قالب فروشگاه پوشاک و لباس – سایت آماده برای فروش لباس و پوشاک و…

سایت آماده فروشگاه پوشاک و لباس

قالب فروشگاه پوشاک و لباس – سایت آماده برای فروش لباس و پوشاک و…

توضیح کوتاه

قالب فروشگاه لباس و پوشاک، پس از استقبال بی نظیر شما عزیزان از سایت آماده فروشگاه پوشاک، تصمیم گرفتیم ورژن جدیدی از این سایت را طراحی و تولید کنیم تا بتوانیم بهتر بیشتر تمامی سلایق شما عزیزان را پوشش دهیم. این سایت در نهایت جذاب و زیبایی بصری طراحی و تولید شده است. این سایت علاوه ظاهری جذاب، هسته ای قدرتمند دارد که یک فروشگاه آنلاین همه چیز تمام را در اختیار شما قرار میدهد.

سایت آماده فروشگاه لباس و پوشاک و بوتیک با افزونه صفحه ساز قدرتمند المنتور و همچنین افزونه جت انجین طراحی شده است که میتواند یک سایت فروشگاهی جذاب و قدرتمند را در اختیار شما بگذارد.

خیلی مهم : قیمت به تومان درج شده است

چرا خرید از ابزار وردپرس؟

نکته مهم : محصولات پریمیوم بکار رفته : افزونه المنتور پرو + افزونه جت انجینافزونه جت اسمارت فیلتر + افزونه جت ووبیلدر + افزونه جت تب جهت آپدیت ، رایگان ارائه می شوند .

نکته مهم : وبسایت های از پیش ساخته به هیچ شکلی امکان عودت وجه ندارند.

null

طراحی بسیار سریع سایت

نصب دمو در چند دقیقه
null

واکنشگرا و سازگار

صد در صد ریسپانسیو
بسته نصب آسان محصولات

دارای بسته نصبی آسان

نصب آسان دمو فارسی
null

آپدیت قالب رایگان

دریافت آپدیت رایگان
null

تخفیف ویژه برای شما

15% تخفیف بعد از ثبت نام

یک سایت فوق العاده برای فروشگاه پوشاک و لباس و مد

قالب فروشگاهی فروشگاه محصولات بوتیک و پوشاک و لباس در واقع ورژن شماره 2 از سایت آماده پوشاک که پیش تر طراحی و منتشر شده بود می باشد. در این سایت نهایت خلاقیت و جذابیت ظاهری و بصری به کار برده شده به طوریکه میتواند کاربران شما را مجذوب جذابیت و زیبایی خود کند. این سایت به وسیله المنتوری بودن خود پتانسیل هر تغییر یا اصلاحی را به راحتی برای شما دارد.

طراحی این سایت فروشگاهی با جت انجین باعث شده شما یک فروشگاه اینترنتی فوق العاده قدرتمند و انعطاف پذیر داشته باشید و به راحتی بتوانید محصولات خود را در بستر اینترنت به فروش برسانید.

در طراحی این سایت از قالب خام هلو المنتور استفاده شده است که سازگاری کامل با صفحه ساز المنتور دارد و همین امر یک سایت فروشگاهی فوق العاده را پدید اورده است.

سوالات پس از خرید ، در بخش تیکت پشتیبانی پیگیری می شوند.

سوالات پیش از خرید در بخش دیدگاه پاسخ داده می شوند.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.

34 دیدگاه. Leave new

اشتراک گذاری این صفحه در شبکه های اجتماعی

فهرست