چطور پروژه طراحی سایت بگیریم؟

( چهارشنبه ، 5 اردیبهشت سال 1403 )

حق کپی ویدئو

مجاز نمی باشد.

شما اینجا هستید :

جلسه هفتم

آموزگار :

مهدی جبین پور

محاسبه قیمت طراحی سایت یکی از سوالات بسیار بحث برانگیز دنیای وب است ، ابزار وردپرس به این سوال پرتکرار به طور کامل توضیح داده است و امیدواریم مورد استفاده شما قرار گیرد. ( ادامه مطلب … )

ابزار وردپرس بُزرگ ترین مرجع وردپرس ایران!

آنچه توانسته ایم لطف خدا بوده است ، ابزار وردپرس بعنوان یکی از مراجع بزرگ طراحی وب و وردپرس در حال فعالیت می باشد 🙂

ابزار وردپرس بُزرگ ترین مرجع وردپرس ایران!

آنچه توانسته ایم لطف خدا بوده است ، ابزار وردپرس بعنوان یکی از مراجع بزرگ طراحی وب و وردپرس در حال فعالیت می باشد 🙂

اورجینال

کیفیت

پشتیبانی

آپدیت

مهدی جبین پور

مـهـدی جـبین پـور

دانشجوی دکتری تجارت الکترونیک ، امیدوارم بتوانم خدمتگزار خوبی برای مردم کشورم باشم.

مهدی جبین پور

مـهـدی جـبین پـور

دانشجوی دکتری تجارت الکترونیک ، امیدوارم بتوانم خدمتگزار خوبی برای مردم کشورم باشم.

چطور پروژه طراحی سایت بگیریم؟

( چهارشنبه ، 5 اردیبهشت سال 1403 )

شما نباید منتظر مشتری بمانید و باید هرچه زودتر دست به کار شوید. باید افرادی که به هر علتی نیاز به طراحی سایت دارند را پیدا کنید و متقاعدشان کنید که برای آن‌ها با بهترین کیفیت ممکن، سایت طراحی می‌کنید. توجه داشته باشید که باید خجالت را کنار بگذارید و کار خود را به هر نحوی که شده جلو ببرید.

شبکه‌های اجتماعی برای دریافت پروژه طراحی سایت

تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی را هرگز نباید دست کم بگیرید. به عنوان مثال اینستاگرام مکان بسیار خوبی برای دریافت پروژه‌های طراحی سایت است. زیرا افراد مختلفی از هر نوع قشر و سنی در آن حضور دارند. پس سعی کنید که یک صفحه اینستاگرام بیزینسی برای خود ایجاد کنید. همچنین پیشنهاد می‌کنیم که تصاویری از خودتان و نمونه کارهایتان قرار دهید تا اعتماد مشتریان را جلب نمایید. می‌توانید با تبلیغ دادن به پیج‌های مختلف خود را به افراد زیادی معرفی کنید. باید این پروسه را آنقدر ادامه دهید تا بازده مورد نظر خود را دریافت نمایید.

همچنین شما می‌توانید تعاملات برنامه ریزی شده‌ای با افرادی که در فضای مجازی حضور دارند داشته باشید. باید بگوییم که جلب اعتماد مشتریان در فضای مجازی راحت‌تر است. زیرا شما می‌توانید به آن‌ها تصویری از خودتان و نمونه کارهایتان نشان دهید. البته باید توجه داشته باشید که با یک ماه و دو ماه کار کردن هرگز نتایج بزرگی دریافت نخواهید کرد. در نتیجه باید مدت‌های زیادی به کار کردن و تلاش خود ادامه دهید تا موفق شوید.

ثبت آگهی برای ارائه خدمات طراحی سایت با وردپرس

سایت‌های آگهی مثل دیوار و شیپور گزینه بسیار مناسبی هستند که می‌توانید در آن‌ها آگهی خود را درج کنید. در این سایت‌ها با چندین شماره آگهی‌هایی با متن‌های مختلف قرار دهید. از این طریق می‌توانید پروژه‌های خوبی دریافت کنید.

فعالیت در سایت‌های فریلنسری

یک سری سایت‌های دیگر وجود دارند که متفاوت با دیوار یا شیپور هستند که به آن‌ها سایت‌های فریلنسری گفته می‌شود. مانند سایت پونیشا، ژاکت استودیو، پارس کدرز و… . شما به راحتی می‌توانید در این سایت‌ها با افراد مختلفی در زمینه شغلی خود صحبت کنید و آن‌ها را متقاعد سازید که پروژه خود را در اختیار شما قرار دهند. پس اینگونه سایت‌ها را برای گرفتن پروژه هرگز فراموش نکنید.

راه اندازی سایت و بازاریابی به کمک گوگل

یک راه حل دیگر که برای کسب درآمد از طراحی سایت وجود دارد، این است که یک وب‌سایت برای خودتان راه‌اندازی کنید و با کمک علم سئو، به صورت کاملا رایگان از گوگل ورودی دریافت کنید. البته برای این مورد باید دانش مناسبی در زمینه سئو (SEO) داشته باشید. به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم که دوره رایگان “آموزش سئو” را از دست ندهید.

تبلیغ در سایت‌های اشتراک ویدئو

روش دیگر این است که ویدئوهای تبلیغاتی ایجاد کنید و در سایت‌هایی مانند آپارات و… قرار دهید. به عنوان مثال می‌توانید ویدئوهایی در رابطه با چگونه ابزار بفروشیم، چگونه تلفن همراه بفروشیم و… را ایجاد کنید و در قالب این ویدئوها کسب و کار خود را تبلیغ نمایید. حتی می‌توانید ویدئوهای انیمیشنی بسازید. برای ساخت ویدئوهای انیمیشنی پیشنهاد می‌کنیم که دوره آموزش انیمیشن سازی را مشاهده کنید.

کامنت گذاری در شبکه‌های اجتماعی مختلف

با افزودن کامنت در شبکه‌های اجتماعی مختلف می‌توانید کسب و کار خود را تبلیغ کنید و پروژه دریافت نمایید. البته دقت کنید که کامنت‌های هدف دار، جذاب و مرتبط با موضوعات فعالیت خود بگذارید. چرا که کاربران هیچ توجهی به کامنت‌های تبلیغاتی نمی‌کنند و اینگونه بازخوردی نخواهید گرفت.

همکاری با پیج‌های اینستاگرامی

شما می‌توانید با پیج‌های مختلفی در اینستاگرام همکاری کنید. به عنوان مثال با یک پیج لوگو قرارداد ببندید که طراحی لوگوها را او انجام دهد و طراحی سایت را شما انجام دهید. از این طریق هم می‌توانید کسب درآمد خوبی داشته باشید. پس با پیج‌ها‌ و همکاران مختلف وارد مذاکره شوید.

ارسال پیامک و ایمیل‌های تبلیغاتی به افراد مختلف

شما می‌توانید از ایمیل مارکتینگ و ارسال پیامک برای تبلیغ کسب و کار خود کمک بگیرید. در سایت‌های ارسال پیامک می‌توانید انتخاب کنید که به یک صنف خاص پیامک ارسال شود. پیشنهاد می‌کنیم برای انتخاب یک سامانه پیامکی مناسب، مقاله “بهترین پنل پیامکی” را از بلاگ ابزار وردپرس مطالعه کنید. (یک تخفیف خوب هم آخر مقاله قرار دادیم. ?)

با دوستان، آشنایان و افراد مختلف تماس بگیرید

شروع کنید به تمامی افرادی که حس می‎‌کنید به طراحی سایت نیاز دارند تماس بگیرید. بهتر است که ترس خود را کنار بگذارید و به راحتی برای افراد مختلف تماس بگیرید. همچنین تلاش کنید که به بهترین روش ممکن، خود را پرزنت کنید. مطمئن باشید با انجام همین کار می‌توانید بازهی خوبی بدست آورید.

همکاری با دفتر فنی‌ها و سایت‌های مختلف

شما می‌توانید با دفاتر فنی مذاکره کنید. به این صورت که از هر پروژه‌ای که دفتر فنی برای شما ارسال می‌کند درصدی از آن را به عنوان پورسانت به دفتر فنی اختصاص دهید. با این روش نیز می‌توانید پروژه‌های زیادی را دریافت کنید.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.

1 دیدگاه. Leave new

فهرست