آموزش ساخت سیستم پشتیبانی تیکت
آموزش افزونه قدرتمند Awesome support

پشتیبانی برای کسب و کارها از اهمیت ویژه ای برخوردار است و راه اندازی سیستم پشتیبانی همیشه سخت و دردسرهای فراوانی داشته، اما اینبار در دوره آموزش افزونه Awesome Support شما با روند ایجاد یک سیستم پشتیبانی حرفه‌ای، هوشمند، سریع و استاندارد آشنا خواهید شد و از ارایه پشتیبانی لذت خواهید برد.

00 روز
:
00 ساعت
:
00 دقیقه
:
00 ثانیه
990,000 90٪ تخفیف
99,000 تومان
خرید و دانلود

تعداد جلسات :

20

پیش نیاز :

تعداد دانشجویان :

370+

مــحمــد قــاسـمـی

مدیرعامل سایت “وبنوس” ارائه دهنده کلیه خدمات طراحی سایت و طراحی گرافیکی در ایران

مــحمــد قــاسـمـی

مدیرعامل سایت “وبنوس” ارائه دهنده کلیه خدمات طراحی سایت و طراحی گرافیکی در ایران

همچنین شاید برای شما مفید باشد :

پیشنهاد مرتبط

توجه : این دوره در سیستم اسپات پلیر خدمتتان ارایه می گردد.

داشتن یک سیستم پشتیبانی هوشمند برای هر کسب و کاری نیاز و ضروری می باشد بایستی به شکلی صحیح پیاده سازی و اجرا شود که کمترین میزان استفاده از منابع را داشته باشد. برای این منظور در آموزش ایجاد سیستم پشتیبانی برای وردپرس ما با استفاده از بهترین افزونه این حوزه فرایند ساخت سیستم پشتیبانی سریع، حرفه ای و بهینه را خدمتتان بیان و معرفی می کنیم تا بتوانید برای هر نوع سایت یک بخش پشتیبانی کامل را پیاده سازی نمایید.

حتما برای شما هم سوال پیش آمده که بیشتر شرکت‌های هاست، وب سایت های بزرگ و هر کسب و کار آنلاینی که خدمات و مشتریان زیادی دارد چگونه بخش پشتیبانی خود را ایجاد و مدیریت می کند. در این دوره این سوال به همراه روش راه اندازی سیستم پشتیبانی حرفه ای بصورت کامل پاسخ و ارایه شده است که می توانید با دیدن آن پرونده راه اندازی سیستم های پشتیبانی بزرگ و هوشمند را برای خود ببندید و از این سیستم فوق العاده در سایت خود و پروژه هایی که می گیرید استفاده کنید.

یک سیستم تیکت حرفه ای مانند ابزار وردپرس ایجاد کنید 💪💪💪

سخنی درباره دوره آموزش افزونه Awesome Support

خیلی از دوستان و همراهان وب سایت بزرگ ابزار وردپرس درخواست ارایه دوره ای جهت راه اندازی سیستم پشتیبانی در وردپرس را داشتند که تصمیم گرفتیم دوره آموزشی را تهیه و در اختیار شما قرار دهیم. در این دوره شما با امکانات و ویژگی های زیادی جهت راه اندازی سیستم پشتیبانی در وردپرس با استفاده از افزونه Awesome Support آشنا خواهید شد که در ادامه با برخی از این ویژگی ها و مواردی که در این دوره ارایه شده آشنا خواهید شد.

هدف ما در این دوره که در آن از افزونه Awesome Support استفاده شده، راه اندازی یک بخش پشتیبانی حرفه ای و هوشمند برای هر کسب و کاری است که در آن شما می توانید پشتیبانان مختلف و حجم تیکت های زیادی را در بهینه ترین حالت و سریع ترین زمان مدیریت کنید. در واقع سعی شده ساختار یک سیستم پشتیانی منسجم و حرفه ای مانند وب سایت ابزار وردپرس را در این دوره خدمت شما معرفی کنیم تا با استفاده از آن بتوانید برای هر سایت و کسب و کاری این فرایند را اجرا نمایید.

در دوره آموزش راه اندازی سیستم پشتیبانی و بخش تیکتینگ با چه مواردی آشنا خواهیم شد؟

دوره آموزش سیستم تیکت  شامل بخش ها و موارد متعددی که در زیر با برخی از این موارد وجلسات آشنا خواهید شد ، همچنین نکات و موارد بسیار دیگری نیز در طول دوره در اختیار شما قرار خواهد گرفت که جذاب و کاربردی خواهند بود.

آموزش پلاگین Awesome support
آموزش پلاگین Awesome support

 

 • نصب و راه اندازی اولیه افزونه و تنظیم موارد پیش نیاز
 • معرفی کامل بخش راه انداز سریع و تنظیمات آن
 • معرفی نحوه کار کرد سیستم تیکت و قسمت های آن
 • کار با ادان های جانبی افزونه و معرفی آن ها
 • آموزش نحوه ایجاد بخش تیکت چند مرحله ای مانند سایت ابزار وردپرس 😍😍😍
 • ادغام ووکامرس با سیستم تیکت
 • ادغام EDD با افزونه تیکت
 • تعریف وضعیت ها، دپارتمان ها و… مختلف
 • تعریف کارشناسان و آموزش تنظیمات مورد نیاز
 • تنظیمات ورود و عضویت کاربران در سیستم پشتیبانی
 • مدیریت آپلود فایل ها در سیستم تیکت
 • معرفی بخش چند پشتیبانی در افزونه
 • معرفی و ایجاد سیستم ربات پاسخگو در سیستم تیکت
 • توضیح و معرفی ساختار “در کسب و کارهای بزرگ بهترین حالت پشتیبانی چگونه است؟” 🙃
 • معرفی بخش اطلاع رسانی در افزونه تیکت Awesome Support
 • نحوه ارجاع تیکت ها به کارشناسان مختلف
 • پاسخ های آماده و سریع در سیستم پشتیبانی
 • بسته شدن خودکار تیکت ها و نحوه اطلاع رسانی به کاربران
 • و بسیاری نکته جذاب دیگر 😲
افزونه تیکت پشتیبانی وردپرس
افزونه تیکت پشتیبانی وردپرس

 

در پایان دوره آموزش افزونه تیکت پشتیبانی شما با ویژگی ها و امکانات این افزونه آشنا خواهید شد و سعی شده نکات و موارد آن بصورت عملی در جلسات خدمتتان ارایه و معرفی شود. همچنین شما بعد از پایان دوره می توانید ایده ها و نظرات خود را از  بخش دیدگاه ها یا پشتیانی با ما در میان بگذارید تا علاوه بر پاسخ به شما، بصورت جلسه ای جدید در دوره قرار داده شده و در دسترس سایر دوستان نیز قرار گیرد.

برخی از مواردی که در دوره آموزش راه اندازی سیستم تیکت و پشتیبانی پیشرفته با آنها آشنا خواهید شد

راه اندازی سیستم تیکت و پشتیبانی پیشرفته

معرفی کامل تنظیمات افزونه Awesome Support

در دوره آموزش افزونه Awesome Support تمام تنظیمات و بخش های مختلف آن معرفی شده و با آن آشنا خواهید شد. تنظیمات این افزونه بسیار زیاد است اما در دوره تمام این بخش ها بشکلی ساده برای شما ارایه گردیده است.

آموزش افزونه Awesome Support

تنظیمات کاربران و کارشناسان در افزونه تیکت و پشتیبانی

در دوره آموزش افزونه تیکت پشتیبانی یاد خواهید گرفت که چگونه می توانید کاربران و کارشناسان مختلفی را تعریف و دسترسی ها و تنظیمات لازم را برای آنها فعال کنید تا بتوانند تیکت ارسال کنند یا به تیکت ها پاسخ دهند.

افزونه سیستم پشتیبانی وردپرس

دپارتمان، اولویت و… ایجاد کنید

به راحتی تیکت های خود را سازماندهی کنید و برای سیستم تیکت خود دپارتمان های مختلف، وضعیت های متعدد، اولویت ها، محصولات و … را تعریف و تنظیم کنید.

بخش تیکت چند مرحله ای

بخش تیکت چند مرحله ای

سیستم تیکت چند مرحله ای و دلخواه خود را طراحی کنید به گونه ای که کاربران مراحلی را طی کرده و بعد از آن به فرم ارسال تیکت دسترسی پیدا خواهند کرد.

سیستم تیکت هاست ها

ربات پاسخگوی هوشمند

در این دوره یاد خواهید گرفت که چگونه قبل از ارسال تیکت به کاربران خود پاسخ های مناسبی را ارائه دهید. این فرایند می تواند حجم تیکت های شما را تا حد زیادی کم و سیستم پشتیبانی شما را حرفه ای جلوه دهد.

ادغام با ووکامرس و EDD

شما می توانید به راحتی بخش تیکت خود را با سیستم ووکامرس ادغام نمایید و از آن پس کاربران می توانند در هنگام ارسال تیکت محصول خریداری شده خود را انتخاب نمایند.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.

14 دیدگاه. Leave new

فهرست