روش های گرفتن سفارش طراحی سایت

( یکشنبه ، 31 تیر سال 1403 )

حق کپی ویدئو

مجاز نمی باشد.

شما اینجا هستید :

جلسه نود و پنج

آموزگار :

مهدی جبین پور

برای گرفتن پروژه طراحی سایت کافیه این ویدئو آموزشی رو ببینید و ازش استفاده کنید برای کسب درآمدتون از دنیای وب و وردپرس ... ( ادامه مطلب … )

ابزار وردپرس بُزرگ ترین مرجع وردپرس ایران!

آنچه توانسته ایم لطف خدا بوده است ، ابزار وردپرس بعنوان یکی از مراجع بزرگ طراحی وب و وردپرس در حال فعالیت می باشد 🙂

ابزار وردپرس بُزرگ ترین مرجع وردپرس ایران!

آنچه توانسته ایم لطف خدا بوده است ، ابزار وردپرس بعنوان یکی از مراجع بزرگ طراحی وب و وردپرس در حال فعالیت می باشد 🙂

اورجینال

کیفیت

پشتیبانی

آپدیت

مهدی جبین پور

مـهـدی جـبین پـور

دانشجوی دکتری تجارت الکترونیک ، امیدوارم بتوانم خدمتگزار خوبی برای مردم کشورم باشم.

مهدی جبین پور

مـهـدی جـبین پـور

دانشجوی دکتری تجارت الکترونیک ، امیدوارم بتوانم خدمتگزار خوبی برای مردم کشورم باشم.

روش های گرفتن سفارش طراحی سایت

( یکشنبه ، 31 تیر سال 1403 )

روش های گرفتن سفارش طراحی سایت

در فصل دوازدهم از دوره آموزش جامع وردپرس تاکنون به موضوعات مختلف درباره پروژه­ های طراحی سایت، تعرفه ­ها و قرارداد پشتیبانی سایت صحبت کردیم. در این درس روش­ های مختلف گرفتن سفارش طراحی سایت را بررسی می­کنیم تا شما بتوانید برای کسب درآمد از طریق دنیای وب و وردپرس هرچه زودتر اقدام کنید.

منتظر مشتری نمانید، دست به کار شوید

شما باید خودتان به فکر خود و آینده ­تان باشید . هر کاری که از دستتان برمی­ آید برای رسیدن به موفقیت و کسب درآمد انجام دهید. منتظر نباشید که مشتری به سراغ شما بیاید، شما باید به دنبال مشتری بروید . با نشان دادن توانایی­ هایتان آنها را مجاب کنید تا کارشان را به شما بسپارند. در شروع کار افراد کمی با شما و حرفه ­تان آشنا هستند، ولی ممکن است به کار و خدمات شما نیاز داشته باشند، خجالت و غرور را کنار بگذارید . خودتان را به افراد متعدد معرفی کنید و با جلب رضایت آنها کسب و کارتان را رونق داده و درآمد به دست آورید.

اینستاگرام و شبکه ­های اجتماعی را دست کم نگیرید

این روزها با گسترش اینترنت، شبکه­ های اجتماعی و به­ خصوص اینستاگرام طرفداران زیادی پیدا کرده ­اند. احتمالاً شما هم در اطراف خود افرادی را می­بینید که در اینستاگرام فعالیت می­کنند . محصولات یا خدمات خود را در پیج ­های شخصی یا تجاری که دارند به افراد دیگر ارائه می­دهند و دنبال­ کننده­ های زیادی هم دارند. شما هم می­توانید با ایجاد صفحه و پیج در اینستاگرام، خود و کار و خدماتتان را با گذاشتن نمونه­ کارهای مختلف به دیگران معرفی کنید . از مشتریان سفارش طراحی سایت بگیرید.

آگهی در سایت­ هایی مثل دیوار و شیپور

سایت­ هایی مانند دیوار و شیپور که افراد در آنها آگهی می­گذارند. یکی دیگر از راه ­های گرفتن سفارش طراحی سایت است. سعی کنید با ثبت آگهی ­های منظم و با برنامه، اعتماد مشتریان را برای سپردن طراحی سایتی که می­خواهد، جلب کنید . با رفتار صادقانه شرایط کاری­تان را توضیح دهید و مشتریان بیشتری جذب کنید.

فعالیت در سایت­ های فریلنسری

شما هر مهارت و تخصصی داشته باشید می­توانید به ­صورت فریلنسری و دورکاری برای خودتان کار کنید. سایت­ هایی مثل پونیشا و پارس کدرز دو نمونه از سایت­  های فریلنسری هستند که کارفرماها با ثبت پروژه در این سایت ­ها به دنبال افرادی هستند که بتواند پروژه آنها را انجام دهند. با ثبت ­نام در سایت­ های فریلنسری و مشاهده آگهی­ های متعدد و متنوعی که وجود دارد، با کارفرما وارد مذاکره شوید و نظر آنها را برای طراحی سایتی که به دست آورید.

ایجاد وب­سایت و تبلیغ از طریق سئو

یک وب­سایت حرفه­ ای به ­عنوان الگو و نمونه کار برای خودتان طراحی کنید . در آن مقاله­ هایی درباره طراحی سایت و هر آنچه به کارتان مربوط می­شود قرار دهید . با سئو سایتتان را به رتبه ­های بالای جستجو در گوگل بیاورید. علاوه ­بر محتوای غنی و ارزشمند که در سایت می­گذارید راه ­های ارتباطی را هم ذکر کنید تا مشتریان به راحتی و سریع با شما تماس بگیرند.

آموزش جامع سئو

تبلیغ در سایت ­های اشتراک ویدیو

تولید ویدیوهای تبلیغاتی یا انیمیشنی درباره طراحی سایت و انتشار آنها در سایت ­های اشتراک ویدیویی مثل آپارات یکی دیگر از روش­ های معرفی کسب و کارتان است. سایت ­های اشتراک ویدیو در طول روز بازدیدکننده­ های زیادی دارند که با مشاهده تبلیغات با شما آشنا خواهند شد.

کامنت ­گذاری در شبکه­ های اجتماعی و سایت­ ها

با نوشتن کامنت، زیر پست­ های مرتبط با حرفه خود در اینستاگرام کارتان را به دیگران معرفی کنید. افزودن کامنت ­های تبلیغاتی در بخش نظرات و دیدگاه­ های سایت­ های مختلف هم در این زمینه به شما کمک می­کند تا دیگران با حرفه و خدمات شما آشنا شوند.

همکاری با سایر پیج ­های اینستاگرام­

با پیج ­های اینستاگرامی همکار وارد مذاکره شوید . از آنها درخواست کنید که سفارش ­های طراحی سایت قبول کنند و به شما بسپارند. مثلاً اگر یک پیج اینستاگرام در زمینه طراحی لوگو فعالیت می­کند، شما را به ­عنوان طراح به مشتری ­هایی که سایت می­خواهند معرفی کند . شما هم مشتریانی که لوگو می­خواهند را به آنها معرفی کنید.

ارسال پیامک و ایمیل های تبلیغاتی به افراد

ارسال پیامک تبلیغاتی به­ صورت انبوه به طیف وسعی از افراد یا صنف خاصی یکی دیگر از راه ­های معرفی تخصص شماست . مطمئن باشید افراد زیادی با مشاهده پیامک، طراحی سایت را به شما می­سپارند.

تماس با آشنایان و دوستان

خجالت و رودربایستی را کنار بگذارید . از اطرافیان، دوستان و آشنایان بخواهید در هر حوزه­ای فعالیت می­کنند، طراحی سایت کاری یا شخصی­شان را به شما واگذار کنند.

همکاری با دفترهای فنی و سایت ­های مختلف

با دفترهای فنی­ که کارهای مشابه حرفه شما مثل طراحی لوگو، طراحی کارت ویزیت یا انتشارات انجام می­دهند صحبت کنید. تا مشتریان طراحی سایت را به سمت شما بفرستند و درعوض درصدی برای کمیسیون دریافت کنند.

در این مقاله روش­ های مختلف گرفتن سفارش طراحی سایت را برایتان گفتیم. حالا شما باید با توکل به خدا و اعتماد­به ­نفس شروع کنید . با کار و تلاش، صبورانه جلو بروید تا به هدفی که دارید دست پیدا کنید.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست