آموزش ادوب پریمیر کامل
آموزش تدوین حرفه ای ویدئو

پریمیر هم مانند فتوشاپ نرم افزار بسیار فوق العاده ای است که در زمینه ویرایش ویدیو ها فعالیت می کند و به جرات می توان گفت ۹۵ درصد ویدیوهای تدوین شده ی جهان در هر سبک و زمینه ای با این نرم افزار تدوین شده است چرا که بیشترین قدرت و امکانات را در اختیار ما قرار داده است.

تعداد جلسات :

71 جلسه

پیش نیاز :

تعداد دانشجویان :

371+

محمد زندیان

مـــحمـــد زنـــدیــان

۷ سال تجربه در زمینه تولید و تدوین انواع فیلم های آموزشی طراحی وب ، تولید محتوا و سایر نرم افزار ها …

محمد زندیان

مـــحمـــد زنـــدیــان

۷ سال تجربه در زمینه تولید و تدوین انواع فیلم های آموزشی طراحی وب ، تولید محتوا و سایر نرم افزار ها …

همچنین شاید برای شما مفید باشد :

پیشنهاد مرتبط

«اگر قصد دارید یک تدوین‌گر حرفه‌ای و ارزش‌آفرین شوید، دوره آموزش پریمیر برای شما ساخته شده است»

احتمالا شما هم ویدئوهای جذاب اینستاگرامی و افکت‌های خاص یوتیوب را دیده‌اید و برایتان سوال شده که چطور ساخته می‌شوند؟ افکت‌های جذاب انیمیشنی در تیتراژ سریال‌هایی مانند هیولا و دراکولا با چه برنامه‌ای به وجود آمده‌اند؟ صداگذاری‌های بامزه و طنز که توسط افراد روی برخی فیلم‌ها، کارتون‎ها یا کلیپ‌های حیوانات گذاشته و همه‌گیر می‌شوند، با چه تکنیکی ساخته می‌شوند؟

شاید برخی سوال‌های بالا برای شما هم پیش آمده باشد. همگی این فیلم‌ها، افکت‌ها و صداگذاری‌ها با برنامه Adobe perimere ساخته شده‌است. این نرم‌افزار از همان کمپانی معروف نرم‌افزارِ فتوشاپ ارائه شده‌است. این نرم‌افزار قوی‌ترین برنامه تدوین و ویرایش ویدئوها، فلیم‌ها و کلیپ‌هاست. این موارد با آموزش پریمیر و آموزش تدوین ساخته‌شده‌اند.

شاید با دیدن این فیلم‌ها و ویدئوها شما هم به این فکر افتاده‌باشید که چطور می‌توانید چنین کارهایی را انجام دهید و از آن کسب درآمد کنید؟ احتمالا به دنبال دوره آموزش پریمیر بوده‌اید که بتواند این مهارت را به صورت عملی به شما بیاموزد. دغدغه‌های شما را درک می‌کنیم. در دورانی به سر می‌بریم که کسب‌و‌کارهای سنتی جای خود را به مشاغل دورکاری و اینترنتی می‌دهند. حتی ممکن است برخی از مشاغل کنونی در آینده دیگر وجود نداشته باشند، یا حداقل به شکل امروزی خود و با حضور فیزیکی مطرح نباشند. شاید شما هم نگران این باشید که در آینده نیازی به شغل شما نباشد و حتی همین حالا هم از درآمد کنونی خود احساس رضایت نداشته باشید و به دنبال شغلی باشید که با معیارهای دنیای آینده مطابقت بیشتری داشته باشد.

اگر چنین دغدغه‌هایی دارید، بر اهمیت درآمدزایی از طریق اینترنت صحه می‌گذارید. یکی از راه‌های مطمئن کسب درآمد به شیوه‌های نوین، تدوین و ویرایش حرفه‌ای انواع ویدئوها و فیلم‌هاست. چرا که بی‌گدار نمی‌توان به آب زد و باید با اطمینان از وجود نیاز به شغل و کاری، به دنبال آن رفت. همه ما با اینستاگرام و فضای شبکه‌های اجتماعی آشنا هستیم و اوقاتی از ساعات روز خود را در این فضاها می‌گذرانیم. با یک حساب سرانگشتی متوجه می‌شویم که روزبه‌روز بر تعداد صفحاتی که آن فضا را به عنوان شغل خود در نظر گرفته‌اند افزوده می‌شود.

در چنین دنیایی اگر ما فقط مصرف‌کننده محتواهای اینترنتی باشیم، بدون شک بازنده‌ایم. رشد روزافزون کارهای دورکاری و اینترنتی نشانه نیاز به افرادی است که بتوانند در سریع‌ترین زمان ممکن زیباترین ویدئوهای بصری و صوتی را تولید، ویرایش و تدوین نمایند. تدوین و ویرایش فیلم‌های ویدئویی در ابعاد مختلفی کاربرد دارد. تا به حال به فکر درآمدهای غیرفعال افتاده‌اید؟ آیا می‌دانید درآمد غیرفعال چیست؟ درآمد غیرفعال به درآمدی گفته می‌شود که برای به‌انجام‌رساندن و ایجاد آن، یک بار زمان می‌گذارید، تلاش می‌کنید و به ثمر می‌رسانیدش و بعد دیگر می‌نشینید و آن فعالیت برای شما کار می‌کند! نه؛ تعجب نکنید از کارهای تقلبی، رویافروشی و میان‌بُرفروشی صحبت نمی‌کنیم. صحبت از کارهای کاملا واقعی است که حتی وقتی در خواب هستید، می‌تواند برای شما درآمدزایی کند.

