تب های پیشرفته و ریسپانسیو

افزونه جت تب پیشرفته
تب های ضروری المنتور

JetTabs Plugin for Elementor

افزونه جت تب المنتور به عنوان یکی از افزونه های پر کاربرد خانواده جت مسئولیت ارائه المان های واکنش گرای جت را به شما دارد، این المان ها شامل تب ها یا زبانه های عمودی و افقی، آکاردئون عکس و متن و سوییچر می‌باشد که هر کدام کاربرد خاص خود را دارند.

00 روز
:
00 ساعت
:
00 دقیقه
:
00 ثانیه
210,000 50٪ تخفیف
105,000 تومان
خرید و دانلود

همین امروز جمعه ، 4 اسفند سال 1402 ، ما در خدمت شما هستیم

جزئیات محصول

ورژن محصول :

2.2.1

خریداران این محصول

230 مشتری

آموزش ویدئویی :

پیشنمایش دیداری :

شـایـد ما ارائه دهنده نسخه قدرتمند و متفاوتی از این محصول هستیم …

.Maybe we are a supplier of a powerful and different version of this product
اجازه بدهید صادق باشیم ، گران تر از سایرین است؟

پول خوب است ولی اگر قرار باشد موقتی بدست بیاید ارزشی ندارد ، وقتی محصولی را بی حساب بفروشیم نمی توانیم به مشتریان زیادتر با کیفیت امروز پاسخگو باشیم بنابرین انتخاب ما فروش کمتر به مشتریانی است که سایت های عالی دارند، برای انتخاب بهتر است از دوستان خود در مورد ابزار وردپرس سوال بپرسید!

اورجینال‌ و‌ مطمئن …

ویدئو اورجینال‌ ،‌ کلیک کنید !

خریداران این محصول

230 + کاربر خوشحال

man-jet-engine
man-jet-engine
جت تب ریسپانسیو و قدرتمند!

یکی از مشکلات همیشگی افزونه های رقیب جت تب، واکنش گرایی و ریسپانسیو بودن آنها بوده است اکثر این افزونه ها به هیچ وجه با موبایل سازگاری ندارند و در دستگاه های مختلف ممکن است به مشکل بر خوردند، اما افزونه قدرتمند جت تب این مشکلات را حل کرده و برای اولین بار المان های کاملا رسیپانسیو و آپدیت به شما ارائه می‌دهد.

هم آپدیت خودکار داریم و هم پشتیبانی فوق سریع ( چند دقیقه ای )

برای فعال سازی سیستم آپدیت خودکار می توانید از این لینک شروع نمایید.

آپدیت خودکار ما بسیار هوشمند و قدرتمند است ( باید بدانید که حتی در آپدیت افزونه ها قبل داخل سایت شما از افزونه قبلی بک آپ میگیره )

همچنین پشتیبانی ما خیلی سریعتر از اون چیزیه که فکرش را بکنید! کافیه فقط یکبار امتحان کنید 🙂

jettabs

افزونه جت تب فراتر از چند المان!!!

شاید برای شما سوال شده باید که ضرورت استفاده از این افزونه چیست!؟ مگر خود المنتور المان تب را ندارد؟

شباهت المان های این افزونه و المان های پیشفرض المنتور تنها در نامشان است، تب های پیشفرض المنتور یک زبانه بندی ساده به شما می‌دهد که کاربرد آن بسیار پیش پا افتاده و ساده است.

اما در جت تب ما حتی می‌توانید در تب ها، از المان های دیگر افزونه ها استفاده کنیم و به صورت 100 درصدی صفحه خود را شخصی سازی کنیم.

دلیل پر طرفدار بودن این افزونه و استفاده از آن، با اینکه یک المان هم نام در المنتور دارد، در آپشن های این افزونه قدرتمند است، البته این را نیز فراموش نکنیم که کار افزونه جت تب فقط ساختن تب و زبانه نیست و قابلیت های دیگری مانند آکاردئون های حرفه ای و ابزارک سوئیچر (Switcher)  که تنها در این افزونه وجود دارد و مشابهی ندارد را در اختیار شما قرار می‌دهد.

اجازه بدهید با ویدئو به شما ثابت کنیم ، متفاوت هستیم …

jettabs
پشتیبانی فوق سریع میخواهید؟ یکبار امتحان کنید!

رفاقت ، اوج هنر یک تجارت عمیق است. ما رفاقتمان را به شما ثابت خواهیم کرد. آیا تابحال طعم پشتیبانی 10 دقیقه ای را چشیده اید؟ ما سعی میکنیم کمتر از 10 دقیقه پاسخگوی شما باشیم …

در پشتیبانی ما متعجّب خواهید شد ، شاید بد نباشد یکبار امتحان کنید. جزئیات پشتیبانی ما در قوانین و مقررات درج شده است ولی اجازه بدهید پارتی بازی کنیم ، ما رفیق خوبی برای شما خواهیم بود!

jettabsافزونه JetTabs ، افزودنی المنتور برای افزودن زبانه‌های آکاردئونی پیشرفته به صفحه ساز المنتور میباشد که با این افزونه میتوان تب های افقی و عمودی با تمپلیت های زیبا ایجاد کرد. کار کردن با این افزونه بسیار ساده بوده و شما پس از نصب افزونه همانند سایر ابرازک‌های المنتور میتوانید در بخش ویرایش صفحات، المان های آن را به صفحات خود افزوده و سفارشی کنید.

زبانه‌های افقی و عمودی

مطابق با محتوا و طرح سایت میتوانید زبانه ها را بصورت افقی یا عمودی تنظیم و محتوای خود را با ظاهر مدرن‌تر نمایش دهید.

jettabsافزودن تمپلیت های مختلف

جهت سهولت در درج محتوا به زبانه ها این امکان فراهم شده که بتوان تمپلیت های المنتور را در داخل زبانه ها درج کرد.

محتوای پویا

چنانچه از افزونه JetEngine نیز استفاده میکنید این امکان را نیز دارید که محتوای پویا را به زبانه‌های خود اضافه کنید.

ابزارک سوئیچر (Switcher)

با ویجت سوئیچر میتوانید تفاوت بین دو بلوک محتوا را بصورت آجاکس نمایش دهید. برای مثال میتوان مقایسه بین پلن های ماهانه و سالانه را با یک دکمه نمایش دهید تا با کلیک روی دکمه پلن ماهانه یا سالانه نمایش داده شود.

jettabsآکاردئون عکس

با ابزارک آکاردئون عکس میتوانید چندین تصویر را با عنوان، توضیحات، دکمه و لینک اضافه کرده و تصاویر خود را با نظم خاصی نمایش دهید.

jettabs

آکاردئون کلاسیک

با استفاده از این ابزارک هرنوع محتوایی را میتوانید بصورت فشرده در صفحات خود قرار دهید.

jettabsویژگی های کلیدی افزونه زبانه جت

 • فارسی سازی شده
 • کاملا رسپانسیو
 • زبانه های عمودی و افقی
 • آکاردئون عکس و کلاسیک
 • درج محتوای پویا
 • کاملا پاسخگو در دستگاه های مختلف
 • استفاده آسان
 • تنظیمات استایل پیشرفته
اگه یکبار بخریم روی چندتا سایت استفاده کنیم؟ سوال قابل درک!

ما با شما صادق هستیم ، اگر طراح سایتی محصول صدهزارتومنی از ما خریداری کند و روی صدها سایت مشتریانش که از هرکدام چندین میلیون دریافت کرده است آن را نصب کند در واقعیت ما چطور میتوانیم به زنده بودن سایتمان ادامه دهیم؟ آیا نبودنِ ما برای شما جذاب است؟!

