آموزش نصب روولوشن اسلایدر ، دموها و ادان ها

( دوشنبه ، 28 خرداد سال 1403 )

حق کپی ویدئو

مجاز نمی باشد.

شما اینجا هستید :

جلسه دو

آموزگار :

مهدی جبین پور

در این قسمت از آموزش به نصب افزونه اسلایدر روولشن مپردازیم.نصب از طریق هاست صورت میگیرد. ( ادامه مطلب … )

روولوشن اسلایدر فارسی

افزونه روولوشن اسلایدر ، راهی برای جذاب شدن سایت …

افزونه اسلایدر روولوشن قدرتمند برای اولین بار بصورت اورجینال توسط تیم ابزار وردپرس ارائه شده و شامل دمو های بسیار زیبا می باشد.

روولوشن اسلایدر فارسی

افزونه روولوشن اسلایدر ، راهی برای جذاب شدن سایت …

افزونه اسلایدر روولوشن قدرتمند برای اولین بار بصورت اورجینال توسط تیم ابزار وردپرس ارائه شده و شامل دمو های بسیار زیبا می باشد.

اورجینال

کیفیت

پشتیبانی

آپدیت

مهدی جبین پور

مـهـدی جـبین پـور

دانشجوی دکتری تجارت الکترونیک ، امیدوارم بتوانم خدمتگزار خوبی برای مردم کشورم باشم.

مهدی جبین پور

مـهـدی جـبین پـور

دانشجوی دکتری تجارت الکترونیک ، امیدوارم بتوانم خدمتگزار خوبی برای مردم کشورم باشم.

آموزش نصب روولوشن اسلایدر ، دموها و ادان ها

( دوشنبه ، 28 خرداد سال 1403 )

 نصب و راه اندازی افزونه روولوشن اسلایدر

در قسمت اول از دوره آموزشی افزونه روولوشن اسلایدر(Slider Revolution)، با این افزونه حرفه ­ای و امکانات آن آشنا شدید. در این قسمت روش نصب و راه اندازی این افزونه را به شما عزیزان آموزش میدهیم. در جلسات آینده کار به این افزونه قدرتمند را به­ طور کاربردی و حرفه­ ای شروع کنیم.

آموزش نصب و راه­ اندازی افزونه روولوشن اسلایدر

نسخه رایگان افزونه روولوشن اسلایدر روی همه قالب­ هایی که در دنیای وردپرس ارائه شده ­اند وجود دارد. این نسخه از افزونه روولوشن اسلایدر قابلیت درون­ریزی­ و استفاده دموها را ندارد.

تیم ابزار وردپرس نسخه اصلی و بومی ­سازی شده افزونه روولوشن اسلایدر که دارای دموهای جذاب است و قابلیت درون­یزی دموها و استفاده از ضمیمه­ ها را دارد برای شما عزیزان فراهم کرده است. همچنین این نسخه از افزونه دارای فونت­ های معتبر و قانونی فارسی می­باشد.

دانلود افزونه روولوشن اسلایدر (Slider Revolution)

افرونه روولوشن اسلایدر

به دلیل حجم بالایی که دارد از طریق پیشخوان وردپرس قابل نصب نیست و برای نصب آن باید از طریق هاست اقدام کنید. در هاستی که سایت در آن پیاده سازی شده است وارد شده و گزینه File Manager را کلیک کنید.

سپس مسیر” ßwp-contentß Public_html plugins  “را طی کنید. برای آپلود فایل دکمه Upload files to current directory که در انتهای صفحه قرار دارد را انتخاب کنید. فایل افزونه روولوشن اسلایدر که قبلاً  از سایت ابزار وردپرس دانلود کرده­

اید را در دکمه Choose File تعیین و فایل را آپلود کنید.

پس از آپلود فایل افزونه روولوشن اسلایدر، به پوشه  pluginsبرگشته و با استفاده از گزینه Extract روبروی فایل، آن را از حالت فشرده خارج کنید. برای فعال سازی افزونه، در پیشخوان وردپرس، زیرگروه “افزونه ­هاßافزونه­ های نصب شده” را انتخاب و افزونه اسلایدر روولوشن که نصب شده است، فعال کنید. پس از فعال ­سازی افزونه، منوی جدید Slider Revolution به پیشخوان وردپرس اضافه می­  شود. با کلیک روی آن، وارد محیط افزونه روولوشن اسلایدر شوید.

