپرس می توانند باعث شوند کارایی بهتری ایجاد کنید و از طریق آنها سریعتر به هدف خود دست پیدا کنید. سوالی که خیلی از کاربران می پرسند این است که آیا این آموزش برای سایت های کدنویسی هم مناسب است ، باید بگوییم بله! سئو یکسان است فقط در وردپرس برخی ابزارهای کمکی آماده بیشتر است.

یادگیری جزئیات جذاب آموزش سئو در فصل چهارم

در این فصل می آموزید که رعایت چه نکاتی میتواند سئو سایت شما را متحول کند ، نکات جزئی که تاثیر خیلی خوبی در SEO دارند. آموزش سئو بر مبنای کاربردی تدریس شده است و ما لازم می دانیم همه نکات کاربردی و البته جذاب سئو را برای شما دوستان گرانقدر توضیح بدهیم.

آموزش SEO به راحتی میسر است ولی دقت کنید که همه چیز آموزش دیدن نیست! بلکه تمرین کردن و تولید محتوا و آینده سایت شما همه چیز را مشخص می کند ، بنابرین لطفاً به تلاش و تمرین همیشه ادامه دهید.

نکات مهم تکمیلی آموزش Seo در فصل پنجم

در فصل پنجم آموزش سئو نیز به شما نکات مهمی را تدریس خواهیم کرد ، این نکات بسیار مهم و ارزشمند هستند و اگر دقت کنید سایت های بزرگ همه این ویژگی های خوب را رعایت کرده اند. بزرگی می گوید ، واقعیت ها در جزئیات نهفته هستند بنابرین شک نکنید که این جزئیات به کار شما کمک بسیاری می کند.

جذابترین جای سئو وقتی است که شما شروع به گرفتن نتیجه های تلاش خودتان می کنید ، وقتی محتوای خوبی مینویسید و از این طریق آن را در گوگل مشاهده می کنید. این فوق العاده است!

آموزش جامع Canonical و استفاده از آن با افزونه Yoast
اگر در زمینه سئو فعالیت کرده باشید، احتمال زیاد تاکنون نام عبارت کنونیکال یا Canonical را شنیده‌اید. کاربرد اصلی کنونیکال، جلوگیری…

دانش تحلیل و بررسی وبسایت در فصل ششم سئو

فصل ششم آموزش SEO ابزار های تحلیل وبسایت را مورد بررسی قرار می دهد البته دقت کنید که اگر موضوعی مهم در بحث سئو وجود داشته باشد برای شما عزیزان در ادامه این دوره تدریس خواهیم کرد ولی تا اینجا می تواند برای بزرگ و موفق شدن یک سایت اینترنتی کافی باشد.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.

2809 دیدگاه. Leave new

 • سپهر قربانی
  فوریه 20, 2024 7:09 ب.ظ

  سلام وقتتون بخیر
  من میخوام در حوزه وبمستری فعالیت کنم میخواستم بدونم فقط با تسلط بر مطالب این دوره سئو نیاز به هیچی نداریم؟میشه رتبه سایت رو افزایش داد؟ باتشکر

  • محمد قاسمی
   فوریه 22, 2024 9:19 ق.ظ

   سلام وقت شما بخیر،

   در این دوره نکات و موارد بسیار زیاد و خوبی ارایه خواهد شد اما این حوزه تنها به یک دوره خلاصه نمی‌شود و پیشنهاد می شود حتما موارد بیشتری را مشاهده و تمرین کنید. البته دوره های بیشتری مانند آموزش لینک سازی و… نیز در سایت ارایه شده که میتوانید از آنها نیز استفاده کنید

   با تشکر.

 • الناز محمدیان
  فوریه 18, 2024 9:18 ق.ظ

  درود و سپاس فراوان دیدن بهترین آموزش سئو رو تجربه میکنم عالیست

 • از بیان مطالب دقیق و اصولی متشکرم. اگر کسی سایت آماده شرکتی و صنعتی داشته باشد افزونه ی سئو کاربرد دارد ؟؟
  پيشاپيش از لطف شما بسيار سپاسگزارم.

