null

تعداد جلسات : در حال ادامه

null

مدت زمان کل دوره : در حال ادامه

null

تعداد دانشجویان : 8600+ کاربر

خرید دوره آموزشی

1 میلیون تومان – ارائه رایگان

مهدی جبین پور

مهدی جبین پور

مدیرعامل شرکت کیان ایساتیس

نزدیک به 10 سال تجربه در حوزه دیجیتال مارکتینگ و اکنون آموزگار هستم برای هموار سازی مسیر موفقیت جوانان ایرانی در زمینه کسب و کار های اینترنتی پایدار …

مهدی جبین پور

گپ کوتاه و دوستانه با مدرس دوره

به جرعت می توانم بگویم در این سالها هیچ قالب وردپرسی به اندازه زفایر و ایمپرزا باعث موفقیت من نشده است. این دو پوسته واقعاً فوق العاده هستند و من کسب و کار های عظیمی را با آنها شروع کرده ام ، در این مسیر سعی میکنم صادقانه آنچه را که تجربه کرده ام به شما آموزش دهم …

null

آموزش زفایر و ایمپرزا چه کمکی به شما می کند؟

اجازه دهید یک مثال برای شما بزنیم ، قالب ایمپرزا و قالب زفایر در دنیای وردپرس مانند بنز در دنیای خودرو است با این تفاوت که شما همیشه و به هر شکل به این قالب ها دسترسی دارید و مخصوص افراد خاص جامعه نیست!

بنابرین ما فکر می کنیم شاید با این آموزش مسیر پیروزی برای شما هموارتر شود و طراحی سایت معنای دیگری برای شما داشته باشد. ضمن آرزوی موفقیت برای شما از شما خواهشمندیم برای ما دعا کنید تا بتوانیم بیش از پیش خدمتگزار خوبی برای کاربران باشیم.

null

مهم : پیش نیاز این دوره چیست ؟

در صورتی که با وردپرس آشنایی ندارید قبل از شروع آموزش زفایر و ایمپرزا ، بهتر است کمی با وردپرس و ابزار های طراحی وب آشنا شوید از شما دعوت می شود در این لینک کلیه ویدئو ها را به خوبی مشاهده و سپس به آموزش زفایر مراجعه نمایید.

ارزش ریالی این دوره در حدود 1 میلیون تومان می باشد ، تنها خواسته من در قبال این آموزش این است که به نزدیکانتان کمک کنید تا زندگی بهتری داشته باشند ...

قالب زفایر وردپرس

آموزش قالب زفایر و قالب ایمپرزا راهی برای موفقیت …

برای موفقیت آماده هستید؟ آموزش قالب زفایر و ایمپرزا می تواند هنر طراحی سایت را به شما آموزش دهد و کافی است با این دوره آموزشی همراه باشید و تمرین کنید به شما قول می دهیم آنقدر هنرمندانه بیاموزید که شما را از هر آموزش دیگری بی نیاز کنیم ، در صورتی که برای شما جذاب بود این آموزش را به عزیزانتان معرفی نمایید.

قالب زفایر و قالب ایمپرزا چه امکاناتی دارد؟

ما می دانیم که قوی تر و منعطف تر از این دو قالب در دنیای وردپرس هنوز بوجود نیامده است و امکانات این پوسته ها واقعاً عالی است. توصیه میکنیم تجربه استفاده از این دو قالب را هرگز از دست ندهید. شاید با آموزش قالب زفایر و ایمپرزا شغل آینده خود را بیابید و بتوانید زندگی جدیدی شروع کنید.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.

221 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

فهرست