خدمات مشاوره سئو

برای شروع به هر کاری و نتیجه گرفتن از آن، باید با اصول اولیه و مهم آن، آشنا باشیم. مشاوره سئو بستری را برای شما آماده می‌کند تا بتوانید آگاهی لازم درباره سئو را به دست آورید و با دانش قدم بردارید.

چرا خدمات مشاوره سئو ؟

✅ صرفه جویی در زمان، انرژی و پول شما

فرآیند بهینه‌سازی برای بهره‌وری بیشتر در زمینه‌ی سئو امری زمان‌بر است. در صورتی که اطلاعات کافی در این زمینه نداشته باشید، تلاش‌های بی‌ثمری انجام داده و منابع زمانی، انرژی، و مالی را هدر می‌دهید. برای جلوگیری از این ضررها، مشاوره‌ی سئو و کسب اطلاعات لازم را به دنبال کنید.

 

✅ ارائه بهترین راهکارها برای بهبود سئو
بر اساس تجربیاتی که در بیش از صدها پروژه داشتیم به شما بهترین راهکارها را خواهیم داد تا بتوانید بهترین نتیجه را دریافت نمایید.

اهمیت به همراه داشتن یک مشاور حرفه ای سئو در کنار وبسایت کسب و کار خود

گوگل از تأیید و رضایت کاربران به عنوان مبنای اعتبار و قدرت خود استفاده می‌کند و این روند همچنان ادامه دارد. برای گوگل، اهمیت دارد که وقتی کاربران وارد وب‌سایتی می‌شوند، بتوانند به آنچه که می‌خواهند به‌سرعت دست یابند. این موضوع از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، زیرا گوگل وب‌سایت شما را به کاربران معرفی می‌کند و اگر کاربران بدون دستیابی به نتیجه مطلوب از سایت خارج شوند، گوگل این رفتار را تشخیص می‌دهد و دیگر سایت شما را به کاربران پیشنهاد نمی‌دهد.

بنابراین، استفاده از خدمات مشاوره سئو اهمیت بالایی دارد. وب‌سایت شما باید به‌گونه‌ای فعالیت کند که همیشه به‌رضایت گوگل باشد. ما در مجموعه‌ی نت بازده، آماده‌ی ارائه مشاوره با کیفیت هستیم تا شما را در جهت بهبود عملکرد وب‌سایتتان برای جلب رضایت موتورهای جستجو یاری نماییم.

 

زیاد شدن رضایت گوگل از وب‌سایت شما معادل با افزایش تعداد بازدیدها و در نتیجه، افزایش درآمد شما از سایت است. افزایش درآمد نیز از موارد حیاتی دیگر است که نیاز به استفاده از خدمات مشاوره حرفه‌ای سئو را بیش از پیش به یادآوری می‌کند.

10 دلیل برای استفاده از خدمات مشاوره سئو تخصصی ابزار وردپرس

آشنایی با الگوریتم‌های رتبه‌بندی گوگل
الگوریتم‌های موتور جستجوی گوگل به طور مداوم به‌روزرسانی می‌شوند و برای موفقیت در فعالیت‌های سئو، شما باید با عملکرد و آپدیت‌های آن‌ها آشنا باشید. برای اطمینان از اینکه همیشه در جریان آخرین تغییرات هستید، انتخاب یک مشاور سئو که با الگوریتم‌های جدید آشنا است، بسیار حیاتی است. این کارشناس می‌تواند شما را در فهم عمیق‌تر عملکرد الگوریتم‌ها و راهکارهای بهینه‌سازی برای آن‌ها راهنمایی کند.

رسیدن به اهداف با توجه به زمان‌بندی
در دنیای کسب‌وکارهای آنلاین، زمان یک عامل بسیار مهم است. رقبای شما به‌سرعت پیشرفت می‌کنند و برای موفقیت، شما نیازمند مدیریت زمان موثر هستید. استفاده از خدمات مشاوره سئو می‌تواند به شما کمک کند تا با استراتژی مناسب، اهداف خود را در زمان‌های مشخص به‌دست آورید. این مشاوران می‌توانند با تحلیل دقیق وب‌سایت شما، راهکارهایی ارائه دهند که به شما کمک می‌کند در کوتاه‌ترین زمان ممکن به نتایج دلخواه برسید.

