افزودن روش پست و پیک موتوری به ووکامرس

( پنج‌شنبه ، 28 تیر سال 1403 )

حق کپی ویدئو

مجاز نمی باشد.

شما اینجا هستید :

جلسه سیزده

آموزگار :

فرید معیریان

در این جلسه از اموزش ووکامرس درباره ی روش های ارسال کالا(پست ، تیپاکس،پیک موتوری) در این جلسه با ویژگی هایی چون:ارسال محصول از طریق پست سفارشی،افزودن ویژگی ارسال محصول از طریق تیپاکس،افزودن ویژگی ارسال محصول از طریق پیک موتوری،محاسبه خودکار هزینه ارسال با توجه به فاصله شهرها توضیح خواهیم داد. ( ادامه مطلب … )

مشاهده بانک ِ افزونه های ووکامرسی ( مربوط به ویدئو بالا )

مجموعه ای از بهترین افزونه ووکامرسی که می تواند تاثیر مهمی در فروش و درآمدزایی وبسایت شما داشته باشد.

مشاهده بانک ِ افزونه های ووکامرسی ( مربوط به ویدئو بالا )

مجموعه ای از بهترین افزونه ووکامرسی که می تواند تاثیر مهمی در فروش و درآمدزایی وبسایت شما داشته باشد.

اورجینال

کیفیت

پشتیبانی

آپدیت

فــرید معــیریان

دانشجوی ارشد تجارت الکترونیک ، فعالیت در زمینه وب، دیجیتال مارکتینگ و ایجاد فروشگاه اینترنتی.

فــرید معــیریان

دانشجوی ارشد تجارت الکترونیک ، فعالیت در زمینه وب، دیجیتال مارکتینگ و ایجاد فروشگاه اینترنتی.

افزودن روش پست و پیک موتوری به ووکامرس

( پنج‌شنبه ، 28 تیر سال 1403 )

در جلسه قبل بخش حمل‌ونقل در ووکامرس را پیکربندی کردیم و در این جلسه قصد داریم در رابطه با روش‌های ارسال کالا به‌صورت پست، تیپاکس و پیک موتوری برای شما توضیح دهیم. یکی از دغدغه‌های هر فروشگاه اینترنتی روش حمل‌ونقل کالا، روش‌های محاسبه هزینه حمل‌ونقل، روش محاسبه پست پیشتاز، پیک موتوری، تیپاکس و غیره است. در این جلسه قرار است ارسال محصول از طریق پست سفارشی/ پیشتاز، ارسال از طریق تیپاکس، پیک موتوری و محاسبه خودکار هزینه ارسال با توجه به فاصله شهرها را بررسی کنیم. درواقع می‌توان تمامی قابلیت‌های ذکرشده را توسط یک افزونه به‌راحتی به فروشگاه اینترنتی خود اضافه کنیم.

برای انجام این کار ابتدا وارد پیشخوان وب‌سایت وردپرسی خود شوید و وارد پیکربندی > حمل‌ونقل شوید. در بخش “مناطق حمل‌ونقل” روی ویرایش کلیک کنید. مشاهده می‌کنید که هیچ‌گونه روش‌های حمل‌ونقل در این صفحه وجود ندارد و اکنون روش‌های حمل‌ونقل ذکرشده در بالا را به این صفحه اضافه می‌کنیم. برای انجام این کار قصد داریم از یک افزونه استفاده کنیم و به همین دلیل به منو افزونه‌ها > افزودن بروید. در صفحه مخزن وردپرس “حمل‌ونقل” را جستجو کنید و افزونه “حمل‌ونقل ووکامرس” را نصب و فعال کنید.

افزونه حمل و نقل وردپرس

تنظیمات مناطق حمل‌ونقل

قبل از توضیحات افزونه وارد تنظیمات مناطق حمل‌ونقل شوید و روی “ویرایش” کلیک کنید. اکنون می‌توانید یک روش حمل‌ونقل اضافه کنید که برای انجام این کار باید ابتدا بر روی “افزودن روش حمل‌ونقل” کلیک کنید. مشاهده می‌کنید که علاوه بر گزینه‌های پیش‌فرض ووکامرس که در جلسات قبل توضیح داده شد با نصب افزونه چهار گزینه پیک موتوری، پست سفارشی، پست پیشتاز و تیپاکس نیز اضافه شده است. تنظیمات پیک موتوری و تیپاکس مانند هم است و پست سفارشی و پست پیشتاز نیز دارای تنظیماتی مشابه است. اکنون روش پست پیشتاز را توضیح می‌دهیم؛ بنابراین این روش را انتخاب کنید و روی “افزودن روش حمل‌ونقل” کلیک کنید.

سپس روی ویرایش کلیک کنید و در گزینه اول یعنی “عنوان روش” ارسال از طریق پست پیشتاز را وارد کنید. گزینه بعدی “هزینه‌های اضافی” است؛ شما می‌توانید در این قسمت علاوه بر هزینه‌ای که بر اساس شهرها محاسبه می‌شود یک هزینه اضافی دریافت کنید؛ به‌طور مثال می‌توانید دو هزار تومان را وارد کنید یا مقدار آن را بر اساس درصد وارد کنید. گزینه بعدی “استان مبدأ” نام دارد که باید بر اساس آدرس فروشگاه شهر خودتان را مشخص کنید. گزینه بعد “حداقل خرید” نام دارد که می‌توانید مقدار دلخواه را وارد کنید؛ به‌عنوان‌مثال می‌توانید تعیین کنید که حداقل خرید باید 20 هزار تومان باشد تا ارسال پست پیشتاز فعال شود.

گزینه بعد “آستانه حمل‌ونقل رایگان” است؛ یعنی مشتری چه مقدار خرید کند تا ارسال به‌صورت رایگان انجام شود؛ به‌طور مثال اگر آن را روی یک میلیون تومان قرار دهید پس از خرید به این مقدار ارسال به‌صورت رایگان انجام می‌شود. گزینه بعد “تصویر روش حمل‌ونقل” است. در اینجا اگر در موتور جستجوی گوگل عبارت پست پیشتاز را وارد کنید و وارد بخش تصاویر شوید می‌توانید از تصاویر گوناگون استفاده کنید.

برای افزودن تصویر در پیشخوان وب‌سایت وردپرسی خود وارد رسانه > افزودن شوید و تصاویر موردنظر خودتان را آپلود کنید. پس از آپلود روی “ویرایش” کلیک کنید و در صفحه‌ای که برای شما باز می‌شود لینک تصویر را از قسمت “نشانی پرونده” کپی کنید. پس از کپی لینک تصویر آن را در قسمت “تصویر روش حمل‌ونقل” وارد کنید. سپس روی “ذخیره تغییرات” کلیک کنید. مشاهده می‌کنید که روش ارسال از طریق پست پیشتاز برای شما اضافه‌شده است.