یکی از شناخته‌شده‌ترین آنها، تولید محتوا برای شبکه‌های اجتماعی مثل اینستاگرام و یوتیوب است. شما می‌توانید با تولید محتوایی ویدئویی که پُرتقاضاترین شکل محتوا میان مخاطبان است، و با جلب توجه مخاطبان، به کسب درآمد تکرارشونده برسید! امروزه افراد به دلیل بمباران اطلاعاتی بی‌حوصله‌تر از قبل شده‌اند و تمایل به دیدن ویدئو در مقابل خواندن متن در آنها بیشتر است. در میان بی‌شمار ویدئوهایی که تولید می‌شود اقبال دیده‌شدن با کدام است؟

ویدئوهایی که از تکنیک‌های هویت بصری و زیباسازی بهره برده‌اند بیشترین شانس دیده‌شدن و جلب توجه مخاطب را دارند. ویدئوهایی که از افکت‌های جذاب و متنوع برای تدوین خود استفاده کرده‌اند، بارها و بارها در شبکه‌های اجتماعی دیده می‌شوند و افراد آن را برای یکدیگر ارسال می‌کنند. شما می‌توانید با یادگیری مهارت پُرتقاضای ساخت، ویرایش و تدوین ویدئوهای جالب‌توجه توسط نرم‌افزار پریمیر، توجه مخاطب را به دست آورید. برای این کار به دوره آموزش پریمیر نیاز دارید.

امروزه شکل دیگری از دارایی و روش کسب درآمد به وجود آمده است و آن چیزی نیست جز جلب توجه! هرچه بیشتر بتوانید توجه مخاطبان زیادتری را به محتوای ویدئویی تولیدشده خود جذب کنید، به درآمد بیشتری می‌رسید. مهم‌ترین وجه تمایز این نوع کسب درآمد در غیرفعال بودن آن است. شما با جذب توجه مخاطبان بی‌شمار در صفحات شبکه‌های اجتماعی خود، و داشتن فضایی که افراد زیادی شما را دنبال می‌کنند، می‌توانید به انواع پلن‌های درآمدی دست یابید. از جمله فروش محصول و خدمات خود؛ و یا ارائه بستری برای تبلیغات سایر کسب‌وکارها.

شما یک بار توجه مخاطب را به دست می‌آورید و آنها بارها و بارها به شما جواب می‌دهند. بارها منجر به کسب درآمد برای شما می‌شوند. امروزه داشتن مهارتی که بتواند برای شما درآمد غیرفعال ایجاد کند، از برترین دارایی‌ها محسوب می‌شود. با این دارایی می‌توانید زمان بخرید. همه می‌دانیم که زمان بزرگ‌ترین دارایی هر انسانی است. کسب‌وکاری که بتواند زمان شما را آزاد کند، بسیار ارزشمند است. کسب‌وکارهای اینترنتی و مجازی این روزها سهم زیادی از سبد شغلی افراد را به خود اختصاص داده‌اند. در این فرصتی که مهیا شده، بُرد با کسانی است که سریع‌تر خود را در این مسیر قرار می‌دهند و بخشی از این فرآیندِ روبه‌رشد می‌شوند.

کسانی که به‌سرعت مهارت‌های لازم را کسب می‌کنند تا سرعت پیشرفت خود را بالاتر ببرند. پیشنهاد ما برای شما استفاده از این فرصت استثنایی برای کسب مهارت تدوین و ویرایش فیلم‌ها با بهترین و با امکانات‌ترین ابزاری است که در اختیار شماست؛ و آن چیزی نیست جز آموزش پریمیر و آموزش تدوین ویدئوها و فیلم‌ها. با کسب این مهارت پولساز می‌توانید در هر زمان و مکانی که خواستید از خودتان یا سوژه‌هایتان، با ابزارهای ساده‌ای مانند گوشی موبایلتان فیلم تهیه کنید و با استفاده از نرم‌افزار پریمیر به تدوین و ویراش آنها بپردازید و با ویرایش‌های حرفه‌ای و قرار دادن افکت‌های ویژه، آنها را تبدیل به ویدئوهای خارق‌العاده و جذابی کنید که میلیون‌ها بازدید‌کننده را به خود جذب کند.

و در کمترین زمان ممکن برند شخصی‌تان را بسازید و با این وجه تمایز در این بازار پُررقابت، سهم قابل توجهی را به خود اختصاص دهید. هرچه زودتر شروع کنید، بُرد با شماست. حتی یک روز زودتر. اگر قصد دارید که به یک تدوین‌گر حرفه‌ای و ارزش‌آفرین تبدیل شود، در جای درستی قرار دارید. دوره آموزش پریمیر به صورت کاملا کاربردی و پروژه محور به آموزش پریمیر و در کنار آن آموزش تدوین پرداخته است. فاصله شما با کسب درآمدهای میلیونی یک قدم است. با شرکت در دوره آموزش پریمیر می‌توانید این فاصله را کوتاه کنید.

دسترسی به فایل ویدئوهای دوره آموزش تدوین و آموزش پریمیر به راحتی از طریق موبایل و کامپیوتر امکان‌پذیر است.