 • زهرا غلامی
  فوریه 9, 2024 1:37 ب.ظ

  سلام وقت بخیر. ممنون از آموزش خوبتون. سوالی داشتم خدمتتون: یک سایت پلتفرمی که کاربران آگهی درش درج میکنند چطوری میتونیم سئو کنیم؟ (این اطلاعاتی که کاربران وارد میکنند ممکنه کپی از سایت های دیگه باشه و….) اصلا کلمه کلیدی اینا چطور براش انتخاب میشه و…
  ممنون میشم راهنمایی کنید.

  • محمد قاسمی
   فوریه 11, 2024 8:00 ب.ظ

   سلام و وقت بخیر.

   در رابطه با سوال مرتبط با موضوع سئو شما، بهتر است که از سایت دیگر ما، نت بازده استفاده نمایید. در این سایت خدمات سئو و مشاوره رایگان سئو ارائه می شود.
   شما می توانید درخواست مشاوره و سوالات به این صورت را در آی دی تلگرام : @netbazdeh_support ارسال کرده و در ارتباط باشید.

   با آرزوی موفقیت برای شما .

 • روژان حسینی
  فوریه 7, 2024 9:27 ب.ظ

  لذت بردم ممنون
  دوره ووکامرس هم تدریس میشه؟

 • سلام
  در دوره استاد keywordtool را معرفی کردن. گویا الان پولی شده. در این مورد میتونید راهنمایی کنید و جایگزینها را معرفی کنید؟

  • سلام بر شما وقت بخیر
   ما در نظر داریم که در دوره جدید آموزش سئو که در سایت قرار می گیرد ، همه موارد مهم سئو را بصورت کامل مطرح نماییم.
   دوره جدید سئو تا ماه های آینده در سایت قرار می گیرد و اکنون در حال ضبط است.

 • امیر حسین پرتو
  ژانویه 21, 2024 8:09 ق.ظ

  سلام این دوره رو ببینیم ری اکت هم میتونیم سئو کنیم
  چون پیچیده تر هستش

  • سلام وقت شما بخیر،

   اصول سئو برای هر نوع سایتی ارایه شده و صرفا مختص وردپرس نیست که بایستی آنها را رعایت کنیم اما در این دوره شما با این اصول آشنا خواهید شد که عمومیت دارد و تنها بخشی از آن برای وردپرس است که همانها نیز در سایر سایت ها قابل استفاده و الگو برداری می‌باشد.

   با تشکر.

 • سلام
  1_ دوره تکمیل شده است ؟
  2 _ آیا بع از دیدن این دوره میتوان پروژه سئو گرفت ؟
  لطفا پاسخ هر دو سوالم رو بدی
  ممنون

  • سلام بر شما وقت بخیر جناب یوسفی
   دوره بله کامل شده است ، البته سئو بیش از این موارد است و ما مهم ترین موارد مربوط به سئو را اموزش داده ایم.
   با تمرین و تجربه بیشتر ، حتماً می توانید پروژه سئو قبول کنید.

   با تشکر.

 • ابوالفضل آیین دوست
  ژانویه 15, 2024 1:11 ب.ظ

  سلام و عرض ادب
  هر چند تخصصی بابت سئو ندارم ولی امیدوار شدم جلسات ضبط شده عالی بود
  واقعا دمت گرم

