ابزارهای مورد نیاز برای ساخت فروشگاه اینترنتی

ابزارهای مورد نیاز برای ساخت فروشگاه اینترنتی

( چهارشنبه ، 5 اردیبهشت سال 1403 )

حق کپی ویدئو

مجاز نمی باشد.

شما اینجا هستید :

جلسه پنجم

آموزگار :

مهدی جبین پور

هر کاری نیاز به ابزارهای خاص خودش را دارد؛ حالا برای اینکه بتوانید یک فروشگاه اینترنتی قدرتمند و فوق‌حرفه‌ای داشته باشید، لازم است که ابزارهای مورد نیاز آن را به خوبی بشناسید و برای عملکرد بهتر آن‌ها را تهیه کنید. ( ادامه مطلب … )

ابزار وردپرس بُزرگ ترین مرجع وردپرس ایران!

آنچه توانسته ایم لطف خدا بوده است ، ابزار وردپرس بعنوان یکی از مراجع بزرگ طراحی وب و وردپرس در حال فعالیت می باشد 🙂

ابزار وردپرس بُزرگ ترین مرجع وردپرس ایران!

آنچه توانسته ایم لطف خدا بوده است ، ابزار وردپرس بعنوان یکی از مراجع بزرگ طراحی وب و وردپرس در حال فعالیت می باشد 🙂

اورجینال

کیفیت

پشتیبانی

آپدیت

مهدی جبین پور

مـهـدی جـبین پـور

دانشجوی دکتری تجارت الکترونیک ، امیدوارم بتوانم خدمتگزار خوبی برای مردم کشورم باشم.

مهدی جبین پور

مـهـدی جـبین پـور

دانشجوی دکتری تجارت الکترونیک ، امیدوارم بتوانم خدمتگزار خوبی برای مردم کشورم باشم.

ابزارهای مورد نیاز برای ساخت فروشگاه اینترنتی

( چهارشنبه ، 5 اردیبهشت سال 1403 )

در این جلسه می‌خواهیم ابزارهای مورد نیاز برای ساخت فروشگاه اینترنتی را به شما معرفی کنیم. هدف از این جلسه درواقع این است که ابزارهای مورد نیاز را شناسایی کنید و پس از آن ساخت فروشگاه خود را آغاز نمایید. همچنین تمامی مواردی که معرفی می‌کنیم، همگی از ابزارهای معتبر و استاندارد در جهان هستند. قابل ذکر است که ما برای ساخت یک سایت فروشگاهی حتما نیاز به ابزارهای مختلفی دارید. شما هرگز قادر نخواهید بود که بدون استفاده از ابزارهای کاربردی سایت خوب و حرفه‌ای را طراحی کنید.

خوشبختانه باید بگوییم که تمامی ابزارهایی که معرفی می‌کنیم از سایت ابزار وردپرس قابل خریداری هستند و همچنین به جرعت می‌توان گفت که سایت ابزار وردپرس رتبه یک ایران در زمینه پشتیبانی دارد. البته هیچ اجباری نیست که این ابزار را صرفا از سایت ما خریداری کنید. شما می‌توانید آن‌ها را از هر سایت دیگری که معتبر باشد دریافت نمایید. همچنین قیمت این محصولات بسیار ناچیز است. پس اصلا نگران هزینه‌ای این گونه ابزارها نباشید.

قالب وودمارت (Woodmart)

همانطور که در جلسات ابتدایی گفتیم قالبی که می‌خواهیم با آن کار کنیم، قالب بسیار حرفه‌ای وودمارت است. این قالب توسط سایت ما بومی سازی شده است و شما به راحتی می‌توانید با آن کار کنید. همچنین قابل ذکر است که این قالب امکانات فوق‌العاده‌ای و بی‌نظیری دارد. البته باید توجه داشته باشید که قالب وودمارت قالب بسیار بزر گ و قدرتمندی است و به هاست و امکانات خوبی نیاز دارد. ما توصیه می‌کنیم که در این زمینه به پیشنهادها و مشورت‌های افرادی که می‌گویند قالب وودمارت بسیار سنگین است توجه نکنید. زیرا بنا به تجربه؛ ثابت شده که این قالب یکی از بهترین قالب‌های سایت فروشگاهی به حساب می‌آید. شما با انجام چند راهکار ساده می‌توانید به راحتی سرعت سایتی که با این قالب طراحی شده را تا حد زیادی بهبود بخشید. درست است که سرعت یکی از عوامل بسیار مهم و تاثیر گذار در سئو یک سایت به حساب می‌آید ولی باید توجه کنید که سرعت صرفا یکی از صدها عامل تاثیر گذار در سئو است.

بنا به تجربه شخصی خود طی سال‌ها تدریس سئو و ساخت چندین سایت، که همگی رتبه یک گوگل هستند به شما قالب وودمارت را پیشنهاد می‌کنیم. البته که قالب‌های خوب دیگری هم برای ساخت سایت فروشگاهی وجود دارند ولی به جرعت می‌تواینم بگوییم که قالب وودمارت یکی از بهترین قالب‌های موجود در بازار است.

افزونه المنتور پرو (Elementor PRO)

همانطور که به یک قالب برای طراحی سایت نیاز داریم به یک افزونه صفحه سازهم برای اعمال طراحی‌های خود احتیاج پیدا خواهیم کرد. افزونه المنتور در حال حاضر یکی از قوی‌ترین افزونه‌های صفحه ساز دنیا است. این افزونه را هم اگر دوست دارید می‌توانید از سایت ابزاروردپرس خریداری نمایید.

افزونه رنک مث (RankMath)

رنک مث یک افزونه سئو است. شاید برایتان سوال پیش بیاید که چرا در حالی که هنوز سایتی را طراحی نکردیم به آن نیاز داریم؟ زیرا افزونه سئو باید از ابتدای طراحی سایت نصب باشد. در طول طراحی، اشتباهات و خطاهای زیادی وجود دارند که افزونه رنک مث آن‌ها را به ما اطلاع می‌دهد.

سخن پایانی

برای شروع کار، ما به فقط به همین سه افزونه نیاز داریم. ولی در ادامه و تا پایان کار می‌توان گفت که تقریبا به سی افزونه احتیاج خواهیم داشت. پس از همین حالا بدانید که اگر هاست ضعیف و بیکفیتی را خریداری کرده‌اید صد در صد با مشکل مواجه خواهید شد. همچنین به شما این اطمنیان را می‌دهیم که با به وسیله وردپرس و به کمک این سی افزونه یک سایت فروشگاهی حرفه‌ای و با سرعت بسیار بالا طراحی خواهیم کرد. پس فعلا همین سه محصولی که  گفته شد را تهییه کنید تا در ادامه باقی افزونه‌ها را هم به شما معرفی نماییم. امیدواریم که مطالب امروز برای شما مفید واقع شده باشد.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.

24 دیدگاه. Leave new

فهرست