آموزش طراحی صفحات دسته بندی

( جمعه ، 31 فروردین سال 1403 )

حق کپی ویدئو

مجاز نمی باشد.

شما اینجا هستید :

جلسه هفتاد و یک

آموزگار :

مهدی جبین پور

ساختار وردپرس دارای قسمت دسته بندی(Category) است و به طور کلی مطالب وب سایت می بایست دسته بندی شوند. دسته بندی باعث می شود محتوای به شکل منظم و بهتری به کاربر نمایش داده شود و کاربران نیز راحت تر مطالب مورد نظرشان را پیدا کنند. ( ادامه مطلب … )

ابزار وردپرس بُزرگ ترین مرجع وردپرس ایران!

آنچه توانسته ایم لطف خدا بوده است ، ابزار وردپرس بعنوان یکی از مراجع بزرگ طراحی وب و وردپرس در حال فعالیت می باشد 🙂

ابزار وردپرس بُزرگ ترین مرجع وردپرس ایران!

آنچه توانسته ایم لطف خدا بوده است ، ابزار وردپرس بعنوان یکی از مراجع بزرگ طراحی وب و وردپرس در حال فعالیت می باشد 🙂

اورجینال

کیفیت

پشتیبانی

آپدیت

مهدی جبین پور

مـهـدی جـبین پـور

دانشجوی دکتری تجارت الکترونیک ، امیدوارم بتوانم خدمتگزار خوبی برای مردم کشورم باشم.

مهدی جبین پور

مـهـدی جـبین پـور

دانشجوی دکتری تجارت الکترونیک ، امیدوارم بتوانم خدمتگزار خوبی برای مردم کشورم باشم.

آموزش طراحی صفحات دسته بندی

( جمعه ، 31 فروردین سال 1403 )

به­ طور کلی به دلایل زیر استفاده از دسته بندی مطالب توصیه می­شود:

 • دسته بندی­ ها حاوی مطالب موجود در آن دسته هستند.
 • دسته بندی­ ها در سئو سایت تأثیر مثبت دارند.
 • دسته بندی ­ها باعث افزایش فروش و بازدید از سایت می­شوند.
 • دسته بندی­ ها به ایجاد نظم در مطالب سایت کمک می­کنند.

ایجاد دسته بندی در وردپرس

به پیشخوان وردپرس دقت کنید. هر یک از منوهای نوشته، محصولات، رسانه دارای یک زیرگروه به نام دسته بندی­ ها هستند. با استفاده از آن می­توانید مطالب و محتواهای آن بخش را دسته بندی کنید.

برای دسته بندی نوشته­ ها و مقالات سایت از پیشخوان وردپرس زیرگروه “نوشته ­ها > دسته بندی ­ها” را انتخاب کنید. در صفحه بعد یک دسته بندی جدید ایجاد کنید.

عنوان

 یک نام برای دسته بندی در نظر بگیرید تا دسته بندی مطالب سایت با این نام انجام شود. بهتر است نامی که انتخاب می­ کنید مفهوم و منظور آن دسته را برساند.

نامک

 همان آدرس دسته است که در مرورگر نمایش داده می­شود. اگر این قسمت را تکمیل نکنید به طور پیش­فرض همان عنوان دسته برای نامک در نظر گرفته می­شود. برای روند سئو سایت بهتر است از نام­ های انگلیسی متناسب با عنوان دسته برای فیلد نامک استفاده شود.

دسته مادر

 از جعبه بازشونده دسته مادر، مشخص کنید آیا این دسته زیرمجموعه دسته بالاتری است یا خود به عنوان دسته اصلی و مادر شناخته می­شود. در واقع این بخش ساختار سلسله مراتبی دسته ­ها را مشخص می­کند.