جلوگیری از کپی بودن محتوا در وب‌سایت و روش‌های تشخیص آن
استفاده از محتوای کپی شده، تنها یک راه سریع برای پر کردن وب‌سایت است و بیشتر مواقع به موفقیت منجر نمی‌شود. گوگل به شدت علیه کپی بودن محتوا است و این امر می‌تواند به ضرر وب‌سایت شما باشد. مشاوران سئو ما با روش‌های تشخیص و جلوگیری از کپی بودن محتوا آشنا هستند و می‌توانند شما را در ارائه محتوای اصیل و متمایز راهنمایی کنند. همچنین، در طراحی سایت نیز بهتر است از اول با مشاوران سئو همکاری کنید تا از کدنویسی و محتوای سایت بدون هرگونه کپی‌برداری استفاده شود. در پلن‌های مختلف سئو، ما آماده ارائه مشاوره در این زمینه برای شما هستیم.

بهره‌گیری از تخصص مشاور سئو
سئو یک حوزه تخصصی در دنیای وب است و برای موفقیت در کسب و کار آنلاین، لازم است که از تخصص‌های لازم در این زمینه بهره ببرید. اگر تجربه و دانش کافی در این حوزه را ندارید، مشاوره از یک فرد متخصص سئو ضروری است. گوگل تقریباً 200 فاکتور مهم را برای بهینه‌سازی وب‌سایت‌ها در نظر می‌گیرد و آشنایی با هر یک از این فاکتورها از وظایف اساسی یک کارشناس سئو است. ما در مجموعه‌ی نت بازده افتخار داریم که متخصصانی با دانش و تجربه لازم در این زمینه داریم که می‌توانند شما را در بهبود سئو وب‌سایتتان یاری رسانند و به عنوان بهترین مشاوران سئو در ایران به شما خدمت کنند.

سئو به عنوان سرمایه‌گذاری بلندمدت
استفاده از روش‌های مقطعی ممکن است با هزینه کمک کند تا وب‌سایت شما به صفحات اول جستجوی گوگل برسد، اما این تنها یک موفقیت موقت است. برای حفظ مکان خود در صفحات اول گوگل و دستیابی به موفقیت بلندمدت، سئو ارگانیک ضروری است. مشاوران سئو ما می‌توانند به شما کمک کنند تا استراتژی‌های ارگانیک و مداوم را برای بهبود سئو وب‌سایت خود بیاموزید و به‌عنوان یک سرمایه‌گذاری بلندمدت در کسب و کارتان عمل کنید.

مدیریت هزینه‌ها در سئو با مشاوره از کارشناسان سئو
استفاده از مشاوران سئو حرفه‌ای می‌تواند کمک کند تا به بهترین راهکارها با کمترین هزینه دست یابید. این راهکارها ممکن است زمان بر باشند، اما مشاوران ما می‌توانند راهنمایی کنند تا هزینه‌های بهینه‌ای برای بهبود سئو وب‌سایت شما داشته باشید.

تعیین چشم‌انداز کسب و کار
تعیین چشم‌انداز کسب و کار یک مرحله مهم در راه‌اندازی یک استراتژی سئو موفق است. با مشاوره از متخصصان سئو ما، شما می‌توانید چگونگی رسیدن به اهداف بلندمدت کسب و کارتان را بیابید.

بازگشت سرمایه و سوددهی از طریق سئو
استفاده از خدمات مشاوره سئو می‌تواند به شما کمک کند تا بازگشت سرمایه خود را در زمان کمتری داشته باشید و از کسب و کار آنلاین خود سود بیشتری کسب کنید.

شناسایی جامعه هدف و مخاطبان راضی از کسب‌وکار
مخاطبان راضی برای اولین بار از طریق صفحات نتایج گوگل یا شبکه‌های اجتماعی به وب‌سایت شما وارد می‌شوند. آن‌ها به شما اعتماد می‌کنند و از محصولات و خدمات شما استفاده می‌کنند. اگر تجربه‌ی او راضی‌کننده باشد، احتمالاً به سایت شما بازمی‌گردد و از محصولات و خدمات بیشتری استفاده می‌کند. کاربران راضی بارها به سایت شما مراجعه می‌کنند و این تأثیر مثبت بر ترافیک وب‌سایت شما دارد. گوگل هم به این موضوع حساس است و این امر نیز در افزایش رتبه‌بندی وب‌سایت شما تأثیرگذار است. اگر خودتان نیز از محصولات یا خدمات یک سایت راضی باشید، احتمالاً آن را به دیگران پیشنهاد می‌کنید، که این نیز به افزایش ترافیک وب‌سایت کمک می‌کند. ما در تیم نت بازده در جلسات مشاوره سئو به این موارد می‌پردازیم و شما را راهنمایی می‌کنیم.

