احساس مسئولیت به خرید مشتریان

افزونه ارسال ایمیل به خریداران

Per Product Emails Easy Digital Downloads

افزونه ارسال ایمیل به خریداران ایزی دیجیتال دانلود دارای امکانات متعددی است ، به طور مثال هنگام فروش فایل ممکن است که بخواهید که بعد از دانلود یا انجام تراکنش ایمیلی حاوی یک فایل آموزشی یا تشکر از خرید یا هر چیز دیگری را برای مشتری خود ارسال کنید.

00 روز
:
00 ساعت
:
00 دقیقه
:
00 ثانیه
138,000 50٪ تخفیف
69,000 تومان
خرید و دانلود

همین امروز دوشنبه ، 28 خرداد سال 1403 ، ما در خدمت شما هستیم

جزئیات محصول

ورژن محصول :

1.1.7

خریداران این محصول

230 مشتری

آموزش ویدئویی :

پیشنمایش دیداری :

شـایـد ما ارائه دهنده نسخه قدرتمند و متفاوتی از این محصول هستیم …

.Maybe we are a supplier of a powerful and different version of this product
اجازه بدهید صادق باشیم ، گران تر از سایرین است؟

پول خوب است ولی اگر قرار باشد موقتی بدست بیاید ارزشی ندارد ، وقتی محصولی را بی حساب بفروشیم نمی توانیم به مشتریان زیادتر با کیفیت امروز پاسخگو باشیم بنابرین انتخاب ما فروش کمتر به مشتریانی است که سایت های عالی دارند، برای انتخاب بهتر است از دوستان خود در مورد ابزار وردپرس سوال بپرسید!

اورجینال‌ و‌ مطمئن …

ویدئو اورجینال‌ ،‌ کلیک کنید !

خریداران این محصول

230 + کاربر خوشحال

grenn man png
grenn man png
اطلاع رسانی درست = اعتماد

یکی از ارکان خرید اینترنتی و چیزی که حتما برای مشتریان بازار آنلاین یک ملاک بزرگ است اعتماد به کالا و سرویس شماست، یکی از فاکتور های مهمی که باعث افزایش اعتماد مشتریان می‌شود اطلاع رسانی دقیق برای آنها می‌باشد که افزونه ارسال ایمیل به خریداران Edd دقیقا برای انجام اینکار طراحی شده است.

هم آپدیت خودکار داریم و هم پشتیبانی فوق سریع ( چند دقیقه ای )

برای فعال سازی سیستم آپدیت خودکار می توانید از این لینک شروع نمایید.

آپدیت خودکار ما بسیار هوشمند و قدرتمند است ( باید بدانید که حتی در آپدیت افزونه ها قبل داخل سایت شما از افزونه قبلی بک آپ میگیره )

همچنین پشتیبانی ما خیلی سریعتر از اون چیزیه که فکرش را بکنید! کافیه فقط یکبار امتحان کنید 🙂

افزونه ارسال ایمیل به خریداران EDD

چگونه باید کاربران را از موفقیت خرید هایشان با خبر کنیم؟

شاید شما هم دوست داشته باشید مانند سایت های حرفه ای در زمان انجام خرید برای کاربران خود ایمیل ارسال کنید و آنها را از تایید پرداخت خود باخبر سازید.

افزونه ارسال ایمیل به خریداران Edd اینبار به کمک شما آمده است تا با راحتی بسیار بتوانید این سیستم ایمیلی را ایجاد و برای کاربران خود فعال کنید تا بلافاصله پس از پرداخت وجه بتوانند رسید خرید خود را به صورت ایمیل دریافت کنند.

اجازه بدهید با ویدئو به شما ثابت کنیم ، متفاوت هستیم …

افزونه ارسال ایمیل به خریداران EDD
پشتیبانی فوق سریع میخواهید؟ یکبار امتحان کنید!

رفاقت ، اوج هنر یک تجارت عمیق است. ما رفاقتمان را به شما ثابت خواهیم کرد. آیا تابحال طعم پشتیبانی 10 دقیقه ای را چشیده اید؟ ما سعی میکنیم کمتر از 10 دقیقه پاسخگوی شما باشیم …

در پشتیبانی ما متعجّب خواهید شد ، شاید بد نباشد یکبار امتحان کنید. جزئیات پشتیبانی ما در قوانین و مقررات درج شده است ولی اجازه بدهید پارتی بازی کنیم ، ما رفیق خوبی برای شما خواهیم بود!

ارسال ایمیل به خریداران EDD با افزونه Per Product Emails

ارسال ایمیل به خریداران EDD با افزونه Per Product Emails
ارسال ایمیل به خریداران EDD با افزونه Per Product Emails

این افزونه وردپرس قابلیت مهم و جذابی را به سیستم فروشگاهی دیجیتالی شما اضافه می کند و Per Product Emails نام دارد که توسط تیم قدرتمند ایزی دیجیتال دانلود طراحی شده است. شاید شما هم از آن دسته از افراد باشید که در دنیای اینترنت با یک قالب وردپرس کسب و کاری نو ایجاد کرده اند و با فروش فایل های مجازی در حال کسب درآمد می باشند. همانطور که می دانید یکی از مهمترین ویژگی های یک سایت فروش محصولات مجازی پشتیبانی و تماس درست با مشتری است و این ویژگی با روش های مختلفی قابل پیاده سازی است.

