قالب فروشگاه مصالح و ابزار ساختمانی- سایت آماده برای فروش ابزار و مصالح ساختمانی و…

سایت آماده فروشگاه ابزار و مصالح ساختمانی

قالب فروشگاه مصالح و ابزار ساختمانی- سایت آماده برای فروش ابزار و مصالح ساختمانی و…

توضیح کوتاه

قالب فروشگاه مصالح و ابزار ساختمانی، به جذاب ترین و زیباترین مصالح فروشی آنلاین خوش آمدید! این وب سایت با ظاهری جذاب و زیبا برای فروش آنلاین ابزار و مصالح و ادوات ساختمانی طراحی و تولید شده است. در این وب سایت علاوه بر زیبایی ظاهری و جذابیت های بصری، هسته ای قدرتمند نیز طراحی و تعبیه شده است که باعث تولید یک فروشگاه اینترنتی پرقدرت شده است.

سایت آماده فروشگاه مصالح ساختمانی با افزونه صفحه ساز قدرتمند المنتور و همچنین افزونه جت انجین طراحی شده است که از انعطاف پذیری بالایی برخوردار می باشد.

خیلی مهم : قیمت به تومان درج شده است

چرا خرید از ابزار وردپرس؟

نکته مهم : محصولات پریمیوم بکار رفته : افزونه المنتور پرو + افزونه جت انجینافزونه جت اسمارت فیلتر + افزونه جت ووبیلدر + افزونه جت سرچ + افزونه جت منو + افزونه جت المنت جهت آپدیت ، رایگان ارائه می شوند .

نکته مهم : وبسایت های از پیش ساخته به هیچ شکلی امکان عودت وجه ندارند.

null

طراحی بسیار سریع سایت

نصب دمو در چند دقیقه
null

واکنشگرا و سازگار

صد در صد ریسپانسیو
بسته نصب آسان محصولات

دارای بسته نصبی آسان

نصب آسان دمو فارسی
null

آپدیت قالب رایگان

دریافت آپدیت رایگان
null

تخفیف ویژه برای شما

15% تخفیف بعد از ثبت نام

یک سایت فوق العاده برای فروشگاه مصالح و ابزار ساختمانی

قالب فروشگاهی ابزار و مصالح ساختمانی برای تمامی افرادی که در زمینه محصولات ساختمانی اعم از ابزار و مصالح ساختمانی و تمامی لوازم مربوط به حوزه ساخت و ساز و ساختمان فعال می باشند، مناسب است. این وب سایت ظاهری زیبا و جذاب دارد که میتواند کاربران شما را مجذوب زیبایی خود کند.

در این وب سایت علاوه بر اینکه سعی شده است ظاهری زیبا و فوق العاده جذاب داشته باشد، هسته ای قدرتمند و قوی هم تعبیه شده است به طوریکه شما عملا با یک فروشگاه اینترنتی قدرتمند و همه چی تمام طرف هستید!

سایت آماده فروشگاه ابزار و مصالح ساختمانی با استفاده از قالب ساده و خام هلو المنتور و افزونه های المنتور و جت انجین طراحی شده است که میتوانید قابلیت انعطاف پذیری فوق العاده ای به سایت شما بدهد شما در صورت داشتن دانش کار با افزونه صفحه ساز المنتور می توانید تمامی تغییرات مورد نظر خود را روی وب سایت خود اعمال کنید.

سوالات پس از خرید ، در بخش تیکت پشتیبانی پیگیری می شوند.

سوالات پیش از خرید در بخش دیدگاه پاسخ داده می شوند.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.

6 دیدگاه. Leave new

اشتراک گذاری این صفحه در شبکه های اجتماعی

فهرست