افزایش توان رقابتی نسبت به رقبا
تمام موارد مطرح شده منجر به افزایش توان رقابتی کسب و کار شما می‌شود. اکنون به شما بستگی دارد که آیا می‌خواهید از خدمات مشاوره سئو تخصصی ما استفاده کنید یا خیر.

نتیجه‌گیری
استفاده از خدمات مشاوره سئو می‌تواند ابهامات شما را در مراحل ابتدایی راه‌اندازی وب‌سایت برطرف کند. مشاور سئو به شما کمک می‌کند تا خودتان بتوانید سئو وب‌سایت خود را انجام دهید و نیازی به استخدام متخصصان سئو نداشته باشید.

با استفاده از خدمات مشاوره سئو تخصصی ما، می‌توانید محتوای کاربرپسند تولید کرده و در عین حال با سازوکار موتورهای جستجو آشنا شوید. ما راه را برای شما هموار خواهیم کرد تا با هزینه کمتر به جایگاه خوبی در صفحات گوگل دست یابید و بیشتر دیده شوید.

سوالات پس از خرید ، در بخش تیکت پشتیبانی پیگیری می شوند.

سوالات پیش از خرید در بخش دیدگاه پاسخ داده می شوند.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.

98 دیدگاه. Leave new

 • محمدمهدی دهقان منشادی
  می 21, 2024 11:38 ب.ظ

  سلام ببحشید یک دامنه میخوام خریداری کنم دامنه با پسوند های متفرقه در خارج کشور وجود دارند ولی با دامنه .com و .ir وجود ندارن اگر خریداری کنم با پسوند .ir مشکلی از بابت سئو که پیش نمیاد ؟

  • محمد قاسمی
   می 22, 2024 7:41 ب.ظ

   سلام وقت شما بخیر،

   اگر بتوانید دامنه های ir یا com را داشته باشید بهتر است اما اگر این موارد در دسترس نیست و قصد راه اندازی فروشگاه را دارید پسوندهای مرتبط مانند shop نیز مناسب خواهد بود.

   با تشکر.

 • مهدی ابراهیمی
  اکتبر 4, 2022 11:02 ب.ظ

  سرکار خانم کلهر عزیز سلام
  ببخشید بنده افزونه ی یوست را نصب دارم و با این افزونه روی سایتم کار میکنم. علی رقم رضایت صد درصدی از این افزونه سئو ، سوالی ذهنم را درگیر کرده: اینکه نمیشود سئو صفحاتم را 100درصد انجام بدهم. چراغ سبز میشود ولی بعضی ارور هارا نمیشود رفع کرد تا صد درصد…. در این صورت (چراغ سبز سئو) حالت ایده آل است؟ یعنی توانسته ام سئو مطلوبی برای سایتم ایجاد کنم؟ متشکرم از پاسخگویی شما

  • سلام بر شما ، وقت بخیر از حضور شما ممنونیم.

   ربات های افزونه انگلیسی زبان هستند و زبان فارسی را بخوبی نمی توانند تشخیص دهند ، کامل نشدن همه چراغ ها طبیعی است.

   آرزوی موفقیت برای شما داریم.

 • سمیه کریمی دوست
  مارس 1, 2022 1:48 ب.ظ

  ببخشید دوستان گرامی سرویس ارائه محتوا نویسی توسط تیم تولید محتوای ابزار وردپرس انجام میشود؟ نویسندگان ابزار وردپرس خیلی مسلط به علم سئو و تالیف و ویرایش هستند . از محتوای سایت کاملا محرز است افرادی حاذق این کار را انجام داده اند. بسیار خشنود میشوم اگر قبول زحمت کنید چرا که تولید محتوا اهمیت بسیار زیادی در کسب و کار اینترنتی دارد.

 • سلام وخداقوت خدمت عزیزان :
  سایت آماده دیجی کالا نصب کردم وبا حذف ووکامرس بالامیادولی بانصب مجدد ووکامرس در پیشخوان وهاست خطای نصب ووکامرس میده ممنون میشم راهنماییم کنید.

