بخش دوم شخصی سازی پست های اینستاگرام در وردپرس

( چهارشنبه ، 5 اردیبهشت سال 1403 )

حق کپی ویدئو

مجاز نمی باشد.

شما اینجا هستید :

جلسه پنجم

آموزگار :

فرید معیریان

در این جلسه از آموزش درباره ی شخصی سازی پست های اینستاگرام در وردپرس صحبت خواهیم کرد.شما تنظیمات و امکاناتی که این افزونه دارد میتوانید تایین کنید که چه پست هایی را نشان ندهد. ( ادامه مطلب … )

ابزار وردپرس بُزرگ ترین مرجع وردپرس ایران!

آنچه توانسته ایم لطف خدا بوده است ، ابزار وردپرس بعنوان یکی از مراجع بزرگ طراحی وب و وردپرس در حال فعالیت می باشد 🙂

ابزار وردپرس بُزرگ ترین مرجع وردپرس ایران!

آنچه توانسته ایم لطف خدا بوده است ، ابزار وردپرس بعنوان یکی از مراجع بزرگ طراحی وب و وردپرس در حال فعالیت می باشد 🙂

خرید محصول ویدئو بالا

جهت خرید کلیک کنید.

فــرید معــیریان

دانشجوی ارشد تجارت الکترونیک ، فعالیت در زمینه وب، دیجیتال مارکتینگ و ایجاد فروشگاه اینترنتی.

فــرید معــیریان

دانشجوی ارشد تجارت الکترونیک ، فعالیت در زمینه وب، دیجیتال مارکتینگ و ایجاد فروشگاه اینترنتی.

بخش دوم شخصی سازی پست های اینستاگرام در وردپرس

( چهارشنبه ، 5 اردیبهشت سال 1403 )

شخصی­ سازی پست های اینستاگرام در وردپرس

یکی از ویژگی ­های جالب و کاربردی افزونه اینستاگرام فید شخصی ­سازی نمایش پست­ ها است. در واقع شما به عنوان مدیر سایت می­توانید تعیین کنید کدام پست­ ها در سایت نمایش داده شوند و یا چه پست­ هایی نمایش داده نشوند.

برای شخصی­ سازی پست­ های اینستاگرام در سایت، در صفحه تنظیمات افزونه اتصال اینستاگرام به وردپرس یا همان اینستاگرام فید، سربرگ “شخصی ­سازی ظاهریß Moderation” را کلیک کنید. از قسمت مدیریت، نوع مدیریت “Manual”(دستی) را انتخاب کرده و تغییرات را ذخیره کنید.

حال صفحه سایت در مرورگر، که کد کوتاه نمایش پست­ های اینستاگرام را در آن قرار داده ­اید. با فشردن کلید F5، صفحه را Refresh کنید. مشاهده خواهید کرد که دکمه “Moderate feed” در بالای این صفحه اضافه خواهد شد. توجه داشته باشید دکمه Moderate feed مدیریتی بوده و فقط ادمین سایت قادر به مشاهده و تنظیم آن است و این دکمه برای کاربران سایت نمایش داده نمی­شود.

با کلیک دکمه “Moderate feed”، دو دکمه رادیویی برای مدیریت نمایش پست­ های اینستاگرام در سایت مشاهده خواهید کرد.

  • دکمه Hide selected Posts

  •  در این حالت می­توانید تعیین کنید که بعضی پست ­های اینستاگرام در سایت نمایش داده نشود. با کلیک روی پست­ هایی که می­ خواهید در سایت نمایش داده نشوند، آن­ ها را انتخاب کرده و تغییرات را ذخیره کنید . از حالت Moderation با فشردن دکمه “Exit moderation mode” خارج شوید. با Refresh صفحه سایت مشاهده خواهید کرد، پست­ هایی که انتخاب کرده بودید دیگر نمایش داده نمی ­شوند.
  • دکمه Only show selected posts

  •  در این حالت تعیین می­ کنید که کدام پست­ های اینستاگرام در سایت نمایش داده شوند. فقط کافیست پست­ هایی که می­  خواهید در سایت نمایش داده شوند را انتخاب کرده و سپس تغییرات را ذخیره کنید. کد کوتاه (Short Code) که در این حالت ایجاد می­شود را کپی کرده و در برگه­ ایی که پست­ ها را در آن نمایش داده اید به جای کد کوتاه قبلی قرار داده و برگه را به­ روز­  رسانی کنید. به صفحه نمایش سایت در مرورگر برگشته و از حالت Moderation با فشردن دکمه “Exit moderation mode” خارج شوید. . با Refresh صفحه سایت مشاهده خواهید کرد که فقط پست­ هایی که انتخاب کرده بودید در سایت نمایش داده می­شوند.

افزونه اینستاگرام فید(Instagram Feed)

 از افزونه­ های بسیار کاربردی در دنیای وردپرس است که با استفاده از آن می­توانید پست­ ها و مطالبی که در اینستاگرام منتشر می­کنید را به زیبایی و با طرح­ های متفاوت با کمک تنظیمات پیشرفته و متنوعی که این افزونه دارد، در سایت نیز نمایش دهید. فقط کافیست کد کوتاهی که افزونه تولید می­کند را در برگه­ های سایت قرار داده تا پست­ های اینستاگرام در سایت نیز نمایش داده شوند.

نسخه اصلی و اورجینال افزونه اتصال پست­ های اینستاگرام به وردپرس توسط تیم ابزار وردپرس تهیه شده و برای استفاده شما کاربران عزیز بومی­ سازی شده است. شما می­توانید با خیال راحت این افزونه را دانلود کنید. با استفاده آن در سایتتان هم تعداد مخاطبین و فالوورهای صفحه اینستاگرامتان را افزایش داده و هم باعث فروش بیشتر محصولات و بازدید مطالبتان شوید.

دانلود افزونه اینستاگرام فید(Instagram Feed)

 

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.

1 دیدگاه. Leave new

فهرست