آموزش جامع HTML و CSS
کدنویسی اچ تی ام ال و سی اس اس

شروع یادگیری زبان های فرانت اند مثل Html و Css می تواند بسیار لذت بخش باشد ، چرا که در وردپرس یا غیر وردپرس شما به راحتی قادر خواهید بود تغییرات سفارشی بیشتری در سایت خود لحاظ کنید و با مدیریت بهتری به بهبود آن بپردازید ، امیدواریم از دوره آموزش html css لذت ببرید ...

رایگان - ارزش تقریبی 1 میلیون تومان

تعداد جلسات :

در حال تکمیل..

پیش نیاز :

تعداد دانشجویان :

1142+

آرزو محرابی

مدرس دوره های آموزش طراحی سایت و برنامه نویسی

آرزو محرابی

مدرس دوره های آموزش طراحی سایت و برنامه نویسی

همچنین شاید برای شما مفید باشد :

پیشنهاد مرتبط

چطور از وردپرس پول و درآمد بدست بیاوریم؟

بدون شک هر انسانی در این دنیا باید نکاتی از بازاریابی و بازاری بودن را بلد باشد تا بتواند زندگی خودش را اداره کند. رفتار های ما مستقیماً آینده ما را می سازند و برخی از آنها جز آسیب هیچ چیزی ندارند. ما در این دوره آموزشی در رابطه با آگاه و هوشیار بودن صحبت های زیادی کرده ایم و امیدواریم مخاطبین ما از این دوره نهایت استفاده را ببرند.

آیا کسب درآمد از طراحی سایت محدودیتی دارد ؟

دنیای اینترنت محدودیت ها را حذف کرده است ، هرکس به اندازه پشتکار و تفکر خودش می تواند درآمد بسیار بالایی رقم بزند و موفق ترین انسان های دنیای امروز نیز اتصال عمیقی به دنیای اینترنت دارند. فراموش نکنید وسعت فکر شما همان آینده شماست ، نمیتوان از فردی که فقط به فکر امروز خودش است توقع داشت آینده ای قدرتمند رقم بزند!

فصل اول ، آشنایی کامل با html

در فصل اول از آموزش HTML چه می آموزید؟

در این فصل با زبان نشانه گذاری html به صورت کامل آشنا می شوید. این آموزش از پایه و با بیانی بسیار ساده و روان تهیه شده است. در واقع با این آموزش به صورت مفهومی و بسیار کامل زبان اچ تی ام ال را یاد می گیرید. یادگیری زبان html و css برای هر کسی که می خواهد در دنیای وب فعالیت کند بسیار ضروری است.

مجموعه ابزار وردپرس از بین چندین مدرس موفق دوره های html و css ، خانم محرابی را به عنوان برترین مدرس برگزیده است چراکه ایشان بصورتی کاملاً شیوا ، ساده و البته بصورت حرفه ای ارائه آموزش می کنند. دیدن این آموزش ها را به همه شما دوستان گرامی پیشنهاد می کنیم.

فصل دوم ، شروع یادگیری و آشنایی با css

در فصل دوم چه چیزی آموزش داده شده است؟

بعد از یادگیری html در فصل اول ، نوبت به یادگیری زبان جذاب css هست. این فصل نیز با بیانی روان و کاملا ساده ارائه شده است که می توانید با یادگیری آن توانایی خودتان را در حوزه ی وب بالا ببرید. یادگیری html به تنهایی کاربردی نخواهد بود و باید در ادامه به یادگیری css هم بپردازید.

در واقع فصل دوم تکمیل کننده‌ی آموزش html است که در فصل اول آموزش داده شد. در کل یادگیری html به تنهایی کفایت نمی کند و عملاً خیلی مورد استفاده هم قرار نمی گیرد. این یک پیش نیازی بود که بتوانیم آموزش CSS را شروع کنیم. این توضیحات به معنی کم اهمیت بودن آموزش HTML نیست و باید حتماً این آموزش را نیز مشاهده نمایید.

پروژه و تمرین HTML
در ابتدا فرض کنید می‌خواهیم یک جدول که دارای 7 ردیف و 5 تا ستون است ایجاد…
رنگ ها در CSS
در بسیاری از مواقع ما در بخش‌های مختلفی از سایت مانند رنگ پس زمینه، حاشیه، متون و…
لینک ها در CSS
اولین کاری که می‌توانیم انجام دهیم این است که خطی که به صورت پیش فرض زیر لینک‌هاایجاد…
فونت ها در سی اس اس
یکی دیگر از مواردی که در طراحی یک سایت مورد توجه قرار می‌گیرد، مباحث مربوط به فونت‌ها…
فصل سوم ، ادامه آموزش Css با سطح پیشرفته تر

در فصل سوم از آموزش HTML و CSS چه می آموزید؟

فصل سوم ادامه آموزش Css است که در فصل قبلی آن را شروع کردیم. بر خلاف html که خیلی سریع آن را جمع بندی کردیم، برای CSS زمان بیشتری لازم داریم تا بتوانیم در ابتدا مهم ترین مسائل آن، مانند حاشیه ها، مارجین و پدینگ و … را آموزش دهیم.

در فصل های آینده نکات حرفه ای تری نیز از آموزش css و html باقی مانده است که در خدمت شما هستیم.

حاشیه ها در CSS
Borders به معنای حاشیه‌ها است. در این جلسه یاد می‌گیریم که چگونه برای عناصر خود حاشیه و…
outline در CSS
در ابتدا باید با تعریف outline آشنا شویم. به خطی که دور تا دور یک عنصر کشیده…
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.

126 دیدگاه. Leave new

فهرست