قدرتمندترین افزونه چت وردپرس!

افزونه چت آنلاین پیشرفته
ساپورت بورد قدرتمند

Support Board - WordPress Chat Plugin

افزونه چت آنلاین Support Board به شما کمک می‌کند تا با استفاده از یکی از پیشرفته‌ترین و سریعترین سیستم های چت آنلاین به کاربران خود سرویس های پشتیبانی و مشاوره ارائه کنید و به این روش اعتماد کاربران به سایت خود را به صورت جدی افزایش دهید.

همین امروز پنجشنبه ، 14 مهر سال 1401 ، ما در خدمت شما هستیم

جزئیات محصول

ورژن محصول :

3.5.1

خریداران این محصول

221 مشتری

آموزش ویدئویی :

پیشنمایش دیداری :

شـایـد ما ارائه دهنده نسخه قدرتمند و متفاوتی از این محصول هستیم …

.Maybe we are a supplier of a powerful and different version of this product
اجازه بدهید صادق باشیم ، گران تر از سایرین است؟

پول خوب است ولی اگر قرار باشد موقتی بدست بیاید ارزشی ندارد ، وقتی محصولی را بی حساب بفروشیم نمی توانیم به مشتریان زیادتر با کیفیت امروز پاسخگو باشیم بنابرین انتخاب ما فروش کمتر به مشتریانی است که سایت های عالی دارند، برای انتخاب بهتر است از دوستان خود در مورد ابزار وردپرس سوال بپرسید!

اورجینال‌ و‌ مطمئن …

ویدئو اورجینال‌ ،‌ کلیک کنید !

خریداران این محصول

221 + کاربر خوشحال

grenn man png
grenn man png
میدونستی بیشتر افزونه های چت وردپرس ، سرعت سایت رو میارن پایین؟!!

همیشه سرعت یکی از مهم ترین فاکتور های یک سایت بوده و در وردپرس سرعت وبسایت جزو بزرگترین دغدغه های مدیران سایت بوده است. عوامل زیادی در این مورد نقش دارند که یکی از پر رنگ ترین این موارد افزونه های وردپرس هستند که افزونه های چت و پشتیبانی در بین آنها بسیار سنگین هستند و ممکن است سرعت سایت شما را پایین بیاورند.

اما افزونه Support Board برای اولین بار با هوشمندی تمام این مشکل را حل کرده است و تمامی پردازش های خود را که بهینه نیز شده اند خارج از به شکلی انجام می‌دهد که این باعث می‌شود حتی در شلوغ ترین موارد هیچ تغییری در سرعت سایت شما رخ ندهد زیرا پردازش چت بهینه شده و از طریق سیستم هوشمند افزونه مدیریت می‌شود.

هم آپدیت خودکار داریم و هم پشتیبانی فوق سریع ( چند دقیقه ای )

برای فعال سازی سیستم آپدیت خودکار می توانید از این لینک شروع نمایید.

آپدیت خودکار ما بسیار هوشمند و قدرتمند است ( باید بدانید که حتی در آپدیت افزونه ها قبل داخل سایت شما از افزونه قبلی بک آپ میگیره )

همچنین پشتیبانی ما خیلی سریعتر از اون چیزیه که فکرش را بکنید! کافیه فقط یکبار امتحان کنید 🙂

support-board

این یک افزونه نیست، Support Board یک سیستم کامل چت برای کاربران شماست!

شاید باور آن سخت باشد اما افزونه چت Support Board می‌تواند حتی بدون وردپرس نیز کار کند! این یعنی هیچ نیازی به هسته وردپرس ندارد و تمامی فعالیت های خود را به صورت مجزا انجام می‌دهد که این به معنی راحتی سیستم سایت شما و سرعت هر چه بیشتر سایت شما می‌باشد.

اما با این میزارن اهمیت به سرعت و پایداری قابلیت هایی در این افزونه گنجانده شده که واقعا شگفت انگیز و فراتر از تصور است، از پاسخ های آماده گرفته تا پیام های خودکار، پنل جدای از وردپرس و هزار قابلیت دیگر که اگر بخواهیم همه را توضیح دهیم ساعت ها مشغول خواهیم بود، تنها چیزی که برای این افزونه قابل گفتن است این است که شما هر آنچه نیاز دارید یا بعدا ممکن است نیاز داشته باشید را در این افزونه خواهید یافت و کامل از این افزونه نبوده و نیست!

اجازه بدهید با ویدئو به شما ثابت کنیم ، متفاوت هستیم …

support-board
پشتیبانی فوق سریع میخواهید؟ یکبار امتحان کنید!

