شخصیت افراد برای ورود به بازارکار

( یکشنبه ، 6 خرداد سال 1403 )

حق کپی ویدئو

مجاز نمی باشد.

شما اینجا هستید :

جلسه نود و چهار

آموزگار :

مهدی جبین پور

شخصیت شما اولین معیار برای تشخیص میزان موفقیت شما در آینده است ، بنابرین این ویدئو را با جدیّت دنبال کنید و شخصیت خودتان را محکم تر بسازید. ( ادامه مطلب … )

ابزار وردپرس بُزرگ ترین مرجع وردپرس ایران!

آنچه توانسته ایم لطف خدا بوده است ، ابزار وردپرس بعنوان یکی از مراجع بزرگ طراحی وب و وردپرس در حال فعالیت می باشد 🙂

ابزار وردپرس بُزرگ ترین مرجع وردپرس ایران!

آنچه توانسته ایم لطف خدا بوده است ، ابزار وردپرس بعنوان یکی از مراجع بزرگ طراحی وب و وردپرس در حال فعالیت می باشد 🙂

اورجینال

کیفیت

پشتیبانی

آپدیت

مهدی جبین پور

مـهـدی جـبین پـور

دانشجوی دکتری تجارت الکترونیک ، امیدوارم بتوانم خدمتگزار خوبی برای مردم کشورم باشم.

مهدی جبین پور

مـهـدی جـبین پـور

دانشجوی دکتری تجارت الکترونیک ، امیدوارم بتوانم خدمتگزار خوبی برای مردم کشورم باشم.

شخصیت افراد برای ورود به بازارکار

( یکشنبه ، 6 خرداد سال 1403 )

شخصیت افراد برای ورود به بازار کار

تا همین اواخر انسان­­ ها پذیرفته بودند که شخصیت افراد مادرزادی و غیر قابل تغییر است. امروزه و با پیشرفت علم روانشناسی، آنها متوجه شده ­اند که پرورش شخصیت و تبدیل شدن به فردی قوی و توانمند امری ضروری است.

شخصیت افراد یکی از مهمترین معیارهای موفقیت در زندگی و کسب و کار است. در این مقاله 10 مرحله از مراحل رشد شخصیتی برای ورود به بازار کار و پیشرفت شغلی را برایتان بیان می­کنیم و امیدواریم با استفاده از این توضیحات بتوانید آینده خوبی پیش رو داشته باشید. با رفع هر کدام از محدودیت­ های شخصیتی شما یک گام به موفقیت نزدیک­تر می­شوید و با اعتماد به نفس بیشتری در حرفه خود فعالیت خواهید کرد. شاید در نگاه اول تغییر رفتار و عملکردان سخت باشد ولی با گذشت زمان و مرور این موارد در ذهنتان و توجه به هدفی که دارید این کار برایتان ساده می­شود چون برای رسیدن به خواسته ­تان باید تلاش کنید.

برای موفقیت دست به کار شوید

برای رسیدن به موفقیت باید دست به کار شوید. با نشستن و منتظر ماندن چیزی حاصل نمی­شود. هر بذری امروز بکارید و از آن مراقبت و رسیدگی کنید، روزی به ثمر می­رسد. شما باید به راه­کارهای مختلف فکر و آنها را عملی کنید تا به نتیجه دلخواهتان برسید. انرژی و توان خود را برای رسیدن به اهداف و آرزوهایتان به کار بگیرید و با حسرت زندگی دیگران و غصه خوردن وقت­تان را هدر ندهید.

افرادی که در نظر شما موفق هستند، شاید در همه زمینه­ ها عالی و همه چیز تمام نباشند، آنها هم نقص­ هایی دارند ولی توانسته­ اند با کار و تلاش نقاط قوت خود را پررنگ­تر کنند و این چیزیست که شما می­بینید. خصیصه کمال­گرایی به عنوان نیرو­محرکه شما خیلی خوب است. انتظار نداشته باشید در همه زمینه­ ها 100 باشید، برای 100 بودن تلاش کنید ولی بدانید که همه موفقیت­ ها و خوبی ­ها در زمینه ­های مختلف در یک انسان جمع نمی­شود.

