فعال نشدن افزونه SourceGuardian | مشکل فعال سازی قالب سورس گاردین | خطای مهم در سایت

چرا قالب و افزونه شما بدلیل ارور SourceGuardian فعال نمی شود و راه حل آن چیست؟ 

ممکن است که برای فعال سازی قالب و افزونه ها درسایت ، با خطایی مانند زیر روبرو شوید :


PHP script ‘/home/public_html/wp-content/plugins/abzarwp-theme-woodmart/class.abzarwp.theme.core.php’ is protected by SourceGuardian and requires a SourceGuardian loader ‘ixed.7.3.lin’ to be installed.
Click here to download the required ‘ixed.7.3.lin’ loader from the SourceGuardian site
Edit /usr/local/php73/lib/php.ini and add ‘extension=ixed.7.3.lin’ directive
Restart the web server

همانطور که اطلاع دارید در سبد خرید و قوانین سایت درج شده است ( تصویر ) که وجود سورس گاردین روی هاست الزامی است این یک سرویس رایگان است که روی اکثر هاست ها نصب می باشد و در صورت عدم وجود باید با هاست خود در ارتباط باشید.

این مشکل به دلیل قدیمی بودن یا عدم وجود لودر سورس گاردین نصب شده روی سرور هاست شما می باشد به منظور استفاده مناسب از محصولات وردپرسی و حل مشکل ، شرکت هاستینگ شما می بایست آخرین ورژن ( 12.1 ) لودر های سورس گاردین را روی سرور نصب نماید تا کاربران بدون خطا بتوانند از محصولات استفاده نمایند.

در نظر داشته باشید که آخرین نسخه سورس گاردین برای کلود لینوکس در حالت alt در تاریخ 16 سپتامبر ارائه شده است که شرکت های محترم هاستینگ می توانند بروزرسانی کنند. ( https://b2n.ir/u52918 )

نکته : سورس گاردین بصورت مجزا بر روی ورژن های PHP هاست نصب می شود ، ممکن است که با تغییر ورژن PHP هاست ، این مشکل حل شود.

برای مثال ، ورژن PHP سایت خود را بر روی 7.3 قرار داده و تست نمایید ، در صورتی که مشکل حل نشد ، بر روی 7.4 قرار دهید و تست نمایید. اگر باز  هم به این صورت مشکل حل نشد ، شرکت هاست باید بر روی یکی از این ورژن ها ، لودر سورس گاردین را نصب نماید.

لذا بدین منظور سریعاً به هاست خود تیکت ارسال بفرمایید تا آخرین ورژن لودر سورس گاردین را در لینک زیر روی سرور هایشان نصب نموده و مشکل شما برطرف خواهد شد.

https://www.sourceguardian.com/loaders.html

باتشکر از حضور شما کاربر گرامی

نوشتهٔ پیشین
نحوه قرار دادن لوگو ساماندهی
نوشتهٔ بعدی
ادان های اسلایدر روولوشن | Addon Silder Revolution | دمو های اسلایدر روولوشن Silder Revolution

محصولاتی که شاید دوست داشته باشید :

اشتراک گذاری این صفحه در شبکه های اجتماعی

فهرست