سیستم پرسش و پاسخ تو 3 سوت

افزونه پرسش و پاسخ

DW Question & Answer WordPress Plugin

افزونه پرسش و پاسخ وردپرس با همه قالب وردپرس و افزونه های وردپرسی سازگاری دارد و به شما کمک می کند در وبسایت وردپرسی خودتان یک سیستم سوال و جواب یا پرسش و پاسخ حرفه ای راه اندازی کنید.پبدیهی است کاربران شما به محیطی چنین کاربردی نیاز دارند و باعث افزایش توانایی وبسایت شما خواهد شد.

توقف فروش

همین امروز یکشنبه ، 6 خرداد سال 1403 ، ما در خدمت شما هستیم

جزئیات محصول

ورژن محصول :

1.3.6

خریداران این محصول

589 مشتری

آموزش ویدئویی :

پیشنمایش دیداری :

شـایـد ما ارائه دهنده نسخه قدرتمند و متفاوتی از این محصول هستیم …

.Maybe we are a supplier of a powerful and different version of this product
اجازه بدهید صادق باشیم ، گران تر از سایرین است؟

پول خوب است ولی اگر قرار باشد موقتی بدست بیاید ارزشی ندارد ، وقتی محصولی را بی حساب بفروشیم نمی توانیم به مشتریان زیادتر با کیفیت امروز پاسخگو باشیم بنابرین انتخاب ما فروش کمتر به مشتریانی است که سایت های عالی دارند، برای انتخاب بهتر است از دوستان خود در مورد ابزار وردپرس سوال بپرسید!

اورجینال‌ و‌ مطمئن …

ویدئو اورجینال‌ ،‌ کلیک کنید !

خریداران این محصول

589 + کاربر خوشحال

DW Question & Answer star
DW Question & Answer star
فعالیت بیشتر کاربران با تعامل و کمک به یکدیگر!

شاید شما هم دیده باشید سایت هایی که کاربران در آن برای محصولات یا مشکلات خود سوال مطرح می‌کنند و دیگر کاربرانی که تجربه آن را داشته انده به آنها کمک می‌کنند به این شکل هم مشکل کاربر حل می‌شود و هم زمان فعالیت کاربران در سایت شما بیشتر می‌شود که این سود دو طرفه است، هم برای شما و هم برای کاربر!

هم آپدیت خودکار داریم و هم پشتیبانی فوق سریع ( چند دقیقه ای )

برای فعال سازی سیستم آپدیت خودکار می توانید از این لینک شروع نمایید.

آپدیت خودکار ما بسیار هوشمند و قدرتمند است ( باید بدانید که حتی در آپدیت افزونه ها قبل داخل سایت شما از افزونه قبلی بک آپ میگیره )

همچنین پشتیبانی ما خیلی سریعتر از اون چیزیه که فکرش را بکنید! کافیه فقط یکبار امتحان کنید 🙂

افزونه پرسش و پاسخ وردپرس

افزونه پرسش و پاسخ چه کاری انجام می دهد؟

افزونه پرسش و پاسخ به شما کمک می‌کند تا یک سیستم درست کنید که کاربران در آن سوال های خود را برای کاربران دیگر بنویسند و از کاربران دیگر سایت بخواهد تا به این سوالات پاسخ دهند.

اتفاقی که در این بین می‌افتد شما دیگر نیازی نیست وقت زیادی برای پشتیبانی بگذارید و کاربران حرفه ای تر خودشان کاربران تازه کار را راهنمایی می‌کنند.

و تا زمانی که این کاربران مشغول فعالیت در سایت شما هستند برای شما امتیاز سئو بی نظیری به حساب می‌آیند.

اجازه بدهید با ویدئو به شما ثابت کنیم ، متفاوت هستیم …

افزونه پرسش و پاسخ وردپرس
پشتیبانی فوق سریع میخواهید؟ یکبار امتحان کنید!

