روش محاسبه قیمت طراحی سایت

( جمعه ، 31 فروردین سال 1403 )

حق کپی ویدئو

مجاز نمی باشد.

شما اینجا هستید :

جلسه دوم

آموزگار :

مهدی جبین پور

محاسبه قیمت طراحی سایت یکی از سوالات بسیار بحث برانگیز دنیای وب است ، ابزار وردپرس به این سوال پرتکرار به طور کامل توضیح داده است و امیدواریم مورد استفاده شما قرار گیرد. ( ادامه مطلب … )

ابزار وردپرس بُزرگ ترین مرجع وردپرس ایران!

آنچه توانسته ایم لطف خدا بوده است ، ابزار وردپرس بعنوان یکی از مراجع بزرگ طراحی وب و وردپرس در حال فعالیت می باشد 🙂

ابزار وردپرس بُزرگ ترین مرجع وردپرس ایران!

آنچه توانسته ایم لطف خدا بوده است ، ابزار وردپرس بعنوان یکی از مراجع بزرگ طراحی وب و وردپرس در حال فعالیت می باشد 🙂

مشاهده لینک ویدئو بالا

جهت بررسی کلیک کنید.

مهدی جبین پور

مـهـدی جـبین پـور

دانشجوی دکتری تجارت الکترونیک ، امیدوارم بتوانم خدمتگزار خوبی برای مردم کشورم باشم.

مهدی جبین پور

مـهـدی جـبین پـور

دانشجوی دکتری تجارت الکترونیک ، امیدوارم بتوانم خدمتگزار خوبی برای مردم کشورم باشم.

روش محاسبه قیمت طراحی سایت

( جمعه ، 31 فروردین سال 1403 )

قبل از اینکه به سراغ روش محاسبه قیمت طراحی سایت برویم، باید به این نکته اشاره کنیم که شما باید با توجه به تخصص و مهارت خود گام بردارید. به عنوان مثال ما بعضی از وب‌سایت‌ها را نمی‌توانیم به وسیله وردپرس طراحی کنیم. پس اگر کد نویسی را بلد نیستید توانایی طراحی اینگونه وب‌سایت‌ها را ندارید. پیشنهاد می‌کنیم ویدئو “سایت هایی که نمیتوان با وردپرس طراحی کرد” را مشاهده کنید تا به صورت دقیق متوجه شوید که چه سایت‌هایی را نمی‌توان با وردپرس طراحی کرد.

تعرفه قیمت طراحی سایت با وردپرس چگونه

اگر سایت‌های مختلف را بررسی کنید، متوجه خواهید شد که تعرفه طراحی سایت بسیار متفاوت است و به موارد مختلفی بستگی دارد. به عنوان مثال تعرفه طراحی سایت به این بستگی دارد که یک تیم این کار را انجام می‌دهد یا یک شخص؛ زیرا معمولا افراد به تیم‌ها اعتماد بیشتری دارند. یا اینکه طراحی سایت به وسیله وردپرس انجام می‌شود یا به صورت 0 تا 100 برنامه نویسی می‌شود.

البته هرگز نمی‌توان گفت که تعرفه طراحی سایت به وسیله برنامه نویسی گران‌تر است. اتفاقا ممکن است که طراحی سایت به وسیله وردپرس تعرفه بیشتری هم داشته باشد. زیرا وردپرس بیشتر از ده سال است که در حال فعالیت است و توسط یک تیم بسیار حرفه‌ای و متخصص کنترل می‌شود. همچنین تمامی باگ‌های امنیتی آن در طی این سال‌ها گرفته شده. ولی هنگامی که یک دانشجو در حوزه برنامه نویسی برای شما سایتی را طراحی می‌کند تخصص کاملی در زمینه امینت سایت یا سئو ندارد. اما وردپرس تمامی این موارد را به صورت کامل پوشش داده است. زمانی که یک سایت را به راحتی می‌توانید به وسیله وردپرس به بهترین شکل ممکن طراحی کنید نیازی به کد نویسی نیست. تنها وب‌سایت‌های بسیار سنگین و تخصصی که نمی‌توان به وسیله وردپرس طراحی شوند نیاز به کدنویسی تخصصی دارند.

موردی دیگری که در تعرفه طراحی سایت تاثیر گذار می‌باشد، مکان شما است. معمولا تعرفه کلان شهرها بسیار بیشتر از نقاط دیگر است. همچنین مقدار زمانی که صرف طراحی یک سایت می‌کنید هم در هزینه طراحی آن تاثیر گذار خواهد بود. همچنین مواردی مانند میزان تخصص و مهارت شما، مقدار همکاری که در آینده با مشتری خواهید داشت، نوع گرافیک و طراحی، نمونه کارهای شما، گنجایش بازار و شدت مشتری، میزان حوصله و مسئولیت پذیری شما، رقابت بازار و فهم درک مشتری در تعرفه طراحی سایت تاثیر گذار است.

تعرفه طراحی سایت فروشگاهی

همانطور که گفتیم طراحی سایت با توجه به مهارت، نمونه کارهای شما، مقدار سختی و پیچیدگی سایت و پشتیبانی از آن متفاوت است. در تصویر پایین به تعرفه های حدودی طراحی سایت فروشگاهی اشاره کرده‌ایم. البته قابل ذکر است که این هزینه‌ها بدون احتساب خرید هاست، دامنه و… است. یعنی اینکه هزینه خرید هاست، دامنه و… را مشتری باید پرداخت کند.

قیمت طراحی سایت شرکتی و ساده

مثال دیگر برای یک سایت بسیار ساده است که صرفا برای معرفی محصولات، شرکت یا متن‌ها و… در نظر گرفته شده. دستمزد طراحی این سایت‌ها حدودا بین یک تا دو میلیون تومان تخمین زده می‌شود.

دستمزد طراحی سایت حرفه ای با وردپرس

مثال بعدی برای سایتی است که کارفرما از شما می‌خواهند آن را طراحی، سئو و پشتیبانی کنید. هزینه طراحی این سایت بسیار زیاد است. می‌توان گفت مبلغی بین پنج تا صد میلیون تومان تخمین زده می‌شود. (البته با احتساب هزینه سئو و پشتیبانی)

هزینه و پول طراحی سایت را چگونه از مشتری دریافت کنیم

به صورت متداول 30 درصد از مبلغ را در ابتدای پروژه دریافت می‌کنید. 30 درصد دیگر را در اواسط پروژه و 40 درصد دیگر را در انتهای پروژه دریافت می‌کنید. البته قابل ذکر است که اگر سایت نیاز به پشتیبانی دارد، مبلغ پشتیبانی را در هر ماه از مشتری باید دریافت نمایید. همچنین هزینه خرید هاست، دامنه و باقی موارد را در ابتدای پروژه باید توسط مشتری (کارفرما) پرداخت شود.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.

11 دیدگاه. Leave new

فهرست