توضیحات

 در این بخش می­توانید توضیح مختصری از دسته را وارد کنید و در صورت تمایل و با تنظیماتی که در ادامه بیان می­شود آن را به کاربران نمایش دهید. توجه داشته باشید بخش توضیحات دسته بندی­ ها به بهبود سئو سایت می­ انجامد.

لیست دسته ها

پس از ایجاد دسته بندی جدید، آن به لیست دسته ­ها اضافه می­شود.  با کلیک روی هر کدام از دسته­ ها یا کلیک گزینه”نمایش” روی هر دسته، محتواهایی که در آن دسته بندی قرار دارند را مشاهده خواهید کرد.

برای ویرایش دسته­ ها از گزینه “ویرایش” روی هر دسته استفاده کنید.

به یاد داشته باشید، وقتی محتوای جدیدی در سایت قرار منتشر می­ کنید، حتماً دسته بندی مربوط به آن را نیز انتخاب کنید. به طور مثال در صفحه نوشته ­ها، از جعبه “دسته­ ها” که در سمت چپ صفحه ویرایش نوشته قرار دارد، نام دسته(های) مربوط به مقاله را فعال کنید.

در صورتی که برای محتواها، دسته انتخاب نکنید، به طور پیش فرض، در زیر مجموعه دسته بندی نشده قرار می­گیرند.

طراحی صفحات دسته بندی­ در قالب زفایر

همان طور که می دانید صفحات دسته بندی دارای لینک بوده و قابل مشاهده هستند. برای تنظیم صفحه دسته بندی­ ها که هدر و فوتر سایت را نمایش دهید. در پیشخوان وردپرس، زیرگروه”  Zephy > تنظیمات پوسته” را کلیک کنید. در صفحه تنظیمات پوسته قسمت “طرح­بندی بایگانی­ ها > دسته­ ها”، در هر کدام از جعبه­  های بازشونده سربرگ و فوتر نام سربرگ و فوتر که طراحی کرده­ اید را انتخاب کنید.

توجه کنید بخش دسته بندی در قسمت طرح­بندی بایگانی ­ها مربوط به نوشته­ ها و مقالات سایت است. در صورتی­که از افزونه فروشگاه ساز ووکامرس برای ایجاد فروشگاه استفاده نمایید، گزینه دسته بندی مربوط به محصولات نیز به قسمت طرح بندی بایگانی­ ها اضافه می­شود . می­توانید برای تنظیم هدر و فوتر صفحات دسته بندی محصولات از آن استفاده کنید.

دسته بندی 

همچنین می توانید برای صفحات دسته بندی قالب محتوا ایجاد کنید .تا این صفحات نیز دارای تمپلیت منحصر بفرد برای نمایش باشند و نام قالب محتوایی که طراحی می­کنید را در قسمت قالب محتوای بخش طرح­ بندی بایگانی ها انتخاب نمایید.

برای ایجاد قالب محتوای دسته بندی، زیرگروه” Zephyr > قالب محتوا” در پیشخوان وردپرس را انتخاب کنید.  دکمه “افزودن قالب محتوا” را کلیک و یک عنوان برای قالب بنویسید.

جستجو(کوئری)

با استفاده از صفحه ­ساز ویژوال کامپوزر، پس از اضافه کرده المان “ردیف”، برای نمایش دسته­ ها به صورت شبکه­ ای و در گرید از المان “پیمایشگر” یا “شبکه ­  ای” استفاده کنید. به این نکته مهم توجه کنید؛ در صفحه تنظیمات مربوط به المانی که برای نمایش مقالات انتخاب کردید، از جعبه بازشونده نمایش گزینه “آیتم ­های جستجو(کوئری) جاری(استفاده برای بایگانی و نتایج جستجو)” را انتخاب کنید تا بر اساس محتوای مربوط به هر دسته نمایش داده شود.