 • مانی یادگاری
  ژانویه 11, 2024 6:23 ب.ظ

  سلام
  علت افت نا گهانی رتبه

 • فاطمه کوله
  ژانویه 7, 2024 1:11 ب.ظ

  سلام ممنون از آموزش های کامل و کاربردی تون

 • زهرا شاهزهی
  ژانویه 7, 2024 9:24 ق.ظ

  سلام و عرض ادب خدمت شما
  من در حال تحقیق درباره ی هزینه ی سئو سایتم هستم بین اینکه ایا سئوی سایتم رو برون سپاری کنم و یا خودم با اموزش سئوی شما اموزش ببینم تردید دارم
  چندین سایت مختلف رو بررسی کردم و با هم دقیق مقایسه کردم با اینکه مطالب زیادی خوندم باز هم حس میکنم نمیتونم تصمیم بگیرم فعلا دوتا شرکت طراحی سایت و سئو رو مدنظر دارم که با توجه به نکاتی که گفتید هردو شرکت خدمات مشابهی در زمینه سئو و بهینه سازی به من ارائه می دهند و قیمت هم تقریبا در همه شرکت ها یکسان است .چجوری میتونم از تصمیمم مطمئن بشم؟ واقعا گیج شدم. اما واقعا برای من مهمه که برای کسب و کارم وقت بزارم اما اموزش چقدر طول میکشه؟اصلا من میتونم یا نه؟ میخوام که هزینه ی گزافی متحمل نشم و بهترین نتیجه رو بگیرم ممنون میشم اگر من رو راهنمایی بفرمایید.

  • سلام بر شما وقت بخیر خانم شاهزهی،
   در نت بازده که یک سایت برای سئو است و زیر مجموعه ابزار وردپرس است ، خدمات سئو انجام می شود.
   در صورت تمایل با نت بازده در تماس باشید و نیاز خود را مطرح نمایید. همکاران بنده در بخش نت بازده بخوبی به شما راهنمایی می کنند.
   با تشکر.

 • حسین عباسی اقدم
  ژانویه 6, 2024 12:16 ب.ظ

  سلام وقت بخیر
  برای یک سایت فروشگاهی چند مقاله در ماه استاندارد هست ؟ آیا 10 الی 15 مقاله 1000 کلمه ای برای سایت فروشگاهی استاندارد هست ؟ و میتونه در چند ماه نتایج ملموسی رو برای سایت رقم بزنه ؟ لطفا بفرمائید که حداقل چند ماه باید مستمر سایت با محتوا آپدیت بشه تا از گوگل بازدید کننه به سایت وارد بشه ؟
  سپاسگزارم .

  • کامران قائمی
   ژانویه 7, 2024 1:26 ق.ظ

   سلام و وقت بخیر.

   در رابطه با سوال مرتبط با موضوع سئو شما، بهتر است که از سایت دیگر ما، نت بازده استفاده نمایید. در این سایت خدمات سئو و مشاوره رایگان سئو ارائه می شود.
   شما می توانید درخواست مشاوره و سوالات به این صورت را در آی دی تلگرام : @netbazdeh_support ارسال کرده و در ارتباط باشید.

   با آرزوی موفقیت برای شما .

 • سعید بولاغی
  ژانویه 4, 2024 1:57 ق.ظ

  سلام .بابات اموزش های کاملتون واقعا ممنون.
  میخواستم بپرسم وقتی ما سایتی طراحی کنیم و تحویل کارفا بدیم.برای سئوکردن سایت باید چکار کنیم؟ شما میگی مدت ها شاید طول بکشه تا یک سایت سئو بشه و روزانه مثلا یک محتوا بذاریم تو سایت خب این فاصله زمانی رو مشتری صبر میکنه؟؟؟ و سوال دیگه اینکه برای داشتن سایت روز اولی که کانل شد و راه اندازی کردیم حداقل باید چقدر محتوا داخل سایت باشه؟ برای سایتی که برای خودش میسازه طراح…و بعد از راه اندازی روزانه باید چقدر محتوا اضافه کنیم حداقلشو منظورمه …ممنون میشم جواب بدید خیلی مهمه

  • کامران قائمی
   ژانویه 4, 2024 7:42 ب.ظ

   سلام وقت شما بخیر،

   این موارد پاسخ ثابتی ندارند و بسته به حوزه فعالیت ، رقبا و… می‌توانند متفاوت باشند از این رو پیشنهاد میکنم جهت مشاوره با سایت نت بازده در ارتباط باشید.

   با تشکر.

