چرا ابزار وردپرس؟

شروعی قوی با تیم همیشه همراه ابزار وردپرس

ما و مشتریان با هم شریک هستیم. شراکت در موفقیت در توسعه وب پارسی و تجارت الکترونیک ، ابزار وردپرس با ارائه بهترین خدمات پس از مدت ها تلاش بی وقفه با پشتیبانی سریع در خدمت شما عزیزان خواهد بود.

این اعتماد شما بوده که به مسیر ما سرعت بخشیده است. ما در این راه با شما همراه خواهیم بود و سعی می کنیم با بهترین محصولات و بهترین راهنمایی شما را نیز به موفقیتی که در ذهن شماست برسانیم.

با خرید از وبسایت ابزار وردپرس موفقیت های بزرگی می توانید بدست آورید. موفقیت در طراحی یک وبسایت معتبر با ابزارهای معتبر یک امکان ویژه است که توسط گروه ما در ایران فراهم شده است.

خرید قالب اورجینال وردپرس
افزونه امنیتی وردپرس

امنیت بیشتر با محصولات اورجینال

هیچ چیز جای کیفیت را نمی گیرد. ابزار وردپرس با ارائه محصولات کاملاً اورجینال در ایران این امکان را برای شما فراهم کرده است که بتوانید موفقیت بسیار زیادی کسب نمایید. محصولات اورجینال بصورت ذاتی دارای امنیت و سرعت بیشتری هستند.

گروه ابزار وردپرس با دریافت مجوز از وزارت ارشاد اسلامی و ستاد ساماندهی کسب و کار های مجازی این افتخار را دارد که بعنوان یکی از کسب و کار های معتبر در ایران محصولات قدرتمند وردپرسی را تولید و ارائه نماید.

گروه ابزار وردپرس دارای نماد اعتماد دوستاره ، مجوز از وزارت ارشاد اسلامی ، مجوز از صنف کسب و کار های مجازی و … می باشد که در بخش پایین سایت مستندات آن قابل مشاهده است.

طعم خوب یک پشتیبانی خیلی سریع!

تیم ابزار وردپرس موفقیت خود را در پشتیبانی بسیار سریع محصولاتش می داند. ما بصورت کامل در بخش پشتیبانی آماده ایم تا مشکلات را برای شما حل کنیم و اگر کمبودی در محصول باشد با دریافت فیدبک های مناسب از شما آنها را مرتفع سازیم.

پشتیبانی ابزار وردپرس در طول هفته از ساعت 8 صبح تا 8 شب در خدمت شما عزیزان است. البته این مورد بجز پنج شنبه ها و جمعه ها می باشد که شرکت تعطیل است ولی باز هم به همت تیم ما در این روز ها نیز پشتیبانی ارائه گردیده است و ما هیچ وقت شما را تنها نخواهیم گذاشت.

پشتیبانی ابزار وردپرس
فونت اورجینال محصولات ابزار وردپرس

اعتباری که برای آینده شما اهمیت دارد …

ابزار وردپرس در همه قالب های خود سه فونت اورجینال را ارائه کرده است که با خرید لایسنس ویژه آن راه را برای موفقیت شما هموارتر ساخته است. با استفاده از فونت های اورجینال در آینده از مشکلات حقوقی و کپی رایت در امان خواهید بود و سازمان های خیلی بزرگ به همین دلیل به ابزار وردپرس اعتماد کرده اند.

برای خرید لایسنس کامل این فونت ها بیش از 3 میلیون تومان تا این لحظه هزینه شده است و شما در محصولات ابزار وردپرس هزینه بسیار کمی را برای فونت اورجینال و آسودگی همیشه پرداخت خواهید کرد.

لینک اصالت فونت ایرانسانس

لینک اصالت فونت ایرانسانس دست نویس

لینک اصالت فونت ایران یکان جدید

فهرست