رفاقت ، اوج هنر یک تجارت عمیق است. ما رفاقتمان را به شما ثابت خواهیم کرد. آیا تابحال طعم پشتیبانی 10 دقیقه ای را چشیده اید؟ ما سعی میکنیم کمتر از 10 دقیقه پاسخگوی شما باشیم …

در پشتیبانی ما متعجّب خواهید شد ، شاید بد نباشد یکبار امتحان کنید. جزئیات پشتیبانی ما در قوانین و مقررات درج شده است ولی اجازه بدهید پارتی بازی کنیم ، ما رفیق خوبی برای شما خواهیم بود!

افزونه چت آنلاین Support Board

پشتیبانی و ارتباط خوب و مؤثر با مشتری میتواند باعث رضایت مشتری و در نتیجه افزایش نرخ سودمندی سایت شود. در وردپرس به‌ صورت پیشفرض امکان ارتباط با مشتری و بازدیدکنندگان وجود ندارد و شما نیاز دارید از افزونه های پشتیبانی که برای وردپرس آماده شده است استفاده کنید. افزونه Support Board  برای ارتباط با مشتریان با ربات های مبتنی بر هوش مصنوعی و یا سیستم چت پیشرفته ساخته شده که با آن میتوانید در زمان صرفه جویی و درآمد خود را افزایش دهید.

افزونه چت آنلاین Support Boardابزارهای چت نوآورانه

با استفاده از ابزارهای چت پیشرفته ارتباط خود با مشتری را به شکل نوینی انجام دهید تا مشکل به‌ وجود آمده برای مشتری را هرچه سریعتر حل کنید.

مدیریت مکالمات

افزونه Support Board یک پنل کاربرپسند برای مدیریت مکالمات در اختیار شما قرار میدهد که میتوانید مکالمات را جستجو کرده و پیام ها را حذف کرده ،  وضعیت آنلاین بودن کاربران را مشاهده و یا حتی وضعیت در حال تایپ بودن آنها را مشاهده کنید.

 • حذف پیامها
 • جستجوی مکالمات
 • دانلود مکالمات
 • وضعیت آنلاین و تایپ

پایگاه آموزش و مقالات

ایجاد یک پایگاه آموزشی یکپارچه چندزبانه ، علاوه بر این که به مشتریان در یافتن سوالاتشان کمک میکند، همچنین باعث میشود تا مشتریان جهت یافتن پاسخ سوالاتشان نیازی به پشتیبانی نداشته باشند که در زمان مشتری و هم پشتیبان سایت صرفه جویی میشود.

 • صفحه مقالات اختصاصی
 • دسته بندی ها
 • ویجت جستجوی مقالات
 • چند زبانه

پیام آفلاین

با پیام آفلاین میتوانید زمانی که در ساعت کاری نیستید و همه پشتیبانان آفلاین هستند پیامی را ارسال یا بنری را نمایش دهید.

 • انواع پیام و طرح های متعدد
 • غیرفعال کردن بررسی پشتیبان
 • نمایش جدول زمانی

ویرایشگر پیام

در افزونه Support Board یک ویرایشگر حرفه ای پیام با بیش از 3000+ شکلک گنجانده شده که شما می‌توانید حتی پیام هایی با HTML ایجاد و فایل های رسانه ای را به پیام پیوست کنید.

 • قالب بندی و نشانه گذاری متن
 • پیوست های متعدد
 • بیش از 3000 ایموجی
 • درج HTML سفارشی

پاسخ‌های ذخیره شده

برخی سوالات کاربران پاسخ های یکسانی دارد و برای جلوگیری از اتلاف زمان برای تایپ پاسخ های تکراری میتوان پاسخ های پرتکرار را ذخیره و در هنگام پاسخ گویی به مشتری استفاده کرد.

 • درج با میانبر صفحه کلید
 • ذخیره محتوای سفارشی
 • ذخیره و استفاده مجدد از پیام ها
 • ذخیره پیام های متعدد

بخش‌ها (دپارتمان‌ها)

برای گفتگو بخش های مختلف مانند بخش مالی، فروش، پشتیبانی و … قرار دهید تا مکالمات هرچه بهتر سازماندهی شوند.

 • اطلاعیه های ایمیل بخش
 • محدودیت دسترسی به مکالمات
 • به روز رسانی بخش مکالمات

صف انتظار مشتری

درصورتی که تعداد پشتیبانان محدود و نفرات زیادی نیاز به گفتگو داشته باشند میتوانید صف انتظار را فعال کنید تا بازدیدکنندگان از صف و تعداد نفرات باقی مانده مطلع شوند.