 • باسلام و خسته نباشیدخدمت شمااساتیدگرامی سایت آماده دی جی کالا خریداری کردم اما تامرحله wp-loginجلو میره ولی خطایی به شرح ذیل می دهد میتونید راهنمایی کنید ممنونم

 • با سلام
  میشه بپرسم چطوری به تصاویر ابتدایی این سایت انیمیشن دادید؟
  بسیار جالب بود برام

 • سلام وعرض ادب خدمت شما استاد محترم: قالب زفایر کارکردم نیاز بوده ریست کنم المان فضای خالی نمیبینم قبلا خیلی باش کارکردم اما الان باreset در ویژوال کامبوزر نیست ممنون میشم راهنماییم کنید
  تشکرفراوان

 • سلام تخفیفی وجود نداره برای درخواست این سفارش

 • علیرضا فاطمی
  سپتامبر 23, 2021 1:18 ب.ظ

  از عملکرد ابزار وردپرس کاملا راضی هستم سطح بی نظیری از خدمات را به من ارائه کردند.

 • مصطفی شهبازی
  سپتامبر 5, 2021 1:15 ب.ظ

  سلام روزتون بخیر من سئوی سایت خودم رو می نویسم و در نهایت به روزرسانی رو که میزنم اعمال نمیشه و دیدم در صفحه پیشخوان کنار آیتم سئو یه پیغام اومده که بعد از باز شدن این پیام نوشته بود
  Yoast WooCommerce SEO لطفا راهنمایی کنید با تشکر

  • کارشناس پشتیبانی شماره چهار
   سپتامبر 5, 2021 1:29 ب.ظ

   سلام آقای شهبازی عزیز
   متأسفانه متوجه مشکلتان نشدم. در صورتی که افزونه را از ما تهیه کردید یک تیکت ارسال کنید تا راهنماییتان کنیم.
   با تشکر

   • مصطفی شهبازی
    سپتامبر 5, 2021 3:42 ب.ظ

    کارشناس محترم بخش پیشخوان سایتم در مورد سئو به من پیغام داده که این افزونه رو نصب کنمYoast WooCommerce SEO ازتون میخوام در موردچگونگی نصب این افزونه من رو راهنمایی کنید.

    • کارشناس پشتیبانی شماره چهار
     سپتامبر 5, 2021 3:54 ب.ظ

     آقای شهبازی عزیز مشکل ذخیره نشدن تنظیمات به دلیل نصب این افزونه نمی باشد و احتمالا تداخلی بین افزونه های سایت شما وجود دارد که این مشکل ایجاد شده است. می توانید تمام افزونه ها به جز یواست را غیر فعال و مجدد بررسی بفرمایید.
     با تشکر

 • محمد راوندی
  آگوست 3, 2021 12:31 ق.ظ

  ما با شرکت های مختلفی کار کرده ایم و طبق تجربه همکاری که با ابزار وردپرس داشته ایم و همچنین نظراتی که کاربران مختلف طی این سالها در مورد شرکت شما دارند، باید بهترین و بالاترین امتیاز را به این مدیریت داد.

 • نسیم خسروپناه
  می 15, 2021 11:02 ق.ظ

  در دنیای پر رقابت کنونی کار کردن با یک تیم خلاق یک مزیت بسیار عالی برای کسب و کارم محسوب میشد.در این خصوص از تیم ابزار وردپرس به دلیل بروز تحول و تغییرات شگفت و وسیع در سایتم نهایت تشکر را دارم.

  • کارشناس پشتیبانی شماره چهار
   جولای 7, 2021 3:10 ب.ظ

   سلام خانم خسروپناه عزیز
   خواهش می کنم. برای شما آرزوی موفقیت روزافزون داریم و امیدواریم بتوانیم همیشه خدمتگزار خوبی برای شما باشیم.
   با تشکر

 • عیسی توفیقی
  آوریل 14, 2021 2:20 ق.ظ

  سلام
  آیا مجموعه شما طراحی سایت هم انجام میده؟

 • کامران فلاحی
  آوریل 6, 2021 7:56 ب.ظ

  تشکر میکنم از مشاوره تلفنی ، سرکار خانم کلهر که کلی راه حل به بنده در جهت بهینه سازی سئو سایتم ارائه دادند. از دید بنده 60 دقیقه مکالمه کاملا مفید بود .موفق باشید. خانم مهندس در رابطه با سئو فایل های pdf مقاله یا آموزشی در این سایت داریم؟

