معرفی روولوشن اسلایدر و نصب آن

( شنبه ، 5 خرداد سال 1403 )

حق کپی ویدئو

مجاز نمی باشد.

شما اینجا هستید :

جلسه هفت و چهار

آموزگار :

مهدی جبین پور

همان طور که در جلسه ی قبل گفتیم، اسلایدر روولوشن یک افزونه قدرتمند وردپرسی برای ساخت و طراحی اسلایدرهای زیبا و جذاب است. این افزونه قدرتمند با امکانات بسیار زیادی که دارد جزء پرفروش ترین افزونه های دنیای وردپرس است و در میلیون ها سایت استفاده شده است. ( ادامه مطلب … )

روولوشن اسلایدر فارسی

افزونه روولوشن اسلایدر ، راهی برای جذاب شدن سایت …

افزونه اسلایدر روولوشن قدرتمند برای اولین بار بصورت اورجینال توسط تیم ابزار وردپرس ارائه شده و شامل دمو های بسیار زیبا می باشد.

روولوشن اسلایدر فارسی

افزونه روولوشن اسلایدر ، راهی برای جذاب شدن سایت …

افزونه اسلایدر روولوشن قدرتمند برای اولین بار بصورت اورجینال توسط تیم ابزار وردپرس ارائه شده و شامل دمو های بسیار زیبا می باشد.

اورجینال

کیفیت

پشتیبانی

آپدیت

مهدی جبین پور

مـهـدی جـبین پـور

دانشجوی دکتری تجارت الکترونیک ، امیدوارم بتوانم خدمتگزار خوبی برای مردم کشورم باشم.

مهدی جبین پور

مـهـدی جـبین پـور

دانشجوی دکتری تجارت الکترونیک ، امیدوارم بتوانم خدمتگزار خوبی برای مردم کشورم باشم.

معرفی روولوشن اسلایدر و نصب آن

( شنبه ، 5 خرداد سال 1403 )

افزونه روولوشن اسلایدر با همه قالب­ های وردپرس سازگار بوده و با داشتن تعداد زیادی ضمیمه و دمو ساخت اسلایدر را آسان می­  کند.

نسخه کامل افزونه روولوشن اسلایدر که توسط تیم ابزار وردپرس فراهم شده است دارای دموهای قابل درون­ ریزی و فونت­ های فارسی جذاب است. همچنین این افزونه توسط گروه پشتیبانی ابزار وردپرس پشتیبانی و به روزرسانی می­شود.

خرید افزونه روولوشن اسلایدر(Slider Revolution)

بررسی سازگاری روولوشن اسلایدر در وردپرس

می­توان گفت افزونه روولوشن اسلایدر، با همه قالب­ ها و افزونه ­های وردپرس سازگار است. در ادامه به ­طور مختصر سازگاری این افزونه را در محیط­ های مختلف بررسی می ­کنیم.

  • سازگاری با همه قالب­ های وردپرس
  • سازگاری با افزونه ­های دیگر
  • سرعت بالا و سازگار با اصول سئو
  • سازگاری با موبایل و دستگاه­ های دیگر
  • سازگاری با افزونه­ های چند زبانه
  • سازگاری با پخش ویدئو

آموزش نصب و راه اندازی افزونه روولوشن اسلایدر

افرونه روولوشن اسلایدر به دلیل حجم بالایی که دارد از طریق پیشخوان وردپرس قابل نصب نیست و برای نصب آن باید از طریق هاست اقدام کنید. در هاستی که سایت در آن پیاده سازی شده است وارد شده و گزینه File Manager را کلیک کنید.

آموزش نصب افزونه وردپرس

سپس مسیر” ßwp-contentß Public_html plugins  “را طی کنید. برای آپلود فایل دکمه Upload files to current directory را انتخاب کرده و فایل افزونه را در دکمه Choose File تعیین و فایل را آپلود کنید.

پس از آپلود فایل افزونه، به پوشه  pluginsبرگشته و با استفاده از گزینه Extract روبروی فایل، آن را از حالت فشرده خارج کنید.

سپس در پیشخوان وردپرس، زیرگروه “افزونه ­ها ßافزونه­ های نصب شده” را انتخاب کرده و افزونه اسلایدر روولوشن را که نصب شده است، فعال کنید. پس از فعال­ سازی افزونه، منوی جدید Slider Revolution به پیشخوان اضافه می­شود. با کلیک روی آن، وارد محیط افزونه روولوشن اسلایدر می­ شوید.

برای ایجاد و طراحی اسلایدر جدید، گزینه “ساخت اسلایدر جدید” را کلیک کرده و برای درون­ریزی دموها گزینه “درون ریزی اسلاید جدید” را انتخاب کنید.

با کلیک روی گزینه درون ریزی اسلایدر جدید، لیستی از دموها را مشاهده می­ کنید. برای درون­ ریزی دمو، علامت بعلاوه( + )روی دمو را انتخاب کنید.

AddOn

پس از انتخاب دمو، نکاتی که برای نصب دمو باید در نظر بگیرید را مشاهده می ­کنید. این نکات می­تواند AddOn هایی که برای نمایش دمو ضروری هستند را شامل شود. برای نصب صحیح دمو باید این موارد را برطرف کنید(به نکات با علامت­ های ضربدر قرمز × توجه کنید)

برای نصب AddOn های موردنیاز دمو، در صفحه اصلی افزونه روولوشن اسلایدر، گزینه “افزودنی ها(AddOns) ” را انتخاب کنید.

در صفحه پیش رو، می­بایست نام  AddOn مورد نیاز دمو را پیدا کرده و آن را نصب کنید.

در صورتی­که AddOn مورد نظر در لیست افزودنی ­ها نبود با استفاده از دکمه “آپدیت ­ها را چک کنید” که در بالای همین صفحه وجود دارد لیست AddOns را به­ روز­رسانی کنید. پس از به ­روزرسانی افزودنی ­ها، AddOn مورد نیاز را انتخاب کرده و دکمه “نصب افزودنی” را کلیک کنید. پس از نصب افزودنی، با استفاده از گزینه “فعال­ سازی” آن را فعال کنید.

حال مجدد گزینه درون­ریزی اسلایدر جدید در صفحه اصلی افزونه روولوشن اسلایدر کلیک و دمو را انتخاب و دکمه نصب قالب را کلیک کنید.

پس از انجام مراحل گفته شده، دمو درون ریزی شده و قابل استفاده است.

در این آموزش با نصب افزونه روولوشن اسلایدر آشنا شدید و روش درون ­ریزی دموها را در افزونه مشاهده کردید. برای نمایش اسلایدر در صفحات سایت، قسمت­ های بعدی آموزش جامع طراحی سایت در وردپرس را دنبال کنید.

 

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.

16 دیدگاه. Leave new

فهرست