آموزش نمایش محتوا با گرید قالب زفایر

تگ h1

برای نمایش عنوان دسته ­ها در صفحات سایت، المان­ “عنوان نوشته” را به قالب محتوا اضافه کرده اضافه کنید و در صفحه تنظیمات عنوان نوشته تگ h1 را انتخاب کنید

همچنین می­توانید برای نمایش مسیر صفحات از المان “مسیر راهنما” و از المان “محتوای نوشته” برای نمایش قسمت توضیحات دسته استفاده نمایید.

برای مشاهده آموزش جامع ساخت قالب و تمپلیت صفحات کلیک کنید.

سایدبار

در صفحه دسته بندی­ ها نیز می­توانید سایدبار نمایش دهید. برای این کار می­بایست بلوک صفحه ­ای که برای سایدبار ایجاد کرده­ اید را به قالب اضافه کنید. برای روش طراحی سایدبار، آموزش طراحی سایدبار را مشاهده نمایید.

حال با کلیک روی هر دسته، صفحه آن در قالبی که طراحی کردید در مرورگر نمایش داده می­شود.

در پایان یادآوری می ­شود ایجاد دسته ­های متناسب با محتوای سایت یکی از مهمترین کارها در طراحی سایت بوده که به نظم و ترتیب مطالب سایت و نمایش بهتر آنها می ­انجامد.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.

72 دیدگاه. Leave new

 • سلام گزینه “آیتم ­های جستجو(کوئری) جاری(استفاده برای بایگانی و نتایج جستجو)” رو نفهمیدم میشه ی توضیحی دربارش بدین و اینکه چ فرقی داره با موقعی که خودمون مثلا دسته همکاران یا دسته صنایع دستی رو انتخاب میکنیم ؟

  • محمد قاسمی
   مارس 20, 2024 4:54 ق.ظ

   سلام وقت شما بخیر،

   این حالت برای صفحه بایگانی پ نتایج جستجو استفاده میشود ، در این صفحات با انتخاب کاربر بایستی نتایجی در صفحه نمایش یابد بعنوان مثال کاربر عبارتی را سرچ میکند و در صفحه نتایج آیتم های مرتبط نمایش داده میشوند که این فراخوانی داده‌های مرتبط با انتخاب کاربر توسط این حالت قابل تنظیم است.

   با تشکر.

 • فاطمه کریمی افشار
  مارس 1, 2024 11:09 ب.ظ

  سلام وقتتون بخیر.من میخواستم زمانی که روی نوشته هایی که دسته بندی شدن و با المان پیمایشگر یا شبکه ای نمایش داده میشه کلیک کنم لینک داشته باشه و صفحه ای برای نمایش محتوای نوشته باز بشه
  چجوری میتونم این لینک رو ایجاد کنم؟

 • مهدی نوروزی
  دسامبر 6, 2023 8:08 ب.ظ

  قالب محتوا ندارم …. چیکار کنم

 • میلاد بختیاری
  نوامبر 16, 2023 4:02 ق.ظ

  سلام من قالب رو از سایت شما تهیه کردم اما در قسمت تنظیمات ردیف گزینه ای برای تنظیم ارتفاع ردیف وجود نداره و ردیف هایی ک برای عنوان اضافه میکنم بسیار بزرگ میشن چ باید کرد؟

  • کامران قائمی
   نوامبر 16, 2023 8:00 ق.ظ

   با سلام و وقت بخیر

   احتراماً این بخش در نسخه جدید قالب تغییراتی کرده است و گزینه ارتفاع ردیف حذف شده و به جای آن گزینه تورفتگی ردیف اضافه شده که حالت پدینگ ردیف را دارد.

   تصویر

   اما اگر می خواهید یک ردیف را در نسخه جدید تمام عرض یا کامل نمایش دهید می توانید از گزینه زیر استفاده نمایید.