رفاقت ، اوج هنر یک تجارت عمیق است. ما رفاقتمان را به شما ثابت خواهیم کرد. آیا تابحال طعم پشتیبانی 10 دقیقه ای را چشیده اید؟ ما سعی میکنیم کمتر از 10 دقیقه پاسخگوی شما باشیم …

در پشتیبانی ما متعجّب خواهید شد ، شاید بد نباشد یکبار امتحان کنید. جزئیات پشتیبانی ما در قوانین و مقررات درج شده است ولی اجازه بدهید پارتی بازی کنیم ، ما رفیق خوبی برای شما خواهیم بود!

پلاگین پرسش و پاسخ ، افزونه ای برای افزایش قدرت وبسایت شما

بنام خدا و زیباترین سلام خدمت کاربران عزیز و محترم وبسایت ابزار وردپرس ، امروز در خدمت شما خواهیم بود با معرفی و عرضه محصولی قدرتمند برای افزایش قدرت وبسایت وردپرسی شما ، این افزونه قدرتمند ” پلاگین پرسش و پاسخ ” نام دارد که توسط تیم designwall طراحی شده است.

افزونه پرسش و پاسخ دقیقا چه کاری انجام می دهد؟

با استفاده از افزونه پرسش و پاسخ وردپرس می توانید یک سیستم فوق العاده روی وردپرس خود ایجاد کنید که کاربران از این طریق می توانند سوال های خود را بپرسند و شما یا کاربران شما به آنها پاسخ دهند. این ویژگی می تواند وضعیت مشتریان سایت شما را تاحد زیادی بهبود بخشد.

افزونه پرسش و پاسخ وردپرس

راحتی در استفاده از افزونه پرسش و پاسخ

افزونه پرسش و پاسخ وردپرس در پیشخوان وردپرس به شما امکان این را می دهد که سوالات کاربران را مدیریت کنید و آن ها را در صورتی که مناسب هستند تایید کنید و برای پاسخ منتشر کنید. شما با این افزونه می توانید خودتان به سوال ها پاسخ دهید و یا کسان دیگری اینکار را انجام دهند.

پلاگین DWQA Questions
قابلیت ایجاد دسترسی های مختلف برای کاربران

در افزونه DWQA Questions می توانید به راحتی دسترسی ها و مجوز ها را تغییر دهید ، بعنوان مثال می توانید تعریف کنید چه کسانی می توانند برای سوالات پاسخ بفرستند و چه کسانی کامنت کنند … و حتی چه کسانی می توانند سوال ارسال کنند.

افزونه ساخت انجمن وردپرس

قابلیت تغییر ایمیل های کل افزونه پرسش و پاسخ

تمامی ایمیل های ارسالی در افزونه پرسش و پاسخ وردپرس قابلیت سفارشی سازی دارند ، شما می توانید ایمیل ها را زیباسازی کنید و هرآنچه بخواهید در ایمیل ها  قرار دهید ، این یکی از ویژگی های بی نظیر این افزونه کاربردی وردپرس است.

ساخت انجمن با وردپرس
افزایش قدرت سئو و رنک سایت با سیستم پشتیبانی

سوالاتی که در وبسایت شما با افزونه پرسش و پاسخ پرسیده و پاسخ داده می شوند توسط موتور های جستجو ایندکس شده و عناوین آنها ( متن سوال و حتی پاسخ ها ) بسیار در سئو سایت شما تاثیر دارد.

پرسش و پاسخ و پشتیبانی
پرسش و پاسخ و پشتیبانی

 

اگه یکبار بخریم روی چندتا سایت استفاده کنیم؟ سوال قابل درک!

ما با شما صادق هستیم ، اگر طراح سایتی محصول صدهزارتومنی از ما خریداری کند و روی صدها سایت مشتریانش که از هرکدام چندین میلیون دریافت کرده است آن را نصب کند در واقعیت ما چطور میتوانیم به زنده بودن سایتمان ادامه دهیم؟ آیا نبودنِ ما برای شما جذاب است؟!

ما در حدود 25 نفر هستیم که هرکدام از ما مثل شما برای زندگی باید هزینه کنیم ، در حال حاضر قوانین ما سخت گیرانه نیستند، هنوز محدودیت تعداد دفعات نصب لحاظ نشده است، ما به کاربرانمان اعتماد داریم و ” معرفت “ بین کاربران ابزار وردپرس جاری است و امیدواریم که بخاطر حیات سایتمان مجبور به ایجاد محدودیت نشویم.