در صفحه اصلی افزونه روولوشن اسلایدر برای ایجاد و طراحی اسلایدر جدید، گزینه “ساخت اسلایدر جدید” و برای درون­ریزی دموها گزینه “درون ریزی اسلاید جدید” را انتخاب کنید.

با کلیک روی گزینه “درون­ریزی اسلایدر جدید”، لیستی از دموها را مشاهده می­کنید. با کلیک علامت چشم( ) که روی هر کدام از دموها وجود دارد می­توانید پیش نمایشی از دمو را مشاهده کنید.  برای درون­ریزی دمو، علامت بعلاوه( + ) روی دمو را انتخاب کنید.

AddOn

پس از انتخاب دمو، نکاتی که برای نصب دمو باید در نظر بگیرید در صفحه جدید نمایش داده می ­شود. این نکات می­تواند AddOn هایی که برای نمایش دمو ضروری هستند را شامل شود. برای نصب صحیح دمو باید این موارد را برطرف کنید(به نکات با علامت­ های ضربدر قرمز (×) توجه کنید)

برای نصب AddOn های موردنیاز دمو، در صفحه اصلی افزونه روولوشن اسلایدر، گزینه “افزودنی ها(AddOns) ” را انتخاب کنید.

در صفحه پیش رو، می­بایست نام  AddOn مورد نیاز دمو را پیدا کرده و آن را نصب کنید.

در صورتی­که AddOn مورد نیاز در لیست افزودنی ­ها نبود با استفاده از دکمه “آپدیت­ ها را چک کنید” که در بالای همین صفحه وجود دارد لیست AddOns را به­ روز­رسانی کنید. پس از به ­روزرسانی افزودنی­ ها، AddOn مورد نیاز را انتخاب کنید. دکمه “نصب افزودنی” را کلیک کنید و پس از نصب، آن را فعال کنید.

حال مجدد گزینه درون­ریزی اسلایدر جدید در صفحه اصلی افزونه روولوشن اسلایدر کلیک و دمو را انتخاب و دکمه نصب قالب را کلیک کنید

در نسخه های جدید افزونه روولوشن اسلایدر برای نصب افزودنی­ های مورد نیاز دمو، از گزینه Install Template & AddOn(s) که در همان صفحه نکات ضروری درون ریزی دمو اضافه شده است نیز می­توانید استفاده کنید

پس از انجام مراحل گفته شده، دمو درون ریزی شده و در صفحه جستجوی دموها مشاهده و قابل استفاده است.

نمایش اسلایدر با امکانات صفحه ساز ویژوال کامپوزر

اگر از صفحه­ ساز ویژوال کامپوزر استفاده می­کنید برای نمایش اسلایدر در صفحات سایت، برگه­ ای که می­خواهید اسلایدر را به آن اضافه کنید در حالت ویرایش باز کنید یا یک برگه جدید اضافه کنید. به صفحه  ­ساز ویژوال کامپوزر، یک المان “ردیف” و در آن المان “Slider Revolution ” را اضافه کنید.

با انتخاب المان، اسلایدهایی که ایجاد کرده­ اید را مشاهده می­کنید. با کلیک روی هر اسلاید، آن به صفحه ساز اضافه می­شود. پس از انتشار صفحه، با بازکردن برگه در مرورگر، اسلایدر در صفحه نمایش داه خواهد شد.

نمایش اسلایدر با کد کوتاه

اگر از صفحه ­ساز ویژوال کامپوزر استفاده نمی­کنید و یا می­خواهید اسلایدر را در پست­ تایپی که در آن صفحه ­ساز وجود ندارد مثل نوشته­ ها یا محصولات اضافه کنید، از روش کد کوتاه استفاده نمایید. در پیشخوان ورد پرس، منو Slider Revolution را انتخاب کنید.  از قسمت جستجوی اسلایدرها، اسلایدی که می­خواهید در سایت نمایش داده شود را انتخاب کنید.

با کلیک روی اسلاید، به صفحه ویرایش اسلایدر وارد می­شوید. در منو سمت راست، گزینه “چرخ دنده” که مربوط به تنظیمات کلی اسلاید است را انتخاب کرده و کد کوتاه(Short Code) مربوط به اسلاید را کپی کنید.

کد کوتاه اسلاید را در هر کدام از پست­ تایپ­ ها و صفحات سایت که می­خواهید اسلایدر به آن اضافه شود قرار داده شود.میتوانید صفحه را منتشر کنید.

حال با باز کردن صفحات سایت در مرورگر، اسلایدری که به صفحه اضافه کردید را مشاهده می­نمایید.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.

39 دیدگاه. Leave new

فهرست