اکنون یک محصول را انتخاب کنید و به صفحه پرداخت‌ها بروید. به‌صورت پیش‌فرض در این صفحه شهرها برای کاربر نمایش داده نمی‌شود ولی با نصب افزونه حمل‌ونقل تمامی شهرها بر اساس استان نمایش داده می‌شود. با انتخاب شهر مشاهده می‌کنید که ارسال به‌صورت پست پیشتاز به همراه تصویری که آپلود کرده‌اید برای شما نمایش داده می‌شود. این افزونه روش محاسبه را به سه شکل داخل استان، استان‌های همجوار و استان‌های با فاصله دور انجام می‌دهد. روش افزودن پست سفارشی نیز به همین شکل بوده و هیچ تفاوتی ندارد.

ارسال به روش پیک موتوری

در قدم اول در بخش روش‌های حمل  نقل روی “افزودن روش حمل‌ونقل” کلیک کنید و گزینه پیک موتوری را انتخاب کنید. در بخش “پیک موتوری” بر روی ویرایش کلیک کنید. اینجا در قسمت “عنوان روش” ارسال به روش پیک موتوری را وارد کنید. قسمت بعد “هزینه پایه” نام دارد؛ به دلیل اینکه داخل یک شهر است می‌توان یک هزینه پایه برای آن در نظر گرفت؛ به‌طور مثال می‌توان ده هزار تومان را در اینجا وارد کرد. بخش بعد “هزینه به ازای هر کیلوگرم” است که می‌توان به ازای هر کیلوگرم محصول اضافه هزینه بیشتری دریافت کنید. گزینه بعد “حداقل خرید” است؛ یعنی چه میزان باید خرید کرد تا شامل پیک موتوری باشد که مثلاً در اینجا ما آن را روی صد هزار تومان قرار دادیم. گزینه بعدی “آستانه حمل‌ونقل رایگان” که آن را تغییر ندهید و “تصویر روش حمل‌ونقل” نیز توضیح داده شد. سپس روی “ذخیره تغییرات” کلیک کنید.

افزونه حمل‌ونقل ووکامرس

پس از فعال کردن این افزونه یک بخش به نام “حمل‌ونقل” به پیشخوان وردپرس شما اضافه می‌شود که شامل بخش‌های مختلفی به نام ابزارها، تاپین، پیامک و شهرها است. ابتدا وارد بخش “ابزارها” شوید تا گزینه‌های آن را بررسی کنیم.

ابزارها

گزینه اول “وضعیت سفارشات کمکی” می‌باشد که بهتر است تیک مربوط به آن فعال باشد. مورد بعدی “فقط روش ارسال رایگان” است که در این حالت در صورت رسیدن سفارشات به مبلغی خاص که شامل یک روش حمل‌ونقل می‌شود بقیه موارد را نمایش نمی‌دهد که می‌توانید آن را فعال کنید. گزینه بعد “فقط روش ارسال پیک موتوری” است؛ یعنی اگر پیک موتوری در دسترس بود بقیه روش‌ها مثل پست پیشتاز یا سفارشی را در آن محدوده نمایش ندهد.

پیامک

این افزونه از یک سرویس دهنده کمک می‌گیرد. شما می‌توانید از این سرویس دهنده آن را تهیه کرده و در بخش “نام کاربری” و “کلمه عبور” اطلاعات لازم را وارد کنید. در این صفحه گزینه‌ای به نام “فعال‌سازی ارسال پیامک” وجود دارد که در صورت فعال کردن تیک این گزینه وضعیت ارسال محصول را به‌صورت پیامک برای کاربر ارسال می‌کند. همچنین کد پیگیری را نیز برای مشتری ارسال می‌کند.

شهرها

با توجه به اینکه نمی‌توان برای تمامی کشور پیک موتوری در نظر بگیریم، می‌توان این قابلیت را در یک شهر خاص فعال کرد. اکنون می‌توانید در نوار جستجو سمت چپ بالای صفحه شهر دلخواه خودتان را جستجو کنید.

به‌عنوان‌مثال اکنون می‌خواهیم پیک موتوری را در شهر تهران فعال کنیم، پس در این باکس نام تهران را جستجو می‌کنیم و روی “جستجو شهر” کلیک می‌کنیم. دقت کنید که روی گزینه‌ای کلیک کنید که در زیر بخش “توضیح” کلمه استان نوشته شده باشد. سپس در این قسمت روی ویرایش شهرها کلیک کنید. در صفحه‌ای که برای شما باز می‌شود می‌توانید تیپاکس و پیک موتوری را برای همه شهرها فعال یا غیرفعال کنید. شما می‌توانید تنها برای یک شهر خاص در تهران گزینه پیک موتوری را فعال کنید که اولین قدم این است که در خط اول مقابل استان تهران گزینه “پیک موتوری” یا “تیپاکس” را فعال کنید. سپس شهری که می‌خواهید در آن پیک موتوری فعال شود را انتخاب کنید و تیک مربوط به آن را فعال کنید. مثلاً می‌توانید تیک مقابل شهرهای تهران و اسلام‌شهر را فعال کنید.

طبق تنظیماتی که در بالا توضیح داده شد هزینه پیک موتوری به‌صورت ثابت 10 هزار تومان در نظر گرفته شد ولی به‌عنوان‌مثال با توجه به فاصله اسلام‌شهر و تهران می‌توانید هزینه پیک موتوری مربوط به آن را افزایش دهید. برای انجام این کار در همین صفحه در بخش “هزینه پایه” مقابل اسلام‌شهر هزینه دلخواه خودتان را وارد کنید. در نهایت بر روی “به‌روزرسانی” کلیک کنید. اکنون اگر به صفحه تسویه‌حساب بروید مشاهده می‌کنید که طبق تنظیماتی که انجام داده‌اید برای شهرهای مورد نظر شما گزینه ارسال به‌صورت پیک موتوری فعال‌شده است. فعال کردن تیپاکس برای یک شهر خاص نیز مانند پیک موتوری است و برای انجام این کار ابتدا تیک مقابل آن را فعال کرده و سپس شهرهای مورد نظر خودتان را انتخاب کنید.