 • هر کاری با پیگیری و تلاش به نتیجه می­رسد

 • فکر یک شبه پولدار شدن را از خود دور کنید. هدف و کارتان را با تلاش و پشتکار خودتان پیش ببرید. اجازه دهید با گذر زمان و کسب تجربه به موفقیت برسید.
 • خسته و ناامید نشوید
 •  از انجام کار و فعالیت خسته نشوید و تا رسیدن به موفقیت دست از تلاش برندارید. اگر امروز کاری را شروع کردید و ایده­ای که در ذهن دارید را می­خواهید عملی کنید، اجازه بدهید با گذشت زمان فکرتان پخته شود و افراد با شما و توانایی­هایتان آشنا شوند. انتظار اینکه بعد از گذشت چند روز از شروع کارتان به درآمد عالی برسید اشتباه است. باید صبر داشته باشید و با پشتکار پله­ های موفقیت را بالا بروید. یک ضرب ­المثل قدیمی می­گوید: “هرکس یک دری را زد و ول نکرد بره، اون در براش باز میشه”. از این جمله پیداست که باید با اطمینان به خود و توانایی­هایتان به پیش بروید و از درهای بسته­ ی جلوی راهتان ناامید نشوید چون بالاخره این درها با صبوری و کار مداوم شما باز خواهند شد.
 • خجالت و غرور را کنار بگذارید
 •  برای رسیدن به هدفتان از دیگران کمک بخواهید. افراد مختلف با تجربه و تخصص­هایی که دارند می­توانند شما را راهنمایی کنند تا به موفقیت برسید. پس خیلی محترمانه و بدون خجالت و رودربایستی نیاز خود را با افراد مورد اطمینان مطرح کنید و مطمئن باشید که آنها هم از یاری رساندن به شما خوشحال می­  شوند.
 • یک شبه پولدار شدن، مرگ خاموش انسان­ها

 •  رؤیای یک شبه پولدار شدن را از ذهنتان دور کنید. چنین چیزی امکان­پذیر نیست و گول افرادی که با تبلیغات خوش آب و رنگشان این وعده­ ها را می­دهند نخورید. به نیرو و توان خود ایمان داشته باشید و همه­ ی تلاشتان را برای موفقیت و ساختن یک زندگی خوب به کار بگیرید.

مراحل رشد شخصیتی

 1. غرورت را بشکن و همه را بسیج کن تا بهت کمک کنن
 2.  اولین مرحله برای رسیدن به موفقیت این است که غرورتان را زیر پا بگذارید و با احترام از دیگران بخواهید که به شما برای طی کردن راهی که انتخاب کرده ­اید کمک کنند. حتی اگر به دنبال کار می­گردید، از دوست و آشنا و اطرافیانتان خواهش کنید که اگر شغل و حرفه ­ی مناسبی برای شما می­شناسند بهتان معرفی کنند. خجالت نکشید و تقاضا از اطرافیان را له شدن غرور ندانید. بلکه آن را راهی برای پیشرفت خود و رسیدن به آرزوهایتان ببینید.
 1. اول کارت را با آخر کار دیگران مقایسه نکن
 2.  انسان همیشه در مقام مقایسه با دیگران قرار می­گیرد. ولی به یاد داشته باشید این کار اشتباهی است. زندگی هیچ­کدام از ما شبیه هم نیست، هر فردی راه و روش خود را برای زندگی دارد. اگر شما کاری را امروز شروع کرده ­اید، نباید خود و کارتان را با فردی که سال­هاست در کار مشابه شما تجربه دارد و به­  اصطلاح استخوان خرد کرده مقایسه کنید. شما هم می­توانید با تلاش، کوشش و ادامه دادن در راهی که انتخاب کرده ­اید، پله­ های ترقی را بالا خواهید رفت و به اوج می­رسید. مقایسه کردن از بزرگترین آفت­هایی است که باعث شکست زودهنگام کسب و کارها می­شود. پس به یاد داشته باشید که هیچ وقت کار خود را با دیگران مقایسه نکنید.
 1. هی نگو نکنه این کار فایده نداشته باشه