   تصویر

   پیروز و پاینده باشید

 • بشیر درزیان
  سپتامبر 25, 2023 2:17 ب.ظ

  سلام خسته نباشید این جلسه رو چرا نمیفهمم

 • سلام خسته نباشید
  سوال من در مورد این است که این تصاویر که در اول اموز ش قرار می دهید
  ایا سایتی هست که ما این تصاویر را دانلود کنیم ؟

 • صبا صفائیان
  سپتامبر 13, 2023 1:31 ب.ظ

  سلام وقت بخیر. میخاستم بپرسم میشه یک برگه رو داخل یک دسته قرار داد؟ اخه من همه مطالبم رو توی برگه ها وارد کردم ولی الان فهمیدم باید توی دسته ها وارد میکردم. مثلا برای مراقبت از مو، برگه های ریزش مو، موخوره و… ایجاد کردم(توی المنتور ویرایش کردم) و همه محتوام رو توی برگه ها نوشتم. یعنی برگه ها فقط برای صفحات تماس با ما و درباره ما و… هستن؟

 • نجلا احمدی
  می 2, 2023 8:33 ب.ظ

  سلام وقتتون بخير ، در رابطه با اين جلسه من تمام كارهاي سايت رو مطابق فيلم جلو رفتم با اسامي مختلف كه همه دسته هاي ديگر زير شاخه يك دسته بندي هستند اما تو url سايتم كلمه category نشون داده نميشه ولي تو باكس مسير راهنما اسم دسته بندي ها هستن بايد چي كار كنم

  • علی حیدری
   می 3, 2023 12:59 ب.ظ

   سلام و وقت بخیر.

   در رابطه با سوال مرتبط با موضوع سئو شما، بهتر است که از سایت دیگر ما، نت بازده استفاده نمایید. در این سایت خدمات سئو و مشاوره رایگان سئو ارائه می شود.
   شما می توانید درخواست مشاوره و سوالات به این صورت را در آی دی تلگرام : @netbazdeh_support ارسال کرده و در ارتباط باشید.

   با آرزوی موفقیت برای شما .

 • امیر توحیدلو
  آوریل 16, 2023 5:53 ب.ظ

  سلام، چطور میشه یه دسته بندی خاص رو تو صفحه اصلی یا صفخه دیگه ای بجز صفحه خود دسته بندی نمایش داد؟

 • سینا تاکایدی
  فوریه 24, 2023 12:33 ب.ظ

  با سلام خدمت تیم محترم ابزارد وردپرس
  من طبق این آموزش صفحه مربوط به دسته بندی رو طراحی کردم متنهی هرچقدر تلاش کردم نتونستم به شکلی طراحی کنم که وقتی وارد صفحه دسته بندی میشیم بعد از نشون دادن مثلا ۲۰ محتوا یا محصول پایین صفحه بندی بیاره و بتونم باقی محصولات رو توی صفحات دیگه مثلا ۲.۳.۴ و … نشون بدم
  از استاد حیدری عزیز که همواره پاسخگو سوالات بنده بودن پیشاپیش سپاسگذارم

  • درود و عرض ادب جناب سینا تاکایدی عزیز ، در خدمت شما هستیم.

   در رابطه با این سوال شما که آموزشی است و موارد مختلفی باید بررسی شود ، لطفاً در صورتی که این محصول را تهیه کرده اید ، از ناحیه کاربری تیکت ارسال نمایید تا بررسی شود.

   با تشکر.

 • سلام وقت بخیر
  تشکر می کنم از آموزش عالی استاد فقط یه سوال دارم آخر ویدیو یک محتوای متنی قرار دادید که بالای مقالات است اگر بخواهیم عریض تر باشد و بلوک زیر آن قرار بگیرد چه طوری می توانیم تنظیمات کنیم ؟
  سوال بعدی همین محتوای متنی را می توانیم در پایین مقالات قرار دهیم از لحاظ سئوی مناسب است ؟

 • سلام وقت بخیر
  این جلسه عالی بود فقط نکته ای که وجود داره اینه که میتونم صفحه نتایج جستجو رو هم به شکلی زیبا طراحی کنم مثل همین صفحه دسته بندی ها یا خیر؟

