معرفی دوره آموزشی سئو وردپرس

( دوشنبه ، 28 خرداد سال 1403 )

حق کپی ویدئو

مجاز نمی باشد.

شما اینجا هستید :

جلسه یک

آموزگار :

مهدی جبین پور

در این قسمت از آموزش شما با مفهوم سئو (SEO) آشنا می شوید. سئو بهینه سازی موتور های جستجو است و به بهبود رویت و ارتباط وب سایت ها کمک می کند. ( ادامه مطلب … )

ابزار وردپرس بُزرگ ترین مرجع وردپرس ایران!

آنچه توانسته ایم لطف خدا بوده است ، ابزار وردپرس بعنوان یکی از مراجع بزرگ طراحی وب و وردپرس در حال فعالیت می باشد 🙂

ابزار وردپرس بُزرگ ترین مرجع وردپرس ایران!

آنچه توانسته ایم لطف خدا بوده است ، ابزار وردپرس بعنوان یکی از مراجع بزرگ طراحی وب و وردپرس در حال فعالیت می باشد 🙂

اورجینال

کیفیت

پشتیبانی

آپدیت

مهدی جبین پور

مـهـدی جـبین پـور

دانشجوی دکتری تجارت الکترونیک ، امیدوارم بتوانم خدمتگزار خوبی برای مردم کشورم باشم.

مهدی جبین پور

مـهـدی جـبین پـور

دانشجوی دکتری تجارت الکترونیک ، امیدوارم بتوانم خدمتگزار خوبی برای مردم کشورم باشم.

معرفی دوره آموزشی سئو وردپرس

( دوشنبه ، 28 خرداد سال 1403 )

 مقدماتی در رابطه با دوره آموزشی، سئو چیست؟

دیجیتال مارکتینگ یکی از شاخه‌های علم مارکتینگ یا بازاریابی است . ما قصد داریم در بخش‌های مختلف دیجیتال مارکتینگ نحوه‌ی به ثبات رساندن درامد از یک کسب‌وکار اینترنتی یا شبکه‌های اجتماعی را به شما آموزش دهیم. ما قرار است در یک دوره تقریباً جدید و در ویرایش دوم دوره قبل در خدمت شما عزیزان باشیم. در دوره قبل مباحثی از Seo را به شما آموزش داده بودیم و ایمیل‌های مختلف از طرف شما عزیزان که حاوی بازخورد خوبی بود دریافت کردیم.

دلایل انتشار دوره جدید سئو وردپرس

به دلایل مختلفی تصمیم گرفتیم که دوره جدیدی را منتشر کنیم. اولین دلیل این است که از ابزارهایی استفاده می‌شد که آن ابزارها قدیمی شده‌اند و شکل‌های ظاهری آن‌ها تغییر کرده است. ما علاقه‌مندیم که جدیدترین آموزش‌ها را برای شما عزیزان تهیه کنیم و روی سایت قرار دهیم. به همین دلیل تصمیم گرفتیم ویرایش دوم دوره Seo را شروع کرده و ضبط کنیم. دلیل دوم این است که یکسری از منابع بروز شده‌اند. اطلاعاتی که گوگل ارائه می‌دهد مقداری آپدیت و بروز شده است.

از طرفی گوگل وبمستر تولز نیز اخیراً عوض‌شده و شکل ظاهری آن تغییر کرده است. ما ناچار هستیم خودمان را با دنیای جدیدی از Seo یا دیجیتال وفق دهیم. سومین مورد هم این است که مقداری علم ما درزمینه Seo بیشتر شده است. آن دسته از دوستانی که آموزش های ما را دنبال می‌کنند اطلاع دارند که ما هیچ‌چیزی را برای خود نگه نداشته ایم. ما در تلاش هستیم که هرآنچه از علم کم خود می‌دانیم را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

ما امیدواریم که این دوره آموزشی هم برای شما مفید واقع شود و شما بتوانید از آن استفاده کنید. در رابطه به ویرایش دوم دوره آموزشی Seo ما مطالب جالب‌تر، جدیدتر و سریع‌تری را به شما آموزش خواهیم داد. در این دوره تلاش می‌کنیم که تجربیات خود را نیز به‌صورت محسوس در دوره و جلسات به شما آموزش دهیم. اگر شما این دوره آموزشی را مشاهده کنید به درامد خیلی خوبی خواهید رسید. البته توجه داشته باشید که هیچ‌چیزی بدون زحمت به‌دست نمی‌آید . شما باید برای موفقیت خودتان زحمت بکشید و مدت‌ها تلاش کنید تا یک ایده و یا کار شما به ثمر برسد.

فواید یادگیری سئو وردپرس

بحث Seo در چندین حالت مختلف از نظر درآمدی می‌تواند برای شما مفید باشد. در اولین حالت شما می‌توانید به‌صورت مستقیم وب‌سایت‌های افراد مختلف را Seo کنید. در زمان دانشجویی من و همکارم توانستیم با قوی کردن خود در زمینه Seo درامد خوبی را داشته باشیم. شما نیز می‌توانید با قوی کردن خود در این زمینه وب‌سایت های افراد مختلف را Seo کرده و درامد خوبی را به‌دست آورید. شما حتی می‌توانید با انجام این کار ماهیانه 10 تا 20 میلیون درامد داشته باشید.