 • زمان انتظار و موقعیت صف
 • به روز رسانی در زمان واقعی
 • تنظیم حداکثر محدودیت چت همزمان
 • پیام رسانی مستقیم چند کاربره

پیام مستقیم چند کاربره

شما میتوانید پیام‌های چت مستقیم، ایمیل و پیام‌های متنی را در زمان واقعی برای کاربران ارسال کنید. از فیلدهای ادغام سفارشی برای شخصی سازی هر پیام و ارسال خودکار اطلاعیه‌ها استفاده کنید.

 • پشتیبانی از ایمیل و پیام متنی
 • ارسال پیام به چندین کاربر

سیستم امتیاز به پشتیبان

با سیستم امتیاز دهی پس از پایان گفتگو میتوانید پشتیبانان خود را ارزیابی و از مشتریان خود فیدبک جمع‌آوری کنید.

 • امتیاز چت
 • پیام ها و نظرسنجی های پس از چت
 • گزارش امتیازها
 • کار با تیکت ها

ویژگی های دیگر چت پیشرفته افزونه Support Board

رونوشت: متن مکالمه را به صورت فایل متنی دانلود کرده و برای کاربران ارسال کنید.

مسیریابی: به طور خودکار مکالمات را بین همه پشتیبانان توزیع کنید.

یادداشت های داخلی: یادداشت های داخلی را به مکالمات اضافه کنید و با سایر پشتیبانان گپ بزنید.

تشخیص گفتگوی یک پشتیبان: از کار کردن چندین پشتیبان روی یک مکالمه جلوگیری کنید.

میانبر صفحه کلید: با میانبر ها در زمان صرفه جویی کنید.

پیوست ها، رسانه ها و لایت باکس: چندین پیوست و رسانه ارسال کنید و در یک لایت باکس مشاهده کنید.

Support Board

اگه یکبار بخریم روی چندتا سایت استفاده کنیم؟ سوال قابل درک!

ما با شما صادق هستیم ، اگر طراح سایتی محصول صدهزارتومنی از ما خریداری کند و روی صدها سایت مشتریانش که از هرکدام چندین میلیون دریافت کرده است آن را نصب کند در واقعیت ما چطور میتوانیم به زنده بودن سایتمان ادامه دهیم؟ آیا نبودنِ ما برای شما جذاب است؟!

ما در حدود 25 نفر هستیم که هرکدام از ما مثل شما برای زندگی باید هزینه کنیم ، در حال حاضر قوانین ما سخت گیرانه نیستند، هنوز محدودیت تعداد دفعات نصب لحاظ نشده است، ما به کاربرانمان اعتماد داریم و ” معرفت “ بین کاربران ابزار وردپرس جاری است و امیدواریم که بخاطر حیات سایتمان مجبور به ایجاد محدودیت نشویم.

بنابرین ضمن مطالعه قوانین و طبق مندرجات آن خواهشمندیم که برای هر وبسایت یکبار بصورت جدا محصول را از ما خریداری نمایید ( و یا در حساب مشتریان مثل هاست و دامینشان برای آنها محصولات لازم را خرید کنید )

پولتان را برای چه چیزی خرج میکنید؟ برای موفقیت!

ما تجربه کرده ایم ، موفقیت خیلی سخت است. محصول با کیفیت ، پشتیبانی فوق سریع ، صمیمیت کارا برای مشتریان خاص تدارک دیده شده است. مشتریان با ما تصمیم خودشان به جمع افراد موفق پیوسته اند.

محصولات ما قیمت زیادی ندارند ، تفاوت خدمات ما خیلی زیادتر از چیزی که تصّور می کنید! محصولات ما شاید با همین نام در سایت های دیگری هم یافت شود ولی شک نکنید هرمحصولی ، محصول با کیفیت و اورجینال ابزار وردپرس نمی شود!

آیا این افزونه باهش کاهش سرعت سایت من می‌شود؟

خیر، چیزی که این افزونه را نسبت به دیگر افزونه های چت برتری می‌بخشد سرعت و سبکی بی نظیر آن است.

آیا می‌توانم برام ادمین های سایتم یک پنل ارائه دهم که به تنظیمات وردپرس دسترسی داشته نداشته باشند و فقط چت را مدیریت کنند؟

بله این افزونه حتی یک پنل مدیریتی به می‌دهد که پشتیبانان شما می‌تواند بدون وارد شدن به ادمین وردپرس خدمات چت را انجام دهند.