نتیجه‌گیری

در این جلسه روش‌های مختلف ارسال محصولات در فروشگاه اینترنتی را توضیح دادیم و امیدواریم که از آن بهره کافی برده باشید. در قسمت بعدی از دوره آموزش ووکامرس همراه ما باشید که قصد داریم به سراغ آموزش افزودن درگاه پرداخت بانکی به ووکامرس برویم.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.

166 دیدگاه. Leave new

 • محمد کریمیان
  جولای 6, 2024 9:24 ق.ظ

  سلام
  محصولات سایت ما چند دسته هستند و هزینه ارسال هر دسته به علت حجم و وزنشون متفاوته.
  می خواهیم هزینه ارسال به این صورت باشه:
  کفپوش :هر محصول 200 تومان
  روکش:هر محصول 150 تومان
  سایر محصولات: هزینه ثابت

 • محمد پورقنبر
  ژوئن 16, 2024 5:15 ب.ظ

  سلام زمانی که افزونه رو نصب میکنم قسمت استان های مبدا فقط اسامی استان های محدودی رو میاره و بقیه رو نشون نمیده چیکارش باید بکنیم؟ حتی توی قسمت تسویه حسابم انتخاب استان ها محدود میشن

 • مهدی غندالی
  ژوئن 11, 2024 7:17 ب.ظ

  سلام وقت بخیر
  پلاگین حمل و نقل بعد از نصب برای من در صفحه پرداخت میزنه روش حمل و نقلی وجود نداره با اینکه چندین روش انتخاب کردم
  در هنگام فعالسازی زده بود با نشخه وردپرس شما تست نشده
  قالب من هم قالب هستیا پیشفرض هست برای تست کار ووکامرس
  نمیدونم مشکل از کجاست ممنون میشم راهنمایی کنید

 • محمدصادق نامزد
  می 22, 2024 9:29 ب.ظ

  استان های تو بخش استان مبدا (فروشنده) برام محدوده و فقط اسم چندتا استان رو برام میاره.

 • سید محمد موسوی
  می 21, 2024 3:18 ب.ظ

  درود. چند روزی میشه افزونه ووکامرس فارسی از مخزن وردپرس قابل دانلود نیست. دوستان کسی فایل زیپ شده افزونه رو داره ؟ یا راه دیگه ای برای نصبش بجز مخزن وردپرس سراغ دارید؟

 • زهرا فقیهی
  می 14, 2024 6:34 ق.ظ

  اگر ممکنه یه جلسه آموزشی برای استفاده از تاپین هم بزارید

  • محمد قاسمی
   می 15, 2024 1:33 ق.ظ

   سلام وقت شما بخیر،

   از همراهی شما بسیار ممنونیم ، این مورد به بخش مربوطه گزارش شده است تا در این دوره یا سایر دوره های مرتبط آنرا اضافه کنند.

   با تشکر.

 • زهرا فقیهی
  می 14, 2024 6:32 ق.ظ

  با سلام
  من هر کدوم از گزینه های پیک موتوری یا تیپاکس رو فعال کردم ولی تو صفحه خرید میزنه هیچ گزینه ارسال در دسترس نیست
  گزینه های این افزونه فقط کار نمیکنه..با نرخ ثابت حمل و نقل رو به من نشون میده
  آیا تداخل افزونه دارم ؟
  چه افزونه ای رو میتونم جایگزین این افزونه کنم؟

  • محمد قاسمی
   می 15, 2024 1:36 ق.ظ

   سلام وقت شما بخیر،

   این مورد ممکن است به دلیل تداخل باشد که پیشنهاد می‌شود این مورد را بررسی فرمایید , همچنین از بروز بودن افزونه ها در سایت نیز اطمینان حاصل کنید.

   با تشکر.

   • زهرا فقیهی
    می 15, 2024 6:24 ب.ظ

    با عرض سلام و خسته نباشید
    افزونه های من بروز هستند..احتمالا تداخل افزونه دارم…ولی نمیتونم افزونه های دیگرو هم پاک کنم چون ضروری هستن
    اگر ممکنه افزونه ی دیگه ای رو معرفی کنین

    • محمد قاسمی
     می 17, 2024 11:37 ق.ظ

     درود بر شما وقت بخیر ، برای بررسی تداخل افزونه ها نیازی به پاک کردن آنها نیست و کافیست آنها را تک به تک غیر فعال کرده و نتیجه را بررسی فرمایید ، در این حالت میتوانید افزونه مشکل ساز را شناسایی و سپس برای آن تصمیم بگیرید.
     باتشکر

 • درود چرا برای من این افزونه گزینه فعال جلوی افزونه غیرفعال هست؟ یعنی نمیشه فعالش کرد

 • آرمین شامقازانی
  آوریل 9, 2024 10:54 ب.ظ

  سلام. گزینه ذخیره تغییرات برای من روشن نمیشه به هیچ وجه. چه کاری میتونم انجام بدم؟

 • آرمین گودرزی
  مارس 30, 2024 12:00 ق.ظ

  سلام . من یه مشکل عجیب دارم . ووکامرس من اصلا تب حملو نقل نداره 💀 میشه راهنمایی کنید ؟ افزونه هم از مخزن نصب شده و اصلی هست متفرقه نیستش

 • محمد محمد
  مارس 16, 2024 2:46 ق.ظ

  سلام میتوان پس کرایه را با این روش ساخت یا باید از افزونه استفاده کرد؟

 • مهدیه محمودی
  ژانویه 29, 2024 11:11 ق.ظ

  روز بخیر
  برای من در قسمت مبدا ( انتخاب شهر فروشنده) فقط آذربایجان غربی رو نشون میده. چطور این مشکلو حل کنم؟

 • با سلام
  من پست پیشتاز رو فعال کردم ولی تو صفحه خرید میزنه هیچ گزینه ارسال در دسترس نیست
  مشکل چی هست؟

 • مصطفی احمدی
  اکتبر 7, 2023 9:43 ب.ظ

  سلام و عرض ادب
  وقتی تیپاکس فعال میکنم دیگه پست پیشتاز فعال نمیشه
  لطفا راهنمایی بفرمائید

 • مهدی بهروز
  اکتبر 6, 2023 11:14 ب.ظ

  سلام ببخشید من وقتی پست پیشتاز رو فعال میکنم توی صفحه ی محصول ، قیمت رو خیلی زیاد نشون میده مثلا یک میلیون
  چطور میشه درستش کرد؟

  • کامران قائمی
   اکتبر 7, 2023 8:22 ق.ظ

   سلام وقت شما بخیر،

   به نظر می‌رسد شما تنظیمات بخش حمل و نقل ووکامرس و همچنین این افزونه را بدرستی انجام ندادید که پیشنهاد می‌شود جلسات مربوط به این مبحث را در دوره ووکامرس مشاهده فرمایید

   با تشکر.

 • با سلام و تشکر بابت آموزش خوبتون
  من همه این کارها رو کردم. اما این خطا رو به من میده:
  هیچ گزینه ای ارسال در دسترس نیست. لطفا اطمینان حاصل کنید که نشانی شما به درستی وارد شده است، یا اگر به کمک نیاز دارید با ما تماس بگیرید.
  چرا؟!

 • اکبر مهدوی نیا
  آگوست 6, 2023 12:31 ق.ظ

  سلام دوستان عزیز و گرامی

  در خصوص اموزش این جلسه یه مشکلی برخوردم اینکه در بخش آموزش جایی که باید حمل و نقل پیک مو توری برای شهر تهران و اسلامشهر تنظیم کنم متاسفانه بطور کامل در قسمت جستجو شهر تهران پیدا نمیکنه در صورتی که قبل در بخش ماطق پیک موتوری ایجاد کردم ، دلیل نبودنش چی میتونه باشه ؟
  سپاس

 • سلام روزخوش.
  من یک محصول دارم که ارسالش تنها از طریق تیپاکس امکانپذیره. و بقیه محصولات با پست ارسال میشه. درصورتیکه مشتری یک محصول پستی و یکی هم تیپاکسی را انتخاب کند ، من چطور تنظیات را انجام دهم که در صفحه پرداخت به مشتری اعلام بشه که ماکت باید با تیپاکس ارسال بشه و بقیه با پست؟؟

  • وقت شما بخیر
   در صورتی که در تنظیمات حمل و نقل تنظیم مربوط به هر محصول را درست انتخاب نمایید ، در زمان تسویه حساب این دو جدا هستند.
   ممکن است نیاز به افزونه خاصی هم برای حمل نقل داشته باشید تا گزینه های بیشتری داشته باشید.
   در کل با توجه به نوع سوال ،امکان راهنمایی دقیق در بخش دیدگاه نیست.

 • درود و وقت بخیر
  ممنون از توضیحات خوبتون
  چطور میتونم پرداخت حضوری رو برای شهر خود فروشگاه فعال کنم ، یعنی در کنار پیک موتوری برای اون شهر، گزینه پرداخت حضوری برای افرادی که میخوان حضوری بیان تحویل بگیرن بصورت انتخابی هم فعال باشه

  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
  با تشکر

  • علی حیدری
   مارس 4, 2023 1:22 ب.ظ

   سلام و وقت بخیر.

   پرداخت در محل یکی از گزینه های ووکامرس است که اگر موفق نشدید ، همین مورد را در گوگل بررسی نمایید.

   با آرزوی موفقیت برای شما .

   • با تشکر از پاسختون ولی فکر کنم اشتباه متوجه شدید سوال من رو ، منظور من پرداخت در محل نبود، پرداخت در محل برای کسی هست که محصول رو میفرستیم درب خونه یا محل کارش و اونجا پرداخت میکنه. من میخوام مشتری پرداختش رو انجام بده ولی هزینه حمل براش نیافته (فقط تو شهر خود فروشگاه اونم فقط برای مشتری هایی که ارسال با پیک موتوری رو نمیخوان)

    برای مثال: مشتری یه پیتزا سفارش داده، مبلغ پیتزا رو پرداخت میکنه ولی میگه برام ارسال نکن خودم میام حضوری ازتون تحویل میگیرم.

    • علی حیدری
     مارس 4, 2023 4:03 ب.ظ

     وقت شما بخیر
     این کار هم ممکن است، اما اینکه روش آن دقیقاً چطور است در دیدگاه نمی توان آموزش داد.
     بسیاری از افزونه های مربوط به حمل ونقل هم هستند که گزینه ها و تنظیمات زیادی در اختیار شما قرار می دهند.

     با تشکر.

 • سلام خسته نباشید. فرض بفرمایید ما از تهران به مشهد بخواهیم کالایی رو ارسال کنیم و این کالا وزن زیادی دارد. هزینه ارسال ما قطعا بیشتر میشود . این مورد رو چطور باید در ووکامرس اعلام کنیم؟

 • فاطمه شریف مقدم
  دسامبر 4, 2022 11:00 ق.ظ

  سلام.وقت بخیر. برای ارسال به شهر خودمون، ارسال با پیک موتوری رو فعال کنیم یا مناطق محلی؟

 • مرتضی یعقوبی
  اکتبر 29, 2022 6:39 ب.ظ

  سلام من محصولاتم رو میخوام با چاپار ارسال کنم اما این افزونه فقط تیپاکس و پیشتاز داره راه سراغ دارید ؟؟

 • این افزونه که دیگه نیست چی رو استفاده کنیم

  • سلام بر شما ، وقت بخیر از حضور شما ممنونیم.

   در گوگل سرچ نمایید ، برخی سایت ها نسخه هایی از آن را هنوز دارند. این مورد هم هر چند وقت یکبار از مخزن حذف و باز اضافه می شود.

   آرزوی موفقیت برای شما داریم.

 • سلام
  چیکار کنم شامل مالیات پیک موتوری نشه؟

 • محمد مهدی طاعتی
  سپتامبر 4, 2022 11:49 ق.ظ

  سلام وقتتون بخیر ببخشید با توجه به اینکه این ویدیو کمی قدیمی شده هنوز هم برای حمل و نقل همین افزونه ای که معرفی کردید رو پیشنهاد میدید یا افزونه های دیگری مانند پستکس؟

 • حسین اکبری
  آگوست 23, 2022 3:49 ب.ظ

  سلام اینجوری که من فهمیدک اگه به کل ایران بخوایم تیپاکس رو فعال کنیم باید دونه دونه بریم همه استانهارو کانفیگ کنیم درسته؟؟؟ مثل پیم موتوری!! خیلی زمان بر میشه

  • سلام و عرض ادب
   خیر ، اگر نیاز دارید برای هر شهر قیمت متفاوتی درج شود می بایست چنین کاری انجام دهید.
   با تعیین یک قیمت پیشفرض در بخش حمل و نقل ، دیگری نیازی به انجام این کار نمی باشد
   با تشکر

 • مهدی مختاری
  جولای 5, 2022 12:10 ب.ظ

  سلام وقتتون بخیر – افزونه رو به همین صورتی که فرمودید فعال کردم . اما هنگام سفارش خریدار ، در قسمت حمل و نقل صفحه سبد خرید مینویسه “هیچ روش حمل و نقلی برای اصفهان، یا شیراز، یا هر شهر دیگری که وارد میکنیم وجود ندارد. مشکل از کجاست؟ ممنون