 • با سلام. من هر چی در تنظیمات ردیف دنبال بخش ارتفاع ردیف و بعد گزینه برابر با ارتفاع محتوا می گردم پیداش نمی کنم. تو آپدیت جدید تغییر کرده جاش؟ ممنون میشم راهنمایی کنین

  • با سلام و وقت بخیر

   احتراماً این بخش در نسخه جدید قالب تغییراتی کرده است و گزینه ارتفاع ردیف حذف شده و به جای آن گزینه تورفتگی ردیف اضافه شده که حالت پدینگ ردیف را دارد.

   https://screen.center/s/pxaJ

   اما اگر می خواهید یک ردیف را در نسخه جدید تمام عرض یا کامل نمایش دهید می توانید از دو گزینه زیر استفاده نمایید.

   https://screen.center/s/EzNo

   پیروز و پاینده باشید

 • بهکام چناقچی
  آگوست 23, 2022 3:34 ب.ظ

  سلام خسته نباشید
  این ویدیو واقعا سخت و گیج کننده بود
  من چندین بار دیدم ولی هیچی متوجه نشدم
  برای دسته بندی ایجاد کردن راه اسون تر هم هست؟
  چون من اصلا از این ویدیو چیزی نفهمیدم

  • وقت شما بخیر
   ادامه آموزش ها را مشاهده نمایید ، طی هفته دیگر باز هم این ویدئو را مشاهده نمایید ، دانش شما بیشتر شده است و این آموزش هم برای شما ساده می شود.

   تلاش ما این بوده است که به ساده ترین روش ممکن تهیه کنیم.
   با تشکر.

 • فاطمه راستگو
  می 21, 2022 11:41 ق.ظ

  با سلام
  ممکنه یه افزونه به من معرفی کنید تا عبارات پیش فرض قالب (زفایر) رو به دلخواه تغییر بدم
  مثلا عبارت “نتایج جست‌وجو برای…”
  با تشکر

 • فاطمه راستگو
  می 20, 2022 4:58 ب.ظ

  با سلام و وقت بخیر
  من توی قسمت دسته بندی سایتم از توضیحات دسته بندی هم استفاده می کنیم.
  ولی نتونستم این توضیحات رو توی صفحه دسته بندی (بازفایر) سایت نمایش بدم
  از المان محتوای نوشته هم استفاده کردم .من برای صفحه دسته بندی یه بلوک ساختم که توش از یه بلوک دیگه به عنوان سایدبار استفاده کردم درست مثل چیزی که در ویدئو گفته شده جالب اینجاست که اگر در بلوک سایدبار از عنوان و محتوای نوشته استفاده کنم نمایش داده میشود ولی در قالب مربوط به صفحه دسته بندی وقتی از المان های عنوان و محتوای نوشته استفاده می کنم عنوان و توضیحات دسته نمایش داده نمیشود
  لطفا راهنمایی بفرمایید

  • علی حیدری
   می 20, 2022 6:05 ب.ظ

   سلام و عرض ادب
   برای دسته بندی های خود قالب محتوایی ایجاد کنید که توضیحات دسته بندی را نیز نمایش دهد.
   در صورتی که بنده بصورت دقیق متوجه منظور شما نشدم ، این مورد را از بخش ناحیه کاربری بصورت تیکت ارسال نمایید تا بصورت تصویری به شما راهنمایی کنیم.
   با تشکر.