 • علی مرادی
  مارس 6, 2021 5:41 ب.ظ

  سلام . تصویر اول این صفحه رو چجوری ساختین؟ تصویر حالت ویدیویی که یک دایره همراه با آیکون دور یک تصویر می چرخه و دو نفر هم عکس هست که در حال صحبت هستند؟ چه المانی هست؟

 • فرهان شاهی
  فوریه 20, 2021 3:59 ب.ظ

  سلام وقت بخیر بنده به وردپرس تا حدودی مسلط هستم ، میخواستم برای یک مجموعه سایت ساخته بشه حالا شرایط اینطور هست که افراد داخل سایت ثبت نام میکنند و یوزر و پسورد دارند و میرند لیست غذا ثبت میزنند و هزینه ها جمع میشه و پرداخت میکنند و در اخر همه لیست ها یعنی لیست هر نفر که غذا تیک زده جمع بشه تا بدونیم سرجمع چقدر بوده  ایا برای این کار بای داز افزونه خاصی استفاده کرد ؟ و اینکه چطور میشه اینکار درست انجام بشه ؟ چون افزونه دقیقی از ابزار وردپرس نتونستم پیدا کنم  تشکر 

 • سجاد جدیدی
  فوریه 15, 2021 10:25 ب.ظ

  سلام بنده میخوام سرعت سایتمو افزایش بدم چکار باید انجام بدم ادرس سایت
  *****

 • سلام.خسته نباشید
  هزینه پکیج ویژه سئو ابزار وردپرس چقدر هست؟
  منظورم اینه من میخوام سایتم کامل برررسی بشه و ایراداتش رو بهم بگین.این مورد هزینه اش چقدره؟

 • مهدی شهشهانی
  ژانویه 30, 2021 3:38 ب.ظ

  سلام. با تشکر از سایت و خدمات بسیار عالیتون.
  من سایتی دارم که برای افزایش سرعت اون از افزونه rocket و همچنین DNS در cloudflare استفاده کردم ولی بعد از یه مدت سایتم ارور های ۴۲۲ میداد و مجبور به حذف کردن DNS ها شدم الان خیلی بهتر از قبل شده سرعت سایت ولی گاها سرعت خوبه و بعضی اوقات زمان لود شدن هر چیزی در سایتم خیلی طولانی میشه. اگه امکانش هست لطفا منو راهنمایی کنید. ممنونم.

 • باسلام
  ابتدای خبرهای سایتم این کد و اعداد اومده
  !–c505218304b50c59c3659f6dda43bae7-links-0–>“color: #000000;”>گوگرد مایع درجه یک چه ویژگی و تاثیری دارد؟ کدام گوگرد برای کشاورزی مناسب می باشد؟ گوگرد مایع اصل یا همان گوگرد مایع آلی بهترین نوع گوگرد برای کشاورزی می باشد. گوگردی که …..
  در قسمت نوشتن خبر چیزی نیست که پاکش کنم
  پوسته را تغییر دادم و افزونه ها را نیز غیر فعال کردم اما حل نشد.

 • سلام خسته نباشید
  لطفا به من یک پوسته مناسب برای سایتی که قرار است خدمات طراحی لوگو و تولیدات ویدیویی و برگذاری دوره های سواد رسانه‌ای رو داشته باشه پیشنهاد بدید
  ممنون

 • سجاد فرزانه
  اکتبر 5, 2020 10:54 ب.ظ

  سلام خسته نباشید
  دو تا سوال داشتم. ممنون میشم راهنماییم کنید
  من نسخه وورد پرسم قدیمیه و 4.2.1 هستش و روولوشن اسلایدرم ئسخه 4.6.93 هست
  1- آیا آموزش روولوشن اسلایدر ئسخه 4.6.93 رو دارید؟
  2- اگر اشتباه نکنم آخرین ورژن روولوشن اسلایدر، 6.2.23 هستش، حالا اگر من این ورژن آخر رو نصب کنم به نظرتون با ورژن قدیمی وردپریسم به مشکل نمی خوره یا ربطی به هم نداره؟
  ممنون میشم راهنماییم کنید 🙂