آیا می‌توانم در زمانی که حضور ندارم بخش چت را غیر فعال کنیم؟

بله، همه چیز در این افزونه در دست شماست شما می‌توانید در ساعات مشخصی افزونه را فعال و در ساعتی غیر فعال تنظیم کنید یا تنظیمات را به گونه ای انجام دهید که زمانی آفلاین هستید افزونه به صورت خودکار چت را خامورش کند.

آیا این افزونه از پاسخ های آماده و ربات های چت اتوماتیک استفاده می‌برد؟

بله به راحتی! شما می‌توانید در حالت های مختلف پیام های خودکاری را تنظیم کنید که به وضعیت کاربر واکنش نشان می‌دهند و پاسخی نسبت به شرایط حضور او را ارسال می‌کنند.

آیا می‌توان ظاهر افزونه را شخصی سازی کرد؟

بله، قالب ها و انواع مختلفی از طرح ها در افزونه گنجانده شده که می‌توانید آن ها در کنار هم بچینید و رنگ بندی آنها را به سلیقه خود تنظیم کنید و یا حتی طراح های خود را به افزونه اضافه کنید.

آیا این افزونه آمار چت ها و وضعیت کاربران را به من نمایش می‌دهد؟

بله، همانطور که گفته شد این یک سیستم کامل چت است و نه یک افزونه ساده و تمامی اطلاعات کاربر مانند اینکه هم اکنون در چه صفحه ای هست و با چه دستگاهی وارد سایت شده و… را شما می‌دهد و حتی این اطلاعات را ذخیره می‌کند تا بعدا بتوانید به آمار نگاه کنید و برای آینده سایت خود هدف گذاری کنید.

چگونه می‌توانم تمامی قابلیت های افزونه را ببینم؟

به دلیل اینکه قابلیت های افزونه بسیار زیاد و با جزئیات بالایی وجود دارد، قرار دادن همه آنها در توضیحات محصول ممکن نیست، برای همین به شما پیشنهاد می‌شود که برای مشاهده این مورد به دوره آموزشی افزونه مراجعه کنید تا کامل با افزونه آشنا شوید.

آیا کارکردن با این افزونه ساده و آسان است؟

هم بله و هم خیر، در صورتی که شما به صورت مستقیم وارد افزونه شوید ممکن است کارکردن با آن بسیار برای شما سخت باشد، اما ما یک دوره آموزشی برای شما تهیه کرده ایم که این سختی را به آسانی تبدیل می‌کند (حتما ویدئو های آموزشی را مشاهده کنید، در غیر این صورت از قابلیت های مهم افزونه بی خبر خواهید ماند)

مترادف کمک کننده
 • افزونه چت وردپرس

 • افزونه چت زنده وردپرس

 • افزونه پشتیبانی وردپرس

سوالات ذهنی
 • چگونه بخش چت زنده سایت را طراحی کنیم؟

 • بهترین افزونه پشتیبانی وردپرس چیست؟

 • چگونه در سایت چت زنده قرار دهیم؟

مترادف کمک کننده
سوالات ذهنی
هنوز مطمئن نیستید؟ ما تلفن هم داریم!

خجالت را کنار بگذارید ، تماس بگیرید : 36297724-035

نگران نباشید ، ما همیشه در دسترس هستیم حتی روز های تعطیل! همکاران ما بسیار مهربان هستند هر موقع تمایل داشتید تماس بگیرید تا رفاقتمان را شروع کنیم!

 

خرید را هرگز توصیه نمی کنیم اگر …

برای وبسایت خود یا دیگران به دنبال اعتماد ، ثبات ، قدرت و جذابیت نیستید! مشتریان ما از بزرگترین کمپانی های کشور هستند و ما با تمام توان در کنار آنها ایستاده ایم تا موفقیتی عظیم حاصل شود.

خرید از ابزار وردپرس برای شما مناسب نیست اگر به دنبال محصولی بی کیفیت و ارزان قیمت هستید. محصولات ما واقعی هستند و ما برای سایت های بزرگ ایرانی بوجود آمده ایم.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.

14 دیدگاه. Leave new

 • سلام
  میزان حجم آپلود فایل توسط کاربر چقدر هست؟

  • سلام بر شما ، وقت بخیر از حضور شما ممنونیم.

   تنظیمی برای ایجاد محدودیت برای حجم آپلود فایلی که کاربر در چت بتواند ارسال کند وجود ندارد، درواقع این بستگی به محدودیتی دارد که هاست به شما اجازه می دهد. می توانید از هاست بخواهید تا محدودیت های آپلود را افزایش دهد.
   این افزونه محدودیتی ندارد و هر حجمی را آپلود می کند.

