تفاوت های نسخه پریمیوم و رایگان افزونه امنیتی وردفنس Wordfence

تفاوت های و مزایای نسخه پریمیوم افزونه امنیتی وردفنس در مقابل نسخه رایگان و محدود این افزونه

قبل از شروع هر توضیحی باید بگوییم امسال ، پنجمین سالی است که از تولد بهترین افزونه امنیتی وردپرس میگذرد و این افتخار را دارد که به گفته سازنده ، تعداد دانلود این افزونه اکنون به بیش از 45 میلیون بار رسیده است.

ثبت امتیاز بسیار بالای 4.8 که بیش از 3300 کاربر این مجموعه در نتیجه بررسی و استفاده از وردفنس به این پلاگین داده اند ، نکته مهمی است که بیانگر ارزش و کارایی فوق العاده بالای پلاگین امنیتی Wordfence Pro می باشد. تیم وردفنس اکنون بالای دو میلیون سایت را محافظت می کنند.

تیم خدمات پشتیبان مشتریان اکثر خدمات مهم و ارزشمند خود را به کاربران نسخه پریمیوم اختصاص می دهند ، تمام نو آوری ها و مهندسی ها و تلاش ها برای بهبود حفاظت از اطلاعات کاربران آن هم بصورت لحظه ای و بسیار سریع ، مخصوص نسخه پرو یا همان پریمیوم است که اکنون وب سایت ابزار وردپرس ، ارائه می دهد.

چرا توصیه می شود از نسخه پریمیوم افزونه وردفنس استفاده شود؟

تفاوت نسخه رایگان و پریمیوم افزونه امنیتی Wordfence Pro داده ها و اطلاعاتی است که توسط تیم پشتیبان و طراح Wordfence Pro ارائه می شود. این اطلاعات در کنار خدمات و پشتیبانی های منظم و قوی ، قدرت و اسکن و مراقب بسیار بیشتری را به نسخه پریمیوم تخصیص می دهد به طوری که قابل مقایسه با نسخه رایگان Wordfence نیست.

اطلاعات و داده هایی که اختصاص به نسخه پریمیوم پلاگین وردفنس دارد و از هسته و مرکز این پلاگین ارائه می شود ، باعث می شود تا حفاظت را خیلی خیلی بهتر انجام دهد. اجرا جدید ترین قوانین فایروال و امضا های تروجان ها و بروز رسانی های مدام هسته وردفنس برای بروز بودن و بالا بردن امنیت نیز ، همیشه برای کاربران پریمیوم انجام خواهد شد.

ولی بدون این داده ها ، یعنی استفاده از نسخه رایگان ، باعث می شود که فایروال و اسکنر فایل های مخرب و تروجان های افزونه با جدید ترین نوع حملات ، ویروس ها و مخرب ها آشنایی نداشته باشد و نمی داند که چه چیزی را شناسایی و مسدود کند.

پشتیبانان افزونه وردپرس Wordfence Pro همیشه در حال بررسی و انجام تحقیقات برای کشف جدیدترین تهدیدات وردپرس هستند. آنها از راه بررسی سایت های وردپرسی هک شده ، و هم از طریق تحقیقات وسیع در سطح اینترنت و با همکاری دیگر شرکت های مربطت ، همه تهدید های جدید را پیدا می کنند.

با یک تجزیه و تحلیل و جمع بندی دقیق برای هرکدام از این تهدید ها یک راه مناسب برای حفاظت ایجاد کرده و بواسطه داده هایی که مختص کاربران نسخه پرو است ، بلافاصله در همان زمان به آنها عرضه می کنند تا حتی جدید ترین خطرات هم کاربران پریمیوم آنها را تهدید نکند و برای آنها خطر آفرین نباشد.

کاربران رایگان دیر تر به خدمات کمپانی دسترسی خواهند داشت.

اما این داده ها پس از تاخیر 30 روزه ، شامل کاربران رایگان افزونه Wordfence می شود. خطرات و تهدید ها بپای کسی صبر نمی کنند و تاخیر 30 روزه در دریافت جدیدترین داده ها و روش های حفاظت ، می تواند واقعا هزینه بر و خطر آفرین باشد.

در تحقیقاتی که چندی پیش از طرف وبسایت رسمی Wordfence منتشر شد ، نشان داد که بیش از 50 درصد از حملات به وبسایت های وردپرسی ، توسط نسخه پریمیوم افزونه وردفنس بلاک و رفع شده است.

یکی دیگر از مزیت های نسخه پریمیوم در مقابل نسخه رایگان افزونه وردفنس این است که پشتیبانان افزونه ، لیست ip هایی که اقدام به خراب کاری و حملات به سایت های وردپرسی کرده اند را با بررسی های خود به دست آورده ، این لیست را در کنار داده های که در بالا اشاره کرده ایم فقط به کاربران نسخه پریمیوم ارائه می دهند تا جایی که این کار باعث شده حتی هکر ها و مهاجمان حتی قادر به مشاهده نسخه وردپرسی که استفاده می کنید را هم ندارند!

مزیت های افزونه وردفنس پرو در مقابل نسخه رایگان خیلی بیشتر است و در اینجا فقط چند مورد آن را بیان کردیم. اگر به امنیت سایتتان و زحمات خود اهمیت می دهید ، بهتر است هم اکنون شما هم با تهیه نسخه پریمیوم این پلاگین که با فونت زیبا و منو و تنظیمات فارسی شده در اختیار شما قرار داده ایم به خوبی از سایت خودتان حفاظت کنید.

افزونه امنیتی وردفنس
افزونه امنیتی وردفنس
نوشتهٔ پیشین
نکاتی برای استفاده از ویرایشگر دیداری وردپرس
نوشتهٔ بعدی
اشتباهات رایج در وردپرس که باید از آنها اجتناب کنید

محصولاتی که شاید دوست داشته باشید :

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.

اشتراک گذاری این صفحه در شبکه های اجتماعی

فهرست