 2.  یکی دیگر از آفت­هایی که در مراحل ابتدایی راه ­اندازی یک کسب و کار ممکن است به سراغتان بیاید ناامید شدن است . اینکه با خودتان تکرار کنید که نکنه این کار فایده نداشته باشد. اجازه ندهید این افکار فکر و ذهن شما را مشغول کنند. چون آن وقت است که دیگر فکرتان برای پیشبرد کاری که شروع کرده­ اید و ایده­ های جدید به کمکتان نمی ­آید، چون شما با جملات منفی و ناامیدانه فکر و ذهنتان را نابود کرده­ اید.
 1. زمانت را با خوابیدن و سرگرم بودن هدر نده
 2.  زمان طلایی که می­توانید از آن برای موفقیت و رشد بهره­مند شوید و با آموزش و یادگیری­ های جدید به یک فرد توانمند تبدیل شوید را با خوابیدن هدر ندهید. سرگرمی و تفریح از ضروریات زندگی هر انسانی است، ولی باید در کنار کار و حرفه ­تان زمان­هایی را هم برای تفریح و رفع خستگی درنظر بگیرید، نه اینکه وقتی را که می­توانید با شرکت در دوره­ های آموزشی یا کار کردن که به بهترین شکل ممکن باعث رشدتان می­شود، بیهوده هدر دهید.
 3. دیگران را مقصر ندونید و توقع نداشته باشید
 4.  مقصر دانستن دیگران برای عدم موفقیت ما راحت­ترین کاری است که به ذهن می رسد. توقع بیجا از پدر و مادر و اطرافیان هم همین­طور. همه­ ی افرای که کنار شما هستند و دوستتان دارند هر کاری که از دستشان بر بیاید و تا جاییکه در توانشان باشد برای موفقیت شما و رسیدن به آرزوهایتان انجام می­دهند. ولی اینکه ما همیشه از دیگران بخواهیم هر کاری برایمان بکنند و در صورت عدم موفقیت هم آنها را مقصر بدانیم که در انجام وظایف خود در برابر ما کوتاهی کرده ­اند، اشتباه است. شما اگر بخواهید هر کاری را می­توانید انجام دهید فقط به خود و باورهایتان اعتماد داشته باشید و بدون ترس برای رسیدن به موفقیت تلاش کنید.
 1. لطفاً انقدر ادامه بده تا موفق بشی

 2.  رسیده به پیروزی و موفقیت سخت است ولی راه آن هم روشن و مشخص است. راه رسیدن به موفقیت این است: ادامه دادن، ادامه دادن، ادامه دادن…!
 1. به جای گفتن نمیشه، بگو چه­ طور انجامش بدم
 2.  کلمه نشدن و نمیشه را دور بریزید. به جای آن به راه حل­های جدید برای انجام دادن و پیشبرد کارها و ایده ­هایی که در سر دارید فکر کنید.
 1. برای شرایط و وضع کشور حرص نخورید
 2.  شما نجات­دهنده زندگی خودتان هستید. سختی­ها و مشکلات هر جامع ه­ای بر کسی پوشیده نیست ولی تکرار و یادآوری مشکلات دردی را دوا نمی­کند. شما راه خودتان را برای کسب درآمد پیدا کنید و ادامه دهید.
 1. تا وقتی خودت کاری را نکردی، به دیگران توصیه نکن
 2. سعی کنید هر کاری را ابتدا خودتان انجام دهید و به انتها برسانید . بعد به دیگران توصیه کنید که آنها هم دنبال آن کار بروند. نمونه ­ای که این روزها برای توصیه کاری دیگران می شنویم ورود افراد مختلف به حوزه ارزهای دیجیتالی است. اینکه افراد بی­تجربه شما را برای ورود به این بازار تشویق کنند و شما هم با وعده­ های پوچ این افراد دارایی خود را از دست بدهید کاملاً اشتباه است.
 1. از صبح تا شب برنامه­ ریزی کردن
 2.  برنامه ­ریزی و پایبندی به انجام کارها طبق برنامه باعث نظم و ترتیب در کار می­شود. سعی کنید برنامه ­ها کلی زندگی و کسب و کارتان را داشته باشید . از ذکر جزییات دست­و­پاگیر که باعث می­شود، نتوانید طبق برنامه پیش ببرید و ناامیدانه رهایش کنید بپرهیزید.