   آرزوی موفقیت برای شما داریم.

 • میثم سلیمانی
  سپتامبر 10, 2022 2:53 ب.ظ

  امکان استفاده از این افزونه برای چت خریدار و فروشنده تو مارکت پلیس ها هم وجود داره؟یعنی خریدار تو صفحه هر محصول بخواد چت کنه مستقیم به فروشنده اون محصول پیام ارسال کنه؟

  • سلام بر شما ، وقت بخیر از حضور شما ممنونیم.

   خیر این ویزگی را ندارد. . اگر افزونه چند فروشندگی استفاده می کنید ، باید از چت مربوط به همان افزونه استفاده نمایید.

   آرزوی موفقیت برای شما داریم.

 • مهدی مختاری
  آگوست 30, 2022 5:36 ب.ظ

  سلام وقتتون بخیر آیا این افزونه برای گفتگوی آنلاین دارای اپلیکیشن موبایل هم هست؟ مرسی

 • مسعود پوریزدانی
  آگوست 29, 2022 12:04 ب.ظ

  سلام بدون اینکه وارد سایت و یا جیمیل بشیم می تونیم وقتی کاربر تیکت زد پیام بدیم. از طریق واتساپ و یا پیامک. چون ممکنه در طول روز جیمیل و یا سایت چک نشه به خاطر همین. کدوم افزونه رو پیشنهاد میدید؟

  • سلام و عرض ادب
   این یک افزونه چت آنلاین است. مدیر که به سایت لاگین کرده است و کاربر هم نیازی به لاگین ندارد ، از هر بخشی از سایت افزونه چت را مشاهده کند ، می تواند گفتگو را شروع کند.

   با تشکر.

 • آرین کلاهدوز
  آگوست 22, 2022 2:54 ب.ظ

  سلام و وقت بخیر، این افزونه امکان این رو داره که هر وقت پیامی اومد پشتیبان یا مدیر رو مطلع کنه؟ برای مثال ایمیل یا پیامکی تحت این عنوان که کاربری پیامی فرستاده به مدیر ارسال کنه.

 • زکیه نیکی پار
  آگوست 15, 2022 1:31 ب.ظ

  سلام وقت بخیر.آیا با این افزونه آرشیوی برای مکالمات کاربران داریم .مثلا کاربران ثابتی داریم که گاهی وارد ثایت میشن و با اپراتور مورد نظر خودشون در صفحه اختصاصی مکالمه انجام میدهند آیا به صورت یکپارچه این مکالمات آرشیو میشود. و اگه آرشیو میشه مدت آرشیو چند سال هستش؟
  دوم اینکه برای اپراتورها میتونیم صفحه اختصاص بدیم که کاربر از طریق این صفحه با اپراتور خودش در ارتباط باشه؟
  سوم اینکه برای این افزونه مانند چتهای انلاین آیا شارژی هستن و برای شارژ شدن پرداختی انجام میگیرد؟
  با تشکر

  • با سلام و درود خدمت شما خانم نیکی پار
   بله آرشیو مکالمات وجود دارد و این آرشیو دارای محدودیت زمانی نیست.
   شما می‌توانید بخش هایی ایجاد کنید و به این بخش ها یک یا چند پشتیبان اختصاصی دهید که کاربر با انتخاب بخش مورد نظر با یکی از پشتیبانان آن بخش گفتوگو کند.
   خیر برای چتها سیستم پرداختی وجود ندارد و چت برای عموم آزاد می‌باشد.

 • سلام پنل مدیریتش داخل سایت خودمونه؟
  گفتید پردازش را خارج از فضای وردپرس انجام میدهم

  و میشه لطفا یک جدول مقایسه با دیگر ابزار های چت بزارید. (مثل گفتینو)

  • درود بر شما

   تمامی اکشن های مرتبط با چت در سایت شما انجام می شود.
   یعنی صفحه پاسخگویی به چت ، دیتابیس و پردازش ها در سایت شماست.
   اما جای نگرانی نیست. چرا که این افزونه بسیار حرفه ای دولوپ شده است. هم از نظر پرفورمنسی و هم از نظر سرعت.
   ذخیره دیتا به صورت اصولی در دیتابیس انجام می شود و پردازش های آن در بهترین پرفورمنس خارج از توابع وردپرس هست. لذا هیچ مشکلی در سرعت وردپرس شما نخواهد بود.

آخرین بروزشده ها در سایت ابزار وردپرس

فهرست