تنظیم برگه ها و پیکربندی ایمیل در افزونه اشتراک ویژه وردپرس

( شنبه ، 5 خرداد سال 1403 )

حق کپی ویدئو

مجاز نمی باشد.

شما اینجا هستید :

جلسه پنج

آموزگار :

محمد سرپناه

در این جلسه به شما تنظیم برگه ها و پیکربندی ایمیل در افزونه اشتراک ویژه آموزش خواهیم داد.لطفا تا اخر این دوره با ما همراه باشید. ( ادامه مطلب … )

ابزار وردپرس بُزرگ ترین مرجع وردپرس ایران!

آنچه توانسته ایم لطف خدا بوده است ، ابزار وردپرس بعنوان یکی از مراجع بزرگ طراحی وب و وردپرس در حال فعالیت می باشد 🙂

ابزار وردپرس بُزرگ ترین مرجع وردپرس ایران!

آنچه توانسته ایم لطف خدا بوده است ، ابزار وردپرس بعنوان یکی از مراجع بزرگ طراحی وب و وردپرس در حال فعالیت می باشد 🙂

خرید محصول ویدئو بالا

جهت خرید کلیک کنید.

مـــحمـــد ســـرپــنــاه

مدرس دوره های آموزشی طراحی وب و کار با قالب و افزونه های متنوع وردپرسی برای فارسی زبانان عزیز …

مـــحمـــد ســـرپــنــاه

مدرس دوره های آموزشی طراحی وب و کار با قالب و افزونه های متنوع وردپرسی برای فارسی زبانان عزیز …

تنظیم برگه ها و پیکربندی ایمیل در افزونه اشتراک ویژه وردپرس

( شنبه ، 5 خرداد سال 1403 )

تنظیم برگه ­ها و پیکربندی ایمیل در افزونه اشتراک ویژه

در جلسه پنجم از دوره آموزشی افزونه اشتراک ویژه VIP قصد داریم تنظیمات بیشتری از این افزونه را برای شما عزیزان توضیح دهیم تا با به­ کارگیری آن، استفاده بهتری از افزونه Restrict Content Pro داشته باشید.

ابتدا از مسیر “عضویت ß VIP پیکربندی” را انتخاب کنید. صفحه پیکربندی افزونه اشتراک ویژه دارای چند سربرگ مهم است که در ادامه آن­ ها را بررسی خواهیم کرد.

سربرگ عمومی

صفحات مربوط به افزونه اشتراک ویژه مانند صفحه ثبت­نام، بازگشت از بانک، ویرایش پروفایل و… در سربرگ عمومی تنظیم می­شوند. با استفاده از دکمه “ویرایش برگه” در جلوی هر کدام از صفحات، می­توانید آن صفحه را ویرایش کنید. همچنین با کلیک دکمه “مشاهده برگه”، برگه موردنظر در مرورگر نمایش داده می­شود.

شما می­توانید با ساخت برگه جدید، هر کدام از برگه­ ها را با سلیقه و نیاز خود طراحی کرده و سپس از جعبه بازشوند، نام برگه ­ای که ایجاد کرده­ اید را انتخاب کنید. افزونه اشتراک ویژه VIP برای هر برگه یک کد کوتاه (Short Code)  ایجاد می­کند که برگه­ ها با آن کد کوتاه نمایش داده می­شوند. برگه ­هایی که در افزونه Restrict Content Pro وجود دارد، در قالب استاندارد طراحی شده ­اند که می­توانید از آن ­ها استفاده کنید.

سربرگ پرداخت ­ها

تنظیمات و پیکربندی مربوط به درگاه پرداخت در سربرگ پرداخت­ ها انجام می­شود. در جلسه سوم از دوره آموزشی اشتراک ویژه، تنظیمات سربرگ پرداخت ­ها را برای شما عزیزان توضیح داده ­ایم.

پیکربندی پرداخت و اتصال زرین­پال

سربرگ ایمیل ­ها

در این قسمت می­توانید ایمیل­ های مختلفی برای کاربران ارسال کنید. ایمیل اشتراک فعال، لغو اشتراک، اشتراک منقضی شده، یادآوری تمدید و… از جمله این ایمیل ها است.

برای هر کدام از انواع ایمیل، موضوع و محتوا بنویسید. همچنین می­توانید هر کدام از ایمیل ها را هم برای کاربر(عضو) و هم برای مدیر (Admin) ارسال کنید.

از برچسب ­های آماده ­ایی که وجود دارد در محتوای ایمیل استفاده کنید. به طور مثال برچسب %name% نام هر کاربر را در ایمیل نمایش می­دهد.

سربرگ فاکتورها

با استفاده از تنظیمات این قسمت می­توانید برای کاربران فاکتور ایجاد و صادر کنید.

سربرگ متفرقه

سربرگ متفرقه شامل تنظیمات متنوعی برای افزونه اشتراک ویژه VIP است که در اینجا مهمترین آن ­ها را توضیح خواهیم داد.

  • صفحه تغییر مسیر

  •  در صورتی­که کاربر عادی سایت قصد مشاهده صفحه ­ای با اشتراک ویژه را داشته باشد، بعد از کلیک به صفحه­ ای که در جعبه صفحه تغییر مسیر مشخص کرده­ اید هدایت خواهد شد.

  • اضافه کردن خودکار سطح به کاربران

  • با فعال کردن این گزینه، هر کاربری که در سایت ثبت نام کند به طور خودکار یک سطح دسترسی و استفاده اولیه برای او ایجاد می­شود.

  • جلوگیری از به اشتراک گذاری حساب

  • با فعال کردن این گزینه، استفاده هم زمان چند کاربر از یک حساب ویژه را محدود کنید.

  • Agree to Terms

  • این گزینه برای پذیرش یا عدم پذیرش قوانین و مقررات سایت است. با فعال کردن این قسمت و اضافه کردن لیبل و آدرس لینک صفحه قوانین و مقررات، کاربران حتماً باید قوانین را برای ثبت­نام در اشتراک ویژه قبول کنند.

در این قسمت از دوره آموزشی افزونه Restrict Content Pro با پیکربندی این افزونه آشنا شدید. با استفاده از تنظیمات این قسمت و مدیریت افزونه اشتراک ویژه، تحولی در عضویت اشتراک ویژه و رونق کسب و کار خود و جذب مشتریان ایجاد کنید.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.

6 دیدگاه. Leave new

فهرست