 • محمد رضا باقری
  ژوئن 27, 2022 7:02 ب.ظ

  سلام من بعد این افزونه قسمت اطلاعات رو وارد میکنم اما نشون نمیده . و قسمت ابزار ها هم فعال نیست مشکل از کجا میتونه باشه

 • هاجر مرادی
  ژوئن 21, 2022 3:23 ب.ظ

  با سلام، هزینه ی پیک موتوری را چطور تنظیم کنیم وقتی قیمت پیک در یک شهر ازیک منطقه به منطقه دیگه ای متفاوته؟ مثلا ارسال با پیک برای یه آدرسی 20000 و برای یه منطقه دیگه ار اون شهر 35000 هست؟

 • با عرض سلام و خسته نباشید
  در قسمت پیکربندی ووکامرس در بخش حمل و نقل دو نوع منطقه ایجاد کردم مناطق نزدیک با پیک و مناطق دور با پست و از افزونه دکان استفاده میکنم این امکانو داره که اگر فروشنده ای بخواد رایگان ارسال کنه کالا رو از این دو منطقه ای که ایجاد کردم استفاده نکنه. امکانش هست که این قسمت رو نادیده بگیره ؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید

 • محسن بهروزی خواه
  نوامبر 20, 2021 9:31 ق.ظ

  سلام
  وقت بخیر
  من تو صفحه پرداخت هم تحویل در محل دارم هم درگاه پرداخت ولی بار اول که مشتری درگاه پرداخت رو انتخاب می کنه کلا صفحه تسویه حساب علاوه بر اطلاعات آدرس کاربر که ذخیره می کنه اینو هم ذخیره می کنه و تو خریدهای بعدیش دیگه گزینه تحویل در محل رو نمیاره و فقط درگاه پرداخت رو میاره
  ctrl+f5 هم فایده نداشت
  چه کنم؟

  • فرید معیریان
   نوامبر 21, 2021 9:15 ق.ظ

   با سلام و احترام
   این مورد می تواند مربوط به اختلال در افزونه ها و یا قالب شما باشد.
   می بایست اقدام به بررسی این اختلال و همچنین بروزرسانی وردپرس و ووکامرس نمایید

 • رضا حسین پور
  نوامبر 15, 2021 10:36 ق.ظ

  باسلام . نرخ ثابت کرایه 15 هزار تومان میخوام باشه خرید بالای 350 هزار تومان رایگان باشه با پست پیشتاز .

 • مجتبی محمدی
  نوامبر 12, 2021 6:50 ب.ظ

  با سلام خسته نباشید ببخشید حمل و نقل پیک موتوری به مشتری نمایش داده نمیشه در صورتی که فعاله پست و تیپاکس نمایش داده میشن ولی پیک نه مشکل کجاس؟

  • فرید معیریان
   نوامبر 12, 2021 11:25 ب.ظ

   با سلام
   در بخش تنظیمات افزونه ممکن است شما اولویت بندی در دسترس بودن روش های پست را فعال کرده باشید
   لطفا این مورد را بررسی نمایید. همچنین تنظیمات بخش حمل و نقل رو به دقت مجدد بررسی نمایید

 • فهیمه حسینی
  نوامبر 12, 2021 3:25 ب.ظ

  سلام من میخوام پرداخت با تیپاکس بصورت پس کرایه باشه. یعنی مشتری پول محصول رو واریز کنه اما هزینه ارسال رو درب منزل به تیپاکس بده. چجوریه؟

 • محسن بهروزی خواه
  اکتبر 25, 2021 7:39 ب.ظ

  سلام
  وقت بخیر
  بنده تنظیمات افزونه رو همون جور که گفتین انجام دادم و تیک پیک موتوری رو تو استان خودم زدم ولی هر کاری می کنم پیک موتوری رو تو تسویه حساب نشون نمیده
  چه کنم؟

 • داوود حسینی
  اکتبر 19, 2021 12:33 ب.ظ

  سلام ببخشید برای جلسه 35 ووکامرس که با نوشتن شرط که فلان کالا باشه پست رایگان ارسال میشه اما که شرط دوم رو اضافه می کنیم اگر سبد خرید بالایی 300 باشه پست رایگانه اما الان شرط اول دخالت میکنه در شرط دوم لطفا راهنمایی بفرمایید ممنون

  • فرید معیریان
   اکتبر 19, 2021 1:30 ب.ظ

   سلام مجدد
   در رابطه با شرط گذاری میتوانید شرایط مختلفی را در نظر بگیرید.
   میتوانید شرط را بر اساس کلاس حمل و نقل تنظیم کنید که با یکدیگر تداخل نداشته باشن

 • داوود حسینی
  اکتبر 16, 2021 1:39 ب.ظ

  سلام ببخشید اون قیمت های که افطونه نشان میده قیمت اصلی توسط پست و تیپاکس برای اینکه قیمت های بروز رو نشان بده باید چه کاری انجام بدیم ممنون

  • فرید معیریان
   اکتبر 16, 2021 6:56 ب.ظ

   با سلام خدمت شما
   تعرفه پست مربوط به سال 99 هست و در حال حاضر بروز نشده است
   یا میتوانید به صورت دستی مبلغ میانگینی را درنظر بگیرید یا به صورت اختصاصی کدنویسی نمایید.

   • داوود حسینی
    اکتبر 16, 2021 7:38 ب.ظ

    دوست عزیر حیلی ممنون چون من لوازم خلنگی می فروشم به قیمت بروز لازم دارم البته امکان درست کرد کلاس هم هست

    • فرید معیریان
     اکتبر 17, 2021 2:11 ب.ظ

     با سلام
     بله ، امکان ساخت کلاس هم وجود دارد . ولی اینکه به صورت خودکار و بروز محاسبه کند خیر.

     • داوود حسینی
      اکتبر 17, 2021 6:53 ب.ظ

      مثلا یه کلاس بسازم و از افزونه حمل و نقل استفاده کنم اما از کجا باید تنظیم کنم برای کسی که یخچال و انتخاب میکنه مثلا قیمت ثابت و نشان نده فکر کنم در یکی از تنظیمات های افزونه حمل و نقل امکان پإیره ممنون

     • فرید معیریان
      اکتبر 18, 2021 10:17 ق.ظ

      با سلام
      قیمت ثابت و قیمت ارسال را به صورت همزمان نشان نمیدهد

     • داوود حسینی
      اکتبر 18, 2021 7:34 ب.ظ

      عزیز ببخشید چه جوری مشه انجام داد برای لوازم خانگی پست رایگان باشه اما برای ارایشی و پوشاک رایگان نباشه

     • فرید معیریان
      اکتبر 19, 2021 10:44 ق.ظ

      سلام مجدد
      جلسه 35 از آموزش ووکامرس را مشاهده نمایید.

