آموزش جامع افزونه عمده فروشی ووکامرس
آموزش تخصصی فروش عمده ووکامرس

همانطور که می دانید یکی از راه های افزایش درآمد و فروش بیشتر در سایت ، جذب خریداران عمده می باشد . به صورت پیشفرض ووکامرس امکان این مورد را در فروشگاه ساز خود فراهم نکرده است که ما در این دوره آموزشی به شما عزیزان نحوه افزودن محصولات عمده در فروشگاه ساز ووکامرس را آموزش خواهیم داد

رایگان - ارزش تقریبی 200 هزار تومان

تعداد جلسات :

7 جلسه

تعداد دانشجویان :

691+

محـمد عـــادل ســـرافراز

فعال در حوزه وردپرس و طراحی وب ، به آموزش مبانی طراحی سایت علاقه زیادی دارم.

محـمد عـــادل ســـرافراز

فعال در حوزه وردپرس و طراحی وب ، به آموزش مبانی طراحی سایت علاقه زیادی دارم.

همچنین شاید برای شما مفید باشد :

پیشنهاد مرتبط

اگر فروشنده محصولات خاصی هستید و مشتریان محصولات شما را به صورت عمده خریداری می‌کنند، لازم است تا قابلیت فروش عمده محصولات را در فروشگاه اینترنتی خود فعال نمایید. یکی از این افزونه هایی که به شما کمک میکند تا این امکان را در سایت خودتان فراهم نمایید افزونه عمده فروشی ووکامرس است.

با استفاده از افزونه فروش عمده ووکامرس ( Wholesale Suite ) شما می توانید بخش فروش عمده را نیز در فروشگاه اینترنتی خود به آسانی ایجاد نمایید. امکان خرید عمده در سایت شما به خریدارانی که قصد خرید به صورت عمده و کلی را دارند این امکان را می دهند تا با خرید بیشتر از تخفیف برخوردار شوند .

ما در این دوره آموزشی به صورت کامل و گام به گام ، تمامی بخش های این افزونه کاربردی را خدمت شما عزیزان آموزش داده ایم تا شما بتوانید با استفاده از این امکانات فروش خود را افزایش دهید.

فصل اول ، آموزش افزونه عمده فروشی در ووکامرس
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.

18 دیدگاه. Leave new

فهرست