کاربران سایتت رو زیر نظر بگیر!

افزونه گوگل آنالیتیکز

Beehive Analytics – Google Analytics Dashboard

افزونه گوگل آنالیتیکس Beehive Pro با ویژگی نصب آسانی که در اختیار شما قرار می‌دهد به راحتی می‌توانید از قابلیت‌هایی مانند گزارش گیری، ورودی کاربران، آیپی کاربران، مدت زمان ماندن کاربران در سایت و دیگر موارد را تجزیه و تحلیل نمایید.

00 روز
:
00 ساعت
:
00 دقیقه
:
00 ثانیه
188,000 50٪ تخفیف
94,000 تومان
خرید و دانلود

همین امروز شنبه ، 5 خرداد سال 1403 ، ما در خدمت شما هستیم

جزئیات محصول

ورژن محصول :

3.4.12

خریداران این محصول

430 مشتری

آموزش ویدئویی :

پیشنمایش دیداری :

شـایـد ما ارائه دهنده نسخه قدرتمند و متفاوتی از این محصول هستیم …

.Maybe we are a supplier of a powerful and different version of this product
اجازه بدهید صادق باشیم ، گران تر از سایرین است؟

پول خوب است ولی اگر قرار باشد موقتی بدست بیاید ارزشی ندارد ، وقتی محصولی را بی حساب بفروشیم نمی توانیم به مشتریان زیادتر با کیفیت امروز پاسخگو باشیم بنابرین انتخاب ما فروش کمتر به مشتریانی است که سایت های عالی دارند، برای انتخاب بهتر است از دوستان خود در مورد ابزار وردپرس سوال بپرسید!

اورجینال‌ و‌ مطمئن …

ویدئو اورجینال‌ ،‌ کلیک کنید !

خریداران این محصول

430 + کاربر خوشحال

Beehive Analytics
Beehive Analytics
دیگه نیاز نیست وارد سایت گوگل آنالیتیکس بشی!

هر بار برای بررسی کردن آمارها و گزارش‌های سایتت داخل گوگل آنالیتیکس میری؟ واقعا خسته نشدی؟ بیا یک راه‌حل خفن بهت بدم رفیق! مطمئنم که برات جالبه.  الان یک افزونه میخوام بهت معرفی کنم که دیگه نیاز نیست هر بار وارد سایت گوگل آنالیتیکس بشی. میدونی چطوری؟ کافیه که افزونه Beehive Pro رو تهیه کنی و روی سایتت نصب کنی. همین! بعدش میتونی آمارها و گزارش‌های گوگل آنالیتیکس رو داخل داشبورد مدیریت وردپرس ببینی.

با توجه به تحریم شدن آی پی ایران توسط گوگل آنالیتیکز ، این افزونه برای هاست خارج کارایی دارد.
هم آپدیت خودکار داریم و هم پشتیبانی فوق سریع ( چند دقیقه ای )

برای فعال سازی سیستم آپدیت خودکار می توانید از این لینک شروع نمایید.

آپدیت خودکار ما بسیار هوشمند و قدرتمند است ( باید بدانید که حتی در آپدیت افزونه ها قبل داخل سایت شما از افزونه قبلی بک آپ میگیره )

همچنین پشتیبانی ما خیلی سریعتر از اون چیزیه که فکرش را بکنید! کافیه فقط یکبار امتحان کنید 🙂

افزونه گوگل آنالیتیکز وردپرس

گزارشات گوگل آنالیتیکس در داشبورد وردپرس

با کمک افزونه Beehive Pro به راحتی می‌توانید تمام امکانات و قابلیت‌های ابزار گوگل آنالیتیکس را به داشبورد مدیریت وردپرس بیاورید. یعنی دیگر نیازی نیست که برای بررسی آمارها و گزارش‌ها، وارد سایت Google Analytics شوید؛ چرا که با نصب افزونه Beehive Pro تمام آمارها و گزارش‌ها را در داشبورد مدیریت وردپرس نمایش داده می‌شوند.

با کمک افزونه گوگل آنالیتیکس ( Beehive Pro ) هر بار که وارد پیشخوان وردپرس می‌شوید، قادر خواهید بود که آمارها و گزارش‌های سایت را مورد بررسی قرار دهید. حتی با توجه به اینکه دیگر نیازی نیست که وارد سایت Google Analytics در زمان شما صرفه‌جویی می‌شود.

اجازه بدهید با ویدئو به شما ثابت کنیم ، متفاوت هستیم …

افزونه گوگل آنالیتیکز وردپرس
پشتیبانی فوق سریع میخواهید؟ یکبار امتحان کنید!