بنابرین ضمن مطالعه قوانین و طبق مندرجات آن خواهشمندیم که برای هر وبسایت یکبار بصورت جدا محصول را از ما خریداری نمایید ( و یا در حساب مشتریان مثل هاست و دامینشان برای آنها محصولات لازم را خرید کنید )

پولتان را برای چه چیزی خرج میکنید؟ برای موفقیت!

ما تجربه کرده ایم ، موفقیت خیلی سخت است. محصول با کیفیت ، پشتیبانی فوق سریع ، صمیمیت کارا برای مشتریان خاص تدارک دیده شده است. مشتریان با ما تصمیم خودشان به جمع افراد موفق پیوسته اند.

محصولات ما قیمت زیادی ندارند ، تفاوت خدمات ما خیلی زیادتر از چیزی که تصّور می کنید! محصولات ما شاید با همین نام در سایت های دیگری هم یافت شود ولی شک نکنید هرمحصولی ، محصول با کیفیت و اورجینال ابزار وردپرس نمی شود!

آیا امکان دسته بندی سوالات در این افزونه وجود دارد؟

بله دسته بندی شدن اساس این افزونه است.

آیا امکان آپلود فایل به همراه سوال در این افزونه وجود دارد؟

بله این امکان وجود دارد که کاربران بتوانند به همراه سوالی که مطرح می‌کنند فایلی را هم آپلود کنند.

قابلیت نمایش بهتری پاسخ با طرح متفاوت در این افزونه وجود دارد؟

بله این امکان وجود دارد که برترین پاسخ کاربر را با طرحی متفاوت مشاهده کنید.

برای پرسش و پاسخ ، کاربر حتماً می‌بایست در سایت ثبت نام کند؟

امکان تنظیم این گزینه در تنظیمات افزونه وجود دارد که می‌توانید مشخص کنید کاربر حتماً باید ثبت نام کند و یا به صورت مهمان هم می توانید پاسخ دهد و یا سوال بپرسد.

آیا امکان تنظیم سوال به عنوان یک سوال خصوصی امکان پذیر است؟

بله کابران و یا مدیر می توانند سوالات را از دید دیگر کابران مخفی کنند.

با کدام قالب ها سازگاری دارد؟ 

تقریباً با همه قالب های وردپرسی سازگاری دارد و مشکلی از بابت ناسازگاری نیست.

مترادف کمک کننده
  • افزونه پرسش و پاسخ وردپرس

  • درج سوال جواب توسط کاربران وردپرس

  • پرسش و پاسخ ووکامرس

سوالات ذهنی
  • چگونه در سایت یک سیستم پرسش و پاسخ بسازیم؟

  • چگونه برای وردپرس پرسش و پاسخ طراحی کنیم؟

  • چجوری می‌تونه یک Q & A توی وردپرس بسازم؟

مترادف کمک کننده
سوالات ذهنی
هنوز مطمئن نیستید؟ ما تلفن هم داریم!

خجالت را کنار بگذارید ، تماس بگیرید : 3364-035

نگران نباشید ، ما همیشه در دسترس هستیم حتی روز های تعطیل! همکاران ما بسیار مهربان هستند هر موقع تمایل داشتید تماس بگیرید تا رفاقتمان را شروع کنیم!

 

خرید را هرگز توصیه نمی کنیم اگر …

برای وبسایت خود یا دیگران به دنبال اعتماد ، ثبات ، قدرت و جذابیت نیستید! مشتریان ما از بزرگترین کمپانی های کشور هستند و ما با تمام توان در کنار آنها ایستاده ایم تا موفقیتی عظیم حاصل شود.

خرید از ابزار وردپرس برای شما مناسب نیست اگر به دنبال محصولی بی کیفیت و ارزان قیمت هستید. محصولات ما واقعی هستند و ما برای سایت های بزرگ ایرانی بوجود آمده ایم.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.

137 دیدگاه. Leave new

آخرین بروزشده ها در سایت ابزار وردپرس

فهرست