 • مهدی علی نژاد
  ژانویه 2, 2024 6:02 ب.ظ

  سلام وقتتون بخیر اموزشی راجب بالا بردن سرعت سایت دارید؟

  • کامران قائمی
   ژانویه 3, 2024 10:46 ق.ظ

   سلام وقت شما بخیر،

   درحال حاضر برای این مورد آموزش تخصصی در سایت ارایه نشده است اما استفاده از افزونه های کش و همچنین استفاده از هاست مناسب و بهینه سازی تصاویر تاثیر زیادی در سرعت سایت شما خواهد داشت

   با تشکر.

 • سلام و عرض ادب وقت شما بخیر
  دوره آموزشی سئو هنوز قابل استفاده است و از راهکار ها و روش هایی که گفته شده است می توانید استفاده نمایید. با گذشت زمان فرمول ها و قوانین سئو دقیق تر اجرا می شود و لازم است که نکات دقیق تر رعایت شود. اصل آن تغییر اساسی ندارد.

  با تشکر.

 • زهرا کسرایی یکتا
  دسامبر 26, 2023 11:21 ب.ظ

  سلام برای این دوره کدوم افزونه سئو را باید بخریم اگر بخواهیم با ووکامرس و وودمارت کار کنیم؟

  • کامران قائمی
   دسامبر 27, 2023 5:03 ب.ظ

   سلام وقت شما بخیر،

   در این دوره از افزونه یواست سئو استفاده شده است اما در سایت افزونه رنک مث و آموزش آن نیز وجود دارد که میتوانید از آنها نیز در کنار این آموزش استفاده فرمایید

   با تشکر.

 • سردار بیگ زاده
  دسامبر 26, 2023 12:43 ب.ظ

  سلام عرض ادب قبل از ار چیزی ممنون بابت وقتی که برای این اموزش های میزارید .
  یه سوال داشتم خدمتتون بنده اگر شخصی را برای تولید محتوا استخدام کنم . چطوری باید بدونم این محتوا کپی نشده است یا این محتوا توسط ربات ها استفاده نشده است تا گوگل بهن گیر نده . ایا راهی یا سایتی برای این موضوع وجود دارد که بدونیم محتوا کپی هست یا خیر؟

  • سلام وقت شما بخیر،

   ابزار هایی وجود دارد که می توانید بخشی از متن را قرار دهید و در گوگل و یا دیگر موتور ها جستجو کند. می توانید بخشی از متن را کپی کرده و در گوگل سرچ نمایید.

   با تشکر.

 • سارا جعفرپور
  دسامبر 22, 2023 7:22 ب.ظ

  سلام وقت بخیر چطوری محتوای متنی بنویسیم که کپی نباشه و هم سئوی خوبی داشته باشه؟

 • سلام مجدد من اموزش سئو را تمام کردم حالا میخوام دوره های پولی را هم بگیرم شما بعد دوره سئو کودوم یک از این سه اموزش را پیشنهاد میکنید به ترتیب واجب ترین برای انالیز و ارائه امار ها به کارفرما
  اموزش رنک مث
  اموزش انالیز و خطایابی سئو
  اموزش بک لینک سازی
  و اینکه گوگل انالیتیکس به صورت جزئی در کدام دوره اموزش داده شده ؟

  • کامران قائمی
   دسامبر 22, 2023 1:54 ق.ظ

   سلام وقت شما بخیر،

   برای یک متخصص سئو آشنایی به همه این موارد ضروری است و پیشنهاد می شود اگر قصد متخصص شدن در این حوزه را دارید از همه آموزش ها استفاده کنید زیرا در آنها با نکات و تجریبات زیادی آشنا خواهید شد ، در حال حاضر دوره گوگل آنالیتیکس در سایت موجود نیست و به آن پرداخته نشده است و انشاالله بزودی این دوره نیز آماده و ارایه خواهد شد.

   با تشکر.

 • سلام وقت بخیر دوره اموزشی سئو تمام شده؟

فهرست