کاربردهای نرم‌افزار پریمیر

نرم‌افزار پریمیر در ساخت و ویرایش انواع ویدئوها کاربرد دارد و شما می‌توانید انواع ویدئوها و کلیپ‌ها را با این نرم‌افزار ادیت و تدوین کنید. در ادامه برخی از مطرح‌ترین ویدئوهایی که می‌توانید با آموزش پریمیر و آموزش تدوین تولید کنید به صورت فهرست‌وار نام برده شده‌است.

 • تدوین فیلم‌های سینمایی و سریال‌ها
 • ساخت موزیک ویدئو
 • تولید و ساخت فیلم کوتاه
 • تولید و ساخت فیلم‌های مستند
 • ساخت تیزرهای تبلیغاتی
 • تدوین فیلم‌های مذهبی و مراسمات دینی
 • ادیت و تدوین همایش‌ها و سمینارها
 • میکس و ترکیب فیلم‌های عروسی و تولد و سایر مناسبت‌ها
 • تولید محتوای آموزشی
 • تولید محتوای اینترنتی
 • تدوین کلیپ‌های اینستاگرامی و یوتیوب
 • ساخت استوری‌موشن

اطلاعات دوره آموزش پریمیر

دوره آموزش پریمیر و آموزش تدوین در حال حاضر در قالب 71 جلسه که به صورت 50 ساعت فایل ویدئویی آماده شده است در اختیار شما قرار می‌گیرد. در صورت آپدیت دوره توسط نرم‌افزار پریمیر و اضافه کردن امکانات جدید به آن و یا درخواست کاربران برای آموزش موضوعی خاص، دوره به‌روزرسانی شده و در قالب ویدئوهای جدید به سوالات کاربران پاسخ داده خواهد شد.

شما می‌توانید فایل‌های ویدئویی را در گوشی تلفن همراه و یا کامپیوتر و لپ‌تاپ خود در هر زمان و مکانی که خواستید مشاهده کنید. در صورتی که در باز شدن و پخش ویدئوها به مشکلی برخوردید می‌توانید با تماس با پشتیبانی و درج سوال در قسمت دیدگاه‌ها، به سرعت پاسخ سوال خود را دریافت کنید و کارشناسان ما در اسرع وقت به راهنمایی شما می‌پردازند.

درباره مدرس دوره آموزش پریمیر و آموزش تدوین

مهندس محمد زندیان مدرس دوره آموزش پریمیر و آموزش تدوین هستند. ایشان فارغ‌التحصیل رشته سینما گرایش کارگردانی هستند و تجربیات سالیان دراز خود در زمینه کار با نرم‌افزارهای تدوین و پریمیر را در دوره آموزش پریمیر به کار گرفته‌اند. آگاهی از دانش سینما برای هر تدوین‌گری که قصد دارد این کار را به صورت حرفه‌ای بیاموزد امری ضروری است.

آقای مهندس زندیان در زمینه امور سینمایی کارشناس و متخصص هستند و در این دوره علاوه بر کار با نرم‌افزار پریمیر و تدوین، موارد تخصصی سینما را مورد آموزش قرار داده‌اند. به طوری که در کنار آموزش تدوین و ویرایش ویدئوها، مباحث سینمایی را نیز فرا می‌گیرید.

دوره آموزش پریمیر برای چه کسانی مناسب است؟

«اگر قصد دارید یک تدوین‌گر حرفه‌ای و ارزش‌آفرین شوید، دوره آموزش پریمیر و آموزش تدوین برای شما ساخته شده است»

 • اگر می‌خواهید آقا و خانمِ خودتان باشید، هر زمان که خواستید کار کنید و ساعت کارتان دستِ خودتان باشد. اگر از در ترافیک ماندن برای رسیدن به سرکار و صرف ساعت‌های طولانی برای دریافت دستمزد حداقلی درمانده شده‌اید و به دنبال کسب مهارتی پولساز هستید که مورد نیاز بازار کار امروز باشد آموزش پریمر و آموزش تدوین ویدئوها برای شما مناسب است. با نگاهی به آگهی‌های استخدامی موجود در اینترنت می‌توانید ببینید که نیاز به تدوین‌گر برای ادیت و ویرایش فیلم‌های سینمایی و ویدئوهای اینستاگرامی و یوتیوب به وفور احساس می‌شود. در صورتی که بتوانید در کسب این مهارت ماهر شوید دستمزدهای قابل‌توجهی در انتظار شماست. برای افراد مبتدی نیز امکان استخدام و کارآموزی در حین دوره در شرکت‌های بسیاری فراهم است. (برای این منظور می‌توانید به ساده کاریابی جابینجا سر بزنید)
 • اگر شما فردی هستید که به اشتغال در صنعت فیلم‌سازی و سینمایی علاقه‌مند است و یا احتمالا تحصیلات مرتبط در حوزه سینما و بازیگری دارید و دوست دارید در حوزه تدوین فیلم‌های سینمایی و سریال‌ها وارد شوید، دوره آموزشی پریمیر و آموزش تدوین برای شما کاربردهای زیادی دارد. چرا که در مورد تدوین فیلم‌های سینمایی، بحث حالت تخصصی‌تری پیدا می‌کند و این صنعت به افرادی نیاز دارد که با تلفیق دانش سینما (شامل آگاهی از موارد تخصصی سینما مانند آشنایی با صحنه، زاویه دید، پلان و…) با مهارت تدوین بتواند به صورت حرفه‌ای به تدوین و ویرایش فیلم‌ها بپردازد و از جدیدترین افکت‌های صوتی و تصویری در آن بهره ببرد. حتی اگر شما فردی هستید که در حال حاضر در زمینه تدوین فیلم‌های سینمایی فعال هستید و به دنبال به‌روز کردن دانش خود و استفاده از جدیدترین افکت‌ها هستید تا بتوانید توجه کارگردانان مطرح را به حوزه کاری خود جلب کنید و در سطح مطرح‌تری به فعالیت بپردازید، دوره آموزش پریمیر می‎تواند دانش شما را تکمیل کند. زیرا در این دوره علاوه بر مهارت‌های مورد نیاز تدوین و آموزش پریمیر، به دانش سینمایی و توضیح اصلاحات تخصصی آن به طور کامل پرداخته شده‌است.
 • اگر شما فردی هستید که به دنبال افزودن بر مهارت‌های خود در زمینه استفاده از نرم‌افزار پریمیر و تدوین ویدئوها هستید تا بتوانید این مهارت را به طور کاملا تخصصی کسب کنید و به درجه استادی برسید. این دوره برای شما مزایای زیادی دارد. می‌توانید با شرکت در دوره آموزش پریمیر و تمرین و تکرار موارد آموزش داده شده، به آموزش پریمیر و آموزش تدوین برای افرادی که به دنبال کسب این مهارت هستند اقدام کنید و در آموزشگاه‌ها مشغول به کار شوید و یا دوره اینترنتی خود را ایجاد کنید.
 • اگر شما قصد دارید حوزه کاری خود را وسیع‌تر از پروژه‌های داخلی کنید و به بازارهای بین‌المللی فکر می‎کنید، می‌توانید بعد از شرکت در این دوره اقدام به دریافت پروژه‌های تدوین و افکت‌گذاری فیلم‌ها در بسترها و پلت‌فرم‌های اینترنتی بین‌المللی کنید و به درآمد دلاری و ارزی برسید.
 • اگر به دنبال شغلی پاره‌وقت هستید که بتوانید بر میزان درآمد خود اضافه کنید، می‌توانید با دوره آموزش پریمیر و کسب مهارت در تدوین و ویرایش ویدئوها به اخذ پروژه‌های دورکاری در کنار شغل تمام‌وقت خود اقدام کنید.
 • اگر شما قصد دارید ویدئوهایی که از خانواده خود تهیه می‌کنید و یا از جشن‌های خانوادگی مانند جشن‌های تولد، جشن‌های فارغ‌التحصیلی، جشن تعیین جنسیت نوزاد، جشن به دنیا آمدن نوزاد، جشن دندانی نوزاد و… فیلم تهیه کرده و آنها را با افکت‌های جذاب کارتونی و انیمیشنی زیبا و شاد سازید تا بعدها خاطرات خوشی برای فرزندان و سایر اعضای خانوادتان به‌جا بگذارید، دوره آموزش تدوین و آموزش پریمیر برای شما مناسب است و می‌توانید کار با این نرم‌افزار را یاد بگیرید و از مراجعه هرباره و پرداخت هزینه برای داشتن ویدئوهای جذاب خلاص شوید و هزینه آن را برای برگزاری جشن باشکوه‌تر کنار بگذارید.
 • اگر به دنبال یک کسب‌وکار واقعی هستید و نه رویافروشی؛ با دوره آموزش پریمیر از نیاز به دوره‌ها و منابع دیگر بی‌نیاز می‌شوید و همچنین دچار انباشت منابع و سردرگمی نمی‌گردید. در این دوره طی یک سری سرفصل واضح و مشخص به آموزش پریمیر و تدوین می‌پردازیم. نگاهی به سرفصل‌های دوره بیاندازید تا مشاهده کنید همه دغدغه‌های شما بررسی، جمع‌آوری و پاسخ داده شده‌است.

با شرکت در دوره آموزش پریمیر به چه تبدیل خواهید شد؟

 • با شرکت در دوره آموزش پریمیر می‌توانید ویدئوها و فیلم‌های سینمایی و سریال‌ها را ادیت و تدوین کرده و از انواع افکت‌های صوتی، تصویری و انیمیشنی در آنها بهره ببرید. از این طریق ویدئوهای ساده خود را به ویدئوهای جذاب و خارق‌العاده‌ای تبدیل کنید که توجه هر بیننده‌ای را به خود جلب کند.
 • می‌توانید ویدئوهای مراسمات شخصی خود شامل مراسم عروسی، تولد، جشن تولد نوزاد، جشن فارغ‌التحصیلی و هر ویدئوی دیگری را ادیت و ویرایش کرده و از تم‌های رنگی شاد و انیمیشنی برای ایجاد ظاهر زیبا در آنها بهره ببرید و یادگاری‌های جذابی برای خود و خانواده خود بسازید.
 • با آموزش پریمیر و تدوین، می‌توانید فایل‌های ویدئویی شبکه‌های اجتماعی معروف مانند اینستاگرام و یوتیوب را با افکت‌های ویژه تدوین کنید و از این راه به کسب درآمد برسید. کسب‌وکارهای زیادی در شبکه‌های اجتماعی فعال هستند که نیاز مبرمی به افراد ماهر در زمینه تدوین ویدئوها دارند که می‌توانید با آنها همکاری کنید.
 • با استفاده از آموزش پریمیر می‌توانید ویدئوهای صداگذاری شده جذابی بسازید که بسیار پُرطرفدار و پُربازدید هستند. اگر سری به شبکه‌های اجتماعی بزنید با نمونه‌های طنز از ویدئوهای صداگذاری هنرپیشگان بر روی فایل‌های ویدئویی حیوانات روبرو می‌شوید که توجه افراد بسیاری را به خود جلب کرده است و برای سازندگان آن سودهای سرشاری را به ارمغان آورده است.
 • اگر به دوبله و حرف زدن به جای افراد در فیلم‎ها، کارتون‌ها و یا انیمیشن‌های کودکان علاقه‌مند هستید می‌توانید با استفاده از آموزش پریمیر به تدوین فیلم‌های خود پرداخته و کار دوبله را بر روی آنها انجام دهید.

برخی از مواردی که در دوره آموزش پریمیر یاد می‌گیرید

 • با یادگیری آموزش پریمیر می‌توانید سرعت پخش ویدئو را کم یا زیاد کنید
 • فست‌موشن یا اسلوموشن قابلیتی است که می‌تواند حرکات آهسته یا روی دور تند را نمایش دهد
 • با پریمیر می‌توانید بخشی از ویدیو را چند بار تکرار کنید
 • افزودن تایمر زمان و افکت‌های حرفه‌ای به ویدیو از دیگر امکانات نرم‌افزار پریمیر است که در دوره آموزش پریمیر یاد می‌گیرید
 • با پریمیر می‌توانید با افزودن افکت کادر زرد، ویدیوهای پشت صحنه‌ی فیلم‌های سینمایی را تدوین کنید
 • با نرم‌افزار پریمیر می‌توانید لرزش‌های شدیدی که در هنگام فیلم‌برداری ممکن است در ویدیو ایجاد شود را حذف کنید تا تصویر بدون لرزش و نرم‌تری داشته باشید
 • حتی می‌توانید برای انتقال حس هیجان و ترس، با اضافه کردن لرزش‌هایی به فیلم آن را هیجانی کنید
 • با پریمیر می‌توانید ابعاد ویدئوهای‌تان را به سایز دلخواه تنظیم کنید تا متناسب با هر شبکه اجتماعی که قصد دارید فیلم را در آن نمایش دهید، باشد
 • امکان دنبال کردن سوژه همراه با افکت خاص که به آن ترکینگ نیز گفته می‌شود در این نرم‌افزار مهیا است که در دوره آموزش پریمیر به آن پرداخته می‌شود
 • از دیگر قابلیت‌های پریمیر افزودن زیرنویس به ویدئوهاست. به این طریق می‌توانید ویدئوهایی را تهیه کنید که برای افراد کم‌شنوا و ناشنوا قابل دیدن باشد و یا با قرار دادن زیرنویس فارسی در ویدئوهای یوتیوب‌تان، توجه مخاطبان غیرایرانی را نیز جلب کنید. تمام اینها را در دوره آموزش پریمیر تجربه می‌کنید
 • با پریمیر می‌توانید به ویدئوهایتان نور و رنگ‌های مختلف مثل تم ترسناک و سرد یا شاد و طنز بدهید
 • با نرم‌افزار پریمیر می‌توانید افکت‌های جذاب برای نمونه‌کارهایی از قبل و بعد کارتان بسازید و به عنوان رزومه ارائه دهید. این موضوع می‌تواند کاربردهای زیادی برای کسب‌وکارها داشته باشد و از طریق این نرم‌افزار خروجی کار خود را به مخاطب نشان دهید. کسب‌وکارهایی مثل طراحی دکوراسیون‌های داخلی و پروژه‌های ساخت‌وساز می‌توانند از آن استفاده زیادی کنند. آموزش تمام این موارد در دوره آموزش پریمیر به طور کامل بیان شده است
 • استفاده از پروژه‌های لوگوموشن آماده برای ساخت برند شخصی یا شرکتی که می‌توانید به راحتی با چند کلیک لوگوی خودتان را بسازید. کاربرد آنها را در دوره آموزش پریمیر فرا می‌گیرید
 • ساخت ترنزیشن‌های جذاب با افکت‌های صوتی برای قرار گرفتن میان تصاویر و ویدئوها تا نمایش ویدئوها مرتبط و جالب به نظر برسد
 • ساخت پادکست‌های صوتی با موضوعات مختلف یا صداگذاری و دوبله روی ویدئوها با پریمیر امکان‌پذیر است که در دوره آموزش پریمیر به آن پرداخته‌ایم
 • تغییر پس‌زمینه ویدئوها با پریمیر از طریق حذف پرده سبز؛ شما می‌توانید هر تصویری را که تمایل داشته باشید در پشت ویدئوی خود قرار دهید
 • افزودن افکت‌های کارتونی جذاب به ویدئوها مثل سریال هیولا و دراکولا که در تیتراژ خود از افکت‌های کارتونی بهره برده و برای مخاطب جذابیت ایجاد کرده‌بودند. همه و همه در آموزش پریمیر و آموزش تدوین موجود است
 • امکان زوم کردن روی ویدئو یا کتاب‌ها که می‌تواند در بحث ویدئوهای آموزشی بسیار کاربرد داشته باشد. آموزش این موارد به طور کامل در دوره آموزش پریمیر بیان شده‌است
 • امکان افزودن متن به ویدئوها که می‌تواند برای ساخت تیتراژهای تلویزیونی یا ارائه اطلاعات از طریق زیرنویس مورد استفاده قرار گیرد
 • اضافه کردن انیمیشن‌های متنی جذاب به ویدئوها که به زبان فارسی نیز موجود هستند
 • استفاده از پروژه‌های تبلیغاتی آماده و استوری موشن برای استفاده در کلیپ‌های اینستاگرام و یوتیوب
 • امکان پنهان‌سازی یا ماسکه کردن تصاویر در پروژه‌های خلاقانه و انیمیشن در نرم‌افزار پریمیر
 • امکان ترکیب ویدئوها بر اساس سبک و نیاز شخصی
 • امکان بهره‌بردن از افکت‌های ویژه و عجیب و غریب برای استفاده در محتواهای طنز یوتیوب و اینستاگرام که باعث جذاب‌تر شدن ویدئوها می‌شود
 • امکان تدوین فیلم‌برداری‎های چند دوربینه با نرم‌افزار پریمیر و سینک و هماهنگی صدای ضبط شده توسط تمام دوربین‌ها در دوره آموزش پریمیر پیش‌روی شماست
 • امکان ساخت تیزرها و پروژه‌های عالی با گنجینه فایل‌ها و افکت‌های صوتی
 • آموزش مفاهیم و مباحث تصویربرداری شامل نما، شات، پلان، زاویه دوربین نسبت به سوژه، معانی صحنه و سکانس، فریم، پلان و… همگی در دوره آموزش پریمیر و آموزش تدوین به صورت جامع بیان شده‌است
 • این موارد تنها بخشی از آموزش‌هایی است که در دوره آموزش پریمیر و آموزش تدوین ارائه شده‌است. برای اطلاع از جزئیات به سرفصل‌های دوره مراجعه نمایید. در این دوره تمام موارد مورد نیاز شما آموزش داده شده، به طوری که از مراجعه به سایر منابع بی‌نیاز می‌شوید.

چرا ما را برای آموزش پریمیر انتخاب کنید؟

اگر می‌خواهید به یک تدوین‌گر حرفه‌ای تبدیل شود و مهارتی را کسب کنید که بتواند برای شما درآمد سرشاری را به همراه داشته باشد باید بتوانید کار خود را از دیگر افراد فعال در این زمینه متمایز کنید. این وجه تمایز باید در خروجی کارهای شما نمایان باشد. تقاضا برای این شغل هر روز بیش از پیش افزوده می‌شود و در کنار آن کارفرمایان به دنبال افرادی هستند که در این زمینه متخصص باشند و بتوانند در سریع‌ترین زمان، باکیفیت‌ترین خروجی‌های ویدئویی را دریافت کنند.

نرم‌افزار پریمیر یک نرم‌افزار قوی و کاربردی است که قابلیت و امکانات متعددی را در خود برای کاربرانش تدارک دیده‌است. کسانی در این زمینه دیده‌ می‌شوند که بتوانند از تمام قابلیت‌های موجود در این نرم‌افزار بهره ببرند. افکت‌های خاص و ویژه کارتونی، انیمیشنی، صوتی و تصویری زیادی در این نرم‌افزار وجود دارد که تنها نیازمند دیدن آموزش حرفه‌ای و انجام تمرین آموزش‌هاست تا بتوانید به صورت حرفه‌ای از آنها بهره ببرید و از آنها به بهترین شکل در تدوین ویدئوها استفاده کنید.

به این شکل می‌توانید کارهای خود را متمایز کرده و به عنوان یک تدوین‌گر حرفه‌ای شناخته شوید. از این‌رو، به یک آموزش کامل و جامع نیاز دارید تا تمام جزئیات را در اختیار شما بگذارد و شما را از گشتن و جستجوی منابع دیگر بی‌نیاز کند. نکته‌ای که در آموزش پریمیر و آموزش تدوین از اهمیت بالایی برخوردار است، توجه به آموزش امور سینمایی و فیلم‌سازی در کنار آموزش استفاده از نرم‌افزار پریمیر است. چرا که یک تدوین‌گر حرفه‌ای نمی‌تواند خود را بی‌نیاز از اطلاعات صنعت سینما دانسته و توقع داشته‌باشد در این حوزه بدرخشد.

توجه به عناصری مانند زاویه دید، صحنه، شات، پلان، فریم، پیکسل و هزاران مورد دیگر، ابزار برتری تدوین‌گری است که در مقابل دیگر تدوین‌گرانی که از این دانش بی‌بهره هستند یک سروگردن بالاتر رود. در این دوره آموزش پریمیر کلیه موارد مربوط به دانش سینما توسط مدرسی که دانش‌آموخته سینماست و سالها تجربه و تخصص خود را در اختیار شما قرار داده است، با مهارت کاربردی آموزش تدوین تلفیق شده‌است و عصاره سالها تجربه، مهارت و تخصص یکجا پیش‌روی شماست.

قطعا اگر قصد داشته‌باشید که به عنوان یک تدوین‌گر حرفه‌ای و به‌نام شناخته شوید از اهمیت و ارزش بالای این دوره آگاه هستید. همین حالا فرصت‌ها را قاپ بزنید. با شرکت در دوره آموزش پریمیر و آموزش تدوین، یک قدم با شروع کسب‌وکار خود فاصله دارید.

چطور به محتوای دوره آموزش پریمیر دسترسی پیدا کنیم؟

بعد از ورود به بخش ثبت‌نام دوره آموزش پریمیر و وارد کردن اطلاعات هویتی شامل نام و نام‌خانوادگی، شماره همراه و ایمیل خود، به بخش پرداخت امن بانکی وارد می‌شوید و می‌توانید هزینه دوره آموزش پریمیر و تدوین را پرداخت کرده و بلافاصله بعد از پرداخت وارد صفحه حساب کاربری خود شوید و به محتوای دوره دسترسی داشته باشید.

فایل‌های ویدئویی به تفکیک سرفصل‌های دوره آموزش پریمیر در اختیار شما قرار گرفته و می‌توانید با اتصال به اینترنتِ گوشی همراه یا از طریق کامپیوتر خود به آسانی آنها را دانلود کرده و هر زمان و در هر جایی که خواستید مشاهده کنید. فایل‌های ویدئویی در حساب کاربری شما ذخیره می‌شوند و شما می‌توانید همیشه به آنها دسترسی داشته باشید.

ضمانت دوره آموزش پریمیر

تضمین می‌کنیم که در دوره آموزش پریمیر، تمام موارد مورد نیاز شما در زمینه «ادیت و ویرایش ویدئو»، «استفاده از انواع افکت‌های صوتی، تصویری، انیمیشنی و خاص»، و «تدوین حرفه‌ای ویدئوها همراه با اصول سینمایی» آموزش داده خواهد شد، به طوری که شما را از هر جستجوی دیگری بی‌نیاز می‌کند؛ و با شرکت در دوره آموزش پریمیر و تکرار تمرین‌ها به زودی کسب‌و‌کار خود را در زمینه مشاغل اینترنتی راه‌اندازی خواهید کرد و یا می‌توانید به صورت آزادکار پروژه‌های متعددی را پذیرفته و یا به عنوان یک تدوین‌گر حرفه‌ای به استخدام شرکت‌های معتبر درآیید.

سرفصل‌های دوره آموزش پریمیر به اختصار

 • درس اول: پیش‌نمایش کل دوره آموزش تدوین با پریمیر
 • درس دوم: نما-شات-پلان
 • درس سوم: اندازه نما در سینما
 • درس چهارم: زاویه دوربین در سینما
 • درس پنجم: صحنه و سکانس
 • درس ششم: فریم چیست؟
 • درس هفتم: نسبت ابعاد تصویر
 • درس هشتم: پیکسل چیست؟
 • درس نهم: نصب و کرک نرم‌افزارهای دوره (پریمیر و مدیا انکودر)
 • درس دهم: ایجاد پروژه
 • درس یازدهم: سکانس
 • درس دوازدهم: ابزارهای پریمیر- بخش یک
 • درس سیزدهم: ابزارهای پریمیر- بخش دو
 • درس چهاردهم: پنل SOURCE -بخش یک
 • درس پانزدهم:  پنل SOURCE -بخش دو
 • درس شانزدهم: تنظیم سرعت ویدئو
 • درس هفدهم:  نشانه‌گذاری ویدئو- MARKER
 • درس هجدهم:  تنظیمات نمایش و خطوط راهنما
 • درس نوزدهم: تنظیمات پنل نمایش پریمیر
 • درس بیستم: افکت کنترل- بخش 1
 • درس  بیست و یکم: افکت کنترل- بخش 2
 • درس بیست و دوم: انیمیشن- بخش 1
 • درس بیست و سوم: انیمیشن- بخش 2
 • درس بیست و چهارم: تنظیمات پریمیر- بخش 1
 • درس بیست و پنجم: تنظیمات پریمیر- بخش 2
 • درس بیست و ششم: تنظیمات پریمیر- بخش 3
 • درس بیست و هفتم: انیمیشن اسکورل متن
 • درس بیست و هشتم: ترنزیشن
 • درس بیست و نهم: پریمیر و فتوشاپ
 • درس سی‌ام: هماهنگ‌سازی صدا و تصویر
 • درس سی و یکم: نست- NEST
 • درس سی و دوم: افزودن 1500 ترنزیشن حرفه‌ای به پریمیر
 • درس سی و سوم: دوبله و صداگذاری
 • درس سی و چهارم: زیرنویس
 • درس سی و پنجم: کراپ انیمیشن
 • درس سی و ششم: پرده سبز
 • درس سی و هفتم: حذف پرده سبز در پریمیر
 • درس سی و هشتم: فوتیج‌های پرده سبز
 • درس سی و نهم: تایم‌لاین- بخش یک
 • درس چهل‌ام: تایم‌لاین- بخش دو
 • درس چهل و دوم: بزرگنمایی و هایلایت
 • درس چهل و سوم: حالت‌های ترکیبی تصاویر
 • درس چهل و چهارم: اصلاح نور و رنگ در پریمیر- بخش 1
 • درس چهل و پنجم: اصلاح نور و رنگ در پریمیر- بخش 2
 • درس چهل و ششم: حذف لرزش‌های ویدئو
 • درس چهل و هفتم: تدوین فیلم‌برداری چند دوربینه
 • درس چهل و هشتم: افکت‌های یوتیوب- بخش 1
 • درس چهل و نهم: افکت‌های یوتیوب- بخش 2
 • درس پنجاه‌ام: بررسی چند ابزار کاربردی پریمیر پرو
 • درس پنجاه و یکم: ماسک در فتوشاپ و پریمیر
 • درس پنجاه و دوم: ایجاد طیف رنگی در پریمیر
 • درس پنجاه و سوم: افزودن تایمر به ویدئو در پریمیر پرو
 • درس پنجاه و چهارم: تجربه خرید میکروفون‌های بی‌سیم
 • درس پنجاه و پنجم: بهترین کیبورد و موس تدوین
 • درس پنجاه و ششم: بهترین مانیتور برای تدوین
 • درس پنجاه و هفتم: مبانی گرافیک و استارت کار با ایلاستریتور
 • درس پنجاه و هشتم: توضیحاتی درباره ایلاستریتور
 • درس پنجاه و نهم: بررسی انواع گرافیک وکتور و بیت‌مپ
 • درس شصت‌ام: دانلود فایل‌های وکتور و روش استفاده از آنها
 • درس شصت و یکم: پروژه عملی انیمیشن‌سازی
 • درس شصت و دوم: استوری موشن
 • درس شصت و سوم: 700 انیمیشن متنی
 • درس شصت و چهارم: روتوش در پریمیر
 • درس شصت و پنجم: فریز کردن
 • درس شصت و ششم: افکت‌های صدا
 • درس شصت و هفتم: +1000 افکت کارتونی
 • درس شصت و هشتم: لوگوموشن
 • درس شصت و نهم: استاپ‌موشن
 • درس هفتاد‌ام: شورتکات‌های پریمیر
 • درس هفتاد و یکم: تایمر گرافیکی زمان

موارد ذکر شده طی هفتاد و یک درس تنها عناوین دروس هر فصل است و برای اطلاع کلی شما بیان شده است. برای مشاهده کلیه جزئیات و زیرمجموعه هر فصل به کاتالوگ دوره آموزش پریمیر و آموزش تدوین مراجعه کنید.

قبل از شرکت در دوره ی آموزش تدوین با پریمیر پرو :

پیشنهاد می کنیم کاتالوگ دوره که شامل اطلاعات دوره و موضوعات تدریس شده در هر جلسه می باشد را دانلود و مشاهده کنید تا با تمام مباحث مطرح شده آشنا شوید در ادامه هم به صورت متنی موضوعات هر درس قرار داده شده است.پریمیر قوی ترین نرم افزار تدوین دنیاس که تمام سبک های مختلف تدوین رو از کارهایی سینمایی تا تدوین های اینستاگرامی پوشش میده و در کنار این موارد دارای هزاران افکت و پروژه ی آماده س که با چند کلیک ساده میتونیم استفاده کنیم و تحول خاصی در ویدیوهای خودمون در هر زمینه ای که علاقه مندیم فعالیت داشته باشیم ایجاد کنیم

یادگیری پریمیر

معرفی دوره آموزش پریمیر و نرم افزار پریمیر

پریمیر محصول کمپانی قدرتمند Adobe می باشد که تمام جهان با شاهکارهای این کمپانی مخصوصا نرم افزار فتوشاپ در زمینه ویرایش عکس آشنا هستند و پریمیر هم مانند فتوشاپ نرم افزار بسیار فوق العاده ای است که در زمینه ویرایش ویدیو ها فعالیت می کند و به جرات  می توان گفت ۹۵ درصد ویدیوهای تدوین شده ی جهان در هر سبک و زمینه ای با این نرم افزار تدوین شده است چرا که بیشترین قدرت و امکانات را در اختیار ما قرار داده است برای آشنایی بیشتر با دوره آموزشی پریمیر و نرم افزار پریمیر پیشنهاد می کنیم دموی ویدیویی و کاتالوگ دوره را که در این صفحه قرار داده ایم کامل مشاهده کنید.

بازار کار پریمیر -آموزش تدوین با پریمیر

آیا دنیای تدوین و نرم افزار پریمیر بازار کار عالی دارد یا خیر؟ کوتاه پاسخ بگوییم جواب ما بله است و برای مشاهده شرایط استخدام در رشته تدوین و میزان درآمد آن کافیست در گوگل کلمه استخدام تدوینگر را سرچ کنید و موقعیت های شغلی مختلف با میزان درآمد آن را در شهرهای بزرگ و کوچک بررسی کنید (سایت جابینجا برای استخدام و بررسی درآمد مشاغل مختلف مخصوصا تدوین می تواند به شما کمک کند)

سرفصل های دوره تدوین ویدیو با پریمیر پرو

برخی از امکانات نرم افزار پریمیر

سوالات مهم و متداول شما؟

دانلود کاتالوگ دوره پریمیر

قبل از شرکت در دوره ی آموزشی تدوین و تولید محتوای ویدیویی با نرم افزار Premiere Pro پیشنهاد می کنیم کاتالوگ دوره که شامل اطلاعات دوره و موضوعات تدریس شده در هر جلسه می باشد را دانلود و مشاهده کنید تا با تمام مباحث مطرح شده آشنا شوید در ادامه هم به صورت متنی موضوعات هر درس قرار داده شده است.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.

51 دیدگاه. Leave new

فهرست