 • محمدجواد فرازمند
  سپتامبر 29, 2020 7:31 ب.ظ

  سلام و وقت بخیر
  من تو گوگل وبمستر خیلی از صفحات شامل محصولات ، نوشته ها ، برگه ها به صورت excluded در امده اند.
  برای حل این مشکل چه کاری میتوانم انجام دهم ؟

  • تیم پشتیبانی
   سپتامبر 30, 2020 11:37 ق.ظ

   سلام جناب فرازمند ، این کاملاً طبیعی است و جای هیچ نگرانی ندارد. دلیلش این است که خیلی صفحات متغیر وجود دارند که خوشبخاته افزونه های سئو آن راexclude یعنی نادیده گرفته شده قرار میدهند. مثلا لینک زیر را ببینید :

   domain.com/test
   domain.com/test?v=55

   این دو لینک به یک صفحه ختم می شود اگر دومی در EXCLUDE قرار نگیرد باعث محتوای کپی و در نتیجه امتیاز منفی می شود. بنابرین نگران نباشید این یک مشکل نیست. باتشکر

 • mohammadjavad shariati
  آگوست 9, 2020 11:52 ق.ظ

  با سلام،

  آیا برای انتخاب نام دامنه مناسب هم مشاوره ارايه می گردد ؟

 • آیا افزونه سئو یوست خریداری شده رو میتوان روی چند سایت بارگذاری کرد؟

 • سلام توی اموزش هاتون دیدم که نوشته ها یه عنوان دارند یه بخش هم برای نوشتن توضیحات طولانی راجب عنوانمون هست یا گزاشتن عکس در اونجا. مشکلی که باهاش مواجه شدم این هست که در وردپرسم وقتی افزودن نوشته را میزنم فقط میگه عنوان را وارد کنید . یعنی من جایی رو ندارم که متن بلندم رو اضافه کنم. چرا؟ ممنون میشم پاسخ بدین

 • علی هراتی
  می 21, 2020 8:28 ب.ظ

  سلام اگه من ارور های سایتم را به مشاور اطلاع بدهم مشاور بررسی می کنند منظور من انجام پروژه نمی باشد فقط روش رفع ارورها ممنون

  • کارشناس پشتیبانی شماره دو
   می 25, 2020 7:29 ب.ظ

   سلام و درود بر شما کاربر گرامی ،
   در صورتی که منظور شما نحوه رفع ارورهای گوگل وبمستر سایتتان است ، از آنجا که برای انجام مشاوره، یوزر پسورد از کاربران دریافت نمی شود ، امکان بررسی دقیق ارورهای سرچ کنسول را نداریم

 • ناهید زارع
  می 2, 2020 11:37 ق.ظ

  سلام و خسته نباشید
  ببخشید من یک سوال داشتم اینکه اگر یک شرکت چند زیر مجموعه داشته باشد، از نظر سئو بهتر است که هر کدام از زیر مجموعه ها را به صورت دامین مستقل در نظر بگیرد یا به صورت ساب دامین؟
  ممنونم

 • با سلام.
  شما بهینه سازی سئو سایت را قبول می کنید؟
  سوال دیگه که سایت ما با کلمات کلیدی در جستجوی گوگل نمایش داده نمی شه سایت در سرچ گوگل هم ثبت شده؟

  • کارشناس پشتیبانی شماره دو
   آوریل 28, 2020 5:48 ب.ظ

   با سلام ، ضمن سپاس از حضور شما ،
   خیر ، پروژه ها انجام نمی گیرد (در این تاریخ)
   برای سوال دیگر شما می توانید از این خدمات استفاده نمایید.
   با تشکر.

 • سلام.وقتی من آدرس سایت خودم رو در گوگل سرچ میکنم فقط برگه ها رو میاره و نوشته ها نمیاد.دلیلش چی میتونه باشه؟

  • کارشناس پشتیبانی شماره دو
   آوریل 28, 2020 5:15 ب.ظ

   با سلام ، ضمن سپاس از حضور شما ،
   به این صورت امکان بررسی و پاسخ دقیق نیست ، شاید هنوز باید صبر نمایید تا نوشته های شما هم ایندکس شود.
   با تشکر.

