14 درگاه پرداخت در 1 افزونه

افزونه درگاه پرداخت ایزی دیجیتال دانلود EDD
آرش کمانگیر

Easy Digital Download Gateway

یک فروشگاه برای اینکه به موفقیت برسد باید یک درگاه بدون مشکل داشته باشد اینجاست که ما به کمک شما آمده ایم و با افزونه پرداخت یار EDD تمامی مشکلات شما از بابت درگاه پرداخت تمام خواهد شد، زیرا افزونه پرداخت ووکامرس نه تنها 14 درگاه را درون خود جای داده است، بلکه قابلیت های بی نظیر دیگری نیز دارد.

همین امروز جمعه ، 31 فروردین سال 1403 ، ما در خدمت شما هستیم

جزئیات محصول

ورژن محصول :

آخرین ورژن

خریداران این محصول

مشتری

آموزش ویدئویی :

پیشنمایش دیداری :

اجازه بدهید صادق باشیم ، گران تر از سایرین است؟

پول خوب است ولی اگر قرار باشد موقتی بدست بیاید ارزشی ندارد ، وقتی محصولی را بی حساب بفروشیم نمی توانیم به مشتریان زیادتر با کیفیت امروز پاسخگو باشیم بنابرین انتخاب ما فروش کمتر به مشتریانی است که سایت های عالی دارند، برای انتخاب بهتر است از دوستان خود در مورد ابزار وردپرس سوال بپرسید!

اورجینال‌ و‌ مطمئن …

ویدئو اورجینال‌ ،‌ کلیک کنید !

خریداران این محصول

+ کاربر خوشحال

تا کی با مشکلات کار کنی؟

قطعا شما هم درد و رنج قطع شدن درگاه پرداخت، کنسل شدن سفارش کاربر، ارور دادن درگاه پرداخت و… رو یک بار هم که شده چشیده اید! تا کی با استفاده از افزونه های رایگان به خود عذاب دهیم؟ کسی مخالف افزونه های رایگان نیست! اما حقیقت این است که زمانی که کسی بابت طراحی یک افزونه درآمدی ندارد کم کم آن را رها می‌کند و نمی‌تواند وقت زیادی برای آپدیت و پشتیبانی آن بگذارد.
این دقیقا علت مشکلات شماست. تیم آرش کمانگیر برای شما افزونه تدارک دیده که با آن بتوانید 14 درگاه پرداخت پر طرفدار را در یک افزونه برای شما با بالا ترین کیفیت ممکن تهیه کرده تا دیگر چنین مشکلاتی را تجربه نکنید.

ساخته شده توسط دپارتمان برنامه نویسی محصولات ایرانی ابزار وردپرس ( آرش کمانگیر )
هم آپدیت خودکار داریم و هم پشتیبانی فوق سریع ( چند دقیقه ای )

برای فعال سازی سیستم آپدیت خودکار می توانید از این لینک شروع نمایید.

آپدیت خودکار ما بسیار هوشمند و قدرتمند است ( باید بدانید که حتی در آپدیت افزونه ها قبل داخل سایت شما از افزونه قبلی بک آپ میگیره )

همچنین پشتیبانی ما خیلی سریعتر از اون چیزیه که فکرش را بکنید! کافیه فقط یکبار امتحان کنید 🙂

پرداخت یار edd

چرا افزونه درگاه پرداخت تیم آرش کمانگیر؟

از دست دادن مشتری، قطعی پی در پی، استرس و دائم چک کردن درگاه برای اینکه مطمئن شوید کار می‌کند، ساعت ها دردسر کشیدن آیا واقعا ارزشش را دارد؟ همه ما افزونه های رایگان را دوست داریم، اما واقعا ارزشش را دارد اینقدر سختی بکشیم و با لغو شدن سفارشاتمان هزینه نپرداختن ارزش یک ابزار خوب را بدهیم؟ واقعا نه! تیم ما روز ها زحمت کشیده تا دیگر چنین مشکلاتی نداشته باشید و ما امیدواریم شما عزیزان به اهمیت انتخاب های خود آگاه باشید و تصمیم مناسبی برای افزونه های سایت خود بگیرید.

اجازه بدهید با ویدئو به شما ثابت کنیم ، متفاوت هستیم …

پرداخت یار edd
پشتیبانی فوق سریع میخواهید؟ یکبار امتحان کنید!

رفاقت ، اوج هنر یک تجارت عمیق است. ما رفاقتمان را به شما ثابت خواهیم کرد. آیا تابحال طعم پشتیبانی 10 دقیقه ای را چشیده اید؟ ما سعی میکنیم کمتر از 10 دقیقه پاسخگوی شما باشیم …

در پشتیبانی ما متعجّب خواهید شد ، شاید بد نباشد یکبار امتحان کنید. جزئیات پشتیبانی ما در قوانین و مقررات درج شده است ولی اجازه بدهید پارتی بازی کنیم ، ما رفیق خوبی برای شما خواهیم بود!

درگاه پرداخت EDD – بهترین درگاه پرداخت ایزی دیجیتال دانلود

معرفی افزونه درگاه پرداخت EDD

افزونه EASY DIGITAL DOWNLOAD ابزاری مهم برای فروشگاه های اینترنتی فایل هستند و اکثر فروشگاه های فایل وب ایران با این افزونه  پیاده سازی شده اند اما همانطور که می‌دانید پلاگین EDD افزونه ای قدیمی است و دیگر افزونه های ساخته شده برای آن نیز تقریبا قدیمی و منسوخ شده هستند، نکته مهمی که وجود دارد یک فروشگاه برای اینکه به موفقیت برسد باید یک درگاه بدون مشکل داشته باشد تا کاربران بتوانند به راحتی پرداخت های خود را انجام دهند و اینجاست که ما به کمک شما آمده ایم و با افزونه پرداخت یار edd تمامی مشکلات شما از بابت درگاه پرداخت تمام خواهد شد، زیرا افزونه پرداخت ووکامرس نه تنها 14 درگاه را درون خود جای داده است، بلکه قابلیت های بی نظیری چون پیگیری تراکنش های ناموفق  و… را نیز دارد.

افزونه درگاه پرداخت EDD

قابلیت های افزونه پرداخت یار

 • پشتیبانی از تمامی واحد های پولی ایران
 • قابلیت تنظیم متن پیام پس از خرید
 • نمایش شماره کارت مشتری در جزئیات سفارش (برخی از بانک ها)
 • سازگاری با سایر افزونه های درگاه پرداخت
 • گزارش گیری حرفه ای
 • امنیت فوق بالا و حرفه ای
 • رابط کاربری جذاب و آسان
 •  به‌روز رسانی همیشگی با نسخه های جدید وردپرس و ووکامرس

افزونه درگاه پرداخت EDD

درگاه های پشتیبانی شده در افزونه پرداخت یار

 1. بانک پاسارگاد
 2. بانک سامان
 3. بانک صادرات
 4. به پرداخت ملت
 5. بانک ملی
 6. بانک پارسیان
 7. سبزپی
 8. زرین پال
 9. بیت پی
 10. زیبال
 11. ای دی پی
 12. نکست پی
 13. آسان پرداخت
 14. پی پینگ

افزونه درگاه پرداخت EDD

هم اکنون می‌توانید افزونه درگاه پرداخت EDD پرداخت یار را از سایت آرش کمانگیر تهیه کنید.

اگه یکبار بخریم روی چندتا سایت استفاده کنیم؟ سوال قابل درک!

ما با شما صادق هستیم ، اگر طراح سایتی محصول صدهزارتومنی از ما خریداری کند و روی صدها سایت مشتریانش که از هرکدام چندین میلیون دریافت کرده است آن را نصب کند در واقعیت ما چطور میتوانیم به زنده بودن سایتمان ادامه دهیم؟ آیا نبودنِ ما برای شما جذاب است؟!

ما در حدود 25 نفر هستیم که هرکدام از ما مثل شما برای زندگی باید هزینه کنیم ، در حال حاضر قوانین ما سخت گیرانه نیستند، هنوز محدودیت تعداد دفعات نصب لحاظ نشده است، ما به کاربرانمان اعتماد داریم و ” معرفت “ بین کاربران ابزار وردپرس جاری است و امیدواریم که بخاطر حیات سایتمان مجبور به ایجاد محدودیت نشویم.

بنابرین ضمن مطالعه قوانین و طبق مندرجات آن خواهشمندیم که برای هر وبسایت یکبار بصورت جدا محصول را از ما خریداری نمایید ( و یا در حساب مشتریان مثل هاست و دامینشان برای آنها محصولات لازم را خرید کنید )

پولتان را برای چه چیزی خرج میکنید؟ برای موفقیت!

ما تجربه کرده ایم ، موفقیت خیلی سخت است. محصول با کیفیت ، پشتیبانی فوق سریع ، صمیمیت کارا برای مشتریان خاص تدارک دیده شده است. مشتریان با ما تصمیم خودشان به جمع افراد موفق پیوسته اند.

محصولات ما قیمت زیادی ندارند ، تفاوت خدمات ما خیلی زیادتر از چیزی که تصّور می کنید! محصولات ما شاید با همین نام در سایت های دیگری هم یافت شود ولی شک نکنید هرمحصولی ، محصول با کیفیت و اورجینال ابزار وردپرس نمی شود!

مترادف کمک کننده
 • افزونه درگاه پرداخت EDD

 • بهترین افزونه درگاه پرداخت EDD

 • افزونه گزارش گیری پرداخت های EDD

سوالات ذهنی
 • بهترین افزونه پرداخت EDD چیست؟

 • چگونه درگاه پرداخت بگیریم؟

 • چگونه درگاه پرداخت را به EDD متصل کنم؟

مترادف کمک کننده
سوالات ذهنی
هنوز مطمئن نیستید؟ ما تلفن هم داریم!

خجالت را کنار بگذارید ، تماس بگیرید : 3364-035

نگران نباشید ، ما همیشه در دسترس هستیم حتی روز های تعطیل! همکاران ما بسیار مهربان هستند هر موقع تمایل داشتید تماس بگیرید تا رفاقتمان را شروع کنیم!

 

خرید را هرگز توصیه نمی کنیم اگر …

برای وبسایت خود یا دیگران به دنبال اعتماد ، ثبات ، قدرت و جذابیت نیستید! مشتریان ما از بزرگترین کمپانی های کشور هستند و ما با تمام توان در کنار آنها ایستاده ایم تا موفقیتی عظیم حاصل شود.

خرید از ابزار وردپرس برای شما مناسب نیست اگر به دنبال محصولی بی کیفیت و ارزان قیمت هستید. محصولات ما واقعی هستند و ما برای سایت های بزرگ ایرانی بوجود آمده ایم.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.

4 دیدگاه. Leave new

 • ابراهیم پاکروان
  جولای 1, 2023 10:41 ق.ظ

  با سلام. چرا تخفیف 50 درصدی برای عید قربان که در سایت شما نوشته شده وقتی برای خرید اقدام میکنیم چنین تخفیفی موجود نیست؟(برای خرید از سایت آرش کمانگیر )

 • حسین کرملاچعب
  ژوئن 26, 2023 5:32 ق.ظ

  سلام وقتتون بخیر
  خیلی دوست دارم همه افزونه‌های سایت خودمو از ابزار وردپرس خریداری کنم
  الانکه بحث افزونه درگاه شد، توی یک سایت ایرانی دیدم که افزونه تسویه حساب خودکار برای با فروشندگان دکان داشتن خیلی خوشم اومد و دوست دارم ابزار وردپرس همچین افزونه‌ای رو ارائه بدن
  کار کردش به اینصورت هست که، به محض درخواست فروشنده برای تسویه حساب، افرونه شماره شبای فروشنده رو استعلام میگیره و بعد مبلغ درخواستی رو به حساب فروشنده واریز و یادداشتی هم ارسال میکنه برای فروشنده

آخرین بروزشده ها در سایت ابزار وردپرس

فهرست