 • با سلام و وقت بخیر
  ما توی قسمت دسته بندی سایتمون از توضیحات دسته بندی هم استفاده می کنیم.
  ولی نتونستیم این توضیحات رو توی صفحه دسته بندی (با قالب ایمپرزا) سایت نمایش بدیم
  لطفا راهنمایی کنید

 • ابراهيم صالح‎‎
  آوریل 27, 2022 8:56 ب.ظ

  سپاس از شما.
  يعني از “دسته بنديها” براي ساختن صفحه مورد نظر استفاده ميكنيم و از “فهرستها” براي ساختن منو يا مگامنو استفاده ميكنيم و لينك ميدهيم به “دسته بندي هايي” كه قبلا ساخته ايم؟

  چون يادمه استاد هنگام ساختن منو و مگامنو بجاي لينك # گذاشتند موقتا. بجاي آن # حالا لينك دسته بندي ساخته شده را قرار ميدهيم ، درسته؟

 • ابراهيم صالح‎‎
  آوریل 27, 2022 1:59 ق.ظ

  ببخشيد. بنده اين مبحث را با قسمت “فهرستها” كه اوايل دوره آموزش داده شده بود كمي قاطي كردم، . الان براي دسته بندي محصولات و قرار دادن دسته بنديها در هدر سايت بايد از قسمت “فهرستها” استفاده كنيم يا دسته بندي ها؟

  ممنون از راهنمايي شما

  • سلام و عرض ادب
   دسته بندی ها در نوشته و یا در محصولات ، برای دسته بندی کردن است.
   یعنی یک مجموعه محتوای مرتبط را در یک دسته بندی قرار می دهید.
   اما برای نمایش این دسته بندی ها در منوی سایت ، باید وارد بخش نمایش> فهرست ها شوید.
   موفق و پیروز باشید.

 • کبری میرابراهیم زاده
  مارس 12, 2022 10:10 ب.ظ

  سلام ممنون از آموزش های خوبتون، به جای المان محتوای نوشته از المان دیگه ای میشه استفاده کرد؟
  من این المان رو پیدا نمی کنم

 • سلام و خسته نباشید. اون سایتی که توی توضیحات بهش اشاره کردن استاد جبین پور منوش چطور طراحی شده که وقتی میرن روی لینک های هدر زیرش حالت چند رسانه ای باز میشه؟!!!
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
  پیشاپیش از راهنماییتون ممنونم

 • روزبه جان بزرگی
  دسامبر 3, 2021 10:27 ب.ظ

  سلام چطور میتونم نوشته هایی که ایجاد کردم در صفحات ایجاد شده قرار بدهم؟

  • کارشناس پشتیبانی شماره چهار
   دسامبر 4, 2021 9:14 ق.ظ

   سلام آقای جان بزرگی
   برای نمایش نوشته ها در یک صفحه می توانید از المان شبکه ای در قالب زفایر استفاده نمایید و نوشته ها را نمایش دهید.
   با تشکر

 • محدثه کبیری
  نوامبر 22, 2021 5:13 ب.ظ

  سلام وقت بخیر
  تو قالب زفایر من تو قسمت تنظیمات ردیف گزینه برابر با عرض محتوا رو نداره چرا
  درواقع گزینه تنظیم ارتفاع ردیف رو نداره اصلا

 • سلام وقت بخیر
  من تو قسمت نوشته ها یه دسته ایجاد کردم باعنوان مقاله، و یه نوشته هم ایجاد کردم و داخلش محتوایی رو نوشتم و دسته بندی این نوشته رو روی مقاله تیک زدم حالا از قسمت دسته ها ، رو قسمت “نمایش” دسته ی مقاله کلیک میکنم متنی که نوشتم رو نشون نمیده ..مشکل از کجاست؟

 • علی سرجه پیما
  ژوئن 16, 2021 1:06 ب.ظ

  سلام و خسته نباشید
  میخواستم بدونم چطور میشه شکل نمایش دسته بندی محصولات در ووکامرس از حالت لیست به کشویی تغییر داد تا برای مخاطب جلوه بهتری داشته باشه؟

  • کارشناس پشتیبانی شماره چهار
   ژوئن 16, 2021 2:03 ب.ظ

   سلام آقای سرجه پیما
   در صورتی که از قالب ایمپرزا استفاده می کنید می توانید با استفاده از قالب محتوا و طرح های شبکه ای حالت مد نظر را ایجاد کنید.
   با تشکر