 • محمد جواد نادری
  اکتبر 10, 2021 6:01 ب.ظ

  سلام بعد نصب افزونه قسمت شهرها براي من وجود نداره چه كار بايد بكنم ممنمون قالبم هم فلت سام هست

 • محمد فرزادی
  سپتامبر 26, 2021 1:04 ق.ظ

  سلام و عرض ادب به تیم قوی ابزاروردپرس خیلی خیلی زحمت میکشید ممنونم از شما استاد و سایت خوبتون,آرزوی بهترین ها برای تک تک زحمت کشان

 • سینا انصاری
  سپتامبر 24, 2021 9:45 ق.ظ

  باسلام و آرزوی موفقیت برای آقای معــیریان ، ببخشید نکته ای ذکر نشد این بود که چگونه زمان تحویل کالا رو بر اساس نوع پست تغییر بدیم. لطفا درباره این مورد نیز توضیح بدید. با تشکر

  • فرید معیریان
   سپتامبر 24, 2021 2:15 ب.ظ

   با سلام و احترام خدمت شما جناب انصاری
   چنین تنظیماتی در این افزونه وجود ندارد. افزونه خاصی جهت این مورد که بر اساس روش ارسال ، زمان آن نیز تغییر کند را تابحال بررسی نکرده ایم.
   با کدنویسی اختصاصی میتوانید چنین امکانی ایجاد نمایید

 • محمدرضا پرنون
  سپتامبر 17, 2021 4:42 ب.ظ

  سلام من وقتی گزینه تیپاکس یا پست پیشتاز رو اضافه میکنم گزینه های تحویل حضوری یا نرخ ثابت رو دیگه نشون نمیده

 • سلام وقتتون بخیر
  شما در ویدئو قیمت پایه را برای پیک موتوری 10 هزار تومن فرض کردین
  خواستم ببینم چطوری میشه لیست قیمت های دقیق پستی را برای ووکامرس تعیین کنیم؟
  خود افزونه حمل و نقل ووکامرس اینکار را میکنه؟
  یعنی با افزایش قیمت ارسال پستی اپدیت میشه؟

 • امیر عباس زاده
  آگوست 31, 2021 3:01 ب.ظ

  سلام من همه این کارهایی که گفتید انجام دادم ولی برای تیپاکس قیمت رو نمیزنه فقط مینویسه پشت پیشتاز

 • محسن نظیری
  آگوست 24, 2021 10:04 ب.ظ

  سلام.قسمت شهرها برای من نشون داده نمیشه؟ مشکل از کجاست؟

  • کارشناس پشتیبانی شماره چهار
   آگوست 25, 2021 8:55 ق.ظ

   سلام آقای نظیری عزیز
   ممکن است به دلیل تداخل افزونه ای باشد. می توانید تمام افزونه ها به جز ووکامرس و افزونه حمل و نقل را غیر فعال و مجدد بررسی نمایید و سپس یکی یکی افزونه ها را فعال تا افزونه ای که تداخل ایجاد کرده را شناسایی کنید.
   با تشکر

   • محسن نظیری
    آگوست 25, 2021 4:00 ب.ظ

    خیر باز هم شهرها رو نشون نمیده-اسم دقیق افزونه یا لینک افزونه رو لطف میکنید شاید من افزونه رو اشتباه نصب میکنم

    • کارشناس پشتیبانی شماره چهار
     آگوست 25, 2021 5:33 ب.ظ

     از لینک زیر می توانید افزونه را دریافت کنید.
     افزونه حمل و نقل ووکامرس
     با تشکر

     • محسن نظیری
      آگوست 25, 2021 6:24 ب.ظ

      آیا ممکنه به خاطر استفاده از تاپین باشه و دیگه این بخش رو نمایش نده( من با تاپین قرار داد دارم)- اگرچه افزونه نشون میده که این نسخه با وردپرس من سازگار نیست( من به روز ترین نسخه وردپرس رو دارم)

     • کارشناس پشتیبانی شماره چهار
      آگوست 26, 2021 8:45 ق.ظ

      آقای نظیری عزیز این موضوع نیاز به بررسی دارد و متاسفانه در قسمت دیدگاه ها امکان بررسی این موضوع وجود ندارد و نمی توانیم متوجه مشکلتان شویم تا راهنمایتان کنیم.
      با تشکر

 • سیاوش براتی
  آگوست 5, 2021 5:56 ب.ظ

  سلام ببخشید من باید همه استان هارو قیمت بزنم برا تیپاکسشون؟ نمیشه به طور کلی مشخص کنم تیپاکس همه شهر هارو؟ منظورم اینه چطوری تیپاکسو برای همه استان ها فعال کنم؟ چون من الان تو شهرها تهرانو مشخص کردم میاره هزینه تیپاکسو ولی بقیه شهرهارو نمیاره تیپاکسشو باید دونه دونه شهرهارو انتخاب کنم و تیک تیپاکسشو بزنم؟

  • کارشناس پشتیبانی شماره چهار
   آگوست 7, 2021 12:35 ب.ظ

   سلام و احترام
   بله ، برای هر استان شما می بایست به صورت جداگانه این مورد را فعال نمایید ولی نیازی به فعال کردن تک تک شهر ها نیست و میتوانید با یک کلیک تمام شهره های یک استان را انتخاب نمایید .***جهت این مورد کافیست شما به بخش ویرایش استان در بخش شهرها در تب حمل و نقل رفته و بر روی انتخاب همه شهرها تیپاکس کلیک نمایید.
   با تشکر

 • امیر محمد تقی زاده
  جولای 19, 2021 9:25 ب.ظ

  زمانی که این بخش را فعال میکنیم پست برای سایت ما مثلا فعال میشه؟ یعنی اگر فردی خرید کنه از سایت ما پست به صورت خودکار میاد از فروشگاه کالا رو میگیره و به دست خریدار میرسونه؟یافقط جنبه قیمت گذاری داره؟

  • کارشناس پشتیبانی شماره چهار
   جولای 20, 2021 8:26 ق.ظ

   سلام آقای تقی زاده عزیز
   این افزونه تنها جنبه قیمت گذاری برای پست را در سایت شما اعمال می کند. برای ما بقی موارد می بایست با شرکت پست صحبت نمایید.
   با تشکر

