آموزش تحلیل حرفه ای سئو وبسایت
آموزش پیشرفته سئو داخلی

برای کسب نتایج بهتر در سئو باید این توانایی را داشته باشیم که وضعیت فعلی وبسایت را تحلیل کنیم تا بتوانیم هدف‌ گذاری بهتری داشته باشیم و مشکلات کار را شناسایی کنیم. ما در ابزاروردپرس برای حل این مشکل دوره آموزشی حرفه‌ای برای تحلیل سئو وبسایت ارائه دادیم.

00 روز
:
00 ساعت
:
00 دقیقه
:
00 ثانیه
690,000 50٪ تخفیف
345,000 تومان
خرید و دانلود

تعداد جلسات :

10

تعداد دانشجویان :

266+

محمدرضا خنیده

موسس و مدیرعامل سابق استارت آپ نت بازده، فعالیت در مسیر رشد ده ها کسبوکار موفق در ایران …

محمدرضا خنیده

موسس و مدیرعامل سابق استارت آپ نت بازده، فعالیت در مسیر رشد ده ها کسبوکار موفق در ایران …

همچنین شاید برای شما مفید باشد :

پیشنهاد مرتبط

<توجه : این دوره در سیستم اسپات پلیر و دارای لایسنس تک کاربره می باشد.

مزیت مهم این دوره یادگیری اصولی تحلیل سئو وبسایت می‌باشد و علاوه بر اینکه شما توانایی تحلیل وبسایت خودتان را دارید، می‌توانید از آن یک پلن درآمدی نیز داشته باشید و وبسایت دیگران را تجزیه و تحلیل کنید و با عیب یابی سئو درآمدی را برای خودتان ایجاد نمایید.

سرفصل‌های دوره:

 آموزش بررسی ui و ux سایت :

در این قسمت به‌صورت کامل به شما یاد خواهم داد که چگونه بتوانید وضعیت ظاهری و تجربه کاربری یک وب‌سایت را آنالیز کنید و استاندارهای لازم برای یک وب‌سایت را خدمتتان معرفی خواهیم کرد تا بتوانید سایتتان را از نظر وضعیت ظاهری و تجربه کاربری بهبود دهید.

بررسی کلمات کلیدی :

مهم‌ترین قدم در شروع سئو وب‌سایت بحث تحقیق کلمات کلیدی است. خیلی از مواقع افراد هیچ‌گونه دانش و آگاهی در این زمینه ندارند و کلماتی را انتخاب می‌کنند که هیچ‌گونه سودآوری برای آنان نخواهد داشت. در این قسمت به‌صورت کامل به شما آموزش می‌دهم تا بررسی جامعی بر روی کلمات کلیدی داشته باشیم و بهترین کلمه برای هر صفحه را انتخاب کنید.

بررسی لینک سازی داخلی سایت:

خیلی از مواقع افراد توجهی به این مورد نمی کنند و اغلب لینک سازی داخلی سایت یا به اشتباه انجام شده است یا اصلا انجام نشده است. به صورت کامل وضعیت لینک سازی داخلی را بر روی صفحات هدف بررسی می‌کنیم و در صورت وجود اشتباه تصحیح می‌کنیم.

 بررسی سرعت سایت:

در این قسمت یاد می‌گیریم که سرعت استاندارد برای یک وب‌سایت چند ثانیه هست و مواردی مهمی در بحث بهبود سرعت وب‌سایت به شما خواهم گفت. افزونه‌های مورد نیاز برای بهبود سرعت را خدمتتان اعلام خواهد کرد تا بتوانید استفاده کنید.

پیدا کردن صفحات بی ارزش وبسایت: 

وجود صفحات بی ارزش زیاد برای سئو وبسایت مناسب نمی‌باشد و می‌بایست صفحات را پیدا کنید و آن‌ها را بهبود دهید. به شما یاد خواهم داد چگونه بتوانید صفحات بی ارزش وبسایت را پیدا کنید.

چه صفحاتی از وبسایت نو ایندکس هستند؟ 

ممکن است زمانی به اشتباه صفحه ای را در گوگل نو ایندکس کنیم و آنگاه گوگل قادر نخواهد بود صفحه ما را در نتایج نمایش دهد. به شما آموزش خواهم داد که به چه صورت صفحات نوایندکس را شناسایی کنید.

جلوگیری از سو استفاده ادمین یا نویسندگان در لینک های خروجی :

شاید برای وبسایتتان یک نویسنده یا ادمین استخدام کرده باشید اما بدون آن که بدانید، او در سایت شما به سایت های دیگر لینک می دهد و از سایت شما بک لینک می گیرد . به شما آموزش خواهم داد که چگونه این لینک ها را شناسایی کنید.

بررسی صفحاتی که بدون اس اس ال می باشند.

پروتکل ssl یکی از مهمترین مواردی است که برای امنیت وبسایت باید فعال کنید. ممکن است برخی مواقع صفحاتی بدون ssl بازشوند و ما باید آن ها را شناسایی و تصحیح کنیم.

بررسی عناوین، تگ های H1 و متادیسکریپشن ها:

عناوین، تگ های اچ یک و متادیسکریپشن های هر صفحه می بایست متفاوت باشد. ممکنه است گاهی به اشتباه این موارد را مشابه استفاده کنید یا در صفحه از دو عنوان یا تگ اچ یک استفاده شده باشد که این موارد می بایست شناسایی شود و در این آموزش به شما یاد دادم.

بررسی وضعیت خطاهای 404 و ریدایرکت‌ها :

با استفاده از ابزارهای پیشرفته سئو خطای 404 سایت را شناسایی و نحوه رفع خطا را به شما آموزش خواهم داد. ریدایرکت‌های اشتباه باعث به هدر رفتن بودجه خزش وب‌سایت می‌شود و برای سئو مضر هستند.

چرا باید آنالیز سئو سایت را یاد بگیریم ؟

سئو یکی از بهترین راهکارها برای افزایش بازدید وبسایت و افزایش درآمد می باشد اما اگر به شیوه اصولی و صحیح انجام شود. اگر سایتمان دچار خطاهای سئویی باشد علی رغم تلاش ما نتیجه به دست آمده ممکن است دلخواه نباشد. برای مثال اگر کلمه کلیدی انتخابی اشتباه باشد تمامی زحمات ما به باد خواهد رفت. پس لازم است یاد بگیریم وضعیت سئو وبسایت را همواره بررسی و خطایابی کنیم تا بتوانیم بهترین نتیجه را دریافت کنیم.

چه مواردی در این دوره تدریس می شود؟

ظاهر استاندارد برای یک وبسایت چگونه است؟
آیا ادمین یا نویسنده سایت از سایت ما بک لینک پنهانی گرفته است؟
آیا لینک سازی داخلی سایت به شکل مناسبی انجام شده است؟
آیا کلمه کلیدی که انتخاب کردم مناسب است ؟
آیا سایت من سرعت مناسبی دارد؟
صفحات بی ارزش وبسایت که باعث ضربه زدن به سئو می‌شوند کدام صفحات هستند؟
خطاهای 404 را چگونه پیدا و رفع کنیم؟
و ……

دستاورد این دوره برای شما چه خواهد بود؟

پس از این دوره شما قادر خواهید بود خطاهایی سئو وبسایت را به بهترین شکل تشخیص دهید. همچنین می توانید برای دیگران تحلیل سئو وبسایت انجام دهید و از آن کسب درآمد کنید.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.

30 دیدگاه. Leave new

فهرست