معرفی دوره آموزشی جامع افزونه لرن دش (Learn Dash) ایجاد سایت آموزشی

معرفی دوره آموزشی جامع افزونه لرن دش (Learn Dash) ایجاد سایت آموزشی

( یکشنبه ، 10 مهر سال 1401 )

حق کپی ویدئو

مجاز نمی باشد.

شما اینجا هستید :

جلسه اول

آموزگار :

محمدقاسمی

در این دوره از سری آموزش‌های ابزار وردپرس قصد داریم شما را با افزونه لرن دش (LearnDash) به‌طور کامل آشنا کنیم و نشان دهیم که طراحی یک وب‌سایت آموزشی با ویژگی‌های فوق‌العاده ساده‌تر از آن است که تصور کنید. در جلسه اول بصورت کامل به معرفی جامع افزونه لرن دش (Learn Dash) برای ایجاد سایت آموزشی پرداخته ایم. ( ادامه مطلب … )

افزونه learndash

افزونه لرن دش ، بزرگترین افزونه آموزشگاه ساز وردپرسی …

افزونه لرن دش (Learn Dash) از بزرگ ترین افزونه های ساخت آموزشگاه برای وردپرس است. طی بررسی ما، کاملتر و بهتر از لرن دش برای ساخت آموزشگاه یا سامانه آموزشی وجود ندارد.

افزونه learndash

افزونه لرن دش ، بزرگترین افزونه آموزشگاه ساز وردپرسی …

افزونه لرن دش (Learn Dash) از بزرگ ترین افزونه های ساخت آموزشگاه برای وردپرس است. طی بررسی ما، کاملتر و بهتر از لرن دش برای ساخت آموزشگاه یا سامانه آموزشی وجود ندارد.

اورجینال

کیفیت

پشتیبانی

آپدیت

مهدی جبین پور

مـهـدی جـبین پـور

دانشجوی دکتری تجارت الکترونیک ، امیدوارم بتوانم خدمتگزار خوبی برای مردم کشورم باشم.

مهدی جبین پور

مـهـدی جـبین پـور

دانشجوی دکتری تجارت الکترونیک ، امیدوارم بتوانم خدمتگزار خوبی برای مردم کشورم باشم.

معرفی دوره آموزشی جامع افزونه لرن دش (Learn Dash) ایجاد سایت آموزشی

( یکشنبه ، 10 مهر سال 1401 )

حتماً شما هم در زمانه‌ای که همه‌چیز به سمت اینترنتی شدن پش می‌رود با آموزش‌های آنلاین و دیجیتال بسیاری روبه‌رو شده‌اید. سایت‌هایی که در آن‌ها دوره‌های متنوعی از آموزشی گرفته تا سبک زندگی توسط اساتید مختلف تدریس می‌شوند و یا بر روی یک موضوع ویدیوهای زیادی را در اختیار کاربران قرار می‌دهند. شاید با خودتان فکر کرده‌اید که راه‌اندازی یک وب‌سایت آموزشی نیاز به تخصص برنامه‌نویسی دارد و شما مهارت انجام این کار را ندارید. همین موضوع هم باعث شده شما از اهدافی که برای موفقیت و کسب درآمد داشته‌اید چشم‌پوشی کنید.

در این دوره از سری آموزش‌های ابزار وردپرس قصد داریم شما را با افزونه لرن دش (LearnDash) به‌طور کامل آشنا کنیم و نشان دهیم که طراحی یک وب‌سایت آموزشی با ویژگی‌های فوق‌العاده ساده‌تر از آن است که تصور کنید.

در دوره جامع طراحی سایت آموزشی با افزونه لرن دش علاوه بر پلاگین اصلی به‌طور کامل با افزودنی‌های جانبی لرن دش که هرکدام قابلیت‌های منحصربه‌فردی به وب‌سایت اضافه می‌کنند آشنا خواهید شد. استفاده از ادآن‌های لرن دش کارایی و بهره‌وری از وب‌سایت را افزایش می‌دهد. ما تلاش می‌کنیم راه رسیدن شما به اهدافتان را هموار سازیم؛ با ما همراه باشید.