در این مقاله 10 مورد از اصول شخصیتی برای داشتن آینده موفق را خدمت شما عزیزان گفتیم. سعی کنید با به کارگیری و پرورش این اصول در زندگی و کسب و کارتان روز به روز به رؤیاها و اهدافتان و آینده­ ی روشنی که برای خود تصور کرده ­اید نزدیک­تر شوید.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.

50 دیدگاه. Leave new

 • امیر علی جلالیان
  فوریه 12, 2024 11:23 ق.ظ

  سلام وقت بخیر
  من ۱۵ سالمه و درحال تماشای دوره های شما هستم به نظرتون سنم مناسبه برای شروع کردن و اینکه تا چه سنی می تونم به موفقیت برسم؟

  • سلام بر شما وقت بخیر
   سن شما زیاد اهمیتی ندارد ، نیاز به انرژی، صبوری ، پشت کار و تلاش دارد که اتفاقا در این سن شما با انگیزه و انرژی بالاتری هم هستید.
   برای شما آرزوی موفقیت داریم.

 • سلام وقت بخیر.
  من مدرس گیتار هستم ۵ساله تدریس میکنم.کارمن به تنهایی روزانه چندساعت تمرین شخصی نیازداره.
  به عنوان کمک خرج تومسیر طراحی سایت قرارگرفتمو هم یک دوره ایسنتاگرامی هم مطالب سایت شما رو اموزش وردپرس دیدم.ادم ارومیم و زیاد بازاریابیمم واسه پروژه گرفتن جالب نیست.
  شما که اینقدر مطالب عالی بیان کردین به نظرتون بیخیال کارپیداکردن ازسایت شم. و بچسبم به رشد کارخودم که واسم اولویته؟ یا نه هرطورشده سایتم ادامه بدم؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید.🙏

  • کامران قائمی
   سپتامبر 22, 2023 1:57 ب.ظ

   سلام وقت شما بخیر،

   طراحی سایت حرفه جدید و جذابی است و دوستان زیادی هستند که با مشاهده آموزش های موجود در سایت از طرق مختلف درآمد دارند. اگر شما به این حوزه علاقه ای ندارید احتمالا گرایش به سمت حوزه مورد علاقه برای شما بهتر خواهد بود اما اگر این حوزه برای شما جذابیت دارد میتوانید همانند خیلی از دوستان در کنار شغل اصلی این حرفه را نیز دنبال کنید و کم کم به روش های مختلف قطعا به درآمد نیز خواهید رسید.

   با تشکر.

 • با سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز،
  از مهدی جان سپاس گزارم واقعا این ویدیو تلنگر بزرگی بهم زد با اینکه من حدود ۴سال تو این حوضه دارم فعالیت میکنم این رو هم اضافه کنم که ما حتی با گذشت ۴۰سال هم نمیتونیم هیچ ادعایی داشته باشیم و باز هم میگم مهدی جان ازت سپاس گزارم بابت این ویدیو تک تک عنوانایی که راجبش صحبت کردیو تو دفتر نوشتم که جلوی چشمم باشه.

 • کیانا جاسم پور
  مارس 24, 2023 11:48 ب.ظ

  سلام و احترام اصلا نمیتونم بگم این ویدیو چقدر با ارزش و عالی هست بارها و بارها و بارها باید دیدش واقعا یک دنیا ممنون از این همه محبت و همدلی شما امیدوارم انرژی خوبش هزار برابر به کسب و کار شما برگرده سپاس

 • سلام.
  ممنون از استاد عزیز بابت این مطالب ارزشمند و کاربردی.
  خدا حفظشون کنه.

 • سعید افخمی
  اکتبر 24, 2022 10:53 ق.ظ

  سلام و عرض ادب خدمت استاد بزرگوار
  من بیشتر از یکساله پیگیر آموزش های استاد جبین پور هستم و خیلی هم بهشون ارادت دارم یه کار باحالی که بعد این 8 تا ویدئو کسب و کار کردم عکس یک سطل زباله رو پرینت گرفتم زدم به دیوار که هر وقت نا امید بشم حرف شما یادم بیافته ،ممنونم از زحمات کل ابزار وردپرسی ها

 • سلام و عرض خدا قوت
  آقای جبین پور واقعا این ویدیو شما عالی بود.شما نه تنها بحث آموزش رو برای ما داشتین به پرورش مخاطبان خودتون هم پرداختین.
  معلم دلسوزی هستین که کارتون حرف نداره.
  بهترین ها نصیب شما باشه.

 • مصطفی اسلامی
  آگوست 27, 2022 4:09 ب.ظ

  واقعا عالی چیز هایی رو گفتین که آرزو داشتم وقتی دبیرستان بودم یاد بگیرم

 • علی علی‌زاده
  آگوست 8, 2022 4:39 ب.ظ

  سلام. وقت‌به‌خیر. شاد و سلامت باشید.

  من می‌خوام از تیم شما در حین زمان ساخت و طراحی سایتم مشاوره بگیرم.
  آیا امکانش هست؟
  یعنی پلنی یا طرح مشاوره‌ای داشته باشید که من استفاده کنم؟
  در واقع حق عضویت مشاوره بدم و شما هم کمکم کنید.

  ممنون می‌شم راهنمایی کنید.

 • امیرعباس خدری
  مارس 31, 2022 2:53 ب.ظ

  این ویدیو رو روزی 1بار نگاه میکنم.ممنون جبین پور

 • مرصاد جاوید
  مارس 30, 2022 3:14 ب.ظ

  سلام و ارادت خدمت کادر پشتیبانی و استادی که ازش مطالب فراوانی را آموختم (اقای جبین پور ) عزیز
  تشکر میکنم از استاد خوبم که در کنار اموزشات طراحی سایت تجربه های شخصی خودشون را به اشتراک گذاشته اند تا به دانشجویانی که حتا تا به حال ندیده اند کمکی کرده باشند?

 • نادیا جدایی
  فوریه 24, 2022 10:40 ق.ظ

  سلام
  ممنون از مطالب و اموزش های مفیدتون
  براتون موفقیت و شادکامی ارزو میکنم

 • مرتضی یعقوبی
  دسامبر 19, 2021 7:33 ب.ظ

  سلام واقعا حرفهاتون عالی و مفید بود و خیلی کمک کرد آرزوی عاقبت بخیری براتون دارم آقای جبین پور عزیز

 • سلام و احترام
  خسته نباشید استاد عزیز
  ممنونم از اموزشهای عالی و اهداف بزرگ و مقدس شمایان
  در پناه خدای مهربان شاد و عزتمند باشید

 • محمد مهدی یازرلو
  اکتبر 27, 2021 12:50 ق.ظ

  لام و عرض ادب خدمت جناب جبین پور و کادر فنی و پشتیبانی محترم
  عالی بود به شدت خلاصه و بسیار مفید و در عین حال ساده
  همیشه سلامت و موفق باشید

 • مصطفی شریعتمداری
  اکتبر 13, 2021 8:48 ب.ظ

  استاد جبین پور عزیز
  نشانه یک معلم واقعی صرفا ارائه آموزش ها نیست. نشانه اصلی معلم انسان سازی است. سپاس که در کنار آموزش ها به رشد شخصیت دانشجویانتان اهمیت می دهید. حتی با وجود این که ممکن است آنها را هیچ وقت نبینید. این دغدغه شما واقعا مقدس است. سپاس فراوان

 • خیلی خوب بود… کل شو گوش دادم.

 • خیلییی دمت گرم پسر عالی بود

 • سینا لاله بخش
  سپتامبر 6, 2021 1:06 ق.ظ

  خیلی خوبه جناب جبین پور دقیقا موافق هستم با این فلسفه ی فکری تون . متشکرم

 • مهران توشمالی
  سپتامبر 2, 2021 11:33 ق.ظ

  سلام
  ممنون از جنا ب جبین پور عزیز و تیم عالی ابزار ورد پرس این فیلم ها ی آموزشی رو بدون هیچ چشم داشتی در اختیار مون قرار میدین ،
  این ویدئو انقدر خوب بود که من دو بار نگاه کردم ولذت بردم
  دمتون گرم که انقد خوبین
  براتون سلامتی و حال خوب آرزو میکنم
  در پناه حق