 • عرض سلام و خداقوت . برگه پکیج دیواری ایران رادیاتور من در سرچ گوگل با صفحه سفید This page isn’t working مواجه میشه. ممنون میشم راهنماییم کنید

  • کارشناس شماره سه
   آوریل 13, 2020 9:59 ق.ظ

   سلام بر شما، این بحث، موارد زیادی را شامل می شود. به اصطلاح به این، صفحه مرگ می گویند. تمام افزونه های سایتتان را غیرفعال نمایید و ببینید آیا این مشکل مرتفع می شود؟ در صورتی که حل شد احتمالا مشکل از یکی از افزونه های سایت است که می توانید با فعال کردن یکی یکی آنها افزونه مشکل دار را شناسایی کنید. در صورتی که با غیرفعال شدن افزونه مشکل حل نشد ، یک تیکت به هاستتان ارسال نمایید تا بررسی در این رابطه برای شما داشته باشند. ورژن php نیز باید بیشتر از 7.2 باشد.

 • سلام ، ممنون از پیگیری های ابزاروردپرس
  قسمت اموزش سئو چرا خالیه ؟

 • مرضیه رستمی
  مارس 24, 2020 12:43 ب.ظ

  با سلام وقت بخیر خدمت شما دوست عزیز بنده می خواهم مشاوره دریافت کنم می خواستم بدانم برای سایتم چه محصولاتی تولید کنم الان بیشترین نیاز مردم است آیا مشاور شما در این زمینه هم مشاوره می دهد

  • کارشناس شماره سه
   مارس 25, 2020 3:54 ب.ظ

   سلام بر شما، این مشاوره مربوط به سوالات سئو می باشد. متاسفانه کارشناس سئو نمی توانند در رابطه با مسائل بازاریابی به شما راهنمایی بدهند. باتشکر از حضور شما

 • امیرحسین68
  فوریه 19, 2020 4:27 ب.ظ

  سلام من به عنوان کسی که از محصولات و خدمات شما استفاده کرده میخواستم تشکر کنم از خدمات و همچنین برخورد خوب همه ی کسانی که در ابزار وردپرس زحمت می کشند . مخصوصا کارشناس محترم خانم کلهر

 • سلام. من خوب متوجه نشدم. یه هزینه بابت نیم ساعت تماس تلفنی میدیم. بعد اونجا مشخص میکنیم که کدوم یکی از خدماتی که گفتید رو میخوایم و مجدد برای اون هزینه تعیین میکنیم؟؟ تو اون نیم ساعت یه ساعت تماس تلفنی چی قراره گفته بشه؟ و اینکه ما فقط اون خدمات رو بخوایم چکار باید کنیم؟ممنون

  • کارشناس شماره سه
   فوریه 22, 2020 7:40 ب.ظ

   سلام به شما، احتراماً مشاوره تلفنی صرفا برای پرسش و پاسخ در زمینه سئو است. کاربران در مشاوره تلفنی میتوانند سوالات و ابهاماتی که در زمینه سئو و بهینه سازی سایت دارند بپرسند.
   قبل از مشاوره تلفنی، به کاربران پیشنهاد میکنیم سوالاتشان را در یک فایل word یا pdf تایپ کرده و برای مشاور سئو ارسال کنند تا پس از بررسی سوالات، تایم مشاوره به کاربر اعلام شود. به این ترتیب کل تایم مشاوره فقط صرف پاسخگویی به سوالات کاربران میشود.
   کاربران میبایست سوالات خود را به طور دقیق و جزئی مطرح کنند تا پاسخگویی به آنها در طی مشاوره تلفنی امکان پذیر باشد، چرا که پاسخگویی به سوالات کلی مثل : “چی کار کنم سایتم در فلان کلمه بیاد صفحه اول گوگل” یا ” سایتمون رو بررسی کنید و اشکالات و ایراداتش رو بگین ”
   در تایم محدود مشاوره ی تلفنی 30 دقیقه ای امکان پذیر نمی‌باشد و پاسخ به اینگونه سوالات که نیاز به تحلیل و بررسی دقیق سایت و ارائه ی برنامه برای افزایش رتبه سایت دارند، اصلا در تایم کوتاه 30 دقیقه مشاوره ی تلفنی نمیگنجد.
   توجه داشته باشید که تحلیل و بررسی و آنالیز سایت کاربران و رقبای آنها چندین روز زمان نیاز دارد، تا کارشناس سئو بتواند اشکالات و ایرادات سایت را کاملا بررسی کرده و سپس راهنمایی های لازم برای برطرف کردن آن اشکالات و اصلاح سئوی سایت را به کاربر ارائه کند،
   و این پروسه طی مشاوره تلفنی 30 دقیقه ای امکان پذیر نیست.
   به این ترتیب اگر کاربری نیاز داشته باشد سایتش به صورت کامل و دقیق آنالیز و بررسی شود و بابت رفع اشکالات سایتش راهنمایی شود، پس از مشاوره تلفنی، پیشنهاد میکنیم پکیج ویژه سئو ابزاروردپرس را هم تهیه کند.

