افزونه افزونه WP Media File Manager مدیریت رسانه وردپرس

افزونه مدیریت رسانه وردپرس – WP Media File Manager

توضیح کوتاه

افزونه مدیریت رسانه وردپرس ، یعنی افزونه WP Media File Manager به شما اجازه مدیریت و مرتب سازی رسانه وردپرس را می دهد. افزونه های متعددی برای این کار تعبیه شده اند ، کاربران عزیز نیز ، تعدادی از افزونه هایی که کار مشابه با افزونه WP Media File Manager انجام می دهد را به ما معرفی و درخواست ارائه کرده اند.

اما ما در تیم ابزار وردپرس ، طی بررسی هایی که بر روی این افزونه داشته ایم ، به این نتیجه رسیدیم که پلاگین مدیریت رسانه وردپرس کارایی بهتری دارد ، امکانات بهتری دارد ، ساده و بسیار سبک است. دلایلمان را در ادامه و در توضیحات کامل برای شما بیان کرده ایم.

از طریق دکمه زیر می توانید خرید و بصورت آنی دانلود نمایید

چرا خرید از ابزار وردپرس؟
پیشنمایش فارسی

پیشنمایش فارسی

ندارد
null

ورژن : 1.2.3

بروزرسانی سریع
null

علاقه مندان محصول

13 کاربر
اورجینال بودن محصول وردپرس

ضمانت اورجینال

مدال اصالت محصول
null

7 روز ضمانت بازگشت وجه

در صورت مشکل در محصول
پشتیبانی ابزار وردپرس

پشتیبانی قدرتمند

پشتیبانی بسیار سریع
بسته نصب آسان محصولات

امکان نصب رایگان

درخواست نصب پس از خرید
آپدیت وردپرس

ارائه آپدیت رایگان

آپدیت محصول مادام العمر
تخفیف وردپرس

تخفیف ویژه برای شما

15% تخفیف بعد از ثبت نام
Document

آموزش سئو وردپرس

آموزش خرید از ابزار وردپرس

آموزش طراحی سایت فروشگاهی

آموزش طراحی فروشگاه فایل با وردپرس

آموزش طراحی سایت شرکتی با وردپرس

 

افزونه WP Media File Manager ، بهترین افزونه مدیریت رسانه در وردپرس

افزونه مدیریت رسانه وردپرس
افزونه مدیریت رسانه وردپرس

به نام پروردگار مهربان ، در ابتدا به کاربران عزیزمان سلام عرض می کنیم و برای همه شما دوستان خوب ، آرزوی موفقیت می کنیم ، در این مقاله برای شما عزیزان ، و به درخواست شما دوستان ، افزونه کاربردی وردپرس دیگری آماده کرده ایم که اکنون به آن می پردازیم.

در بالا اشاره کردیم که افزونه مدیریت رسانه ، بسیار کم حجم و سبک است. سبک بودن افزونه نیز خیلی مهم است ، زیرا همانطور که می دانید و در آموزش کامل وردپرس و آموزش سئو به آن اشاره هایی کرده ایم ، افزونه های زیاد و سنگین تا حدی فضای هاست و منابع شما را اشغال می کنند و تاثیر های منفی بر روی سایت شما دارند.

مدیریت رسانه وردپرس WP Media File Manager
مدیریت رسانه وردپرس WP Media File Manager

پس بنابر این ، بهترین افزونه ای که برای مدیریت رسانه وجود دارد را ، برای شما عزیزان آورده ایم و در ادامه به توضیح بخش های مختلف آن و کارایی و امکانات آن می پردازیم.

ارائه توضیحات کلی در مورد افزونه مدیریت رسانه وردپرس WP Media File Manager

کاربران عزیز و حرفه ای ابزار وردپرس ، همانطور که در قبل اشاره کردیم ، مدتی بود در حال بررسی ارائه یکی دیگر از افزونه های اورجینال سایت معتبر و منبع افزونه وردپرس ، به نام کدکنیون بوده ایم ، افزونه مدیریت رسانه وردپرس که شاید شما با اسم افزونه WP Media File Manager آشنایی داشته باشید ، یکی از بهترین افزونه های وردپرسی در زمنیه مدیریت رسانه سایت وردپرسی شما است.

اگر تعداد زیادی از تصاویر ، ویدئو ها ، فایل های مختلف و یا بهتر بگوییم هرنوع فایلی در رسانه شما به همین صورت پیش فرض قرار گرفته است و نامرتب است ، برای پیدا کردن یکی از آنها باید بین فایل های زیادی جستجو کنید ، افزونه رسانه وردپرس را برای خود تهیه کنید و رسانه سایت خود را نیز مرتب کنید.

پلاگین مدیریت رسانه وردپرس
پلاگین مدیریت رسانه وردپرس

مواردی که تا اکنون به آن اشاره کرده ایم و با هم در مورد آن صحبت کرده ایم ، توضیحات کلی افزونه WP Media File Manager مدیریت رسانه وردپرس بود. برای بیان امکانات بیشتر آن باز هم ادامه مطالب را مطالعه نمایید تا در انتخاب خود ، مطمئن باشید.

افزونه مدیریت رسانه وردپرس WP Media File Manager به سازماندهی کتابخانه رسانه شما در وردپرس به واسطه ایجاد پوشه ها و دسته بندی های متنوع ، کمک می کند. به راحتی می توانید پوشه هایی با عنوان های دلخواه در کتابخانه رسانه خود ایجاد کنید ، تصاویر مورد نظر یا فایل های دلخواه را به آن پوشه منتقل کنید.