ما در حدود 25 نفر هستیم که هرکدام از ما مثل شما برای زندگی باید هزینه کنیم ، در حال حاضر قوانین ما سخت گیرانه نیستند، هنوز محدودیت تعداد دفعات نصب لحاظ نشده است، ما به کاربرانمان اعتماد داریم و ” معرفت “ بین کاربران ابزار وردپرس جاری است و امیدواریم که بخاطر حیات سایتمان مجبور به ایجاد محدودیت نشویم.

بنابرین ضمن مطالعه قوانین و طبق مندرجات آن خواهشمندیم که برای هر وبسایت یکبار بصورت جدا محصول را از ما خریداری نمایید ( و یا در حساب مشتریان مثل هاست و دامینشان برای آنها محصولات لازم را خرید کنید )

پولتان را برای چه چیزی خرج میکنید؟ برای موفقیت!

ما تجربه کرده ایم ، موفقیت خیلی سخت است. محصول با کیفیت ، پشتیبانی فوق سریع ، صمیمیت کارا برای مشتریان خاص تدارک دیده شده است. مشتریان با ما تصمیم خودشان به جمع افراد موفق پیوسته اند.

محصولات ما قیمت زیادی ندارند ، تفاوت خدمات ما خیلی زیادتر از چیزی که تصّور می کنید! محصولات ما شاید با همین نام در سایت های دیگری هم یافت شود ولی شک نکنید هرمحصولی ، محصول با کیفیت و اورجینال ابزار وردپرس نمی شود!

آیا برای استفاده از این افزونه به المنتور پرو نیاز داریم؟

احتراما بله برای استفاده کردن از صد درصد امکانات افزونه پیشنهاد می‌شود المنتور پرو را نصب کنید.

آیا این افزونه از نظر سرعت بهینه است و با نصب آن سرعت سایت من پایین نمی‌آید؟

خیر این افزونه به صورت کامل توسط یک تیم حرفه ای ساخته شده و کاربران زیادی از آن استفاده می‌کنند و به هیچ عنوان نگرانی بابت سرعت وجود ندارد.

افزونه جت تب المنتور با کدام قالب ها سازگاری دارد؟

این افزونه با تمامی قالب های استاندارد المنتوری سازگار است و به خوبی اجرا خواهد شد.

این افزونه برای چه سایت هایی مناسب می‌باشد؟

این افزونه قابلیت هایی دارد که کاملا به شرایط و نیاز شما می‌تواند مفید باشد، برای درک راحتتر این موضوع لطفا توضیحات محصول را بررسی کنید.

مترادف کمک کننده
 • افزونه تب وردپرس

 • افزونه آکاردئون وردپرس

 • افزونه زبانه بندی المنتور

سوالات ذهنی
 • چگونه در المنتور تب بسازیم؟

 • چطور المان های المنتور را بیشتر کنیم؟

 • چگونه در المنتور آکاردئون بسازیم؟

مترادف کمک کننده
سوالات ذهنی
هنوز مطمئن نیستید؟ ما تلفن هم داریم!

خجالت را کنار بگذارید ، تماس بگیرید : 3364-035

نگران نباشید ، ما همیشه در دسترس هستیم حتی روز های تعطیل! همکاران ما بسیار مهربان هستند هر موقع تمایل داشتید تماس بگیرید تا رفاقتمان را شروع کنیم!

 

خرید را هرگز توصیه نمی کنیم اگر …

برای وبسایت خود یا دیگران به دنبال اعتماد ، ثبات ، قدرت و جذابیت نیستید! مشتریان ما از بزرگترین کمپانی های کشور هستند و ما با تمام توان در کنار آنها ایستاده ایم تا موفقیتی عظیم حاصل شود.

خرید از ابزار وردپرس برای شما مناسب نیست اگر به دنبال محصولی بی کیفیت و ارزان قیمت هستید. محصولات ما واقعی هستند و ما برای سایت های بزرگ ایرانی بوجود آمده ایم.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.

8 دیدگاه. Leave new

آخرین بروزشده ها در سایت ابزار وردپرس

فهرست