مورد دوم درزمینه کسب درامد این است که شما وب‌سایتی درزمینه‌های مختلف فروشگاهی، شرکتی، خبری یا هر چیز دیگری طراحی کرده‌اید؛ برای اینکه این وب‌سایت به ثمر و بازدهی برسد، باید آن را Seo کنید. شما باید بتوانید در صفحات گوگل آن را قوی کنید تا به درامد خیلی عالی برسید.

به‌طور کلی توجه داشته باشید که Seo یک بحث پردرآمد است. اگر شما واقعاً با ما همراه باشید و به مباحثی که ما توضیح می‌دهیم مسلط شوید این اطمینان را به شما می‌دهیم که به درامد بالایی برسید. به‌این‌ترتیب اگر شما جوان یا نوجوان هستید ریسک را از زندگی خود پایین می‌آورید؛ چرا که شما دارای علمی هستید که افراد کمی آن را بلد هستند و ما تلاش می‌کنیم تمام علمی را که داریم دراختیار شما قرار دهیم تا شما بتوانید خیلی قوی در این زمینه کارکنید.

یک توضیح مختصر در رابطه با دوره آموزشی سئو وردپرس

جلسه اول، در رابطه با یکسری مقدماتی است که در رابطه با بحث Seo قصد داریم برای شما بیان کنیم. حتماً شما اطلاع دارید که در مرورگر فایرفاکس ما حالت Private Window را داریم که هیچ‌چیزی را کش و ذخیره نمی‌کند و شما می‌توانید به‌عنوان یک فرد ناشناس جستجو کنید. به همین دلیل نتایج جستجوی گوگل واقعی می‌شود. در مرورگر کروم هم Incoginto Window داریم و شما می‌توانید صفحه‌ای را در اختیار داشته باشید که هیچ‌چیزی را ذخیره نکرده و مانند فردی ناشناس فعالیت کنید.

اگر شما به ترتیبی که گفته شد صفحه‌ای بازکنید و سئو وردپرس را جستجو کنید، دوره آموزش سئو وردپرس و دوره قبلی ما را در این صفحه مشاهده می‌کنید که ستاره‌دار است. این در صفحه اول گوگل قرار دارد و ما قبلاً این موارد را به شما آموزش داده‌ایم. ما تلاش می‌کنیم به نحوی بر این دوره آموزشی نیز کارکنیم که شما بتوانید در صفحات اول گوگل آن را مشاهده کنید.

ما توسط کلمات زیادی در دوره آموزشی قبل خود بالا آمدیم. حتی کلمه وردپرس که کلمه خیلی بزرگ و باعظمتی است و شما می‌توانید سایت ابزاروردپرس که ما درزمینه وردپرس روی آن کار می‌کنیم را در نتایج اولیه گوگل مشاهده کنید. درواقع شما در هر چیزی که با وردپرس جستجو کنید می‌توانید سایت ابزاروردپرس را مشاهده کنید. این جستجو حتی شامل آموزش وردپرس نیز می‌باشد که دارای ستاره بوده و در بین بقیه سایت‌ها جلوه ویژه‌ای دارد.

همچنین به‌عنوان‌مثال زمانی که کلمه قالب وردپرس را نیز جستجو کنید می‌توانید سایت ابزاروردپرس را مشاهده کنید. این کلمات می‌تواند شامل افزونه وردپرس یا هر چیز دیگری درزمینه وردپرس باشد و تمامی آن ها را می‌توانید در صفحات اول گوگل مشاهده کنید. ما قرار است در این دوره مباحث جالبی را برای شما توضیح دهیم و شما بتوانید خیلی سریع در صفحات اول گوگل پیشرفت کنید.

تفاوت میان دوره جدید و دوره قبلی سئو وردپرس

دوستان عزیز در بحث پاورپوینت‌هایی که داریم و برای شما آن ها را آماده کرده‌ایم، قرار است در جلسه اول در رابطه با سئو و معرفی سئو برای شما توضیح دهیم. همچنین ما توضیح دادیم که این دوره ویرایش دوم دوره قبل است. قرار است از نقطه صفر تا صد Seo را آموزش دهیم. کسانی که قبلاً دوره آموزشی ما را مشاهده کرده‌اند این دوره را نیز بهتر است از ابتدا مشاهده کنند. با مشاهده این دوره می‌توانید موارد جدیدتری یاد بگیرید. ممکن است مواردی وجود داشته باشد که شما فراموش کرده باشید. همچنین موارد که بلد هستید نیز برای شما مرور خواهد شد.

پس امیدواریم برای کسانی که دوره قبل را نیز مشاهده کرده‌اند این دوره جالب باشد. در واقع می‌توان گفت کسانی که دوره قبل را مشاهده کرده‌اند اجباراً باید این دوره را نیز مشاهده کنند. به دلیل اینکه خیلی از موارد تغییر کرده است و اگر شما علم خودتان را آپدیت نکنید نمی‌توانید از مباحثی که قبلاً تدریس شده بهره‌مند شوید. این موارد برای توضیح دوره جدید در اختیار شما قرار داده شد.

پیروز و سربلند باشید.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.

111 دیدگاه. Leave new

فهرست