 • در قسمت پیکر بندی ووکامرس / حمل نقل / زمانی که منطقه رو انتخاب میکنم و روش حمل و نقل رو انتخاب میکنم اما روش حمل و نقل اعمال نمیشه و چیزی نشون داده نمیشه
  چیکار باید انجام بدم؟

 • علی اسفندی
  ژوئن 26, 2021 11:39 ب.ظ

  سلام خسته نباشید. افزونه ای که تو این ویدئو برای حمل و نقل معرفی کردید قیمت های خیلی قدیمی ای داره. قابلیت بروز رسانی داره؟ یا افزونه دیگه ای رو میشه جایگزین کرد؟

  • کارشناس پشتیبانی شماره چهار
   ژوئن 27, 2021 9:04 ق.ظ

   سلام آقای اسفندی عزیز
   در این افزونه قابلیت تنظیم قیمت ها توسط خودتان وجود دارد و می توانید قیمت ها راتغییر داده و قیمت هر پست را بروز نمایید.
   با تشکر

 • الهام محمدیان
  ژوئن 10, 2021 2:22 ب.ظ

  با سلام.من افزونه گفته شده رو در این آموزش نصب کردم،و دو تا منطقه تعریف کردن یکی ایران با پست پیشتاز و یکی فارس با پیک موتوری،اما در سبد خریدم چه برای تهران و چه برای فارس خطای (( هیچ گزینه حمل و نقلی پیدا نشد )) رو میاره.و من همه شهرها رو هم ندارم.مثلا توی تعریف منطقه حمل و نقل ،شیراز رو نداشتم مجبور شدم فارشس رو انتخاب کنم.چون فقط برای شیراز پیک موتوری میخوام
  ممنونم از آموزشهای بسسسسسیار عالیتون

  • فرید معیریان
   ژوئن 11, 2021 6:12 ب.ظ

   با سلام خدمت شما
   اگر افزونه ای که در این آموزش اعلام شده است را نصب کرده باشید ، لیست تمامی شهرها برای شما اضافه خواهد شد.
   پس از تنظیم پیک موتوری در بخش حمل نقل ، میتوانید به بخش مربوط به شهر ها در افزونه حمل و نقل رفته و نام شهر شیراز را نیز مشاهده نمایید .
   شهر شیراز در لیست شهر های این افزونه به صورت پیشفرض وجود دارد

 • این پادکست عالی بود

 • محمدحسین موسیوند
  می 11, 2021 9:16 ب.ظ

  سلام
  من فعال کرد این افزونه رو اما وقتی شهر رو وارد میکنم میگه هیچ هزینه حمل و نقل پیدا نشد.

 • اکرم بختیاری
  آوریل 27, 2021 5:17 ب.ظ

  سلام دوست عزیز. قبل از هر چیز بابت آموزشهای خوبتون نهایت تشکر رو دارم. یکی از مشتریان من در سایت میخواد ارسال محصولش رایگان باشه. بعنوان مثال فقط میخواد تابلو فرشها رایگان ارسال بشن ولی مابقی کالاها شامل هزینه پستی بشن. راهنمایی می فرمایید چگونه ارسال رایگان رو فقط برای یک محصول فعال کنم؟ ممنون از پاسخگویی خوبتون

 • مهنوش زهدی
  آوریل 27, 2021 2:07 ب.ظ

  با سلام
  من میخوام ارسال برای تهران چه از طریق پست و چه از طریق پیک رایگان شود و زیرشم یه توضیح (علت رایگان بودن) بتونم بنویسم،از کدوم بخش میتونم این کار را انجام بدم؟

 • شکوفه تهرانچی
  آوریل 26, 2021 4:53 ب.ظ

  با سلام وقت بخیر من میخوام زمانی که شهر مشهد انتخاب میشه پست پیشتاز حذف بشه و نمایش داده نشه ؟
  و سوال دیگه اینکه میخوام برای هزینه پست یک مقدار ثابت برای کل ایران در نظر بگیرم چه طور میتونم این تنظیم رو انجام بدم؟

 • هادی فرش‌بر
  مارس 14, 2021 5:15 ب.ظ

  با سلام و وقت بخیر
  من میخواستم برای شهر تهران ارسال پیک موتوری و برای شهرهای دیگه استان تهران و استان‌های دیگه ارسال پست پیشتاز رو فعال کنم. دقیقا با همین آموزش هم پیش رفتم. گزینه ارسال پیک موتوری برای خود شهر تهران فعال میشه و برای استان‌های دیگه ارسال پست پشتاز هم فعال میشه. ولی برای شهرهای دیگه استان تهران با خطای ” هیچ گزینه ای ارسال در دسترس نیست. لطفا اطمینان حاصل کنید که نشانی شما به درستی وارد شده است، یا اگر به کمک نیاز دارید با ما تماس بگیرید” مواجه میشم. درصورت امکان راهنمایی بفرمایید کجای کار ایراد داره. ممنون از شما

  • هادی فرش‌بر
   مارس 15, 2021 3:43 ب.ظ

   درست شد. متوجه اشتباهم شدم. من در بخش مناطق حمل و نقل یک منطقه جدا برای تهران درست میکردم و بخاطر همین موضوع مشکل مذکور پیش اومده بود. باید در همون منطقه حمل و نقل ایران یک روش حمل و نقل دیگه (پیک موتوری) اضافه میکردم.

 • تینا اسدزاده
  مارس 10, 2021 5:45 ب.ظ

  سلام وقت بخیر محصول فروشگاه ما دستگاه پکیج و رادیاتوره میخوام قسمت هزینه حمل و نقل، هزینه ی ارسال وابسته به آدرس مشتری باشه. هزینه ی ثابتی رو وارد نکنه چون کالای سنگینه. باید افزونه ی خاصی رو نصب کنم؟

 • حسین شاد منامن
  مارس 5, 2021 3:35 ب.ظ

  سلام. موقع محاسبه هزینه حمل و نقل در صفحه تسویه حساب پیام
  ” هیچ گزینه ای ارسال در دسترس نیست. لطفا اطمینان حاصل کنید که نشانی شما به درستی وارد شده است، یا اگر به کمک نیاز دارید با ما تماس بگیرید”
  نشون داده میشه، چطور میتونم حلش کنم؟

 • راضیه محمدی
  مارس 4, 2021 8:03 ب.ظ

  سلام در حال حاضر دوره وردپرس و دورهای رایگان دیگه رو میشه دانلود کرد لطفا این دوره رو هم قابل دانلود کنید ممنون میشم.

 • جواد مرتضوی
  مارس 1, 2021 11:21 ب.ظ

  فقط درحال حاضر کمترین مبلغ را اتوماتیک انتخاب میکند و مشتری میخاهد با روش سریعتر انتخاب کند نمیشود

 • جواد مرتضوی
  مارس 1, 2021 11:19 ب.ظ

  سلام
  برای یک یا چند شهر حمل با پست پیشتاز سفارشی پیک و تیپاکس فعال است مشتری چطور باید نوع حمل را انتخاب کند که به چه روشی کالای خریده شده به دستش برسد؟؟؟؟
  ممنون میشم اگه پاسخ بدین

  • فرید معیریان
   مارس 3, 2021 1:30 ب.ظ

   با سلام
   در صورتیکه شما در بخش حمل و نقل ووکامرس تعداد روش های مختلفی را تنظیم کرده باشید ، به صورت پیشفرض در صفحه مربوط به تسویه حساب تمامی روش های ارسال به مشتری شما نمایش داده میشود. در این ویدیو نیز به نحوه نمایش این موارد اشاره شده است

 • علیرضا عبدی
  فوریه 20, 2021 1:06 ق.ظ

  سلام و خدا قوت
  من برای مثال شهر تهران ،پیک موتوری ،تیپاکس،و کلاس کالاهای سنگین قرار میدم هر جوری تنظیم میکنم جور در نمیاد راهنمایی کنید

 • سلام
  آیا باید برای تمام استانها یک به یک هزینه های پیشتاز و ….رو تک تک بنویسیم؟اخه برای بخش پیک موتوری که توضیح دادین این بخش رو که دیدم که جلوب ایتم های پست ها خالی بود ، به ذهنم رسید اینجا چرا خالیه،؟پس اون مقادیر که توی قسمت مناطق حمل و نقل اضافه کردیم چرا نمایش داده نمیشه؟

  • فرید معیریان
   ژانویه 29, 2021 1:41 ب.ظ

   سلام خدمت شما
   در روش ارسال سفارشات به صورت پست سفارشی یا پیشتاز هزینه شهر های دور و نزدیک فروشگاه شما با دو تعرفه مجزا حساب میشوند.
   بخش مناطق حمل و نقل نیز بابت همین مورد کاربرد دارد.
   مورد مربوط به پیک موتوری را شما باید به صورت دستی بابت هر منطقه مد نظر با یک قیمت ثابت یا قیمت مد نظر برای هر شهر طبق آموزش درج کنید

 • سلام خسته نباشید
  سایت من دارای محصولات متفاوتی هست و از انجای وزن محصولاتم متفاوته باید چیکار کنم که قیمت پست بذ اساس وزن هم درست بشه البطه به صورت خودکار نه اینکه مثل مثالی که برای یخچال زدید هی دستی محصولات رو ادیت کنم

  • فرید معیریان
   ژانویه 6, 2021 11:21 ق.ظ

   باسلام
   اطلاعی از افوزنه خاصی که به صورت خودکار شناسایی کند نداریم.
   ولی در همان مثال یخچال شما میتوانید کلاس مد نظر را بر اساس وزن بسازید. یعنی هر وزن یک کلاس خاص و کالایی که به طور مثال وزن خاصی داره شامل اون کلاس مد نظر شما بشه

 • سلام خسته نباشید
  بنده تنظیمات انجام دادم
  فقط یک سوال محصول بنده اسلایم و اسباب بازی هستش
  صفر تا پانصد گرم ۲۰ تومن
  پانصد گرم تا یک کیلو ۲۳ تومن
  یک کیلو تا دو کیلو ۲۵ تومن
  و میخام هزینه رو به این صورت بزارم چیکار میتونم بکنم
  در جلسه قبل یه گفتید کلاس تعریف کنیم؟

  • فرید معیریان
   ژانویه 6, 2021 11:20 ق.ظ

   با سلام
   این هزینه هایی که اعلام کردید هزینه ارسال کالا هست یا هزینه خود کالا ؟
   اگر هزینه ارسال کالاست که میتوانید از روش کلاس استفاده کنید و اگر هر کدام مربوط به قیمت محصولات هست که میتوانید از بخش محصولات متغیر استفاده کنید.

   • سلام مجدد
    این هزینه های برای ارسال هستش بنده کلاس تعریف کردم ولی داخل پست پیشتاز کلاس ها نمیاد که اضافه کنیم

    • فرید معیریان
     ژانویه 9, 2021 11:58 ق.ظ

     با سلام
     خیر ، در بخش پست پیشتاز امکان استفاده از کلاس وجود ندارد و کلاس ها صرفا برای روش های ارسال پیشفرض خود ووکامرس هست.
     در این صورت شما باید یک هزینه جداگانه برای محصولات مد نظر خودتون در نظر بگیرید به جز قیمت ارسال.

 • و همچنین در قسمت شهرها هیچ شهری برای من وجود نداره. نوشته: هیچ دسته ای پیدا نشد. ممنون میشم راهنمایی کنید

 • سلام و وقت بخیر
  من تو قسمتی که باید استان مبدا برای فروشنده انتخاب بشه هیچ گزینه ای ندارم.همین افزونه پیشنهادی شما رو نصب کردم. و یکبارهم حذف کردم دوباره نصب کردم اما با برای این قسمت گزینه ای نیست که انتخاب کنم.امکان نوشتن نام استان هم نیست
  چکار باید انجام بدم؟
  پیشاپیش ممنون از پاسخگوییتون

 • عطیه اصفهانیان
  دسامبر 15, 2020 3:35 ب.ظ

  با سلام
  در قسمت افزودن مناطق حمل و نقل، فقط جداسازی بر اساس استان امکانپذیر است. اگر بخواهیم برای شهر خاصی مثلا شهر تهران یک روش حمل و نقل و برای شهرهای دیگر استان تهران روش های حمل ونقل دیگر استفاده کنیم چیکار باید کرد؟ آیا افزونه ای در این خصوص وجود دارد؟
  از پاسخگویی شما سپاسگزارم

 • با سلام من همه این کارها رو انجام دادم ولی باز هم در سبد خرید و فاکتور مبالغ مربوط به حمل و نقل و یا محاسبات اون رو نمیاره به نظرتون اشکال از کجاست.با تشکر از تیم شما

  • فرید معیریان
   نوامبر 25, 2020 3:43 ب.ظ

   با سلام ، بررسی نمایید که قسمت حمل نقل ، بخش مناطق به درستی بر روی منطقه ایران تنظیم کرده باشید و همچنین در زمان خرید نام شهر و استان را انتخاب نمایید و مجدد بررسی نمایید که آیا هزینه حمل و نقل برای شما محاسبه میشود یا خیر

فهرست