 • سید سجاد میرهاشمی
  ژانویه 26, 2020 9:50 ق.ظ

  سلام وقت بخیر من هاست رایگان خریدم افزونه استورکامرس را نصب کردم خواستم افزونه هاشا نصب کنم همش نصب شد ولی ووکامرس نصب نشد می گه باید نسخه پی اچ پی را ارتقا بدی اگه امکانش وجود داره راهنماییم کنید
  صندوق ورودی
  x

  • کارشناس شماره سه
   ژانویه 28, 2020 4:23 ب.ظ

   سلام بر شما، جناب میرهاشمی عزیز هاست رایگان دروغی بیش نیست و مشکلات زیادی دارد و اصولاً کار خاصی در آن قابل انجام نمی باشد. پیشنهاد می کنم یک هاست ارزان تهیه نمایید و ادامه طراحی سایت را در آن داشته باشید. جهت بالابردن ورژن php در کنترل پنل برخی از هاست ها تنظیمی وجود دارد ولی در هاست رایگان تنظیمات php در دسترس نمی باشد. در صورتی که امکان ارسال تیکت برای شما وجود دارد از شرکت میزبانی بخواهید تا ورژن php را به 7.2 ارتقا دهند. با تشکر

 • سلام
  من در سایتم یک مشکل دارم زمانی که کلمات کلیدی رو رد گوگل سرچ میکنم بجای صفحه ی اصلی سایت صفحه ی بایگانی مطالب بالا میاد برای رفع این مشکل چه کار باید انجام بدم

 • لیلا مختاری
  دسامبر 28, 2019 9:44 ب.ظ

  سلام من افزونه سئو یوهاست رو نصب کردم ولی موقع فعال سازی ارور داد
  Fatal error: Call to undefined function wp_doing_ajax() in /home/artechup/domains/artechupvc.ir/public_html/wp-content/plugins/wordpress-seo-premium/wp-seo-main.php on line 498
  چطوری مشکل رو حل کنم

 • با سلام خدمت کارشناس گرامی/
  سوالی از خدمتتون داشتم/ از اونجایی که من تمامی فایل های استاد جبین پور رو دیدم و لحاظ کردم و سعی در بهتر کردن سایت دارم. خواستم بدونم دقیقا این همکار محترم، “خانم کلهر” ، چه کمکی میتونن بکنن و در انتهای این مکالمه فرد به چه چیزی میرسه؟
  ممنون

 • سلام، برای جستجوی کلمات کلیدی از kwfinder استفاده میکردم که الان مدتیه مشکل پیدا کرده. الان از چی استفاده کنم که تعداد search و kd رو بمن نشون بده.ممنون میشم راهنمایی کنید.

  • تیم پشتیبانی
   اکتبر 14, 2019 12:05 ب.ظ

   سلام بر شما ، متاسفانه همکار بنده در این بخش حضور جهت پاسخ فنی به دیدگاه ها را ندارند. شما می توانید با گرفتن وقت مشاوره با روش های جدید از ایشان جویا شوید. باتشکر

 • با تشکر فراوان

 • اگه محصوله آموزش سئو تولید کنن خیلی خوب میشه

 • سلام خسته نباشید
  امکان جلسه حضوری برای سئو هست؟ هزینه پرداخت میشه.ممنون

 • یک سوال در مورد مشاوره تلفنی سئو دارم، آیا مواردی که در بالا نوشته شده پیش از تماس تلفنی ما، توسط کارشناس شما تحلیل می شود و در هنگام تماس فقط در مورد آنها صحبت می شود یا به محض شروع تماس تلفنی همزمان کارشناس سایت ما را بررسی میکند و راهنمایی می کند؟

 • سلام، خیلی خدمت خوبی اضافه کردین و قطعا خیلی مفید خواهد بود، اگر خدمات تولید محتوای با کیفیت هم اضافه کنین خیلی عالیه

اشتراک گذاری این صفحه در شبکه های اجتماعی

فهرست