 • صدف کیایی
  مارس 2, 2021 12:11 ب.ظ

  سلام ممنون از آموزش های خوبتون…دسته بندی برای برگه هام لازمه؟یا فقط برای نوشته ها و محصولات استفاده بشه کافیه؟

  • تیم پشتیبانی
   مارس 12, 2021 3:34 ب.ظ

   سلام خانم کیمیایی ، برگه ها بیشتر برای صفحات مهم مثل صفحه اصلی و تماس با ما و .. بکار می رود و بصورت پیشفرض در وردپرس بخش دسته بندی ندارد بنابرین نیازی نیست. باتشکر

 • محمدرضا نظریان
  ژانویه 20, 2021 2:44 ب.ظ

  امیدوارم به تمامی آرزوهاتون برسید . من واقعا استفاده میکنم از آموزشها

 • سوالم این بود طرح دلخواه دسته بندی با استفاده از آموزش ویدیو ٧١ شما آیا برای دسته بندی های داخل ایزی دیجیتال دانلود جواب نمیدهد؟ چون در طرح دسته بندی جدید من از گرید استفاده کردم مطابق آنچه آموزش دادید اما خروجی دسته بندی ایزی دیجیتال بهم نشونش نمیداد برای همین این سوال رو مطرح کردم

 • با سلام
  من یک قالب محتوا برای دسته بندی های ایزی دیجیتال دانلود ایاد کردم همه ی گزینه های شما را هم اجام دادم آیتم های جستجو بر اساس ………..همینی گفتین اما قسمت المان شبکه ای را فقط بهم نشون نمیده علتش چی هست اصلا کار نمیکنه قالبم هم زفایر است

 • علیرضا محمدزاده
  دسامبر 24, 2020 10:43 ب.ظ

  سلام وقت شما بخیر
  خواستم بابت آموزشهای خوبی که ارائه می دهید تشکر کنم

 • سلام ، وقت بخیر ، من در قسمت دسته بندی برای کاهام یک زیر مجموعه قرار دادم اما مشکلی که دارم تمام کالاهام را نشان میده ، اینجوری نیست که روی یک دسته خاص بزنم و کالاهای آن دسته نمایش داده شود ، لطفا راهنمایی بفرمایید با تشکر

 • ریحانه سمنانی
  دسامبر 10, 2020 12:01 ب.ظ

  می خواهم با کلیک کردن روی گزینه وبلاگ در منوی هدر سایت، وارد صفحه categorie که قبلا ساختم بشم، لطفا راهنمایی کنید که چه تنظیماتی باید انجام بدم؟؟

 • ریحانه سمنانی
  دسامبر 10, 2020 11:49 ق.ظ

  سلام خسته نباشید
  چگونه در صفحه وبلاگم ، مطالب صفحه categorie که قبلا ساختم را نمایش بدهم؟؟؟

  • کارشناس پشتیبانی شماره دو
   دسامبر 14, 2020 11:00 ق.ظ

   با سلام و احترام به شما کاربر گرامي ،
   این مورد بستگی به قالب و المان های قالب شما دارد ، در خیلی از قالب ها که صفحه ساز وجود دارد ، می توان المان های آنها را در طراحی برای همین مورد هم استفاده کرد.
   با تشکر.

 • وحید پورمحمدی سیس
  دسامبر 5, 2020 10:48 ب.ظ

  سلام وقت بخیر و خسته نباشید.
  الان که برای دسته بندی هامون یک صفحه در نظر گرفتیم. چطور لینک این صفحمون رو میتونیم مثلا در سایدبار استفاده کنیم؟ منظورم اینکه وقتی در سایدبار بخواهیم دسته بندی هارو بیاریم چطور لینک بدیم به این صفحات؟

فهرست