توضیحات پکیج شماره یک
توضیحات پکیج شماره دو
توضیحات پکیج شماره سه
توضیحات پکیج شماره چهار
توضیحات پکیج شماره یک

بررسی سایت شما و ارائه لیست کلمات کلیدی که مرتبط با موضوع سایت شما هستند و بیشترین میزان سرچ در گوگل را دارند ( کلماتی که  بهبود رتبه سایت شما در آن کلمات کلیدی می‌تواند باعث افزایش ترافیک سایت شما شود) لیست کلمات کلیدی هدف برای جذب ترافیک به صورت مکتوب در یک فایل برای شما ارسال خواهد شد.

 همچنین در صورتیکه سایت شما به تازگی طراحی شده باشد برای انتخاب کلمات کلیدی مناسب ، راهنمایی های لازم صورت می گیرد.

همچنین رقبای شما بررسی خواهند شد و لیستی از کلمات کلیدی که سایتهای رقیب بیشترین میزان ورودی را از گوگل توسط آن کلمات دارند به شما ارائه میشود. بنابراین میتوانید با تمرکز رو سئوی همان کلمات کلیدی و افزایش رتبه سایتتان در آن کلمات، میزان ترافیک سایت خود از گوگل را افزایش دهید و از رقبا پیشی بگیرید.

توضیحات پکیج شماره دو

آنالیز و بررسی دقیق سایت شما و رقبا و ارائه راه حل و استراتژی دقیق، کارآمد وعملی به صورت مکتوب برای تولید محتوا و بهبود سئوی داخلی سایت شما و افزایش رتبه در کلمه کلیدی که مورد نظر شماست.

( برنامه برای افزایش رتبه در یک کلمه کلیدی داده میشود و در صورت تمایل شما برای سایر کلمات کلیدی مد نظر تان میبایست مجددا درخواست دهید )

توضیحات پکیج شماره سه

تحلیل و بررسی بک لینکهای رقبا و ارائه لیست بهترین بک لینکهای آنها و گزارش کامل تمام بک لینک های سایت شما + استراتژی ساخت بک لینک

توضیحات پکیج شماره چهار

بررسی موارد زیر در 10 روز انجام می‌شود و فایل مکتوب از موارد زیر به شما ارائه خواهد شد :

1- در مرحله اول آنالیز سایت شما و سایتهای رقیب  انجام میشود و  راهکارهایی برای بهبود سایت شما نسبت به رقبا ارائه خواهد شد.

2- سایت شما از نظر کلیه فاکتورهای سئوی داخلی کاملا بررسی میشود و در صورتی که نیاز به اعمال تغییراتی در جهت بهبود وضعیت سئوی سایت وجود داشته باشد، موارد به شما پیشنهاد خواهد شد.

3- تحقیق و بررسی کلمات کلیدی مربوط به حوزه کاری سایت شما  که بیشترین میزان جستجو را در گوگل دارند و ارائه لیست این کلمات به شما و  پیشنهاداتی برای تولید محتوا در زمینه کلمات کلیدی که منجر به افزایش ورودی سایت شما از طریق گوگل خواهد شد.

4- سایتهای رقیب شما که در رتبه 1 تا 5 گوگل هستند آنالیز خواهند شد و لیستی از کلماتی که رقبای شما به واسطه جستجوی آن کلمات در گوگل بیشترین میزان ورودی را از گوگل دارند در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

در این صورت میتوانید با تولید محتوا و ارتقاء سئوی سایتتان در آن کلمات با سایتهای برتر به رقابت بپردازید و ترافیک سایت خود را افزایش دهید.

5-  ارائه راهنمایی های کامل برای تولید محتوا بر اساس اصول سئو ( راهنمایی های لازم جهت تولید محتوا و بهبود سئوی داخلی سایت شما برای افزایش رتبه در کلمات کلیدی مرحله قبل صورت میگیرد.)

6-  بررسی و آنالیز بک لینکهای رقبا و ارائه لیستی از بهترین بک لینکهای سایتهای رقیب در حوزه کاری شما و راهنمایی برای ساخت آن بک لینک ها به شیوه ی مناسب

7- ارائه پیشنهاداتی در جهت ساخت بک لینکهای مفید برای ارتقای سئوی خارجی سایت شما و راهنمایی برای ایجاد یا خرید مناسب ترین و با کیفیت ترین بک لینکها

8- ارائه برنامه دقیق برای ساخت اکانت در بهترین شبکه های اجتماعی که روی سئوی سایت بیشترین میزان تاثیر مثبت را دارد.

فهرست