ضمن سپاس از حضور شما در وبسایت ابزار وردپرس ، در رابطه با افزونه سئو Yoast موارد به شکل زیر می باشد:

این افزونه توسط گروه ابزار وردپرس بطور اورجینال تهیه شده است و که طبق ویدئو زیر یا این ویدئو اورجینال بودن آن را می توانید مشاهده نمایید. با توجه به اینکه ایران در موارد بسیاری تحریم است سازنده خارجی پلاگین سئو از هر روشی استفاده می کند تا از استفاده افراد مختلف که پلاگین را خریداری نکرده اند جلوگیری نماید.

این پلاگین در حدود 70 دلار توسط تیم ابزار وردپرس تهیه شده است که با نرخ فعلی ارز حدود 1 میلیون تومان هر 1 سال برای آن باید پرداخت شود. بنابرین با خرید این پلاگین توسط ما یک لایسنس ارائه شده است که ما آپدیت افزونه را برای همیشه تهیه و به کاربران ارائه می کنیم.

در این افزونه پیغام های مختلفی بابت اینکه پشتیبانی یا هرچیز دیگری دریافت نمی شود دریافت می کنید ولی این پیام ها از طرف ما نیست و یک متن ترجمه شده است. در واقع سازنده خارجی این پیام ها را در افزونه قرار داده است تا کاربرانی که از سایت خودش خریداری نکرده اند را از استفاده آن منصرف کند.

همه امکانات افزونه کامل کامل است و به راحتی می توانید از آن استفاده نمایید. هر پیغامی مانند تصویر زیر یا این تصویر مشاهده نمودید یک متن ترجمه شده از سمت سازنده است که اعتباری ندارد و با سیاست های ما توانسته ایم از پلاگین های خارجی در کشور عزیزمان ایران استفاده نماییم.

این پلاگین در ورژن های جدیدش تغییرات بسیار بسیار زیادی داشته است و برای مشاهده تغییرات جدیدش این ویدئو را مشاهده نمایید.

اگر مشکلی بابت ترجمه دارید ، این پلاگین مدت زیادی است که با تغییرات زیادش باگ هایی هم در آن ایجاد شده است ، سازنده این پلاگین هرکاری می کند تا کاربران ایرانی نتوانند از آن استفاده کنند و ما با روش های برنامه نویسی امکان استفاده از آن را برای جوانان ایرانی فراهم می کنیم. مشکلات ترجمه در ورژن های بعدی افزونه به یاری خداوند حل خواهد شد و باید در این رابطه کمی صبور باشیم.

با تشکر از حضور شما

آرزوی بهترین ها

ویدئو اورجینال بودن سئو

ویدئو تغییرات جدید افزونه سئو

نوشتهٔ پیشین
نحوه تغییر هدر قالب کات شاپ | هدر kuteshop
نوشتهٔ بعدی
حل مشکل فونت قالب کات شاپ – kuteshop fonts

محصولاتی که شاید دوست داشته باشید :

اشتراک گذاری این صفحه در شبکه های اجتماعی

فهرست