رفاقت ، اوج هنر یک تجارت عمیق است. ما رفاقتمان را به شما ثابت خواهیم کرد. آیا تابحال طعم پشتیبانی 10 دقیقه ای را چشیده اید؟ ما سعی میکنیم کمتر از 10 دقیقه پاسخگوی شما باشیم …

در پشتیبانی ما متعجّب خواهید شد ، شاید بد نباشد یکبار امتحان کنید. جزئیات پشتیبانی ما در قوانین و مقررات درج شده است ولی اجازه بدهید پارتی بازی کنیم ، ما رفیق خوبی برای شما خواهیم بود!

نمایش آمار گوگل آنالیتیکز در داشبورد مدیریت وردپرس با نمای بسیار جذاب

از Beehive Pro برای افزودن سریع و آسان مواردی مانند آمار ، نمودارها و معیارهای کاربر در Google Analytics به وب سایتهای خود استفاده کنید.

اتصال به صورت کاملا آسان

در بیشتر مواقع تنظیم دستی Google Analytics در وردپرس می تواند برای کاربران جدید مشکل باشد. با کمک ویژگی اتصال آسان افزونه Beehive Pro به راحتی میتوانید همگام سازی حساب Google Analytics را با وردپرس خود انجام دهید.

داشبورد آمار قابل برنامه ریزی

به سرعت سلامت سایت و رفتار کلی کاربر در سایت خود را از داشبورد آماری که از قبل توسط افزونه Beehive Pro ایجاد میشود ، تجزیه و تحلیل کنید .
این موارد از جمله نمودارها ، نقشه ها را شامل میشود، یک چهارچوب زمانی را انتخاب کنید و ببینید چه کسانی در آن بازه از سایت شما بازدید کرده اند ، از کجا آمده اند و مدت زمان ماندن کاربران در سایت را بررسی نمایید.

مشاهده تجزیه و تحلیل صفحات

افزونه Beehive Pro ویژگی خاصی به وردپرس شما اضافه میکند و دستورات خاصی را به ویرایشگر ارسال می کند ، با کمک این ویژگی می توانید دقیقاً نحوه عملکرد محتوای خود در یک ماه گذشته را مشاهده کنید. با کمک افزونه Beehive Pro ، دیگر نیازی برای بررسی بین زبانه ها یا گزارش های عمومی Google نخواهید داشت ، Beehive Pro آمار مربوطه را در جایی که به آنها نیاز دارید به شما نمایش خواهد داد.

ابزارک نمای کلی از تجزیه و تحلیل سایت

از لحظه ورود به وب سایت خود ، افزونه Beehive برای 30 روز گذشته یک تصویر کلی از ترافیک ورودی به سایت را به شما نمایش می دهد تا بتوانید تصمیماتی مبتنی بر این داده ها بگیرید. به سرعت از طریق تمام آمارهای دریافت شده میتوانید لینک های مهم را شناسایی یا محتوایی که دچار کمبود میباشد را بهبود ببخشید.

تنظیم نقش کاربران به همراه سطح دسترسی

گزارش های ارائه شده کاربران خود را به طور کامل سفارشی کنید. قابلیت ها را محدود کنید و اینکه کدام کاربران به چه اطلاعاتی دسترسی داشته باشند را مشخص نمایید. میتوانید برای تنظیم گزارش های تجزیه و تحلیل بر اساس نوع کاربر ، تنظیمات سطح دسترسی را تغییر دهید.

ردیابی داده های شخصی

آیا می دانید برخی کشورها آدرس IP را به عنوان داده شخصی در نظر گرفته اند؟ برای گزارش اطلاعات جغرافیایی ، Google Analytics آدرس IP بازدید کننده شما را دنبال کرده و ذخیره می کند. ویژگی گمنامی که با کمک افزونه Beehive Pro باعث می شود که بتوانید از آن اطلاعات شخصی کاربران را ردیابی کنید ،

ادغام ویژگی نمایش تبلیغات (Google Display )

نمایش تبلیغات گوگل را برای افزودن گزارش هایی بر اساس جمعیت و علاقه به داشبورد خود فعال کنید. امکان اضافه کردن بخش ها یا ایجاد مخاطبان بازاریابی را بر اساس یک رفتار خاص ، جمعیتی و یا علاقه اضافه کنید.

شبکه کاملی از سایت های خود را ردیابی کنید

افزونه Beehive Pro شامل ویژگی یکپارچه سازی Multisite به صورت ویژه است. کل شبکه و سایتهای شخصی خود را در سرور خود دنبال کنید – تمامی دامنه های اصلی و فرعی در شبکه قابل ردیابی میباشد. میتوانید تنظیم کنید که چه نوع کاربری میتواند به تجزیه و تحلیل ها دسترسی داشته باشد و همچنین به مدیرها اجازه دهید پیکربندی سایت خود را سفارشی کنند.

ویژگی های اصلی این افزونه

تمامی امکانات Google Analytics را به سایت های خود بیاورید
راه اندازی بسیار آسان با یک کلیک
ادغام قدرتمند Multisite
امکان ره گیری در کل شبکه
آمار بازدید پست ها / صفحات شخصی
امکان سفارشی سازی در گزارش ها
افزودن ابزارک تجزیه و تحلیل در داشبورد
ادغام ویژگی تبلیغات Google Display
دسترسی را بر اساس نقش کاربر محدود کنید
محدوده تاریخ آمار را تغییر دهید
بازدیدها ، نمای صفحه و روندها را پیگیری کنید
مدت زمان بازدید و میزان نرخ پرش را ببینید
پست ، صفحات و پیوندهای ارجاع را پیگیری کنید
نقشه جهان با بازدید کنندگان براساس کشور
داده های مربوط زیر دامنه را جمع آوری کنید

اگه یکبار بخریم روی چندتا سایت استفاده کنیم؟ سوال قابل درک!

ما با شما صادق هستیم ، اگر طراح سایتی محصول صدهزارتومنی از ما خریداری کند و روی صدها سایت مشتریانش که از هرکدام چندین میلیون دریافت کرده است آن را نصب کند در واقعیت ما چطور میتوانیم به زنده بودن سایتمان ادامه دهیم؟ آیا نبودنِ ما برای شما جذاب است؟!

ما در حدود 25 نفر هستیم که هرکدام از ما مثل شما برای زندگی باید هزینه کنیم ، در حال حاضر قوانین ما سخت گیرانه نیستند، هنوز محدودیت تعداد دفعات نصب لحاظ نشده است، ما به کاربرانمان اعتماد داریم و ” معرفت “ بین کاربران ابزار وردپرس جاری است و امیدواریم که بخاطر حیات سایتمان مجبور به ایجاد محدودیت نشویم.

بنابرین ضمن مطالعه قوانین و طبق مندرجات آن خواهشمندیم که برای هر وبسایت یکبار بصورت جدا محصول را از ما خریداری نمایید ( و یا در حساب مشتریان مثل هاست و دامینشان برای آنها محصولات لازم را خرید کنید )

پولتان را برای چه چیزی خرج میکنید؟ برای موفقیت!

ما تجربه کرده ایم ، موفقیت خیلی سخت است. محصول با کیفیت ، پشتیبانی فوق سریع ، صمیمیت کارا برای مشتریان خاص تدارک دیده شده است. مشتریان با ما تصمیم خودشان به جمع افراد موفق پیوسته اند.

محصولات ما قیمت زیادی ندارند ، تفاوت خدمات ما خیلی زیادتر از چیزی که تصّور می کنید! محصولات ما شاید با همین نام در سایت های دیگری هم یافت شود ولی شک نکنید هرمحصولی ، محصول با کیفیت و اورجینال ابزار وردپرس نمی شود!

مترادف کمک کننده
  • بهترین افزونه آمار وردپرس

  • افزونه آمار وردپرس

  • افزونه تعداد بازدید کنندگان وردپرس

سوالات ذهنی

چگونه گوگل انالیتیکس را به وردپرس متصل کنیم؟

چگونه گوگل انالیتیکس را برای سایت فعال کنیم؟

چگونه تعداد بازدید کنندگان سایت را ببینیم؟

مترادف کمک کننده
سوالات ذهنی
هنوز مطمئن نیستید؟ ما تلفن هم داریم!

خجالت را کنار بگذارید ، تماس بگیرید : 3364-035

نگران نباشید ، ما همیشه در دسترس هستیم حتی روز های تعطیل! همکاران ما بسیار مهربان هستند هر موقع تمایل داشتید تماس بگیرید تا رفاقتمان را شروع کنیم!

 

خرید را هرگز توصیه نمی کنیم اگر …

برای وبسایت خود یا دیگران به دنبال اعتماد ، ثبات ، قدرت و جذابیت نیستید! مشتریان ما از بزرگترین کمپانی های کشور هستند و ما با تمام توان در کنار آنها ایستاده ایم تا موفقیتی عظیم حاصل شود.

خرید از ابزار وردپرس برای شما مناسب نیست اگر به دنبال محصولی بی کیفیت و ارزان قیمت هستید. محصولات ما واقعی هستند و ما برای سایت های بزرگ ایرانی بوجود آمده ایم.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.

42 دیدگاه. Leave new

آخرین بروزشده ها در سایت ابزار وردپرس

فهرست