آموزش نرم افزار ایلاستریتور
یادگیری جامع Illustrator

دوره آموزش ایلاستریتور (آموزش illustrator) با نسخه 2023 شروع شده است اما در طول زمان و ارائه آپدیت های جدید توسط کمپانی Adobe این دوره هم آپدیت خواهد شد و نسخه های جدید این نرم افزار به همراه آموزش های جدید به شکل رایگان به خریداران قبلی ارائه می شود.

00 روز
:
00 ساعت
:
00 دقیقه
:
00 ثانیه
1,800,000 50٪ تخفیف
900,000 تومان
خرید و دانلود

تعداد جلسات :

92 جلسه

پیش نیاز :

تعداد دانشجویان :

655+

محمد زندیان

مـــحمـــد زنـــدیــان

۷ سال تجربه در زمینه تولید و تدوین انواع فیلم های آموزشی طراحی وب ، تولید محتوا و سایر نرم افزار ها …

محمد زندیان

مـــحمـــد زنـــدیــان

۷ سال تجربه در زمینه تولید و تدوین انواع فیلم های آموزشی طراحی وب ، تولید محتوا و سایر نرم افزار ها …

همچنین شاید برای شما مفید باشد :

پیشنهاد مرتبط

ایلاستریتور یک نرم افزار ویرایشگر گرافیک برداری است که توسط شرکت ادوبی طراحی شده. اساس کار این نرم افزار بر پایه محاسبات ریاضیات است و برای ایجاد و ویرایش اشکال و تصاویر برداری (vector) نیز طراحی شده است. این نرم افزار بر روی سیستم عامل ویندوز و مک اجرا می شود.

محیط این نرم افزار شباهت بسیاری به نرم افزار فتوشاپ دارد و به راحتی می توان فایل های هر یک را در دیگری استفاده کرد و همچنین برای افرادی که با فتوشاپ و محیط آن آشنایی دارند نیز کار با نرم افزار ایلوستریتور راحت تر بوده و به سرعت با محیط این نرم افزار آشنا خواهند شد.

ابتدا Adobe Illustrator از سال 1985و قبل از انتشار فتوشاپ آغاز شد و اغلب افراد این تصور را دارند که نرم افزار فتوشاپ نیز قدیمی تر است در صورتی که اینگونه نیست. Adobe Illustrator به عنوان بهترین برنامه ویرایش گرافیک برداری در سال 2018 توسط مجله PC مورد بررسی قرار گرفت. یکی از رقیب های اصلی و قدیمی ایلوستریتور نرم افزار کورل دراو (CorelDRAW) است. معمولا بیشتر طراحانی که در زمینه تبلیغات فعالیت می کنند از ایلوستریتور به دلیل سازگاری بین نرم افزارهای شرکت ادوبی (Adobe) استفاده می کنند و افرادی که در زمینه کار لیزر و یا ساخت تابلو و مهرسازی فعالیت می کنند از نرم افزار کورل دراو استفاده می کنند.

از این نرم افزار برای ایجاد و ویرایش اشکال و تصاویر وکتور، طراحی لوگو، طراحی انواع فونت، طراحی تصاویر اینفوگرافیک، طراحی هایی با فرمت های svg که مورد استفاده در طراحی وب است، کشیدن تصاویر و افکت های گرافیکی با قلم‌موها (Brush) و ابزار کنترل رنگ و همچنین برای ساخت تصاویر متحرک استفاده می شود.

کاتالوگ دوره آموزش illustrator

دانلود کاتالوگ دوره
آموزش ایلوستریتور

نمونه تدریس های رایگان آموزش ایلاستریتور

سرفصل های دوره آموزش ایلاستریتور (طراحی دیجیتال)

سوالات متداول در مورد دوره آموزش ایلاستریتور

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.

52 دیدگاه. Leave new

فهرست