مدیریت رسانه وردپرس WP Media File Manager
مدیریت رسانه وردپرس WP Media File Manager

روال انتقال نیز بصورت درگ و دراپ یعنی کشیدن و رها کردن با ماوس انجام می شود که از راحت ترین روش های انتقال است. همانطور که ما بررسی کردیم و در قبل اشاره کردیم این افزونه ، قدرتمند ترین افزونه مدیریت رسانه در وردپرس است که اکنون در سایت CodeCanyon وجود دارد ، در توضیحات سازنده این افزونه هم ، شرکت wphitech که سازنده این افزونه است ، به این مورد اشاره کرده است و از کاربرانی که تاکنون از این افزونه استفاده کرده اند ، امتیاز بالای نزدیک به 5 را گرفته است که بسیار عالی است.

اشاره ای به برخی از مهم ترین ویژگی های افزونه وردپرس WP Media File Manager

برخی از نکته های مهمی که در ویژگی های این افزونه قرار دارد ، و از دلایل ما نیز برای تهیه و ارائه این افزونه به صورت اورجینال بوده است ، تغییر نکردن لینک تصاویر و امکان کپی کردن تصاویر در پوشه های متعدد بدون اینکه حجمی از هاست شما اشغال شود است. شاید این توضیح کوتاه دقیق مفهوم را نرساند.

ببینید عزیزان با استفاده از این افزونه یعنی پلاگین مدیریت رسانه وردپرس WP Media File Manager قادر به ایجاد هزاران پوشه هستید و برای ایجاد پوشه های جدید هیچ محدودیتی ندارد. در داخل این پوشه ها نیز می توانید تعداد دلخواه تصاویر یا فایل ها را قرار دهید.

ممکن است تمایل داشته باشید تصاویر یا فایل هایی را در داخل چندین پوشه قرار دهید ، هیچ مشکلی نیست ، تنها با کلیک بر روی تصویر یا انتخاب تصاویر (یا فایل ها) ، و نگهداشتن کلید ctrl ، و کشیدن تصاویر بر روی پوشته مورد نظر این کار را انجام دهید.

با اینکار فایل های شما هم در دایرکتوری فعلی قرار دارند هم برای آنها میانبری در پوشه مورد نظر قرار گرفته است. به این صورت هیچ فایلی کپی نشده و فقط میانبر آن قرار گرفته است که فضایی از هاست اشغال نمی کند.

مدیریت رسانه وردپرس
مدیریت رسانه وردپرس

اما در مورد تغییر نکردن لینک تصاویر ، این مورد خیلی مهم است. ممکن است شما تعداد زیادی تصویر و فایل داشته باشید ، پس از دسته بندی و مرتب کردن این فایل ها با افزونه مدیریت رسانه وردپرس ، نباید هیچ کدام از لینک ها تغییر کند ، زیرا اگر این اتفاق رخ دهد همه تصاویر یا فایل های شما در سایت بارگزاری نمی شوند.

اما خیال شما راحت ، نگران نباشید ، پوشه هایی که با افزونه WP Media File Manager در کتابخانه رسانه ایجاد می کنید در واقع یک برچسب است و هیچ فضایی در هاست نمی گیرد ، آدرسی را نیز تغییر نمی دهد. این مورد یکی از ویژگی های مهم این افزونه است که در برخی افزونه های مشابه وجود ندارد.

پلاگین مدیریت رسانه وردپرس شامل امکانات مناسب و عالی

افزونه مدیریت رسانه وردپرس با نام WP Media File Manager امکانات خوب و عالی در زمنیه مدیریت رسانه دارد ، ویژگی های متعدد آن نیز می تواند دلایل خوبی برای انتخاب این افزونه وردپرس باشد.

برای مثال یکی دیگر از ویژگی های این افزونه کاربردی وردپرس این است که ، ممکن است در رایانه شخصی خود ، از قبل تصاویر یا فایل ها را پوشه بندی کرده باشید ، برای اینکه دقیقا همین پوشه با فایل های داخل آن را بصورت یکباره وارد کتابخانه رسانه خود نمایید ، کافی است فقط گزینه افزودن را کلیک کنید ، پوشه مورد نظر خود را کشیده و در باکس مربوطه رها کنید ، افزونه WP Media File Manager بصورت خودکار یک پوشه با نام پوشه شما ایجاد کرده و فایل ها را در داخل این پوشه قرار می دهد.

برخی دیگر از امکانات و ویژگی های افزونه مدیریت رسانه وردپرس

انتقال فایل ها و تصاویر با کشیدن و رها کردن

ایجاد میانبر برای فایلها به تعداد زیاد در پوشه های دیگر بدون ایجاد یک کپی فیزیکی در هاست

جستجو میان فایل ها و پوشه ها

بارگزاری پوشه از رایانه

و بسیاری دیگر…

همه این ویژگی هایی که بیان شد را می توانید با کلیک بر روی پیشنمایش نسخه انگلیسی ، مشاهده نمایید.

سوالات پس از خرید ، در بخش تیکت پشتیبانی پیگیری می شوند.

سوالات پیش از خرید در بخش دیدگاه پاسخ داده می شوند.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.

14 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

اشتراک گذاری این صفحه در شبکه های اجتماعی

فهرست