 • لیلا سلیمانی
  سپتامبر 1, 2021 11:58 ب.ظ

  سلام
  منم خیلی وقته بیکارم دنبال کار بودم .اتفاقی با این سایت آشنا شدم و آموزش هاشو به لطف خدا دارم تموم میکنم .واقعا پول نداشتم هزینه آموزش کنم .واقعا دستتون طلا .ان شالله اجرتون با خدا باشه . و به ما هم کمک کنه برای شروع کارمون

 • ریحانه ارم
  آگوست 30, 2021 5:18 ب.ظ

  ممنون آقای جبین پور، بخاطر تدریس بی نظریتون و دلسوزی های برادرانه تون… براتون سلامتی و حال خوب آرزو میکنم

 • احمد موسوی
  آگوست 27, 2021 1:35 ق.ظ

  خدا وکیلی دمت گرم

 • هر چقدر تشکر کنم واقعا کمه….
  واقعا ممنونم از صحبت های سازندتون. حرف هایی رو زدید که درس زندگیه و پدر به پسرش نمیگه?
  ای کاش این اشتیاقی که داشتید برای این دوره و این آموزشی که دارید میدید رو برای دوره سئو هم داشتید و اون رو هم ادامه میدادید.?

  • کارشناس پشتیبانی شماره چهار
   آگوست 25, 2021 9:00 ق.ظ

   سلام و احترام
   خواهش می کنم. مباحث دوره سئو به صورت کامل تدریس شده است و سعی شده است تمامی موارد مهمی که در سئو تأثیرگذار می باشند بیان شود و به همین دلیل جلسه جدیدی اضافه نمی گردد.
   با تشکر

 • فاطمه جعفرپور
  آگوست 24, 2021 3:10 ب.ظ

  با سلام و وقت بخیر ..
  بسیار ممنون برای همه اموزش های عالی و ارائه تجربه های خوبتون در سایت عالی ابزاروردپرس..

 • پارسا ملکی
  آگوست 23, 2021 8:11 ب.ظ

  دهه ها تجربه زندگی رایگان در دنیایی که شیوه نوشیدن آب هم فروخته میشود و مخصوصا جامعه سختی کشیده ما نیاز به سخاوت ندارد
  این یعنی معنا بخشی به زندگی چندین نسل و باور کنید که نجات زندگی ای که یک مرتبه است آن هم برای هزاران نفر ، کمتر از پیغمبری نیست
  پیغمبران هم آموزگارانی نجات بخش برای چندین نسل بوده اند

 • سلام خسته نباشید استاد،
  بنده با دیدن این ویدئو متوجه شدم به سه چهار تا از این سطل های زباله نیاز دارم.بسیار نا امید شدم و حتی از قبل که هنوز با ایده سایت اشنا نشده بودم وضع روحیم بدتر شده،البته کلا کار رو رها نکردم و مشغول یادگیری کد نویسی هستم ولی سایتم با یه لوگو و یه قالب عجیب دلگیر و مرده شده،هر روز بهش فکر میکنم و گاهی گریه می کنم??????

 • آقایجبین پور شما واقعا محشرید همینطور ادامه بدین

  ممنونم واقعا ازتون

 • حجت راهنمائی
  آگوست 23, 2021 12:12 ب.ظ

  درود احترام خدمت اعضاء خانواده بزرگ ابزار وردپرس و دوستان عزیزم در تیم ابزار وردپرس و استاد دوست داشتنی آقای جبین پور
  آقای جبین پور واقعا صحبتهای های عالی رو داشتید و برای من یک تلنگر مجدد بود که به هدفم با قدرت ادامه بدهم با اجازه شما می خواهم کمی از داستان زندگیمو بگم و از زمانی روی باورهام کار کردم و با سایت شما آشنا شدم چه اتفاقات عالی داره برایم رقم می خوره زمانی که من با سایت شما آشنا شدم و خودم مغازه فروش قطعات کامپیوتری داشتم و یک ورشکسته کامل بودم و کاملا زمین خورده بودم حتی دوستان ونزدیکانم به یک چشم دگه بهم نگاه می کردند و دست به هر کار می زدم رویا بافی ها و خیال پردازی های خیلی نامعقولانه ای داشتم که در این ویدئو اشاره کردین دقیقا من درگیر این موارد بودم و از خداوند خواستم راه حلی بهم نشون بده و کمکم کنه که یکی از دوستانم یک ویدئو آموزشی از شما که در اون ویدئو گفتید برای خرید یک لب تاپ رفتید کار کردید و به اون رسیدید و اون قوی بودن شما رو درک کردم و منم هم شروع کردم و ادامه دادم محصولات سایت رو خریداری کردم و آموزش های طراحی سایت رو کار کردم باورکنید خداوند هدایتم کرد از خوابم از گشت گذارم زدم تمرکز کردم روی طراحی سایت منی که واقعا زمین خوردم هیچی پول تو جیبم و کارتم نبود روی رفتن تو خونه رو نداشتم از خجالتی نمی دونستم چکار کنم که می گفتم خدایا الان اگر برم خونه همسرم و پسرم چیزی از من بخواهن خدایا چی بگم چکار کنم خیلی از افراد تو زندگی برای من بت شده بودند برام خدا بودند بتهای زندگیمو شکستم و از خدا خواستم کمکم کنه راه حل نشون بده و آمدم تو این مسیر والان دارم کم کم طراحی سایت انجام می دم کسب درآمد دارم و خداوند منو دوباره حمایت هدایت کرد و من هر جا سرچ می کردم آموزش وردپرس به این کیفیت بود هزینه می گرفتن اما وقتی خداوند هدایتم کرد دیدم کلی مطالب عالی رو با این کیفیت و عالی در اختیار می گذاره واقعا از خداوند سپاسگذاری کردم واقعا پولشو نداشتم برم هزینه بدم یاد بگیریم آقای جبین پور واقعا از شما متشکرم شما دستی بودید از دستان خداوند که این طور در مسیر زندگیم قرار گرفتید شاید کسانی هستند واقعا مثل من چیزی برای شروع کار نداشته باشند که بخواهن چیزی یاد بگیرند و شما واقعا بزرگوارنه این علم رو بصورت رایگان در اختیار دوستان و خانواده بزرگ ابزاروردپرس قرار دادید از خداوند می خواهم همیشه در اوج و سربلندی باشید.
  امیدوارم روزی خداوند هدایتم کند بتونم شما رو از نزدیک ببینم و از شما تشکر کنم.

 • مجتبی طهماسبی
  آگوست 23, 2021 3:25 ق.ظ

  آقا خیییلی عاالی
  نکات باحال
  ولی یه جاهایی واقعا میزدید به سیم آخر?
  سطل آشغاله تا آخر عمر یادمونه❤?

 • با سلام و درود بر شما دکتر جبین پور عزیز
  تجربیات ارزشمندی که برای مخاطبینتون شیر کردین عالی بود ???
  ممنونم از این حس دلسوزی که برای جوونا دارین ، این واقعا ستودنی هستش ?
  ان شاء… که نسخه هایی از شخصیت شما روز به روز تو جامعه مون بیشتر بیشتر بشه ?

 • امیرحسین بهزاد
  آگوست 23, 2021 2:19 ق.ظ

  فوق العاده بود حرف هایی که زدید استاد عزیز
  ممنون که تجربیات ارزشمند تون رو در اختیار همه میذارین
  انشاالله همیشه سلامت و تندرست باشید.

 • حرفی که از دل آید بر دل نشیند ، استاد شما بی نظیرید ، حرف هاتون بی نظیر تر
  چیزهایی که گفتید واقعا کافی هست تا آخر عمر موفقیت ما را تضمین کنه ، خیلی عالی بود مچکرم

 • عباس حیدری
  آگوست 21, 2021 7:17 ب.ظ

  سلام خدمت شما استاد گرامی
  حرف هایی که زدید نشاندهنده این بود که کتاب های زیادی خوانده اید،استاد های زیادی داشته اید و عصاره و چکیده حرفا و مطالب رو عرض کردید.
  دقیقا حرف های شما در حوزه رشد فردی اثبات شده است و اگر کسی دوست داشت میتونه در موردش به صورت علمی تحقیق بکنه.
  در کل از زحماتتون و اینکه دلسوزانه برای ما زحمت میکشید تشکر میکنم و ارزوی سلامتی براتون دارم.ارادتمند شما

فهرست