آیا محصولات ابزار وردپرس را می توانم روی چند سایت استفاده کنم؟

سوالات متداول ابزار وردپرس

آیا می توانم محصولات ابزار وردپرس را روی چند سایت استفاده کنم؟

بخش اول پاسخ : تولید و ارائه محصولات اورجینال با نرخ ارز فعلی ، پشتیبانی محصولات و هزینه پاسخ دهی و تلاش شبانه روزی تیم ابزار وردپرس ، اجاره مکان های مختلف ، هزینه های سایت و …. بسیار زیاد تر از آن چیزی است که فکر آن را بکنید. بنابرین استفاده از محصولات برای چندین سایت از نظر فعالیت حرفه ای صحیح نمی باشد.

بخش دوم پاسخ : قانون وبسایت ما به این شکل است که پشتیبانی به ازای هر خرید برای یک دامنه ارائه می شود. محصولات ابزار وردپرس هیچ قفلی ندارند و امکان نصب وجود دارد ولی پشتیبانی تنها برای یک دامنه و دامنه اول ارائه می شود. یعنی اگر برای دامنه های دیگر تیکت ارسال شود امکان ارائه پشتیبانی وجود ندارد.

بخش سوم پاسخ : برای طراحی وبسایت یک سری ابزار ها لازم است ، همانطور که برای وبسایت ها هزینه هاست و دامنه گرفته می شود هزینه قالب هم یک بخشی از آن است و باید از مشتریان اخذ گردد و این برای پیشرفت سایت آنها و مجاز بودن همه چیز بهتر است.

نتیجه گیری : ابزار وردپرس برای کیفیت پشتیبانی محصولات خود بسیار ارزش قائل است و همچنین تولید محصولات و کمک واقعی به شما عزیزان در اولویت قرار دارد. از شما خواهشمندیم برای پیشرفت کشور و کسب و کار ها برای وبسایت های مختلف قالب را با حساب کاربری آنها تهیه نمایید تا هم ما و هم شما از یکدیگر حمایت ویژه ای داشته باشیم.

نوشتهٔ پیشین
حل مشکل فعال سازی هدر قالب زفایر و ایمپرزا – active theme
نوشتهٔ بعدی
در آپلود محصولات روی هاست مشکل دارم؟

محصولاتی که شاید دوست داشته باشید :

اشتراک گذاری این صفحه در شبکه های اجتماعی

فهرست