ایمیل مارکتینگ یکی از موثرترین راه هایی است که توسعه دهندگان اینترنتی از آن استفاده می کنند و تجارت خود را در سطح اینترنت به نقاط بالاتری هدایت می کنند. همیشه ایمیل مارکتینگ ارسال یک ایمیل با موضوع تبلیغاتی نیست ، بلکه شما با افزونه ارسال ایمیل به خریداران edd می توانید به مشتریان خود بگویید که چقدر نسبت به خرید آنها مسئول هستید و به سایت خود پایبندید تا هر چه بیشتر اعتبار و اعتماد بیشتری را از آنان دریافت نمایید.

افزونه ارسال ایمیل به خریداران Edd

با استفاده از افزونه ارسال ایمیل به خریداران edd می توانید برای مشتریان خود بصورت اتوماتیک پس از خرید ایمیل ارسال کنید البته این ارسال به شرط آن است که سرویس هاستینگ شما اجازه ارسال ایمیل را به وبسایت شما بدهد. معمولاً در این زمینه مشکلی نخواهد بود زیرا ایمیل ها برای هر محصول و هر مشتری جداگانه ارسال می شود و خریداران هر محصول تعداد خیلی زیادی نیستند.

برای استفاده از این افزونه کافیست آن را نصب کرده و سپس محصول مورد نظر خود را برای ارسال ایمیل به خریداران آن محصول انتخاب کنید سپس یک عنوان و متن مورد نظر را بصورت ساده یا HTML بسازید و آن را آماده کنید تا پس از هر خرید برای محصول مورد نظر یک ایمیل ارسال کند. این افزونه یک گزینه جدید به تب ایزی دیجیتال دانلود اضافه می کند.

ضمانت اورجینال در کنار قیمت مناسب

ابزار وردپرس ، مرجع قالب وردپرس و افزونه وردپرس این افزونه بسیار جذاب و کاربردی را فارسی سازی کرده  آن را در اختیار کاربران خود قرار داده است ، هم اکنون می توانید این افزونه را از وبسایت ابزار وردپرس دریافت و از آن استفاده کنید. این افزونه بصورت کاملاً اورجینال از سایت ایزی دیجیتال دانلود تهیه شده و با قیمت مناسبی در اختیار کاربران قرار گرفته است.

افزونه ارسال ایمیل به خریداران Edd
افزونه ارسال ایمیل به خریداران Edd
اگه یکبار بخریم روی چندتا سایت استفاده کنیم؟ سوال قابل درک!

ما با شما صادق هستیم ، اگر طراح سایتی محصول صدهزارتومنی از ما خریداری کند و روی صدها سایت مشتریانش که از هرکدام چندین میلیون دریافت کرده است آن را نصب کند در واقعیت ما چطور میتوانیم به زنده بودن سایتمان ادامه دهیم؟ آیا نبودنِ ما برای شما جذاب است؟!

ما در حدود 25 نفر هستیم که هرکدام از ما مثل شما برای زندگی باید هزینه کنیم ، در حال حاضر قوانین ما سخت گیرانه نیستند، هنوز محدودیت تعداد دفعات نصب لحاظ نشده است، ما به کاربرانمان اعتماد داریم و ” معرفت “ بین کاربران ابزار وردپرس جاری است و امیدواریم که بخاطر حیات سایتمان مجبور به ایجاد محدودیت نشویم.

بنابرین ضمن مطالعه قوانین و طبق مندرجات آن خواهشمندیم که برای هر وبسایت یکبار بصورت جدا محصول را از ما خریداری نمایید ( و یا در حساب مشتریان مثل هاست و دامینشان برای آنها محصولات لازم را خرید کنید )

پولتان را برای چه چیزی خرج میکنید؟ برای موفقیت!

ما تجربه کرده ایم ، موفقیت خیلی سخت است. محصول با کیفیت ، پشتیبانی فوق سریع ، صمیمیت کارا برای مشتریان خاص تدارک دیده شده است. مشتریان با ما تصمیم خودشان به جمع افراد موفق پیوسته اند.

محصولات ما قیمت زیادی ندارند ، تفاوت خدمات ما خیلی زیادتر از چیزی که تصّور می کنید! محصولات ما شاید با همین نام در سایت های دیگری هم یافت شود ولی شک نکنید هرمحصولی ، محصول با کیفیت و اورجینال ابزار وردپرس نمی شود!

مترادف کمک کننده
  • افزونه ایمیل ایزی دیجیتال دانلود

  • افزونه اطلاع رسانی edd

  • افزونه ایمیل ایزی دیجیتال دانلود

سوالات ذهنی
  • چگونه برای کاربران EDD ایمیل ارسال کنم؟

  • سیستم اطلاع رسانی ایزی دیجیتال دانلود چگونه است؟

  • چطور برای edd ایمیل خرید بسازیم؟

مترادف کمک کننده
سوالات ذهنی
هنوز مطمئن نیستید؟ ما تلفن هم داریم!

خجالت را کنار بگذارید ، تماس بگیرید : 3364-035

نگران نباشید ، ما همیشه در دسترس هستیم حتی روز های تعطیل! همکاران ما بسیار مهربان هستند هر موقع تمایل داشتید تماس بگیرید تا رفاقتمان را شروع کنیم!

 

خرید را هرگز توصیه نمی کنیم اگر …

برای وبسایت خود یا دیگران به دنبال اعتماد ، ثبات ، قدرت و جذابیت نیستید! مشتریان ما از بزرگترین کمپانی های کشور هستند و ما با تمام توان در کنار آنها ایستاده ایم تا موفقیتی عظیم حاصل شود.

خرید از ابزار وردپرس برای شما مناسب نیست اگر به دنبال محصولی بی کیفیت و ارزان قیمت هستید. محصولات ما واقعی هستند و ما برای سایت های بزرگ ایرانی بوجود آمده ایم.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.

27 دیدگاه. Leave new

آخرین بروزشده ها در سایت ابزار وردپرس

فهرست