نمونه کار سایت برای نمایش به مشتری

( شنبه ، 30 تیر سال 1403 )

حق کپی ویدئو

مجاز نمی باشد.

شما اینجا هستید :

جلسه نود و سه

آموزگار :

مهدی جبین پور

نمونه کار طراحی سایت یکی از مواردی است که هر مشتری از شما درخواست می کند و در این ویدئو آموزش دادیم چگونه مشتری خود را قانع کنید. ( ادامه مطلب … )

ابزار وردپرس بُزرگ ترین مرجع وردپرس ایران!

آنچه توانسته ایم لطف خدا بوده است ، ابزار وردپرس بعنوان یکی از مراجع بزرگ طراحی وب و وردپرس در حال فعالیت می باشد 🙂

ابزار وردپرس بُزرگ ترین مرجع وردپرس ایران!

آنچه توانسته ایم لطف خدا بوده است ، ابزار وردپرس بعنوان یکی از مراجع بزرگ طراحی وب و وردپرس در حال فعالیت می باشد 🙂

اورجینال

کیفیت

پشتیبانی

آپدیت

مهدی جبین پور

مـهـدی جـبین پـور

دانشجوی دکتری تجارت الکترونیک ، امیدوارم بتوانم خدمتگزار خوبی برای مردم کشورم باشم.

مهدی جبین پور

مـهـدی جـبین پـور

دانشجوی دکتری تجارت الکترونیک ، امیدوارم بتوانم خدمتگزار خوبی برای مردم کشورم باشم.

نمونه کار سایت برای نمایش به مشتری

( شنبه ، 30 تیر سال 1403 )

نمونه کار سایت برای نمایش به مشتری

در این قسمت از آموزش وردپرس قصد داریم درباره نمونه کارهای طراحی سایت صحبت کنیم. اگر شما قصد دارید برای مشتری سایت طراحی کنید، یکی از مواردی که ممکن است کارفرما از شما بخواهد، نمونه کارهای قبلی شما است. این درخواست مشتری کاملاً منطقی و معقول است. آن­ها می خواهند با نوع طراحی شما آشنا شوند تا با خیالی راحت­تر طراحی سایتشان را به شما بسپارند و یک پیش ­زمینه ذهنی از نوع کار شما داشته باشند.

اگر شما به تازگی وارد دنیای طراحی سایت شده­اید، احتمالاً نمونه کارهای زیادی برای ارائه به مشتریان در دست ندارید. ولی این موضوع نباید باعث ناراحتی و نگرانی شما شود یا اعتماد به نفستان را کاهش دهد. شما باید هوشمندانه عمل کنید و با قدرت جلو بروید تا به موفقیت برسید. خلاق باشید و از کوچکترین راه­ ها برای دستیابی به موفقیت استفاده کنید. شما باید به خودتان برای موفقیت و پیشبرد اهدافتان کمک کنید. همیشه راه­هایی برای موفقیت شما وجود دارد. فقط باید درست ببینید تا به نور و روشنایی برسید.

روش های ارائه نمونه کار به مشتری

  • صادق باشید
  • صداقت از مهمترین فضیلت­ های اخلاقی در همه ابعاد زندگی است. بهترین روش در کار هم روراستی و صداقت است. البته منظور ما این نیست که شما خود و توانایی­ هایتان را دست کم بگیرید. بلکه منظورمان این است که با هوشیاری و صداقت مشتری را برای سپردن کار به خودتان راضی نگه دارید. افراد، صداقت را می­شناسند و درک می­کنند و همین باعث حس اعتماد بیشتر آن­ها به شما می­شود. با آرامش و صمیمیت با مشتریان برخورد کنید و بیشترین و بهترین تأثیر را در آن­ها به جا بگذارید. در نهایت به یاد داشته باشید تمام سعی و تلاشتان را برای ارائه بهترین کار به مشتریان انجام دهید.
  • پیش­نمایش دموهای خارجی
  •  تعداد زیادی قالب و طرح سایت در سایت themeforest وجود دارد. شما می­توانید نمونه­ هایی که قادر به طراحی سایتی شبیه به آن هستید را به مشتری نمایش دهید. سایت themeforst در دسته­ بندی ­های مختلف تمپلیت­ های طراحی سایت دارد. از این تمپلیت­ ها برای ارائه به مشتریان استفاده کنید و پس از اینکه مشتری روی یک طرح به نتیجه رسید، شروع به طراحی سایت مشابه آن طرح کنید. توجه داشته باشید که توانایی طراحی تمپلیت­ هایی که به کاربر ارائه می­دهید را داشته باشید.
  • پیش­نمایش دموهای فارسی و ایرانی
  •  دموهای قالب­ هایی که در سایت­ های فارسی وجود دارند یکی دیگر از نمونه کارهایی است که می­توانید به مشتریان نمایش دهید. بطور مثال فرض کنید قصد طراحی یک سایت فروشگاهی برای مشتری را دارید. قالب وودمارت از بهترین قالب های فروشگاهی است که طرفداران زیادی هم دارد. شما به عنوان طراح سایت می­توانید پیش­نمایش قالب وودمارت را به مشتری نمایش دهید و پس از جلب رضایت او، از دموهای قالب برای پیشبرد کارتان استفاده کنید.
  • از نمونه کارهای می­توانم اینطور چیزی بسازم استفاده کنید

  •  اگر شما می­خواهید یک سایت مثلاً در زمینه فروش کاشی و سرامیک برای مشتری طراحی کنید، سایت­های دیگر که در این زمینه فعال هستند را به کارفرما نشان دهید و بگویید می­توانید سایتی شبیه آن طراحی کنید. این هم یکی از روش­ های نمایش نمونه کار به مشتریان است.

در پایان راضی نگه داشتن مشتری وظیفه شماست. باید با بیان و لحن خوب و دوستانه و البته بطور صادقانه بتوانید تأثیر مثبت در مشتریان داشته باشید. مشتری راضی بهترین تبلیغ برای کار شماست. چون آن­ها شما را به دیگران معرفی می­کنند و باعث رونق کسب و کارتان خواهند بود.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست