نحوه افزودن آیکن به قالب وودمارت | افزودن آیکون icon به فهرست قالب ودمارت woodmart

آموزش افزودن آیکن به منو و فهرست های قالب فروشگاهی بسیار زیبای وودمارت

سلام دوستان خوبم ، در این مقاله کوتاه دوست دارم به شما عزیزان نحوه افزودن آیکن های مختلف به منو و یا فهرست های قالب وودمارت را آموزش دهم ، با ما همراه باشید.

برخی از کاربران ما سوال می کنند چطور در کنار نام فهرست خودمان درقالب ودمارت ، یک آیکن نیز داشته باشیم ، پاسخ ما به این عزیزان در ادامه این مقاله آمده است ، این کار بسیار ساده و راحت است.

برای این منظور ، ابتدا وارد سایت https://fontawesome.com/ شوید تا آیکن مورد نظر خود را انتخاب نمایید. بهتر است قبل از وارد شدن به این سایت با استفاده از نرم افزار های تغییر IP ، آی پی خود را به منظور لود بهتر سایت تغییر دهید. هنگامی وارد سایت fontawesome شدید ، می توانید مانند تصویر زیر نام آیکن مورد نظر خود را جستجو نمایید.

آیکن قالب ودمارت
آیکن قالب ودمارت

در تصویر زیر ما نام یک آیکن را جستجو کرده ایم ، خب حالا هنگامی که اشاره گر ماوس خود را بر روی نام آیکن قرار دهید ، عبارت Copy Icon Name ظاهر می شود ، نام آیکن را با کلیک بر روی این نوشته کپی نمایید. ما نیز نام آیکن را کپی کرده ایم.

آیکن قالب وودمارت
آیکن قالب وودمارت

تا اینجای کار ما نام آیکن مورد نظر خود را انتخاب و کپی کرده ایم و حالا باید وارد قسمت نمایش > فهرست ها در قالب وودمارت شویم. در این قسمت مطابق با تصویر ، نام آیکنی که کپی کرده اید را در قسمت نام آیکون (از مجموعه FontAwesome) قرار دهید و ذخیره فهرست را انتخاب نمایید.

اکنون پس از ذخیر تغییرات ، وارد سایت خود شوید ، مشاهده می کنید که آیکن مورد نظر به فهرست انتخابی افزوده شده است.

موفق و پیروز باشید.

نوشتهٔ پیشین
حل مشکل آیکن های قالب وودمارت – آیکون icon های woodmart
نوشتهٔ بعدی
آموزش تنظیمات صحیح Auto close برای بسته شدن خودکار تیکت های awesome support

محصولاتی که شاید دوست داشته باشید :

اشتراک گذاری این صفحه در شبکه های اجتماعی

فهرست