آموزش لرن دش
آموزش لرن دش

چه مباحثی را در دوره آموزشی لرن دش فرا می‌گیرید؟

در کنار بیان موضوعات کلی که دانستن آن‌ها برای راه‌اندازی هر نوع وب سایتی ضروری است، در جلسات بعدی مباحث تخصصی افزونه قدرتمند لرن دش و طراحی وب‌سایت آموزشی به‌طور جامع و کاربردی توضیح داده خواهد شد. برخی از مواردی که این دوره آن‌ها را پوشش می‌دهد در ادامه ذکر شده است:

  • آموزش طراحی سایت آموزشی با استفاده از لرن دش
  • آموزش صفر تا صد افزونه لرن دش و ویژگی‌های آن
  • آشنایی کامل با ادآن‌های افزونه LearnDash
  • چگونگی ساخت ناحیه کاربری برای آموزشگاه
  • آموزش کار با بخش چنداستادی در لرن دش
  • آشنایی با ابرارهای کاربردی دیگر در طول دوره

علاوه بر این موارد به بسیاری نکات و جزییات کاربردی دیگری که برای پیشبرد هرچه بهتر طراحی سایت آموزشی مفید هستند نیز پرداخته خواهد شد.

دستاوردهای یادگیری لرن دش

در پایان هر آموزشی نتیجه به دست آمده از آن برای شروع کار و بهره‌مندی کامل از دوره اهمیت دارد. هرچقدر دستاورد آموزشی بیشتر باشد کسب موفقیت و استفاده کاربردی از آنچه فراگرفته‌اید نیز افزایش خواهد یافت. درنهایت دانشجویان نیز رضایتمندی بیشتری دارند.

نتیجه حاصل از یادگیری لرن دش به چند مورد محدود خلاصه نمی‌شود. اما برای آگاهی شما تعدادی از دستاوردهایی که در پایان این دوره کسب خواهید کرد را معرفی می‌کنیم.

آشنایی با یک افزونه قدرتمند وردپرسی

تسلط بر روی یکی از بهترین افزونه‌های وردپرسی در قالب طراحی و راه‌اندازی وب‌سایت آموزشی اولین نتیجه این یادگیری خواهد بود.

کسب درآمد از طراحی سایت آموزشی

به دلیل گسترش تقاضای روزافزون برای راه‌اندازی وب‌سایت‌های آموزشی در هر حوزه‌ای، با یادگیری کامل افزونه لرن دش شما این مهارت را به دست می آورید و می‌توانید از این راه به‌راحتی برای خود درآمد کسب نمایید.

ساخت وب‌سایت‌های چنداستادی حرفه‌ای

با افزایش تمایل افراد به آموزش و فراگیری دانش، وب‌سایت‌های مختلفی هم در این مسیر قرار گرفته‌اند. این سایت‌ها با فروش دوره‌های آموزشی علاوه بر انتشار علم در حوزه‌های تخصصی مختلف، برای خود نیز به کسب درآمد مشغول هستند. با یادگیری دوره آموزشی لرن دش مهارت طراحی وب‌سایت‌های چنداستادی را فراخواهید گرفت. متخصصین می‌توانند به‌عنوان استاد در وب‌سایت شما ثبت‌نام کنند و آموزش‌های خود را به فروش برسانند. در این حالت هم آن‌ها به درآمد خواهند رسید و هم شما از فروش هر دوره سود خواهید برد.

آموزش لرن دش learndash
آموزش لرن دش learndash

افزایش خلاقیت و اعتمادبه‌نفس

کسب هر مهارتی باعث افزایش حس خودباوری و اعتمادبه‌نفس خواهد شد. یادگیری لرن دش شما را با یک افزونه کاملاً حرفه‌ای آشنا می‌کند و درنتیجه خلاقیت بیشتری نسبت به طراحی سایت پیدا خواهید کرد.

همکاری با شرکت‌های حوزه وب ایران

مجموعه‌های بسیاری در سطح کشور نیازمند افراد متخصص درزمینه‌ی طراحی سایت‌های آموزشی هستند. شما به‌راحتی می‌توانید با این شرکت‌ها برای انجام پروژه‌های مختلف همکاری کنید و یک رزومه قوی برای خود ایجاد نمایید.

آیا تنها مشاهده این دوره برای موفقیت کافی است؟

شاید از خود بپرسید آیا مشاهده این دوره بدون تلاش و تمرین مستمر برای موفقیت و یادگیری کفایت می‌کند؟ پاسخ این سؤال خیر است.

باید بدانید یادگیری کامل، همراه با تلاش و تمرین حاصل می‌شود. تثبیت هر نکته آموزشی نیاز به تمرین بسیار زیاد و حتی مواجه با مسائل و خطاها دارد. به همین دلیل تنها مشاهده این دوره تأثیری در موفقیت شما نخواهد داشت. تحقیقات نشان داده است پس از گذشت 3 روز از مطالعه یا مشاهده هر آموزشی فقط 10 درصد از مطالب در ذهن باقی می‌مانند. این خود دلیل دیگری برای تمرین و استفاده ازآنچه فراگرفته‌اید است تا به بهترین شکل بتوانید از آن بهره ببرید.

پیشنهاد می‌کنیم برای بررسی همه‌ی جزییات حداقل 3 بار این دوره را با فاصله‌های زمانی مشخص مشاهده نمایید تا هیچ‌ نکته‌ای از دیدتان پنهان نماند.

علاوه بر موارد بالا صبر و دقت نیز در دستیابی به اهداف، مهم هستند. هرگز ناامید نشوید و با پشتکار و صبوری در راهی که قدم گذاشته‌اید پیش روید تا به آن ارزش تأثیرگذاری که از این دوره انتظار دارید برسید. این شما هستید که باید بدون اتکا و کمک دیگران تجربه به دست آورید و از آن در حوزه کاری و حتی زندگی خودتان استفاده کنید.

هزینه یادگیری لرن دش

سؤال دیگری که ممکن است برای شما ایجاد شود مربوط به هزینه است. توجه کنید که پرداخت هزینه همیشه به مسائل مالی مربوط نمی‌شود. زمان، انرژی، دور شدن از بعضی علاقه‌مندی‌ها و تفریحات و حتی گاهی سلامتی همه هزینه‌هایی هستند که ممکن است در طول زندگی و برای مسائل مختلف مجبور به پرداخت آن‌ها شوید.

برای یادگیری این دوره هم به‌غیراز موارد گفته‌شده که هر فرد هدفمند برای رسیدن به آنچه در ذهن دارد و تحقق آرزوهایش لازم است پرداخت کند هزینه مالی نیز وجود دارد. این هزینه شامل خرید هاست و دامنه برای راه‌اندازی سایت و تهیه افزونه‌ها و ابزارهای موردنیاز در طراحی سایت آموزشی است. بااین‌حال هزینه تمام این موارد، بسیار کمتر از آن است که تصور کنید و درنهایت ارزش و درآمدی که به دست می‌آورید بسیار بیشتر خواهد بود.

ما سعی کردیم تمام نکات و جزییات افزونه لرن دش و افزودنی‌های همراه آن را به طور کامل در این دوره توضیح دهیم. درواقع شما دیگر نیازی به پرداخت هزینه‌ بیشتر برای خرید دوره‌های دیگر نخواهید داشت. با مشاهده دقیق آموزش لرن دش از وب‌سایت ابزار وردپرس به همه آنچه برای طراحی یک سایت آموزشی حرفه‌ای نیاز دارید دست خواهید یافت. تسلط بر مباحث گفته‌شده در این آموزش شما را برای ورود به بازار کار آماده خواهد کرد.

در پایان از شما می‌خواهیم این دوره و هر آموزشی که می‌تواند به اطرافیانتان برای داشتن یک زندگی بهتر کمک کند به آن‌ها معرفی کنید تا همه در کنار هم به اهدافمان و موفقیت دست یابیم.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست