محصول خارجی در ووکامرس چیست ؟

( پنجشنبه ، 1 مهر سال 1400 )

حق کپی ویدئو

مجاز نمی باشد.

شما اینجا هستید :

جلسه هجده

آموزگار :

فرید معیریان

فروش محصولات خارجی به معنی این است که ما در حال حاضر در سایت موجود نداریم و فروشنده مستقیم اون محصول ما نیستیم و صرفا تبلیغات محصول را انجام میدهیم. ( ادامه مطلب … )

مشاهده بانک ِ افزونه های ووکامرسی ( مربوط به ویدئو بالا )

مجموعه ای از بهترین افزونه ووکامرسی که می تواند تاثیر مهمی در فروش و درآمدزایی وبسایت شما داشته باشد.

مشاهده بانک ِ افزونه های ووکامرسی ( مربوط به ویدئو بالا )

مجموعه ای از بهترین افزونه ووکامرسی که می تواند تاثیر مهمی در فروش و درآمدزایی وبسایت شما داشته باشد.

اورجینال

کیفیت

پشتیبانی

آپدیت

فــرید معــیریان

دانشجوی ارشد تجارت الکترونیک ، فعالیت در زمینه وب، دیجیتال مارکتینگ و ایجاد فروشگاه اینترنتی.

فــرید معــیریان

دانشجوی ارشد تجارت الکترونیک ، فعالیت در زمینه وب، دیجیتال مارکتینگ و ایجاد فروشگاه اینترنتی.

محصول خارجی در ووکامرس چیست ؟

( پنجشنبه ، 1 مهر سال 1400 )

محصول خارجی در ووکامرس

در ادامه دوره آموزشی جامع و رایگان افزونه فروشگاه­ساز ووکامرس، می­خواهیم به معرفی و اضافه کردن محصول خارجی در ووکامرس بپردازیم.

سؤالی که در اینجا مطرح می­شود این است که محصول خارجی چیست؟ آیا منظور از محصول خارجی، کالای خارجی و غیر ساخت ایران است؟ قطعاً جواب خیر است.

محصول خارجی، هر محصولی است که در سایت و فروشگاه اینرنتی شما وجود ندارد و شما فقط در سایتتان آن محصول را معرفی و تبلیغ می­کنید. در واقع فروشگاه اینترنتی شما به عنوان واسطه بین مشتری و فروشگاه اصلی کالا قرار می­گیرد.

اما معرفی محصولات خارجی در سایت چه سودی برای شما خواهد داشت؟ شما برای معرفی و تبلیغ هر محصول درصدی از فروشنده اصلی کالا دریافت می­کنید و از این راه درآمد کسب خواهید کرد.

افزودن محصول خارجی در ووکامرس

محصولات خارجی مانند هر محصولی باید به فروشگاه اضافه شود تا مشتری بتواند با مشاهده و انتخاب محصول برای خرید آن اقدام کند.

برای افزودن محصول خارجی به ووکامرس، در پیشخوان وردپرس منوی “محصولاتßافزودن جدید” را انتخاب کنید. مانند هر محصولی، عنوان، تصویر، توضیحات و گالری محصول را وارد کنید. همینطور دسته­ بندی و برچسب­گذاری محصول را هم انجام دهید.

افزودن محصول در ووکامرس

پیکربندی اصلی محصول خارجی در بخش “اطلاعات محصول” انجام می­شود. از جعبه بازشونده اطلاعات محصول، مقدار محصول معرفی/خارجی را انتخاب کنید.

با انتخاب محصول معرفی/خارجی، فیلدهای زبانه همگانی تغییر می­کنند تا شما بتوانید لینک و اطلاعات محصول خارجی را وارد کنید.

همگانی

  • لینک محصول: لینک خارجی محصول، یعنی آدرس اینترنتی (URL) کالا در فروشگاه اصلی را وارد کنید.

  • متن دکمه: متن دکمه­ ای که کاربر برای خرید محصول به سایت فروشنده اصلی هدایت می­شود را بنویسید.

  • قیمت عادی و فروش ویژه محصول: اگر قیمت اصلی و قیمت کالا با تخفیف را می­دانید، این فیلدها را تکمیل کنید. اما چنانچه قیمت محصول را نمی­دانید یا به دلیل متغیر بودن قیمت کالا، ویرایش دائمی قیمت محصول برایتان سخت است، فیلدهای قیمت را خالی بگذارید.

فهرست موجودی

در سربرگ فهرست موجودی، شناسه محصول را بنویسید. فیلد موجودی انبار را خالی قرار دهید زیرا با توجه به اینکه فروشنده اصلی محصول، فروشگاه دیگری است، شما از موجودی انبار آن فروشگاه اطلاع ندارید.

محصولات مرتبط

شما می­توانید نام محصولات مرتبط که با کالای خارجی تشابه دارد را دراین قسمت بنویسید تا مشتریان برای خرید بیشتر کالا تشویق و ترغیب شوند.

پس از تکمیل مشخصات کالا، دکمه “انتشار” را کلیک کنید تا کالا به فروشگاه اضافه شود. مشتریان با مشاهده محصول و کلیک دکمه، به سایت اصلی فروشنده کالا هدایت می­شود و خرید خود را انجام می­دهند.

شما می­توانید از طریق معرفی محصولات متعدد خارجی، درآمد زیادی به دست آورید. حتی می­توانید محصولات یکی از سایت­ های خود را در سایت دیگری که دارید معرفی و لینک کنید. از این راه بازدید و فروش بیشتری کسب نمایید.

پیشنهاد می­کنیم با مطالعه و تحقیق درباره روش ­های مختلف بازاریابی و استفاده از این روش­ ها، تحولی در فروش و کسب و کارتان ایجاد کنید.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.

13 دیدگاه. Leave new

فهرست